ورود/ثبت‌نام
koopaei

koopaei

@h_koopaei

تعداد دنبال کننده:0
تاریخ عضویت :۱۴۰۱/۱۰/۲۶
شبکه اجتماعی تریدر :refrence
بورس
167
رتبه بین 8909 تریدر
0%
بازدهی ماه اخیر تریدر
(میانگین بازدهی ماه اخیر 100 تریدر برتر :-3.4%)
(میانگین بازدهی ماه اخیر شاخص کل :-3.3%)
قدرت تحلیل
0.4
4تعداد پیام

فیلتر

نوع سیگنال

koopaei
koopaei
رتبه: 167
0.4
خرید،تکنیکال،koopaei

سهم از لحاظ پرایس اکشن در نمودار تعدیل شده در کف قیمت هست. هنوز علائم خروج از فشردگی و تریگر ورود نداده. خطوط زمانی برای خروج از رنج و حرکت یکی نیمه دوم آذر و بعدی نیمه دوم دی ماه هست. هدف اول میانمدت سهم 20000 ریال می باشد.

نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۸/۲۷
منبع پیام:refrenceرهاورد
مدت اعتبار:
89 روز
قیمت لحظه انتشار:
۱۴٬۱۰۰
اشتراک گذاری
koopaei
koopaei
رتبه: 167
0.4
فروش،تکنیکال،koopaei

#کپشیر ➕فالو ‌‌‌‏✍️ کپشیر در روند حرکتی خودش زنجیره واگرائی منفی در اندیکاتور rsi تشکیل داده. توان برای ادامه صعود نداره و حتما باید اصلاح کنه تا زمینه ادامه صعود سهم مهیا بشه. سهامداران قبلی توصیه میشه سیو سود کنند و بعد از پایان اصلاح دوباره وارد سهم بشوند. ⛔️ تحلیل‌گر : #koopaei 📅 ۱۴۰۲/۴/۱۴ - ۱۷:۲۴ 📊@AkharinTahlil1

نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۲/۴/۱۴
منبع پیام:refrenceرهاورد
قیمت لحظه انتشار:
۸٬۲۷۳
اشتراک گذاری
سلب مسئولیت

هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.

نماد برگزیده
برترین تریدر‌
دنبال شده
هشدار