sahmeto-pwa

نصب سریع اپلیکیشن سهمتو

مشخصات تریدر
logo

korush2009

korush2009@

163

رتبه بین 3815 تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه
مزایای دریافت مالکیت صفحه korush2009 در سهمتو:اطلاعات بیشتر
بازدهی تریدر

بازدهی
ماهانه

0.0%

بازدهی
سه ماهه

0%

بازدهی
شش ماهه

0.0%

افت سرمایه

-1.9%

قدرت تحلیل

0.0%

ریسک

0.0%

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

عملکرد تریدر
نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ korush2009

0%
0%
نظر شما چیست؟
تریدر در شبکه اجتماعی

تعداد اعضای کانال تلگرام

1

میانگین بازدید روزانه

39

میانگین تعداد پیام روزانه

0

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

پیام تریدر
فیلتر
بزودی
آموزش بورس
korush2009@korush2009
رتبه:
دنبال کننده:1
3114391
#شاخص_کل ➕فالو ‌‌‌‏✍️ به نام خدا این شاخص روزی 240 میلیون واحد را خواهد دید!!! روزبه صداقت boorsbarget='_blank'>anchannel_main ✅ تحلیل‌گر : #korush2009 📅 ۱۴۰۲/۱/۲۲ - ۰۳:۵۶ 📊@AkharinTahlil1
آموزش بورس
korush2009@korush2009
رتبه:
دنبال کننده:1
2991992
#شتوکا ➕فالو ‌‌‌‏✍️ #آنچه که لازم است کانلا در درون چارت مشهود میباشد و 3 تارگت خاص مشخص شده با نوجه به جاماندگی قیمت از #بازار و خبرهای مساعد از شرکت از قبیل افزایش 40 درصدی نرخ فروش و.. دست یافتنی میتواند باشد #روزبه_صداقت ✅ تحلیل‌گر : #korush2009 📅 ۱۴۰۱/۱۲/۷ - ۱۷:۴۱ 📊@AkharinTahlil1
آموزش بورس
korush2009@korush2009
رتبه:
دنبال کننده:1
#تکمبا ➕فالو ‌‌‌‏✍️ سلام برای حصول نتیجه از تحلیل نمادی مانند کمباین سازی ( ) نمیشود صرفا به چارت روند قیمتی سهم و تحلیل تکنیکالی اکتفا نمود. آنچه که در چارت سهم مشهود است و در تابلو معاملات میتوان دید پتانسیل بسیار قوی برای رشد قیمت برای تارگت های متفاوت بالا همانطور که برای مثال تارگت سوم بلند مدت را در چارت مشخص نموده ام. میانگین حجم معاملات ماهانه این نماد حدود 9 میلیون است که تنها در طی 10 روز اخیر چندین بار چند برابر میانگین ماه حجم معاملات افقزایش پیدا کرد و این امر بدون ربط به عملکرد فروش 5 ساله شرکت و اعلام سفارشات سال 1402 شرکت و میزان تسهیللات دریافتی بالای شرکت نمیباشد.با بررسی مبلغ فروش محصولات و مقایسه آن با بهای تمام شده خبر روزهای خوبی را میشود انتظار داشت. همچنین افزایش 37 درصدی سفارشات تولید و سایر اخبار پیرامون شرکت میتوان گفت کمباین سازی تقریبا در حال رشد و بهبود وضعیت میباشد. کماااینکه نسبت های این شرکت در مقایسه با شرکت های همگروه بسیار ضعیف هست اما بنده معتقدم شرکتی که تولید میکند و فروش پایدار دارد و در جهت اصلاح الگوهای منفی و زیانده خود حرکت میکند باید منتظر روزهای بهتر آن بود. در مورد چارت و تحلیل تکنیکالی سهم : 1.نماد در تایم #فریم هفتگی تحلیل شده 2.ایچیموکو صعود را تایید میکند 3.موج شماری الیوت اهداف بالاتر قیمت را نشان میدهد 4.ترازهای فیبوناچی انتظار رشد قیمت را پررنگ تر میکند در پایان: به نظر حقیر تکمبا نمادیست که باید با آن سهامداری کرد و دل دریایی و پروسعتی داشت و صبور بود تا به نتیجه مناسب رسید. تذکر:تحلیل و نوشته های فوق صرفا نظر شخصی بنده بوده و هرگز پیشنهاد خرید یا فروش نمیباشد سلامت.موفق و پرسود باشید #روزبه_صداقت ✅ تحلیل‌گر : #korush2009 📅 ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۴:۴۹ 📊@AkharinTahlil1
آموزش بورس
korush2009@korush2009
رتبه:
دنبال کننده:1
#بترانس ➕فالو ‌‌‌‏✍️ به نام خدا راستش دوست داشتم به جای یک تحلیل تکنیکالی که البته تماما باب میل بنده نیست و صرفا به جهت درخواست دوستان در سایت ره آورد منتشر میکنم, یک تحلیل جامع تکنوفاندامنتالی ارائه کنم تا حداقل به نوبه خود بتوانم گوشه ای از #ارزش های پنهان و آشکار این طلای ناب #بازار سرمایه را روایت کنم. بنده هنوز از قیمت حال حاضر این سهم و اتفاقات پیش آمده در روند قیمت بسیار متعجب هستم. چگونه میشود شرکتی که قدمتش چندین دهه می باشد و تقریبا اکثر نیروگاههای کشور و صنایع مربوطه و زیردستی وابسته و نیازمند به آن هستند و با داشتن دارایی های بسیار (که البته به تنهایی دلیل #ارزشمند بودن سهم نیست) و #ارزش دفتری بالا در این قیمت و به این صورت معامله شود؟ بحث را خلاصه میکنم و ان شاالله اگر عمری باشد در کانال یا گروه شخصی و یا هر رسانه دیگری یک گزارش جامع در مورد این شرکت تقدیم خواهم کرد. در این چارت سعی کردم به چند نکته اشاره کنم: 1.