sahmeto-pwa

نصب سریع اپلیکیشن سهمتو

مشخصات تریدر
logo

Bourse_NoteBook

Bourse_NoteBook@

402

رتبه بین 3815 تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه
بازدهی تریدر

بازدهی
ماهانه

0.0%

بازدهی
سه ماهه

0%

بازدهی
شش ماهه

0.0%

افت سرمایه

-19.6%

قدرت تحلیل

0.0%

ریسک

0.0%

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

عملکرد تریدر
نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ Bourse_NoteBook

0%
0%
نظر شما چیست؟
تریدر در شبکه اجتماعی

تعداد اعضای کانال تلگرام

1.8K

میانگین بازدید روزانه

1.8K

میانگین تعداد پیام روزانه

1

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

پیام تریدر
فیلتر
بزودی
آموزش بورس
Bourse_NoteBook@Bourse_NoteBook
رتبه:
دنبال کننده:1.8K
. #بررسی #خوساز 👇🏻 ⛔️ عزیزان دقت داشته باشید: 📌 نماد #خوساز 18 ام این ماه ( پنجشنبه ) مجمع داشت و احتمال قوی آخرین روز معاملاتی این سهم قبلِ مجمع، فردا شنبه 13 ام میباشد. 📌 معمولا اینطور بوده که سهم برای مجمع 3 یا 4 روز بسته بماند مگر اینکه در مجمع تصمیم خاصی گرفته شود و تایم بسته ماندن سهم بیشتر شود. 👈🏻 عزیزان این پیام صرفا جهت اطلاع رسانی ارسال شده که اگر شخصی به سرمایه خود طی این چند روز نیاز دارد از بسته شدن سهم مطلع باشد. 👈🏻 بنده طبق تحلیل عمل کرد و با سهم به مجمع رفت، فقط در صورت تاچ شدن حد سود، حد ضرر و یا در شرایطی خاص فروشنده بود. پر سود باشید. ☘ آیدی کانال تلگرامی: @Bourse_NoteBook .
آموزش بورس
Bourse_NoteBook@Bourse_NoteBook
رتبه:
دنبال کننده:1.8K
. بسم الله الرحمن الرحیم 🌹 #آموزشی_16 👈🏻 تعدادی از شما عزیزان در مورد بازار سوال داشتید که لازم دانستم توضیحی در مورد وضعیت بازار خدمتتان ارائه دهم: 📌 از نظر تکنیکالی به نظر بنده فعلا وارد فاز رنج و استراحت شده ایم در قالب پولبک به سقف شکسته شده ( استراحت و اصلاح بین مسیر، در روند های صعودی پر شتاب، از احتمال ریزش های عمیق و فرسایشی در آینده میکاهد و این اصلاح های کوتاه مدت به نفع بازار میباشد. )، حالا اینکه تعدادی از عزیزان چنین تصوری دارند که اصلاح عمیق تر بوده و به ریزش تبدیل میشود بحثی نیست، تعدادی از عزیزان هم چنین نظری دارند که از هفته آینده گین صعودی بعدی شروع شد و چندین نظریه و تحلیل و پیش بینی دیگر ... . ⚠️ عزیزان هیچ سبک و تحلیلی 100 در 100 درست و بدون اشتباه نیست، که اگر اینطور نبود دیگر عرضه و تقاضایی وجود نداشت. 👇🏻 📌 در واقع عرضه و تقاضایی که در بازارهای مالی مشاهده میکنید حاصل اختلاف نظرات و دید معاملاتی در سطوح مختلف قیمتی میباشد، به عنوان مثال در بورس ایران، یک نماد در قیمت 100 تومان قرار دارد، شخص A طبق تحلیل و سبک و پلن معاملاتی ای که دارد تشخیص می دهد قیمت از این ناحیه بالا تر نرفته و اصلاح داشت، شخص B طبق تحلیل و سبک و پلن معاملاتی خودش تشخیص می دهد که قیمت بعد از شکست این ناحیه حداقل 30 درصد دیگر رشد کرد، در نتیجه شخص A میفروشد و شخص B میخرد، در واقع دیدِ متفاوتِ این دو شخص نسبت به قیمت کنونی سهم این معامله را به سرانجام میرساند. 