ورود/ثبت‌نام
مجید سلطانی

مجید سلطانی

@g_1082829946

تعداد دنبال کننده:3
تاریخ عضویت :۱۳۹۹/۴/۲۵
شبکه اجتماعی تریدر :refrence
بورس
291
رتبه بین 7821 تریدر
0%
بازدهی ماه اخیر تریدر
(میانگین بازدهی ماه اخیر 100 تریدر برتر :3.3%)
(میانگین بازدهی ماه اخیر شاخص کل :-3.7%)
قدرت تحلیل
0
671تعداد پیام
🔴آمار معاملات فرابورس در یک روز بین تعطیل (5 بهمن‌ماه 1402) ⬅️ سهامداران 2.7 میلیارد برگه سهم خرید و فروش کردند 🔹 بازارهای سهام فرابورس در معاملات امروز شاهد داد و ستد نزدیک به 5 میلیارد دارایی مالی بین سرمایه‌گذاران بودند که بیشتر از نیمی آن، متعلق به داد و ستدهای سهام بود. 🔹به گزارش مدیریت ارتباطات فرابورس ایران، در معاملات روز جاری 5 بهمن‌ماه، بازارهای فرابورس شاهد داد و ستد بیشتر از 4.9 میلیارد برگه انواع دارایی مالی به ارزشی بالغ‌بر 47هزار و 200 میلیارد تومان طی 647 هزار نوبت معاملاتی بودند. 🔹نگاهی به ارزش معاملات به تفکیک ابزار نشان می دهد امروز در بازارهای سهامی فرابورس بیشتر از 2.7 میلیارد برگه سهم به ارزشی بالغ بر یک‌هزار و 840 میلیارد تومان خریدوفروش شد. 🔹سرمایه‌گذاران فرابورسی امروز 1.7 میلیارد واحد صندوق‌های سرمایه‌گذاری را هم به ارزش بیش از 2 هزار و 300 میلیارد تومان دادوستد کردند. 🔹در ادامه معاملات روز ‌شنبه بیش از 10 میلیون اوراق مالی اسلامی به ارزش 885 میلیارد تومان دادوستد شد. 🔹 در بازار روز جاری نمادهای بپاس، آریا، هرمز، فصبا و خاور با بیشترین اثر منفی بر شاخص کل، افت 145 واحدی این متغیر را رقم زدند تا در سطح 24 هزار و 639 واحد به کار خود پایان دهد. این در حالی بود که نمادهای مادیرا و تماوند با اثر مثبت بر آیفکس مانع از افت بیشتر این متغیر شدند. 🔹همچنین شاخص قیمت طی روزی که گذشت 35 واحد منفی شد و شاخص کل هم وزن نیز افتی 1281 واحدی داشت. ⬅️ صدرنشینی بازار نیز با بیشترین رشد قیمت متعلق به نمادهای حسیر، میهن، تماوند، سبزوا، ودی، مادیرا و کرومیت بود و در مقابل نمادهای ثغرب، سدبیر، کمرجان، ثپردیس، بیوتیک، نطرین و دبالک کاهش قیمت را داشتند. 🔹در پایان بازار امروز نمادهای آردینه، فنر، کرومیت، فصبا، نخریس، فزر و آ س پ در جدول نمادهای پر تراکنش قرار گرفتند.
