#

وخاور

بانک خاورمیانه

نظر ات کاربران سهمتو در مورد نماد
#وخاور

%
%
نظر شما چیست؟
پیشنهادی به شما

برای استفاده از این بخش
حداقل دو نماد
به دیده بان اضافه کنید .

تحلیل براساس تلگرام

تمامی پیام های تریدرها در تلگرام، راجع به#وخاور جمع آوری شده
و سیگنال های خرید و فروش آن با هوش مصنوعی مشخص می شود.


جذابیت فروش
نسبت به نمادهای دیگر

جذابیت خرید
نسبت به نمادهای دیگر

ریسک بالا

ریسک پایین

جذابیت خنثی

جذابیت خرید و فروش براساس تعداد
سیگنال های تریدرها در کانال های تلگرامی محاسبه می شود.

ریسک سرمایه گذاری متوسط

ریسک بالا نشان دهنده نوسانات زیاد ارزش سبد
تریدر در یک ماه اخیر است.

خنثی

طمع

ترس

نمودار شاخص ترس و طمع

ترس زیاد

شاخص ترس و طمع براساس تحلیل سیگنال تریدرها
و روند قیمت محاسبه می شود.

سیگنال تریدرها

فیلتر
بیشتر

مبتنی بر هوش مصنوعی

آموزش وخاور
رتبه:136
دنبال کننده:1.8K

منتخب_کدال (۱۴۰۰/۰۹/۰۷)

📖 کاشی #پارس (#پارس' rel='noopener' target='_blank'>#ک#پارس) طی عملکرد ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ معادل ۴۰۸،۶۸۸ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره ۱ ماهه مشابه سال قبل ۱۸٪ افزایش داشته است.

📖 قند نیشابور (#قنیشا) طی عملکرد ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ معادل ۳۷۹،۲۲۲ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره ۱ ماهه مشابه سال قبل ۳۵٪ کاهش دارد.

📖 تولید و #مدیریت نیروگاه #زاگرس #کوثر (#ب#زاگرس) طی عملکرد ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ معادل ۲۲۴،۰۹۶ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره ۱ ماهه مشابه سال قبل ۹۱٪ افزایش نشان می دهد.

📖 فولاد خوزستان (#فخوز) طی عملکرد ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ معادل ۴۲،۵۸۴،۸۸۷ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره ۱ ماهه مشابه سال قبل ۶۵٪ افزایش داشته است.

📖 #فجر انرژی خلیج #فارس (#فجر' rel='noopener' target='_blank'>#ب#فجر) طی عملکرد ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ معادل ۲،۱۲۸،۸۶۶ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره 1پ۱ ماهه مشابه سال قبل ۱۴٪ افزایش دارد.

📖 بانک صادرات ایران (#وبصادر) طی عملکرد ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ از محل سود تسهیلات خود ۳۰،۰۱۵،۲۱۱ میلیون ریال درآمد داشته و مبلغ ۳۱،۲۴۳،۶۰۵ میلیون ریال سود #سپرده #پرداخت نموده است تا در مجموع تراز منفی ۴ درصدی به ثبت برسد.

📖 خدمات #انفورماتیک (#رانفور) طی عملکرد ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ معادل ۲،۶۲۵،۱۲۰ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره ۱ ماهه مشابه سال قبل ۴۰٪ افزایش دارد.

📖 غلتک سازان سپاهان (#فسازان) طی عملکرد ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ معادل ۱،۶۶۴،۸۰۴ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره ۱ ماهه مشابه سال قبل ۳۰٪ افزایش داشته است.

📖 صنایع شیمیایی کیمیاگران امروز (#شکام) طی عملکرد 1 ماهه منتهی به ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ معادل ۲،۰۴۲،۸۶۱ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره ۱ ماهه مشابه ماه قبل ۴۳٪ افزایش داشته است.

📖 بانک #خاورمیانه (#وخاور) طی عملکرد ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ از محل سود تسهیلات خود ۴،۴۱۶،۹۵۹ میلیون ریال درآمد داشته و مبلغ ۲،۹۰۹،۳۱۹ میلیون ریال سود #سپرده #پرداخت نموده است؛ تراز ماهانه بانک مثبت ۵۲ درصد بوده است.

📖 سیمان ساوه (#ساوه) طی عملکرد ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ معادل ۱،۰۲۷،۳۶۹ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره ۱ ماهه مشابه سال قبل ۳۶٪ افزایش داشته است.

📖 مجتمع جهان فولاد سیرجان (#فجهان) طی عملکرد 1 ماهه منتهی به ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ معادل ۷،۸۶۴،۴۰۴ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره ۱ ماهه مشابه ماه قبل ۲۳٪ کاهش دارد.

📖 فولاد مبارکه اصفهان (#فولاد) طی عملکرد ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ معادل ۱۲۷،۰۶۶،۹۵۲ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره ۱ ماهه مشابه سال قبل ۶۹٪ افزایش نشان می دهد.