👈🏻 اگر هر دو شخص اعتقاد به رشد قیمتی این نماد داشتند و در نهایت فروشنده ای وجود نداشت، نه میتوانستند خرید بزنند و نه قیمت سهم رشد میکرد. 📌 در هر صورت بنده احتمال رنج زدن بازار را بیشتر میبینم طبق تحلیل تکنیکالی که دارم، بازاری با اختلاف کران بالا و پایین نسبتا بالا، مگر اینکه ورود پول داشته باشیم که در ادامه مختصر توضیحی داد. ⚠️ همانطور که قبلا هم در مورد رشد بازار گفته بودیم، دو عامل مهم برای رشد بازار را باید رصد کنیم، یک ارزش معاملات و دو حجم معاملات ( حقیقی )، اگر هر دو مورد در کنار هم شرایط مناسبی را به ثبت رساندند حداقل به مدت 5 روز کاری، میتوان به گین صعودی بعدی امیدوار بود. البته نرخ بهره بانکی هم بی تاثیر نیست اما بیشتر در بلند مدت تاثیرگزار بود. پ.ن 1: همانطور که اطلاع دارید نزدیک به 2 میلیون نفر برای طرح یکپارچه ثبت نام کردند و نزدیک به 200 همت سرمایه بلوکه میباشد که از تاریخ 24 خرداد ماه این سرمایه آزاد میشود و اگر حتی 20 درصد این مبلغ به سمت بازار سرمایه هدایت شود گین صعودی بعدی نیز آغاز میشود. پ.ن 2: عزیزان در کل امسال بازار خوبی داشت، جای نگرانی ندارد، برای رشد پیش روی ما پله ای ورود کنید، اما نه هر سهمی و بخاطر داشته باشید تعدادی از نماد ها آماده رشد و پرتاب قیمتی هستند. ( همانند فنری که جمع شده است. ) ⚠️ پ.ن 3: عزیزان همه این مطالبی که مطالعه کردید به کنار، یک تریدر برای هر فاز از بازار باید یک پلن معاملاتی و ستاپ مجزا داشته باشد، برای بنده تفاوتی ندارد بازار ریزشی باشد، ساید شود و یا رشد کند، برای هر یک از این سه فاز پلن معاملاتی مجزا دارم و طبق آن عمل میکنم. 👈🏻 مهم برآیند ماهانه شما نسبت به تورم و شاخص کل میباشد ولاغیر. پ.ن 4: کارنامه معاملاتی اردیبهشت ماه احتمالا تا فردا در کانال درج شد. پر سود باشید. 🍀 آیدی کانال تلگرامی: @Bourse_NoteBook
آموزش بورس
Bourse_NoteBook@Bourse_NoteBook
رتبه:
دنبال کننده:1.8K
آموزش بورس
Bourse_NoteBook@Bourse_NoteBook
رتبه:
دنبال کننده:1.8K
. بسم الله الرحمن الرحیم 🌹 📌 فعلا نماد هایی که در پورتفوی داریم، #غدیس، #خوساز، #شپلی و #پلاست میباشد. 📌 با منفی و مثبت های اخیر بازار، این 4 نماد در وضعیت مناسب و کم ریسک تری قرار گرفتند، تحلیل این 4 نماد در کانال موجود میباشد. 📌 عزیزانی که این 4 نماد را در پورتفوی ندارند با قبولِ ریسکِ شرایطِ حالِ حاضرِ بازار و با مدیریت سرمایه میتوانند خرید بزنند. پر سود باشید. 🍀 آیدی کانال تلگرامی: @Bourse_NoteBook .
آموزش بورس
Bourse_NoteBook@Bourse_NoteBook
رتبه:
دنبال کننده:1.8K