نوع سیگنال: خنثی
۱۴۰۲/۱۲/۵
اشتراک گذاری
#ذوب تصویب افزایش سرمایه 1015درصدی از تجدید ارزیابی
نوع سیگنال: خنثی
۱۴۰۲/۱۲/۵
اشتراک گذاری
7📅نگاهی به معاملات اول اسفندماه در فرابورس ایران (اول اسفند 1402) 💢 6.2 میلیارد برگه دارایی مالی تغییر مالکیت دادند 📍 بازارهای سهام فرابورس در معاملات امروز شاهد داد و ستد بیش از 6.2 میلیارد برگه دارایی مالی بین سرمایه‌گذاران بودند. ☸️به گزارش مدیریت ارتباطات فرابورس ایران، در معاملات روز جاری سه‌شنبه اول اسفندماه، بازارهای فرابورس شاهد داد و ستد بیشتر از 6.2 میلیارد برگه انواع دارایی مالی به ارزشی بالغ‌بر 38 هزار میلیارد تومان طی 542 هزار نوبت معاملاتی بودند. ☸️نگاهی به ارزش معاملات به تفکیک ابزار نشان می دهد امروز در بازارهای سهامی فرابورس بیشتر از 2.3 میلیارد برگه سهم به ارزشی بالغ بر یک‌هزار و 560 میلیارد تومان خریدوفروش شد. سرمایه‌گذاران فرابورسی امروز 3.4 میلیارد واحد صندوق‌های سرمایه‌گذاری را هم به ارزش بیش از 3 هزار میلیارد تومان دادوستد کردند. در ادامه معاملات روز سه‌شنبه بیش از 15 میلیون اوراق مالی اسلامی به ارزش یک هزار و 400 میلیارد تومان دادوستد شد. همچنین در جریان عملیات بازار باز بانک مرکزی نیز 350 میلیون ورقه به ارزش 31 هزار میلیارد تومان معاملات به ثبت رسید. در بازار روز جاری نمادهای انتخاب، وسپهر و ودی با بیشترین اثر منفی بر شاخص کل، افت 38 واحدی این متغیر را رقم زدند تا در سطح 24 هزار و 798 واحد به کار خود پایان دهد. این در حالی بود که نمادهای آریا، غصینو، کوثر و مادیرا با اثر مثبت بر آیفکس مانع از افت بیشتر این متغیر شدند. همچنین شاخص قیمت طی روزی که گذشت 9 واحد منفی شد و شاخص کل هم وزن نیز افتی 594 واحدی داشت. ☸️ صدرنشینی بازار نیز با بیشترین رشد قیمت متعلق به نمادهای سدبیر، زماهان، آردینه، بیوتیک، غپونه، کوثر و نطرین بود و در مقابل نمادهای ولبهمن، ریشمک، ثغرب، ودی، آ س پ، فنر و ثجنوب کاهش قیمت را داشتند. در پایان بازار امروز نمادهای بیوتیک، آردینه، فصبا، فنر، نخریس، بمولد و کرمان در جدول نمادهای پر تراکنش قرار گرفتند.
نوع سیگنال: خنثی
۱۴۰۲/۱۲/۱
اشتراک گذاری
،مجید سلطانی
حذف حجم مبنا ۶ نماد فرابورسی از فردا و اعمال برای ۷ شرکت + فهرست به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، ▪️در راستای اجرای ضوابط ماده 22 دستورالعمل فعالیت بازارگردانی در بورس تهران و فرابورس و طبق بررسی از اول تا 30 بهمن، حجم مبنا برای 6 نماد معاملاتی دارای بازارگردان در بازارهای اول و دوم فرابورس به شرح جدول زیر از چهارشنبه دوم اسفند اعمال شد. ▪️براساس این گزارش، همچنین حجم مبنا نمادهای "غمینو، کایزد، فروژ، پارتا، کشرق ، زنگان، فبیرا" اعمال شد.
