#

سصوفی

سیمان‌ صوفیان‌

نظر ات کاربران سهمتو در مورد نماد
#سصوفی

%
%
نظر شما چیست؟
پیشنهادی به شما

برای استفاده از این بخش
حداقل دو نماد
به دیده بان اضافه کنید .

تحلیل براساس تلگرام

تمامی پیام های تریدرها در تلگرام، راجع به#سصوفی جمع آوری شده
و سیگنال های خرید و فروش آن با هوش مصنوعی مشخص می شود.


جذابیت فروش
نسبت به نمادهای دیگر

جذابیت خرید
نسبت به نمادهای دیگر

ریسک بالا

ریسک پایین

جذابیت خنثی

جذابیت خرید و فروش براساس تعداد
سیگنال های تریدرها در کانال های تلگرامی محاسبه می شود.

ریسک سرمایه گذاری متوسط

ریسک بالا نشان دهنده نوسانات زیاد ارزش سبد
تریدر در یک ماه اخیر است.

خنثی

طمع

ترس

نمودار شاخص ترس و طمع

ترس زیاد

شاخص ترس و طمع براساس تحلیل سیگنال تریدرها
و روند قیمت محاسبه می شود.

سیگنال تریدرها

فیلتر
بیشتر

مبتنی بر هوش مصنوعی

آموزش سصوفی
رتبه:81
دنبال کننده:30.8K
کانال سهامداران بورس

گزارش ماهانه #سصوفی

آموزش سصوفی
رتبه:101
دنبال کننده:565

#سصوفی

بررسی

آموزش سصوفی
رتبه:136
دنبال کننده:1.8K

#منتخب_کدال (۱۴۰۰/۰۸/۲۳)

📖 مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان (#واحیا) از ارائه مدارک و مستندات درخواست افزایش سرمایه ۷۰۰ درصدی از محل سود انباشته با هدف اصلاح ساختار مالی و مشارکت در افزایش سرمایه شرکت احیا ریل ایرانیان خبر داد.

📖 باما (#کاما) اخذ گواهی کشف مواد معدنی مس، طلا و مولیبدن با ذخیره قطعی ۶۹ میلیون تن در شرکت سرزمین جلگه های آسمانی را شفاف سازی نمود؛ درصد مالکیت شرکت باما در این شرکت ۳۰ درصد می باشد.

📖 #آسیا سیر ارس (#حآسا) در دوره ۶ ماهه منتهی به ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ به ازای هر سهم ۲۷۶ ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۴۶٪ افزایش داشته است.

📖 تولیدی گرانیت بهسرام (#کهرام) پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی در خصوص افزایش سرمایه ۸۶۷ درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها به منظور خروج از ماده ۱۴۱ را اطلاع رسانی نمود.

📖 پلیمر آریا ساسول (#آریا) از پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع در خصوص افزایش سرمایه ۵۰ درصدی از محل سود انباشته به منظور تامین بخشی از منابع مورد نیاز برای احداث واحد جداسازی سی تری پلاس خبر داد.

📖 کارخانجات سیمان صوفیان (#سصوفی) در دوره ۶ ماهه منتهی به ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ به ازای هر سهم ۱،۳۹۳ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۰۹٪ افزایش دارد.

📖 صنایع خاک چینی ایران (#کخاک) ارائه مدارک و مستندات درخواست افزایش سرمایه ۱۳۳ درصدی از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی با هدف احداث خط تولید انواع بلوک و پانل سبک گازی و ملات خشک، احداث خط پنجم فرآوری کائولن و خط تولید آهک زنده را اعلام نمود.

📖 #فولاد کاوه جنوب کیش (#کاوه) طی عملکرد ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ معادل ۲۱،۱۶۷،۳۳۴ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره ۱ ماهه مشابه سال قبل ۷۴٪ افزایش داشته است.

📖 بیمه ما (#ما) در دوره ۶ ماهه منتهی به ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ به ازای هر سهم ۷۴۴ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۴٪ افزایش نشان می دهد.

📖 بورس اوراق بهادار تهران (#بورس) طی شفاف سازی اعلام نمود که در رابطه با ادغام نمادهای معاملاتی بورس ها، مقرر شده است در راستای اجرای تدریجی مصوبه مربوطه، در مرحله دوم ۵ درصد از سهام شرکت بورس اوراق بهادار تهران متعلق به سهامداران دسته نهادهای مالی و فعالان به دسته سایر اشخاص (نماد بورس) انتقال یابد و قابلیت معامله برای آنها در نماد بورس فراهم گردد.