📖 سیمان ارومیه (#ساروم) از پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی در خصوص افزایش سرمایه ۴۳ درصدی از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی با هدف بهسازی خط تولید یک خبر داد.

📖 بانک #تجارت (#و#تجارت) طی عملکرد ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ از محل سود تسهیلات خود ۳۵،۲۶۵،۲۲۶ میلیون ریال درآمد داشته و مبلغ ۲۶،۵۸۲،۸۶۰ میلیون ریال سود #سپرده #پرداخت نموده است تا تراز مثبت ۳۳ درصدی برای بانک به ثبت برسد؛ بانک #تجارت با سرمایه ثبت شده ۲۲۳،۹۲۶،۱۲۷ میلیون ریال طی عملکرد ۸ ماهه سال مالی منتهی به ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ از محل سود تسهیلات مبلغ ۲۴۲،۳۳۶،۹۶۸ میلیون ریال درآمد داشته و مبلغ ۱۹۹،۳۰۰،۱۴۸ میلیون ریال سود #سپرده #پرداخت نموده و در عملکرد تجمیعی تراز مثبت ۲۲٪ را ثبت نموده است.

@weadigit

نمایش بیشتر

آموزش وخاور
رتبه:85
دنبال کننده:980

#در گروه بانکی

نمادهای #وبملت، #وتجارت، #وبصادر، #وپارس، #ونوین، #وشهر، #وخاور و #وکار

با گرایش منفی و متعادل داد و ستد می شوند. نماد #وسالت

تک نماد مثبت و متعادل گروه است.

نمایش بیشتر

آموزش وخاور
رتبه:77
دنبال کننده:119.1K

بانکی ها نیز با گرایشی مثبت داد و ستد می شوند.#دی #وبملت #وتجارت #وبصادر #وپارس #وپست #ونوین #سامان و #وسینا مثبت و متعادل اند.در این میان #وگردش پر عرضه و #وخاور, #وملل و #وپاسار با افت قیمت متعادل اند.

@ChanelVIP20

آموزش وخاور
آخرین تحلیل@AkharinTahlil1
رتبه:59
دنبال کننده:11.9K
آخرین تحلیل

#وخاور ➕فالو

‌‌‌‏✍️ نظر شخصی.

✅ تحلیل‌گر : #mehran_l

📅 ۱۴۰۰/۷/۱۸ - ۰۹:۳۰

📊@AkharinTahlil1

نمایش بیشتر

آموزش وخاور
رتبه:38
دنبال کننده:13.7K
آموزش وخاور
رتبه:77
دنبال کننده:119.1K

بانکی ها نیز با گرایشی منفی همراه اند.#دی #وبملت #وتجارت #وبصادر #وپارس #ونوین #سامان #وسینا و #وخاور با تعادل میان خریداران و فروشندگان افت قیمت را تجربه می کنند.#سمایه با افزایش تقاضا و #وپست #وملل و #وکار مثبت و متعادل داد و ستد می شوند.

@ChanelVIP20

آموزش وخاور
رتبه:77
دنبال کننده:119.1K

بانکی ها امروز با گرایشی مثبت داد و ستد می شوند.#وتجارت #وبملت #وبصادر #وپارس #وپاسار #ونوین #وکار و #سمایه مثبت و متعادل اند.#وسینا نماد مورد توجه گروه است.#وخاور #وپست و #وزمین با تعادل میان خریداران و فروشندگان افت قیمت را تجربه می کنند.

@ChanelVIP20

آموزش وخاور
رتبه:17
دنبال کننده:285
دیده‌بان تنهای بورس
آموزش وخاور
سرمایه گذاران@sarmayegozaran_fashi
رتبه:29
دنبال کننده:8.9K

⚜️🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠⚜️

#کدبه_کد

#وخاور

#اتکای

#وپاسار

✅ @sarmayegozaran_fashi

نمایش بیشتر

آموزش وخاور
Meta_Technical@meta_technical
رتبه:41
دنبال کننده:21.5K
Meta_Technical

#وخاور

31 مرداد

@meta_technical

نمایش بیشتر

نظر ات کاربران سهمتو در مورد نماد
#وخاور

%
%
نظر شما چیست؟
پیشنهادی به شما

برای استفاده از این بخش
حداقل دو نماد
به دیده بان اضافه کنید .

آخرین معامله

پایانی امروز

پایانی دیروز

تغییر حقوقی به حقیقی

ﺣﺠﻢ ﻣﻌﺎﻣﻼﺕ
ﺍﺭﺯﺵ ﻣﻌﺎﻣﻼﺕ
ﺍﺭﺯﺵ ﺑﺎﺯﺍﺭ

P/E

0
ﻭﺿﻌﯿﺖ
مجاز
به زودی

شرکت های همگروه

  • نماد
  • آخرین
  • پایانی
  • ارزش بازار
  • حجم
  • نمودار