ورود/ثبت‌نام

BOBBOB

قیمت-6.79%‎$۰٫۰۰۰۰۳۷۹۵۹
اضافه کردن به دیده‌بان
خرید از صرافی
0
دنبال کننده ها
جمع بندی نظر تریدرها در ماه اخیر
فروش
خنثی
خنثی
خرید

نمودار قیمت BOB و روند سیگنال های BOB

بازه زمانی:
نوع سیگنال:

نظر تریدر ها در مورد قیمت BOB

فیلتر:

چه کسی بیشترین سود را از BOB گرفته؟

فیلتر:

سیگنال‌های BOB

فیلتر

نوع سیگنال

نوع تریدر

TaTaTaCrypto
TaTaTaCrypto
رتبه: 18758
4.9
خریدBOB،تکنیکال،TaTaTaCrypto

نمودار خوب به نظر می رسد - چشم انداز ریسک تا پاداش اگر BTC روزانه strong بسته شود (بالاتر از 60 هزار)، من فکر می کنم BOB در موقعیت خوبی برای یک شرط بندی کوچک است. Memecoin BOB می تواند به صفر برود اما ... Keep نگاهی به BOB - مشاوره غیر مالی!

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
1 هفته
قیمت لحظه انتشار:
‎$۰٫۰۰۰۰۳۰۹۳۷
اشتراک گذاری
CryptoAman
CryptoAman
رتبه: 18829
4.9
خریدBOB،تکنیکال،CryptoAman

به نظر من، من فکر می کنم قیمت BOB پتانسیل فوق العاده ای دارد. من عملکرد قیمت چند ماه گذشته را دوست داشتم. از آنجایی که این یک meme است که بر روی شبکه ETH ساخته شده است، هر خبر ETF می تواند به عنوان یک کاتالیزور برای ETH meme سکه عمل کند. من معتقدم این سکه قطعا ارزش یک قمار را دارد. فکر می‌کنم پتانسیل این را دارد که رقیب one از بهترین meme سکه‌ها باشد: ارزش بازار 6 میلیارد دلار، 0.009، که آن را 300 برابر می‌کند. Keep در ذهن، شرایط صعودی بازار کریپتو مورد نیاز است. اگر BTC و ETH از اینجا جهش داشته باشند، من اکشن قیمت نشان داده شده در BOB باید سرنخ هایی از پتانسیل آن ارائه دهد. من یک تجارت idea را با افکار فعلی خود در مورد BTC و ETH به این صفحه پیوند داده ام. من روی این سکه تاس انداخته ام و به این کار ادامه داد. اجازه دهید یک سفته باز حدس بزند. این تجارت idea مشاوره مالی not است. من not یک مشاور مالی از هر نوعی هستم. از اینکه دکمه لایک را زدید و من را دنبال کردید متشکرم!

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
3 روز
قیمت لحظه انتشار:
‎$۰٫۰۰۰۰۳۰۲۳۶
اشتراک گذاری
چه نمادی برای خرید از BOB بهتر است؟
abokeresh
abokeresh
رتبه: 18121
0.6
خریدBOB،تکنیکال،abokeresh

نسبت به $BOB بسیار صعودی است و بهتر از سایر memecoin ها عمل می کند زمان آن است که قبل از رفتن به ماه موارد بیشتری را در اینجا اضافه کنید توقف ضرر 0.000033 دلار است

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
1 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۰٫۰۰۰۰۳۴۵۰۲
اشتراک گذاری
سلب مسئولیت

هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.

نماد برگزیده
برترین تریدر‌
دنبال شده
هشدار