#

شپاس

نفت پاسارگاد

فیلتر
مشاهده این بخش
مخصوص کاربران ویژه می باشد
آموزش شپاس
امتیاز:476
دنبال کننده:54.7K

✔️#شپنا, #شتران, #شبندر, #شبهرن, #شسپا, #شنفت با گرایشی مثبت متعادل اند.#شبريز, #ونفت, #شاوان و #شرانل نیز با گرایشی منفی تعادل میان خریداران و فروشندگان را تجربه می کنند.#شراز و #شپاس پر عرضه ی گروه اند.

بانکی ها معاملاتی نوسانی را تجربه می کنند.#وتجارت, #وبصادر, #ونوين و #وسينا با گرایشی منفی متعادل دادو ستد می شوند.#وپاسار, #وپارس, #وپست و #وخاور مثبت و متعادل اند.

محصولات شیمیایی امروز با بهبود تقاضا معاملاتی متعادل را تجربه می کنند.#پترول, #شگويا, #آريا, #فارس, #نوري, #شيران, #تاپيكو, #بوعلي, #شاراك, #پارسان و #شفن از جمله نمادهای مثبت و متعادل گروه اند.#شصدف نماد مورد توجه گروه است.#ساينا, #شپارس, #شسينا, #شدوص, #شكربن, #شاروم و #كلر با فشار فروش داد و ستد می شوند.

آموزش شپاس
امتیاز:1
دنبال کننده:11.3K

افزایش تقاضا در گروه پالایشی.

#شپنا, #شتران, #شبندر, #شبهرن, #شسپا, #شنفت با گرایشی مثبت متعادل اند.#شبريز, #ونفت, #شاوان و #شرانل نیز با گرایشی منفی تعادل میان خریداران و فروشندگان را تجربه می کنند.#شراز و #شپاس پر عرضه ی گروه اند.

آموزش شپاس
امتیاز:2
دنبال کننده:10.5K
بورسینه؛ آینه بورس

📌وضعیت گروه فرآورده‌های نفتی در این لحظه از بازار

🔹نمادهای #شپنا، #شبندر، #شسپا، #شبهرن و #شنفت در محدوده مثبت معاملاتی قرار دارند.

🔸نمادهای #شتران، #شبریز، #شرانل، #شاوان، #شراز، #شپاس، #ونفت و #شزنگ در محدوده منفی و عمدتاٌ در کف قیمت تابلو هستند.

@boursineh_com

آموزش شپاس
سیگنال برتر@ChanelVIP1354
امتیاز:411
دنبال کننده:121.2K

فرآورده های نفتی یکپارچه مثبت هستند و از تقاضای نسبتا بهتری بهره میبرند، #شپنا #شبندر #شبریز #شتران #شبهرن #شسپا #شرانل #ونفت #شاوان #شنفت همگی مثبت و از تقاضای خوبی برخوردار هستند ، #شراز متعادل و منفی می‌باشد. #شپاس تک سهم منفی که هم چنان فشار فروش خود را حفظ کرده است.

@ChanelVIP1354

آموزش شپاس
امتیاز:2
دنبال کننده:11.4K
دکتر رضا جوادی

🔺رویترز: صادرات نفت ایران افزایش یافت.

#شخارک، #شبندر،#شتران، #شپنا، #شاوان، #شسپا، #ونفت، #شبهرن، #شرانل، #شزنگ، #شپاس، #شنفت، #شبریز، #شراز #شگویا #نوری

آموزش شپاس
آخرین تحلیل@AkharinTahlil1
امتیاز:485
دنبال کننده:10.3K
آخرین تحلیل

#شپاس ➕فالو

‌‌‌‏✍️ نزدیک کف کانال

سهم خوبیه،بهترین نقطه خرید ۱۹۵۰ تا ۲۱۰۰ هست،ک فکر نکنم تا ۱۹۵۰ پایین بیاد

خرید پله ای توصیه میشه،بشه تو ۲۰۰۰ گرفت عالیه،زیر ۱۹۵۰ فکر نکنم بره

✅ تحلیل‌گر : #akbarzadeh11

📅 ۱۴۰۰/۲/۳ - ۱۳:۲۲

📊@AkharinTahlil1

آموزش شپاس
امتیاز:349
دنبال کننده:64.8K
اخبار فوری بورس

#پالایشی

✍️ در گروه پالایشی جمع‌آوری صف فروش #شپنا از منطقه حمایتی 1.190 – 1.200 تومانی موجب شد تا #بازار به خاتمه یافتن روند کاهشی پالایشی‌ها امیدوار شود. شپنا چنانچه بتواند حمایت اشاره شده را حفظ نماید، به مرور تا سطوح 1.500 – 1.600 تومانی رشد خواهد کرد و در این مسیر سایر پالایشی‌ها نیز رشد خواهند کرد.

📈 در این گروه #شتران هم پر حجم معامله می‌شود. این سهم تهرانی باری دیگر شانس خود را برای شکست مقاومت 1.100 – 1.150 تومانی و پیشروی تا سطوح 1.400 تومانی #تست خواهد کرد. در #شبندر کماکان فشار فروش پابرجاست اما چنانچه بحث تزریق نقدینگی توسط هلدینگ‌ها قطعی شود، این سهم مورد توجه حقوقی‌ها قرار خواهد گرفت.

✅ در شرکت‌های تولیدکننده روغن موتور کماکان تاکید ما به روی #شسپا است. سهمی با شرایط بنیادی و افزایش سرمایه. البته #شپاس هم بد نیست و در سال جاری تحولات خوبی در سوددهی شرکت‌ خواهیم داشت. در کنار این دو نماد #شرانل هم مورد توجه خواهد بود. نفتی‌ها در دوره 12 ماهه به سود خوبی خواهند رسید.

آموزش شپاس
امتیاز:521
دنبال کننده:113.9K
محسن حسنلو

#شپاس

💢 نفت پاسارگاد 💢

چنانچه در تایم #فریم روزانه نمودار سهم مشاهده می کنید، سهم در ۷۰ روز کاری اصلاح تراکمی داشته و منتظر ورود نقدنگی در سهم هستیم .

@HasanluMohsen

آموزش شپاس
Meta_Technical@meta_technical
امتیاز:1
دنبال کننده:23.1K
Meta_Technical

#شپاس

15 فروردین

@meta_technical

آموزش شپاس
امتیاز:329
دنبال کننده:18.6K
آوا تحلیل

#بررسی_گزارش_کدال #شپاس

✅ نفت پاسارگاد در اسفند ماه 719 میلیارد تومان فروش داشته و فروش 12 ماهه سال 99 را به 4919 میلیارد تومان رسانده که این عدد در سال گذشته 3806 میلیارد تومان بوده است.

✅ مقدار فروش مهمترین محصول شرکت یعنی قیر ۷۰/۶۰ فله در اسفند ماه بیش از 72 هزار تن بوده که 30 درصد بیشتر از فروش بهمن ماه است. نرخ فروش این محصول نیز رشد در حدود 32 درصدی نسبت به ماه قبل داشته است.

📉قیمت سهم 2232 تومان می باشد و در یک ماه گذشته 6 درصد رشد داشته است...

نمادآخرینپایانیحجمارزش