نوع سیگنال: خنثی
۱۴۰۲/۱۲/۱
اشتراک گذاری
۹ شرکت با دریافت مجوز افزایش سرمایه ۸ تا ۴۳۵ درصدی آماده مجمع شدند به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، 9 شرکت نیروکلر، رادیاتور ایران، ایران تایر، سرمایه گذاری بهمن، قند چهارمحال، پگاه گلپایگان، صنعتی بهشهر، بیمه ما و نیان الکترونیک هم به ترتیب مجوز افزایش سرمایه 300، 33، 8، 57، 29، 220، 19، 25 و 435 درصدی را از سازمان بورس گرفتند و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شدند. 🔹بر اساس این گزارش،"شکلر" سرمایه فعلی را از 100 به 400 میلیارد تومان می رساند. تامین مالی این شرکت بورسی از محل سود انباشته برای تکمیل طرح افزایش ظرفیت کلر و سود و اسید اعمال می شود. 🔹سرمایه فعلی "ختور" از 385.4 به 513.3 میلیارد تومان می رسد. تامین مالی این شرکت بورسی از محل سود انباشته برای اصلاح ساختار مالی صرف می شود. 🔹همچنین "پتایر" سرمایه فعلی را از 1.3 به 1.4 هزار میلیارد تومان می رساند. تامین مالی این شرکت بورسی از محل سود انباشته بابت جبران مخارج سرمایه ای (اجرای بخش اول طرح افزایش ظرفیت و انتقال محل کارخانه به سمنان) اعمال می شود. 🔹سرمایه فعلی "وبهمن" از 1.4 به 2.2 هزار میلیارد تومان می رسد. تامین مالی این شرکت بورسی از محل سود انباشته برای اصلاح ساختار مالی صرف می شود. 🔹"قچار" هم سرمایه فعلی را از 350 به 450 میلیارد تومان می رساند. تامین مالی این شرکت فرابورسی از محل سود انباشته برای اصلاح ساختار مالی اعمال می شود. 🔹سرمایه فعلی "غگلپا" از 36.9 به 118 میلیارد تومان می رسد. تامین مالی این شرکت فرابورسی از محل سود انباشته برای اصلاح ساختار مالی صرف می شود. 🔹"غبشهر" سرمایه فعلی را از 2.9 به 3.5 هزار میلیارد تومان می رساند. تامین مالی این شرکت بورسی از محل سود انباشته برای اصلاح ساختار مالی، تامین سرمایه در گردش و جبران مخارج سرمایه ای انجام شده اعمال می شود. 🔹سرمایه فعلی "ما" از 800 به 1000 میلیارد تومان می رسد. 160 میلیارد تومان از تامین مالی این شرکت فرابورسی از محل سود انباشته و 40 میلیارد تومان دیگر از محل اندوخته برای اصلاح ساختار مالی، افزایش ظرفیت اتکایی، نگهداری و نسبت توانگری مالی صرف می شود. 🔹در این میان، "نیان" سرمایه فعلی را از 26.6 به 142.7 میلیارد تومان می رسد. تامین مالی این شرکت فرابورسی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها برای اصلاح ساختار مالی اعمال می شود.
نوع سیگنال: خنثی
۱۴۰۲/۱۱/۳۰
اشتراک گذاری
🔴 روند معاملات بازار در دقایق پایانی ⬅️شاخص کل با افت بیش از 10 هزار واحدی به 2 میلیون و 79 هزار واحد رسیده و شاخص هم وزن با کاهش بیش از 4500 واحدی همراه بوده است. 🔹 #وپاسار #وبملت #فولاد #شپنا #شستا #شبندر در صدر منفی سازان بورس قرار دارند. 🔹در فرابورس شاهد افت 200 واحدی متاثر از #بپاس #آریا #خاور #وسپهر #سامان هستیم. 🔹بانک ها ، رادیویی و انبوه سازی صنایع برتر امروز بودند که به ترتیب ارزش معامله 238 میلیارد تومان ، 194 میلیارد تومان و 188 میلیارد تومان داشته اند.
