#

کگهر

سنگ آهن گهرزمین

+undefined

نظر ات کاربران سهمتو در مورد نماد
#کگهر

%
%
نظر شما چیست؟

تحلیل براساس تلگرام

تمامی پیام های تریدرها در تلگرام، راجع به#کگهر جمع آوری شده
و .سیگنال های خرید و فروش آن با هوش مصنوعی مشخص می شود


جذابیت فروش
نسبت به نمادهای دیگر

جذابیت خرید
نسبت به نمادهای دیگر

ریسک بالا

ریسک پایین

خنثی

جذابیت خرید و فروش براساس تعداد
سیگنال های تریدرها در کانال های تلگرامی محاسبه می شود.

ریسک سرمایه گذاری متوسط

ریسک بالا نشان دهنده نوسانات زیاد ارزش سبد
تریدر در یک ماه اخیر است.

میانگین

بیشترین

کمترین

نمودار تعداد پیام های روزانه نماد در سه ماه اخیر

کاهش توجه تریدرها به #کگهر

سامانه سهمتو هر لحظه تمامی پیام هایی که تریدر ها
در تلگرام راجع به این نماد منتشر می کنند را تحلیل می کند.

سیگنال تریدرها

فیلتر
بیشتر

مبتنی بر هوش مصنوعی

آموزش کگهر
امتیاز:0
دنبال کننده:1.9K

#منتخب_کدال (۱۴۰۰/۰۷/۰۱)

📖 بانک گردشگری (#وگردش) در دوره ۶ ماهه منتهی به ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ به ازای هر سهم ۱۹۱ ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۸۰٪ افزایش داشته است.

📖 کارخانجات تولیدی شیشه دارویی رازی (#کرازی) طی عملکرد ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ معادل ۵۹۸،۲۳۱ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره ۱ ماهه مشابه سال قبل ۲۶٪ افزایش داشته است.

📖 کلرپارس (#کلر) در دوره ۶ ماهه منتهی به ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ به ازای هر سهم ۱،۶۶۶ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۰٪ افت دارد.

📖 #فولاد آلیاژی ایران (#فولاژ) در دوره ۶ ماهه منتهی به ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ به ازای هر سهم ۹۸۲ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۷۴٪ افزایش نشان می دهد.

📖 #توسعه مولد نیروگاهی #جهرم (#جهرم' rel='noopener' target='_blank'>#ب#جهرم) طی عملکرد ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ معادل ۴۸۸،۵۵۱ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره ۱ ماهه مشابه سال قبل ۹۰٪ افزایش داشته است.

📖 قند هکمتان (#قهکمت) طی عملکرد ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ معادل ۱،۴۸۳،۷۶۲ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره 1 ماهه مشابه سال قبل ۲۶۱٪ افزایش داشته است.

📖 سیمان #داراب (#ساراب) در دوره ۶ ماهه منتهی به ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ به ازای هر سهم ۹۴۰ ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۶۰٪ افزایش داشته است.

📖 سنگ آهن گهر زمین (#کگهر) در دوره ۹ ماهه منتهی به ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ به ازای هر سهم ۳،۰۶۵ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۲۹٪ افزایش نشان می دهد.

📖 پتروشیمی شازند (#شاراک) در دوره ۶ ماهه منتهی به ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ به ازای هر سهم ۳،۹۳۱ ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۹۲٪ افزایش دارد.

@weadigit

نمایش بیشتر

آموزش کگهر
کانال ناظر بازار@BourseAsr_NazerBazar
امتیاز:0
دنبال کننده:8.3K

▪️ #کگهر

♦️ بازگشایی نماد معاملاتی (کگهر1)

💬 به اطلاع می رساند؛ نماد معاملاتی شرکت سنگ آهن گوهر زمین (کگهر1) پس از رفع دلایل منجر به تعلیق، وفق ترتیبات مندرج در دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات اوراق بهادار در فرابورس ایران، با محدودیت دامنه نوسان قیمت امروز شنبه مورخ 1400/08/01، آماده انجام معامله می‌باشد. #مدیریت عملیات #بازار فرابورس ایران