. دفترچه یادداشت یک تریدر نماد 6.2 #شپلی #کوتاه_مدتی 📌 چارت قیمتی 2.5 ساله سهم را ملاحظه میفرمایید، تایم فریم تحلیل هفتگی میباشد و احتمال تاچ شدن اهداف هم ممکن است زمان بیشتری ببرد. 📌 سهم اخیرا موفق شده سقف ماژور خود را با یک کندل قوی (CB) شکسته و سپس طی سه هفته پولبک خود را تکمیل کند و هفته آخر واکنش مثبت به سطح شکسته شده نشان داده است. 📌 خط روند استاتیک که سهم واکنش های مناسبی نسبت به این خط فرضی داشته است و اکنون تقاطع این خط روند استاتیک با سطح حمایتی استاتیک سقف ماژور، محدوده حمایتی مناسبی را تشکیل داده است. ☑️ محدوده خرید (EP): در محدوده قیمتی 12850 الی 13850 ریال ✅ حد سود (TP 1) : محدوده 16200 ریال (حدود 26%) کوتاه مدتی. ✅ حد سود (TP 2) : محدوده 21500 ریال (حدود 64%) میان مدتی. ⛔️ حد ضرر (SL) : تثبیت زیر محدوده 11600 ریال. پ.ن 1: تک سهم شدن ممنوع. پ.ن 2: مدیریت سرمایه لحاظ شود. پ.ن 3: عزیزان راه کسب سود در بازار های مالی، پایبندی به پلن معاملاتی،مدیریت سرمایه و کنترل احساسات و هیجانات میباشد، نه تحلیل ( تکنیکال و فاندا و ... ). آیدی کانال تلگرامی: @Bourse_NoteBook .
آموزش بورس
Bourse_NoteBook@Bourse_NoteBook
رتبه:
دنبال کننده:1.8K
. بسم الله الرحمن الرحیم 🌹 📌 عزیزان یک نماد از فیلترهای شخصی خارج شده، در صورت صلاح دید و وجود شرایط تا امشب در کانال اطلاع رسانی میشود. آیدی کانال تلگرامی: @Bourse_NoteBook .
آموزش بورس
Bourse_NoteBook@Bourse_NoteBook
رتبه:
دنبال کننده:1.8K
آموزش بورس
Bourse_NoteBook@Bourse_NoteBook
رتبه:
دنبال کننده:1.8K
. دفترچه یادداشت یک تریدر نماد 6.1 #خوساز #کوتاه_مدتی 📌 چارت قیمتی 3 ماهه سهم را ملاحظه میفرمایید. 📌 واگرایی مثبت مخفی (+HD) با اندیکاتور RSI مشاهده شد. 📌 سهم در حال طی کردن یک روند صعودی پر قدرت میباشد با اصلاح های کوچک. 📌 الگو RBS در حال شکل گیری میباشد. 📌 اگر لگ صعودی اخیر را به عنوان هدف بعدیِ الگوی فشردگی نزولی در نظر بگیریم، میتوان سود حدودا 40 درصدی را احتمال داد. ☑️ محدوده خرید (EP): در محدوده قیمتی 32750 الی 37500 ریال ✅ حد سود (TP) : محدوده 48000 ریال (حدود 44%) کوتاه مدتی. ⛔️ حد ضرر (SL): تثبیت زیر محدوده 28500 ریال پ.ن 1: تک سهم شدن ممنوع. پ.ن 2: مدیریت سرمایه لحاظ شود. آیدی کانال تلگرامی: @Bourse_NoteBook .
آموزش بورس
Bourse_NoteBook@Bourse_NoteBook
رتبه:
دنبال کننده:1.8K
. #خوساز خریداری شد. با قیمت 36250 ریال. 👈🏻 امروز میتوانید خرید کنید، در هر قیمتی. 📌 به دلیل نبود تایم و از دست رفتن موقعیت معاملاتی، بعد از تایم بازار، چارت و تحلیل این نماد در کانال قرار میگیرد. آیدی کانال تلگرامی: @Bourse_NoteBook .
آموزش بورس
Bourse_NoteBook@Bourse_NoteBook
رتبه:
دنبال کننده:1.8K
سلب مسئولیت
هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.


جذب سرمایه
 • سرمایه گذاری روی سهمتوبه زودی
دنیای سهمتو
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس توصیه های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه برگزیده‌ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید نمادهای برگزیده سهمتو را در صفحه برگزیده‌ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما
 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟


تمام حقوق برای شرکت سهمتو محفوظ میباشد 1401