@weadigit

نمایش بیشتر

آموزش سصوفی
رتبه:106
دنبال کننده:27.4K

#بازارخوانی_بورسی_استالینی🕵️‍♂️🕵️‍♂️🕵️‍♂️

♻️#منتخب_کدال👇🏾👌🏾

📌مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان (#واحیا) از ارائه مدارک و مستندات درخواست افزایش سرمایه 700 درصدی از محل سود انباشته با هدف اصلاح ساختار مالی و مشارکت در افزایش سرمایه شرکت احیا ریل ایرانیان خبر داد.

📌باما (#کاما) اخذ گواهی کشف مواد معدنی مس، طلا و مولیبدن با ذخیره قطعی 69 میلیون تن در شرکت سرزمین جلگه های آسمانی را شفاف سازی نمود؛ درصد مالکیت شرکت باما در این شرکت 30 درصد می باشد.

📌آسیا سیر ارس (#حآسا) در دوره 6 ماهه منتهی به 1400/06/31 به ازای هر سهم 276 ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 146% افزایش داشته است.

📌تولیدی گرانیت بهسرام (#کهرام) پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی در خصوص افزایش سرمایه 867 درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها به منظور خروج از ماده 141 را اطلاع رسانی نمود.

📌 پلیمر آریا ساسول (#آریا) از پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع در خصوص افزایش سرمایه 50 درصدی از محل سود انباشته به منظور تامین بخشی از منابع مورد نیاز برای احداث واحد جداسازی سی تری پلاس خبر داد.

📌کارخانجات سیمان صوفیان (#سصوفی) در دوره 6 ماهه منتهی به 1400/06/31 به ازای هر سهم 1,393 ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 109% افزایش دارد.

📌صنایع خاک چینی ایران (#کخاک) ارائه مدارک و مستندات درخواست افزایش سرمایه 133 درصدی از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی با هدف احداث خط تولید انواع بلوک و پانل سبک گازی و ملات خشک، احداث خط پنجم فرآوری کائولن و خط تولید آهک زنده را اعلام نمود.

📌فولاد کاوه جنوب کیش (#کاوه) طی عملکرد 1 ماهه منتهی به 1400/07/30 معادل 21,167,334 میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره 1 ماهه مشابه سال قبل 74% افزایش داشته است.

📌بیمه ما (#ما) در دوره 6 ماهه منتهی به 1400/06/31 به ازای هر سهم 744 ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 24% افزایش نشان می دهد.

📌بورس اوراق بهادار تهران (#بورس) طی شفاف سازی اعلام نمود که در رابطه با ادغام نمادهای معاملاتی بورس ها، مقرر شده است در راستای اجرای تدریجی مصوبه مربوطه، در مرحله دوم 5 درصد از سهام شرکت بورس اوراق بهادار تهران متعلق به سهامداران دسته نهادهای مالی و فعالان به دسته سایر اشخاص (نماد بورس) انتقال یابد و قابلیت معامله برای آنها در نماد بورس فراهم گردد.

نمایش بیشتر

آموزش سصوفی
رتبه:136
دنبال کننده:9.7K
یادداشت های بورسی امین (امین بیگانی)

✳️ 24 سهم سهم برتر

مرتب شده بر اساس پی بر ای میانگین فروش ماهیانه

بعد از انتشار گزارش های فروش مهر ماه

این پست رپلای شده به پست خرداد ماه که این لیست قبلا داده شد

جالبه که این بار این لیست تنوع بیشتری از صنایع مختلف داره

#فسپا #فولاد #شسپا #قهکمت #های_وب #دلر #شبصیر #هرمز #سصوفی

10.08.1400

@aminbourse

نمایش بیشتر

آموزش سصوفی
آخرین تحلیل@AkharinTahlil1
رتبه:59
دنبال کننده:11.9K
آخرین تحلیل

#سصوفی ➕فالو

‌‌‌‏✍️ متاسفانه ریزش داره

⛔️ تحلیل‌گر : #matin85

📅 ۱۴۰۰/۸/۹ - ۰۸:۲۸

📊@AkharinTahlil1

نمایش بیشتر

آموزش سصوفی
آخرین تحلیل@AkharinTahlil1
رتبه:59
دنبال کننده:11.9K
آخرین تحلیل

#سصوفی ➕فالو

‌‌‌‏✍️ کف کانال

ولی تو باور مکن

✴️ تحلیل‌گر : #sajad_rar

📅 ۱۴۰۰/۸/۳ - ۰۰:۵۸

📊@AkharinTahlil1

نمایش بیشتر

آموزش سصوفی
دنبال کننده:17.1K

#بررسی_گزارش_کدال #سصوفی

✅ سیمان صوفیان در دوره 6 ماهه سال جاری، 1393 ریال سود به ازای هر سهم محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته با 667 ریال به ازای هر سهم، 110 افزایش را نشان میدهد.