➖➖➖➖➖➖➖➖

⏰ ‏ 11:02:59

📆 ‏ 1400/8/1

🆔 @BourseAsr_NazerBazar

نمایش بیشتر

آموزش کگهر
امتیاز:480
دنبال کننده:17.5K

#بررسی_گزارش_کدال #کگهر

✅ شرکت سنگ آهن گهر زمین سال مالی منتهی به 30 آذر دارد. کگهر در دوره 9 ماهه منتهی به شهریور 1400، بیش از 7660 میلیارد تومان (معادل 3065 ریال به ازای هر سهم) سود خالص به دست آورد که رشد چشمگیر 220 درصدی نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می دهد.

✅ مبلغ فروش شرکت در این دوره 130 درصد نسبت به دوره مشابه سال گذشته افزایش یافت و به 13720 میلیارد تومان رسید. حاشیه سود ناخالص طی این دوره با رشد 8 واحد درصدی به 57 درصد رسید.

✅ کگهر در سه فصل سال مالی جاری خود به ترتیب 5058، 4800 و 3860 میلیارد تومان درامد عملیاتی کسب کرد. حاشیه سود ناخالص در فصل اول 53% و در دو فصل بعدی 59% گزارش شده است. سود خالص طی این سه فصل به ترتیب 2144، 101، و 820 ریال به ازای هر سهم بوده است.

📉 آخرین قیمت سهم 4450 تومان و بازدهی 3 ماه اخیر آن 7 درصد بوده است.

نمایش بیشتر

آموزش کگهر
کانال ناظر بازار@BourseAsr_NazerBazar
امتیاز:0
دنبال کننده:8.3K

▪️ #کگهر

♦️ تعلیق نماد معاملاتی (کگهر1)

💬 به اطلاع می‌رساند؛ مطابق با اطلاعیه منتشره در تارنمای کدال، به علت عدم رعایت معیارهای پذیرش یا الزامات افشا توسط شرکت سنگ آهن گهرزمین ، نماد معاملاتی (کگهر1) تعلیق شد. #مدیریت عملیات #بازار فرابورس ایران

➖➖➖➖➖➖➖➖

⏰ ‏ 8:53:50

📆 ‏ 1400/8/1

🆔 @BourseAsr_NazerBazar

نمایش بیشتر

آموزش کگهر
امتیاز:480
دنبال کننده:17.5K
آوا تحلیل

#بررسی_گزارش_کدال #کگهر

✅ شرکت سنگ آهن گهر زمین سال مالی منتهی به 30 آذر دارد. کگهر در شهریور با افت 8 درصدی نسبت به مرداد و 27 درصدی نسبت به میانگین 8 ماه گذشته سال مالی جاری، به درآمد فروش 1160 میلیارد تومانی رسید.

✅ جمع درآمد فروش شرکت در دوره 9 ماهه منتهی به شهریور به بیش از 13900 میلیارد تومان رسید که رشد 130 درصدی نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می دهد.

✅ کگهر در شهریور 510 هزار تن کلوخه، 187 هزار تن سنگ اهن دانه بندی و 72 هزار تن کنسانتره سنگ آهن به فروش رساند. مقدار فروش کلوخه، سنگ دانه بندی و کنسانتره در مرداد به ترتیب برابر 450 هزار تن، 112 هزار تن و 110 هزار تن بوده است. نرخ فروش این محصولات بدون تغییر محسوس نسبت به ماه گذشته به ترتیب برابر 1.3، 1.2 و 3 میلیون تومان در هر تن بوده است.

📉 آخرین قیمت سهم 4600 تومان بوده و در یک ماه اخیر 10 درصد افت #ارزش داشته است.

نمایش بیشتر

آموزش کگهر
امتیاز:596
دنبال کننده:5.5K

💢9 شهریور

1️⃣شایعات دال بر این است که عرضه های دو روز گذشته با هدف کنترل رشد #بازار و جلوگیری از تکرار سناریو سال گذشته صورت پذیرفته است. شاهدیم که حقوقی ها در محدودۀ منفی با وجود اینکه امکان فروش هست اما عرضه نمی‌کنند.