روند قیمت و ری اکشن آن به ترازهای فیبوناچی 2.پترن های شکل گرفته از ابتدا تا کنون(البته نه تمتمی آنها) 3.موج شماری الیوت و پیش بینی حدودی آینده قیمت. 4.استفاده از اندیکاتورهای تقریبا اصلی که تا حدودی نشان دهنده راه میباشند. 5.استفاده از دو مووینگ اوریج و ملاحظه روند آنها. سخن کوتاه میکنم زیرا در چارت تقریبا آنچه باید گفت نشان داده شده است به همراه تارگت ها و خطوط اصلاحی بین راه قیمت. از فرصت استفاده میکنم و خاطره ای را برای عزیزان نقل میکنم: در برهه ای در خخدمت یکی از شرکت های موفق تولیدی کشورمان افتخار همکاری به عنوان #مدیر امور سرمایه گذاری شرکت را داشتم. طبق روال پیش از ورود به هر سهم اقدام به جمع آوری گزارش جامعی میکردم و تقدیم #مدیریت محترم عامل مینمودم. روزی به ایشان چند فایل مربوط به شرکت های مورد نظر بنده را تقدیم کردم. ایشان قبل از خروج بنده از دفتر ایشان فرمودند: صداقت چطور در #بازار سرمایه فعالیت میکنی اما هنوز به #ارزشمندی نماد پی نبردی؟ و لطف نمودند از تجربیات و اطلاعات خودشان به بنده فرمودند. از آنروز بنده همیشه این نماد را زیر نظر داشتم. و البته صادقانه عرض کنم طبق روا شخصی خودم هرگز نمادی را که تحلیل عمومی میکنم برای شخص خودم نمیخرم. دو سالی هست که به سبب بیماری امکان حضور در #بازار سرمایه و تحلیل و بررسی سهام برایم فراهم نبود و خانه نشین و بیمارستان خواب بودم... امروز بعد از مدتها در حال بررسی نمادهای #بازار سرمایه بودم و به نماد رسیدم و متعجب از قیمت و #ارزشمندی این سهم شدم! توضیح:تحلیل های اینجانب به هیچ عنوان به منزله پیشنهاد خرید یا فروش نمیباشد و صرفا نظر شخصی بنده است. موفق و پیروز باشید #روزبه_صداقت ✅ تحلیل‌گر : #korush2009 📅 ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۴:۲۳ 📊@AkharinTahlil1
آموزش بورس
korush2009@korush2009
رتبه:
دنبال کننده:1
#فاذر ➕فالو ‌‌‌‏✍️ به نام خدا با توجه به ترند قیمت و الگوهای شکل گرفته و رابطه بسیار ملموس بین کاهش قیمت و افزایش حجم خرید و حرکت دقیق قیمت در کانالهای ترسیم شده و واکنش قیمت به نواحی موثر فیبوناچی و بررسی موجهای الیوت , پیشبینی بنده بدین صورت میباشد: 1-فاز اول اصلاح جزئی قیمت تا محدده 61.8 فیبوناچی که بنده به عنوان ناحیه کم ریسک برای ورود مشخص نموده ام. 2.فاز دوم حرکت به سوی موج 3 فیبو و حدد قیمتی 9084 ریال میباشد که به نظر اینجانب با توجه به الگوی تکراری تراینگل که پیشتر در مسیر قیمت شکل گرفته محتمل میباشد.3.فاز سوم پس از اصلاح قیمت در موج 4 فیبو و استراحت کوتاه مدت قیمت و جابجائی سهامداران جدید و ابقای سهامداران اصلی ئ افزودن بر تعداد مالکیت سهم آنها با توجه به ارزندگی سهم حرکت قیمت یه سوی موج 5 الیوت و حدود قیمتی بالاتر از 20000ریال که این نیز قابل دسترس میباشد. بنده با توجه به ساختار تکنیکالی سهم و همینطور اخبار بنیادی و بالاخص توانایی های شرکت آذرآب و پروژه های مادرتخصصی این شرکت و وصول مطالبات گذشته این شرکت و مجموعه عواملی که در این تحلیل و نوشتار مجال صحبت در موردشان نیست آینده سهم را بسیار روشن و پرسود میبینم. البته لازم است این نکته را متذکر شوم که سود نهایی و برنده اصلی در این روند کسی است که در این نماد سهامداری نموده و از حرکات عجولانه دوری گزیند. تذکر:این صرفا یک تحلیل شخصی و برداشت اینجانب از نماد میباشد و به هیچ عنوان به منزله سیگنال خرید یا فروش نیست و لزوما هیچ قطعیتی بر وقوع ان نباید انگاشت. و هر سرمایه گذاری براساس تصمیم شخصی باید بررسی های لازم را بنماید. با تشکر #روزبه_صداقت ✅ تحلیل‌گر : #korush2009 📅 ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۲۳:۳۹ 📊@AkharinTahlil1
سلب مسئولیت
هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.


جذب سرمایه
 • سرمایه گذاری روی سهمتوبه زودی
دنیای سهمتو
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس توصیه های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه برگزیده‌ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید نمادهای برگزیده سهمتو را در صفحه برگزیده‌ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما
 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟


تمام حقوق برای شرکت سهمتو محفوظ میباشد 1401