✅ فروش 6 ماهه شرکت 414.8 میلیارد تومان و با حاشیه سود ناخالص 47.4 درصد بوده که نشان از رشد 70 درصدی در فروش شرکت نسبت به دوره مشابه سال گذشته دارد. حاشیه سود ناخالص دوره مشابه سال گذشته 40.1 درصد بوده است.

✅ شرکت در بهار 167.3 میلیارد تومان فروش ثبت کرده بود که با 48 درصد افزایش، به 247.4 میلیارد تومان در تابستان رسید. حاشیه سود ناخالص فصل تابستان 52.2 درصد بوده و شرکت به سود 936 ریالی به ازای هر سهم رسیده است. حاشیه سود ناخالص بهار 40.2 درصد و سود خالص آن 458 ریال بوده است.

قیمت سهم 18140 ریال و در 3 ماه گذشته 4 درصد افت داشته است...

نمایش بیشتر

آموزش سصوفی
اسمارت بورس@smart_investor
رتبه:74
دنبال کننده:88.1K

#سصوفی در 6ماهه منتهی به 1400/06/31 (حسابرسی نشده) مبلغ ۱,۳۹۳ریال سود به ازای هر سهم محقق نمود

109 درصد افزایش سود نسبت به دوره ی مشابه سال گذشته

@smart_investor 🟣↗️♾

آموزش سصوفی
سهامیاب@sahamyaab
رتبه:71
دنبال کننده:81.6K

#سصوفی

گزارش ۶ ماهه خوبی داشت

شرکت در فصل بهار ۴۵۸ ریال سود شناسایی کرد که در فصل تابستان ۹۳۵ ریال بود که بیش از ۱۰۴ درصد نسبت به گزارش بهار رشد داشت.

در مجموع در ۶ ماهه شرکت ۱۳۹۳ ریال سود شناسایی کرد.

@sahamyaab

نمایش بیشتر

نظر ات کاربران سهمتو در مورد نماد
#سصوفی

%
%
نظر شما چیست؟
پیشنهادی به شما

برای استفاده از این بخش
حداقل دو نماد
به دیده بان اضافه کنید .

آخرین معامله

پایانی امروز

پایانی دیروز

تغییر حقوقی به حقیقی

ﺣﺠﻢ ﻣﻌﺎﻣﻼﺕ
ﺍﺭﺯﺵ ﻣﻌﺎﻣﻼﺕ
ﺍﺭﺯﺵ ﺑﺎﺯﺍﺭ

P/E

0
ﻭﺿﻌﯿﺖ
مجاز
نماد:سصوفی

نام شرکت:

سیمان‌ صوفیان‌
سال تاسیس:1354

سال پذیرش در بورس:

1371
موضوع اصلی فعالیت:تولید انواع سیمان
گروه:سيمان، آهك و گچ

بازار:

بازار اول (تابلوي اصلي) بورس
محصولات:سيمان تيپ ۲ فله اي، کلينکر، سيمان تيپ ۲ پاکتي، سيمان پوزولاني پاکتي، سيمان تيپ ۱ ۴۲۵ فله اي، سيمان مرکب فله اي

سرمایه ثبتی به میلیارد ریال:

1,100,000,000,000
سرمایه ثبتی شرکت به حروف:یک هزار و صد میلیارد ریال
ظرفیت شرکت:
مواد اولیه:
سهامداران عمده:شركت سرمايه‌گذاري سيمان تامين
معرفی شرکت:شرکت سهامی عام کارخانجات سیمان صوفیان در سال ۱۳۴۵ تاسیس و اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید و سپس با انتقال مرکزیت شرکت به محل کارخانه در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی شبستر ثبت گردید. سهام شرکت در تاریخ ۲ مهر ۱۳۷۶ به سازمان تامین اجتماعی انتقال یافت و تحت پوشش شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی قرار گرفت و طی سال ۱۳۸۴ سهام آنها به شرکتهای سرمایه‌گذاری سیمان تامین و صدر تامین و شرکت صبا تامین و نهایتاً در سال ۱۳۸۸ از شرکت‌های صدر تامین و ثبات مین به شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین انتقال یافت.
متغیر های اثر گذار بر سودآوری شرکت:شرایط حاکم بر بازار مسکن، تغییرات نرخ حمل محصولات، شرایط سیاسی و روابط منطقه‌ای، افزایش نرخ مواد اولیه

شرکت های همگروه

  • نماد
  • آخرین
  • پایانی
  • ارزش بازار
  • حجم
  • نمودار