نوع سیگنال: خنثی
۱۴۰۲/۱۱/۲۵
اشتراک گذاری
،مجید سلطانی
✅ هشتمین نماد در بازار توافقی فرابورس درج شد #اطلاعیه| درج شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سهامی عام) در بازار توافقی فرابورس ایران 🌀 نماد معاملاتی: #سپرده ✅ گروه: فعالیت‌های کمکی به نهادهای مالی واسط 📆 تاریخ درج: ۲۱ بهمن‌ماه ۱۴۰۲
نوع سیگنال: خنثی
۱۴۰۲/۱۱/۲۲
اشتراک گذاری
🔴👈👈معاملات روز جاری بازارهای فرابورس در یک نگاه (8 بهمن‌ماه 1402) ✅ یک روز مثبت و متعادل ثبت شد 📌بازارهای فرابورس در ادامه روند صعودی روز گذشته، امروز هم معاملاتی مثبت را دنبال کردند که رشد 166 واحدی شاخص کل را به دنبال داشت. 🔻 در معاملات دومین روز هفته بازارهای فرابورس شاهد معاملاتی مثبت بودند که با رشد دسته جمعی شاخص‌های منتخب و بهبود روند تقاضا همراه بود. 🔸👈طی معاملات روز جاری نمادهای هرمز، شگویا، آریا، سامان، خاور و زاگرس با بیشترین اثر مثبت بر شاخص کل، افزایش 166واحدی این متغیر را رقم زدند. آیفکس در عدد 25 هزار و 661 واحد امروز را به پایان رساند. انتخاب تنها نمادی بود که با اثر منفی بر شاخص کل فرابورس، مانع رشد بیشتر این متغیر شد. شاخص قیمت نیز امروز40 واحد و شاخص کل هم‌وزن 1676 واحد رشد کردند. 🔸👈طی معاملات روز یک‌شنبه بیش از 5.5 میلیارد برگه انواع دارایی مالی به ارزش 20 هزار و 180 میلیارد تومان در 313 هزار نوبت معاملاتی در بازارهای فرابورس دادوستد شد. 🔸👈نگاهی به ارزش معاملات به تفکیک ابزار نشان می‌دهد بیش از 3 میلیارد برگه سهم به ارزش یک‌هزار و 925 میلیارد تومان خریدوفروش شده است. 🔸👈همچنین 2.3 میلیارد واحد صندوق‌های سرمایه‌گذاری نیز به ارزش 3 هزار و 500 میلیارد تومان طی روز جاری جابه‌جا شد. 🔸👈گفتنی است در بخشی دیگری از بازار 26 میلیون اوراق مالی اسلامی به ارزش 2 هزار و 300 میلیارد تومان دست‌به‌دست شده است. همچنین در جریان عملیات بازار باز بانک مرکزی نیز 137 میلیون برگه به ارزش 12 هزار میلیارد تومان مورد جا به جایی قرار گرفت. 🔸👈طی روزی که گذشت هفت نماد غمینو، مفاخر، ریشمک، ثباغ، وگستر، آ س پ و زگلدشت توانستد در صدر جدول بیشترین افزایش قیمت‌ها قرار بگیرند. 🔸👈این در حالی بود که نمادهای کمرجان، وآوا، دسانکو، عالیس، شجم، ولشرق و گلدیرا بیشترین کاهش قیمت‌ها را از آن خود کردند. 🔸👈در پایان بازار نمادهای نخریس، فصبا، کرومیت، کرمان، ثتران، ثغرب و خاور نیز در جدول نمادهای پرتراکنش قرار گرفتند.
