ورود/ثبت‌نام

ثملیثملی

آخرین معاملهNaN%۰
اضافه کردن به دیده‌بان
0
دنبال کننده ها
جمع بندی نظر همه تریدرها
فروش
خنثی
0%
خنثی
خرید
آخرین بروزرسانی:
تعداد پیام‌های امروز ثملی:

فیلتر

نوع سیگنال

نوع تریدر

سهند تحلیل
سهند تحلیل
رتبه: 1314
4.4

📢وبانک ۵ شرکت را راهی بازار سرمایه می‌کند. بورس نیوز - امیر تقی خان تجریشی، مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری گروه #توسعه ملی: «سرمایه گذاری گروه #توسعه ملی قصد دارد در سال جاری از گروه‌های مختلف خود در بورس عرضه داشته باشد» * در گروه ساختمانی نماد #ثملی را داریم که مشکلات حقوقی آن برطرف و تجدید ارزیابی داریی‌های آن نیز شروع شده است. * شرکت بورسی سرمایه‌گذاری #مدار با پرتفوی نقد در دستور عرضه قرار دارد که امیدواریم در سال جاری پذیرش شود. * عرضه شرکت #ساروج بوشهر در بازار پایه در دستور کار قرار دارد که آن را هم امسال عرضه خواهیم کرد. * برخی از شرکت‌ها دارای مشکلاتی هستند مانند شرکت فیروزکوه، که بعد از رفع مشکلات آن را هم در بورس عرضه می‌کنیم. * بحث پذیرش شرکت مروارید هامون در بازار پایه انجام شده و مقدمات بورسی شدن آن نیز در حال پیگیری است.

نوع سیگنال: خنثی
۱۳۹۹/۵/۲۱
اشتراک گذاری
ورود خروج موفق (سیما تحلیل)
ورود خروج موفق (سیما تحلیل)
رتبه: 1261
2.6

#وبانک ۵ شرکت را راهی بازار سرمایه می‌کند 🔹امیر تقی خان تجریشی، مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری گروه #توسعه ملی: «سرمایه گذاری گروه #توسعه ملی قصد دارد در سال جاری از گروه‌های مختلف خود در بورس عرضه داشته باشد» ▫️در گروه ساختمانی نماد #ثملی را داریم که مشکلات حقوقی آن برطرف و تجدید ارزیابی داریی‌های آن نیز شروع شده است. ◽️شرکت بورسی سرمایه‌گذاری #مدار با پرتفوی نقد در دستور عرضه قرار دارد که امیدواریم در سال جاری پذیرش شود. ‌ ◻️عرضه شرکت #ساروج بوشهر در بازار پایه در دستور کار قرار دارد که آن را هم امسال عرضه خواهیم کرد. ◻️برخی از شرکت‌ها دارای مشکلاتی هستند مانند شرکت فیروزکوه، که بعد از رفع مشکلات آن را هم در بورس عرضه می‌کنیم. ⬜️ بحث پذیرش شرکت مروارید هامون در بازار پایه انجام شده و مقدمات بورسی شدن آن نیز در حال پیگیری است./صدای بورس @BourseNews

نوع سیگنال: خنثی
۱۳۹۹/۵/۲۱
اشتراک گذاری
چه نمادی برای خرید از ثملی بهتر است؟
سلب مسئولیت

هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.

نماد برگزیده
برترین تریدر‌
دنبال شده
هشدار