2️⃣#بازار در همین دقایق ابتدایی چند بار شرایط خود را تغییر داد. ابتدا متعادل شروع کرد، سپس به سمت کف قیمت رفت اما صف فروش نشد، بعد درگیر صف فروش شد و اکنون مجددا صف ها سبک شدند و امیدواریم شرایط کلی به سمت تعادل حرکت کند.

3️⃣همزمان با صف خرید شدن #شبندر صندوق #پالایش نیز در حال رشد است.

4️⃣از اداره گذرنامه نیز خبر میرسد هر روزی که اندکی نرخ ارز گارد اصلاحی میگیرد بر تعداد مراجعین برای انجام امورات گذرنامه افزوده می‌شود. همین عامل مهمترین حمایت از نرخ ارز است.

5️⃣گزارش خوب سنگ آهنی ها از جمله #کگهر و همچنین خوش بینی ها از افزایش نرخ این ماده در شرق #آسیا مجددا میتواند کانه های فلزی را در کانون توجه قرار دهد.

6️⃣منفی های #سپید نیز برای خرید میان مدتی جذاب هستند.

@suggestedstock

نمایش بیشتر

آموزش کگهر
امتیاز:480
دنبال کننده:17.5K
آوا تحلیل

#بررسی_گزارش_کدال #کگهر

✅کگهر درمرداد 1268.4 میلیارد تومان فروش ثبت کرد که نسبت به فروش 1405.6 میلیارد تومانی ثبت شده در تیر، 10 درصد افت داشته است.

✅مقدار فروش شرکت در مرداد و با کاهش 11 درصدی نسبت به فروش 805 هزار تن در تیر، به 716 هزار تن رسید.

✅نرخ فروش کنسانتره سنگ آهن 7 نسبت به تیر افزایش داشته است.

✅مجموع فروش شرکت از ابتدای سال مالی تاکنون به 12749 میلیارد تومان میرسد که نسبت به فروش 5174.4میلیارد تومانی مدت مشابه سال گذشته، 146 درصد افزایش داشته است. مقدار فروش شرکت در این مدت 8.8 میلیون تن بوده که نشان از افت 12 درصدی نسبت به فروش 10 میلیون تن در مدت مشابه سال گذشته دارد.

آخرین قیمت سهم برابر با 51500 ریال بوده و در یک ماه گذشته 18 درصد بازدهی داشته است...

نمایش بیشتر

آموزش کگهر
امتیاز:480
دنبال کننده:17.5K

#بررسی_گزارش_کدال

#کگهر

📌کگهر در مرداد ماه 1268 میلیارد تومان فروش ثبت کرد که 10 درصد افت را نسبت به ماه قبل نشان می دهد و مجموع فروش 8 ماهه را به حدود 12 هزار و 700 میلیارد تومان رساند که 146 درصد بیشتر از مدت مشابه سال قبل است.

نمایش بیشتر

آموزش کگهر
Hey Signal@Heysignal
امتیاز:0
دنبال کننده:1.1K
Hey Signal

#کگهر با شکست ترندی که انجام داده میتونه از محدوده تردینگ رنج خارج بشه و گارد صعودی جدیدی داشته باشه.

آموزش کگهر
Hey Signal@Heysignal
امتیاز:0
دنبال کننده:1.1K
Hey Signal

🔺#کگهر 22% سود . محدوده تردینگ رنج

نظر ات کاربران سهمتو در مورد نماد
#کگهر

%
%
نظر شما چیست؟

آخرین معامله

پایانی امروز

پایانی دیروز

تغییر حقوقی به حقیقی

ﺣﺠﻢ ﻣﻌﺎﻣﻼﺕ
ﺍﺭﺯﺵ ﻣﻌﺎﻣﻼﺕ
ﺍﺭﺯﺵ ﺑﺎﺯﺍﺭ

P/E

0
ﻭﺿﻌﯿﺖ
مجاز
به زودی

شرکت های همگروه

نماد
آخرین
پایانی
ارزش بازار
حجم
نمودار
کانالی برای نمایش وجود ندارد