sahmeto-pwa

نصب سریع اپلیکیشن سهمتو

مشخصات تریدر
logo

چرک نویس ها

audiitor@

60

رتبه بین 3816 تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه
مزایای دریافت مالکیت صفحه چرک نویس ها در سهمتو:اطلاعات بیشتر
بازدهی تریدر

بازدهی
ماهانه

0.0%

بازدهی
سه ماهه

0%

بازدهی
شش ماهه

0.0%

افت سرمایه

-10.1%

قدرت تحلیل

0.0%

ریسک

0.0%

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

عملکرد تریدر
نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ چرک نویس ها

0%
0%
نظر شما چیست؟
تریدر در شبکه اجتماعی

تعداد اعضای کانال تلگرام

10.4K

میانگین بازدید روزانه

5K

میانگین تعداد پیام روزانه

1

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

پیام تریدر
فیلتر
بزودی
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:10.4K
3283288
#آپدیت شرط تکمیل تحلیل، از دست رفتن حمایت ۲۲۳۰ واحد
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:10.4K
هرکسی استراتژی خودشو داره؛ ✔️تنها چیزی که خیلی مهمه: سهم خودتو تحلیل کن؛ ممکنه یه سهم به ۸۰ درصد اصلاح نیاز داشته باشه و یه سهم به ۸ درصد؛ ممکنه یه سهم‌ اصلاح زمانی در پیش داشته باشه و یه سهم اصلاح قیمتی 👈 قطعاً مهمه که کِی چی میخری... ⚠️این روزها از چندتا نکته غافل نشید: 1️⃣هر دکتر و استادی هیجان زدتون نکنه؛ جملات انگیزشی به درد هر زمانی نمیخوره... 2️⃣چند پله بالا پایین خرید کردن و یا فروش سهم طبیعیه؛ کسی نمیتونه ادعا کنه نقطه زنه؛ پس فکر نکنید همیشه فول سهم باشید بُردید... 4️⃣همیشه با مثلث علم، تجربه و منطق برنده هستید؛ پس تحت هر شرایطی روی این مثلث تمرکز کنید. 👈اصل غافلگیری یکی از اصول همیشگی بازارسرمایه هست؛ مراقب این اصل باشید... بورس نیوز
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:10.4K
3256435
#شاخص‌کل #مانتلی کندل ماهانه امروز بسته شد روی چارت جفت‌ کندل‌هایی رو داریم که سیگنال اصلاح دارن و بولینگر هم موید این مطلبه #رضا
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:10.4K
3256434
#شاخص‌کل #دیلی واکنش کندل‌ها به خطوط کانال و چهارشنبه‌ای که اتمام روند صعودی بود کلاستر ابر، استاتیک سقف ۹۹ و سقف کانال پایین، محدوده ۲۱۶۰ تا ۲۱۰۰ واحد رو پررنگ میکنن #رضا
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:10.4K
3242810
#بالاس ✅حمایت کیجنسن و تنکنسن ✅کندل های دوجی برگشتی ✅حمایت خط روند ✅کف کانال صعودی ✅واگرایی MACD ✅فلت باقی ماندن کیجنسن در بالای کندل همگی جذابیت خوبی برای خرید بالاس ایجاد کرده منتظر کندل تایید مثبت هستیم
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:10.4K
3238948
وام مسکن ۵۵۰ میلیون تومانی ۲۰ ساله ۲ میلیارد تومن سودش هست اکسل محاسباتش هم موجود هست قبلا مردم پولشون رو میذاشتن بانک هر ۵ سال ۲ برابر میشد الان بانک پولش رو میده دست مردم هر ۵ سال به اندازه کل وام سود میگیره بعد میگن به فکر جوونا هستن و بانکداری اسلامی هست (مصداق بارز رباست) یارو ی ذره قد داشت گفتن اسمت چیه ؟ گفت هیبت الله گفتن واقعا میگی یا میخوای ما رو بترسونی ؟ #عام_اسمعیل_یویو
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:10.4K
#شاخص‌کل برگشت حداقلی زد چند نکته خدمتتون عرض میکنم و تصمیم نهایی در مورد نوع فعالیت‌تون در بازار به عهده خودتون بود ◾️ابتدا بررسی چارت شاخص کل، تایم دیلی: 🔹از روز ۷ آبان رشد بازار و شاخص شروع شد و در نمودارهای Rsi و Cci خط روندی بوجود آمد که تا ۱۸ اردیبهشت حفظ شده بود اما در این اصلاحی که درش هستیم هر دو از دست رفتن 🔹چندین حمایت مهم از جمله استاتیک، مووینگ، فیبو، کیجونسن، تنکنسن و .. شکسته شدن طی چهار کندل منفی گذشته 🔹در نمودار Rsi سطح تقریبی ۶۲.۷۸ و در Cci سطح تقریبی ۴۶.۲۲ ، سطوح عطف هستن که هر دو از دست رفتن 🔸تایم مانتلی: روز یکشنبه کندل این ماه بسته میشه، یعنی چهار کندل دیگه؛ تا اینجا که شرایط خوبی نداره ◼️مطلب دوم: بنده به شخصه اعتقادی به اخبار خوب روی حمایت و اخبار منفی روی مقاومت ندارم چرا که تکنیکال کار خودش رو میکنه کما اینکه روی چارت ویکلی شاخص کل که قبلا قرار داده بودم، اثر سطوح روی واکنش بازار کاملا مشهوده حالا گزارش شتران هم در واقع سوخته بوده و مسلما رانت‌داران از این گزارش اطلاع داشتن در نتیجه پیشخور شده اثرش به نظر بنده این برگشت بازار، حداقلی و در قالب پولبک به سطوح مهم شکسته شده هست و یک نوسان مقطعیه که فردا یا نهایتا چهارشنبه (سه‌شنبه تعطیله) به اتمام میرسه؛ و دوباره روند نزولی میشه تا محدوده سقف شکسته شده مرداد ۹۹ سهام بنیادی و سهامی که بازیگر درست و حسابی دارن در صعود بعدی بیشترین گین رو داد در یک صورت این تحلیل فیل و روند صعودی حفظ میشه: سطح ۶۲.۷۸ Rsi پس گرفته بشه، ارزش معاملات هر روز بالاتر بره و پولهای خارج شده طی چند کندل گذشته دوباره برگردن #رضا شب خوش 🌺
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:10.4K
مومنتوم شاخص کل به کمترین مقدار خودش از بهمن ۹۹ تا به الان رسیده شاخص‌سازها و سهام بزرگ به حمایتهای مهمشون رسیدن، از شستا تا خودرو تا خگستر تا... امروز تا نهایتا فردا بازار یک برگشت حداقلی هم که شده باید داشته باشه اختیار خرید یا فروش با خودتونه فاندی که چیزی در این مملکت تغییر نکرده، تکنیکالی بریم جلو، به نظرم اینجا جای فروش نیست #رضا
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:10.4K
3220420
شکایت رد شد #بفجر #مبین
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:10.4K
خدا کنه باران کوثری و کتایون ریاحی سهامدار باشن پاشن بی حجاب برن تو سازمان بورس طبق قانون فعلا پلمپش کنند تا ببینیم بعد چی میشه #عام_اسمعیل_یویو
سلب مسئولیت
هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.


جذب سرمایه
 • سرمایه گذاری روی سهمتوبه زودی
دنیای سهمتو
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس توصیه های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه برگزیده‌ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید نمادهای برگزیده سهمتو را در صفحه برگزیده‌ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما
 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟


تمام حقوق برای شرکت سهمتو محفوظ میباشد 1401