نوع سیگنال: خنثی
۱۴۰۲/۱۱/۸
اشتراک گذاری
📌وضعیت معامله خودرویی ها ⬅️ #خودرو با قیمت 265.5 تومان در صفر تابلو حجم معامله 43 میلیونی دارد؛خرید حقیقی 77 درصد و حقوقی 23درصد ⬅️ #خساپا با قیمت 239 تومان نوسان منفی با حجم معامله 44 میلیونی دارد؛خرید حقیقی 63 درصد و حقوقی 37 درصد ⬅️ #خاور با قیمت 370.6 تومان نوسان منفی با حجم معامله 17 میلیونی دارد؛خرید حقیقی 72 درصد و حقوقی 28 درصد ⬅️ #خگستر با قیمت 425.6 تومان نوسان مثبت با حجم معامله 27 میلیونی داشته است؛خرید حقیقی 96 درصد ⬅️ #خپارس حجم معامله 29 میلیونی را پشت سر گذاشته و با قیمت 111.9 تومان در مثبت 1 درصد دادوستد می شود؛خرید حقیقی 29 درصد ⬅️ #خزامیا با قیمت 562 تومان رشد بیش از 1.5 درصدی دارد و حجم معامله 12 میلیونی داشته است؛خرید حقیقی 98 درصد ⬅️ #خبهمن با قیمت 188 تومان نوسان منفی با حجم معامله 6 میلیونی دارد؛خرید حقیقی 99 درصد
نوع سیگنال: خنثی
۱۴۰۲/۱۱/۷
اشتراک گذاری
📌وضعیت معامله پالایشی ها ⬅️ #شبندر با قیمت 1046 تومان در منفی 1.5 درصد دادوستد 27 میلیون سهم را پشت سر گذاشته است؛خرید حقیقی 49 درصد و حقوقی 51 درصد ⬅️ #شپنا با قیمت 865 تومان نوسان منفی با حجم معامله 27 میلیونی دارد؛خرید حقیقی 44 درصد و حقوقی 56 درصد ⬅️ #شتران با قیمت 439.6 تومان نوسان منفی دارد و حجم معامله آن به 28 میلیون سهم رسیده است؛خرید حقیقی 72 درصد و حقوقی 28 درصد ⬅️ #شبریز با حجم معامله 3 میلیونی برروی قیمت 1386 تومان در مثبت 1 درصد معامله می شود؛خرید حقیقی 98 درصد ⬅️ #شراز با قیمت 1381 تومان و #شاوان با قیمت 2120 تومان نوسان منفی دارند.
نوع سیگنال: خنثی
۱۴۰۲/۱۰/۲۵
اشتراک گذاری
📌وضعیت معامله خودرویی ها ⬅️ #خودرو با قیمت 295.6 تومان در منفی 1 درصد دادوستد 77 میلیون سهم را پشت سر گذاشته است؛خرید حقیقی 78 درصد و حقوقی 22 درصد ⬅️ #خساپا با قیمت 252 تومان نوسان منفی دارد و حجم معامله آن به 63 میلیون سهم رسیده است؛خرید حقیقی 38 درصد و حقوقی 62 درصد ⬅️ #خگستر با قیمت 481.2 تومان افت بیش از 1.5 درصدی دارد و حجم معامله آن به 55 میلیون سهم رسیده است؛خرید حقیقی 63 درصد و حقوقی 37 درصد ⬅️ #خاور با قیمت 377.4 تومان نوسان منفی دارد و حجم معامله آن برابر 26 میلیون سهم بوده است؛خرید حقیقی 87 درصد و حقوقی 13 درصد ⬅️ #خزامیا با حجم معامله 24 میلیونی برروی قیمت 614 تومان با نوسان منفی همراه است؛خرید حقیقی 88 درصد و حقوقی 12 درصد ⬅️ #خپارس حجم معامله 45 میلیونی را پشت سر گذاشته و با قیمت 122 تومان در منفی 1.5 درصد معامله می شود؛خرید حقیقی 68 درصد و حقوقی 32 درصد ⬅️ #خبهمن با قیمت 195.8 تومان در منفی 1 درصد دادوستد 19 میلیون سهم را ثبت کرده است؛خرید حقیقی 70 درصد و حقوقی 30 درصد
نوع سیگنال: خنثی
۱۴۰۲/۱۰/۲۵
اشتراک گذاری
