ورود/ثبت‌نام

پتروآبانپتروآبان

آخرین معامله-3.95%۱۰٬۳۰۲
اضافه کردن به دیده‌بان
0
دنبال کننده ها
جمع بندی نظر همه تریدرها
فروش
خنثی
73%
فروش
خرید
آخرین بروزرسانی:
تعداد پیام‌های امروز پتروآبان:
فیلتر
;;
شركت سبدگردان آبان-سهامي خاص- 1.870 میلیون سهم #پتروآبان در تاریخ 1403/02/26 به فروش رساند و درحال حاضر 1.56 درصد از سهام #پتروآبان را در پرتفوی سهامی خود دارد.
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۳/۲/۲۶
منبع پیام:refrence
قیمت لحظه انتشار:
۱۰٬۷۳۰
اشتراک گذاری
شركت سبدگردان آبان-سهامي خاص- 1.870 میلیون سهم #پتروآبان در تاریخ 1403/02/25 به فروش رساند و درحال حاضر 1.56 درصد از سهام #پتروآبان را در پرتفوی سهامی خود دارد.
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۳/۲/۲۵
منبع پیام:refrence
قیمت لحظه انتشار:
۱۰٬۵۰۱
اشتراک گذاری
چه نمادی برای خرید از پتروآبان بهتر است؟
صندوق سرمايه گذاري بازنشستگي تكميلي كاريز 1.500 میلیون سهم #پتروآبان در تاریخ 1403/02/24 خریداری کرد و درحال حاضر 3.0 درصد از سهام #پتروآبان را در پرتفوی سهامی خود دارد.
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۳/۲/۲۴
منبع پیام:refrence
قیمت لحظه انتشار:
۱۰٬۸۰۹
اشتراک گذاری
;
سلب مسئولیت

هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.

نمادهای برگزیدهبرترین‌هادنبال‌شده‌ها