📌افزایش سرمایه #کباده ثبت شد ⬅️میزان افزایش سرمایه : 50 درصد ⬅️از مبلغ 74 میلیارد و 526 میلیون و 200 هزار تومان به 111 میلیارد و 789 میلیون و 300 هزار تومان ⬅️از محل : سود انباشته و آورده نقدی با سلب حق تقدم از سهامداران فعلی
نوع سیگنال: خنثی
۱۴۰۲/۱۰/۱۰
اشتراک گذاری
📆 بازارهای فرابورس در یک نگاه ( 6 دی‌ماه 1402) ✅ شاخص‌های منتخب سبزپوش به تعطیلات رفتند 📌بازارهای فرابورس در روزی که گذشت شاهد جا به جایی بیش از 6.7 میلیارد برگه انواع دارایی مالی بودند که بیشتر از نیمی آن متعلق به برگه های سهام بود و در نهایت رشد دسته جمعی شاخص‌های معاملاتی فرابورس را رقم زدند. ⭕️به گزارش مدیریت ارتباطات فرابورس ایران، در معاملات چهارشنبه 6 دی‌ماه، بازارهای فرابورس شاهد داد و ستد بیش از 6.7 میلیارد برگه دارایی مالی بودند که ارزش این مبادلات بالغ بر 13 هزارو 500 میلیارد تومان بود و در 320هزار نوبت معاملاتی به ثبت رسید. نگاهی به ارزش معاملات به تفکیک ابزار نشان می‌دهد طی روزی که گذشت بیشتر از 4.6 میلیارد برگه سهم به ارزش بالغ بر 2 هزار و 100 میلیارد تومان توسط سرمایه‌گذاران خرید و فروش شد که نسبت به روز گذشته افزایشی بود. همچنین امروز 2 میلیارد واحد صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله به ارزش 2هزار و 200 میلیارد تومان توسط سرمایه‌گذاران مورد داد و ستد قرار گرفت. گفتنی است طی روزی که گذشت 20 میلیون اوراق مالی اسلامی نیز به ارزش یک هزار و 800 میلیارد تومان دست به دست شدند.در بازار باز بانک مرکزی نیز داد و ستد 80 میلیون ورقه به ارزش 7 هزار و 300 میلیارد تومان به ثبت رسید. در پایان بازار روز جاری آیفکس فرابورس 59 واحد مثبت شد و در سطح 26 هزار و 368 واحد قرار گرفت. شاخص قیمت نیز 14 واحد و شاخص کل هم وزن 366 واحد رشد را تجربه کردند. ☸️نمادهای هرمز، خاور، انتخاب، حگهر و ثپردیس با معاملاتی مثبت، سبزپوشی آیفکس را رقم زدند. این در حالی بود که دو نماد بپاس و دماوند با بیشترین اثر منفی بر این متغیر، مانع رشد بیشتر آن شدند. ☸️صدرنشینی بازار نیز با بیشترین افزایش قیمت متعلق به نمادهای آ س پ، ثپردیس، نطرین، غدیس، ثغرب، حگهر و سبزوا بود. در مقابل نمادهای ثتران، بساما، قشیر، پارتا، غگلپا، حآفرین و زنگان بیشترین کاهش قیمت‌ها را داشتند. در پایان بازار امروز نمادهای فصبا، کرومیت، فن افزار، بمولد، خاور، کتوسعه و نیان در جدول نمادهای پرتراکنش قرار گرفتند.
نوع سیگنال: خنثی
۱۴۰۲/۱۰/۶
اشتراک گذاری
،مجید سلطانی
جناب آقای مهندس فریبرز پور روانبخش به عنوان شاگردی کوچک، انتخاب شایسته جنابعالی به‌عنوان چهره منتخب صنعت ساختمان، از جانب هیئت‌رئیسه انجمن بین‌المللی بتن آمریکا (ACI)- شاخه ایران و مرکز تحقیقات بتن (متب) را به شما و خانواده بزرگ کیسون تبریک عرض می‌نمایم و برایتان سلامتی و توفیق روزافزون آرزومندم.  
نوع سیگنال: خنثی
۱۴۰۲/۱۰/۶
اشتراک گذاری
،مجید سلطانی
قیمت بیت کوین در کریسمس های اخیر
نوع سیگنال: خنثی
۱۴۰۲/۱۰/۴
اشتراک گذاری
نمادهای برگزیدهبرترین‌هادنبال‌شده‌ها