sahmeto-pwa

نصب سریع اپلیکیشن سهمتو

مشخصات تریدر
logo

Mohammad_vn

Mohammad_vn@

171

رتبه بین 3754 تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه
مزایای دریافت مالکیت صفحه Mohammad_vn در سهمتو:اطلاعات بیشتر
بازدهی تریدر

بازدهی
ماهانه

0.0%

بازدهی
سه ماهه

0%

بازدهی
شش ماهه

0.0%

افت سرمایه

-6.7%

قدرت تحلیل

0.0%

ریسک

0.0%

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

عملکرد تریدر
نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ Mohammad_vn

0%
0%
نظر شما چیست؟
تریدر در شبکه اجتماعی

تعداد اعضای کانال تلگرام

1

میانگین بازدید روزانه

695

میانگین تعداد پیام روزانه

0

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

پیام تریدر
فیلتر
بزودی
آموزش بورس
Mohammad_vn@Mohammad_vn
رتبه:
دنبال کننده:1
3082442
#سدبیر ➕فالو ‌‌‌‏✍️ سلام در خصوص سهم سدبیر سهمش یه جوریه خداییش زیاد به دلم نیست این سهم ازطرفی هم ابر کومو رو شکونده هم کندل های جلویه بعد ایچیموکو قرمز هست اخرین کندلی هم که خورده هم مقاومت رو شکونده هم اینکه کندل اخر کندل دوجی هست که نشون دهنده بلاتکلیفیه سهمه سهم مقاومت رو شکونده اما قیمت 3100تومن که خط روند ما هستش تکلیف رو مشخص میکنه نظر شخصی من اینه که سهم رنج می زنه بالا پایین میکنه چون استوکستیک ار اس ای هم به نقطه اشباع داره میرسه و چیکواسپن ایچی موکو هم بچه ها یه جورایی چسبیده ب کندل . از این سهم دارن نوسان میگیرن 2100تومن ورود میکن بالاتر میفروشن تحلیل شخصیه و پیشنهاد خریدو فروش نیست . اعداد سود وزیان فرضیه ✴️ تحلیل‌گر : #Mohammad_vn 📅 ۱۴۰۲/۱/۱۳ - ۰۳:۴۲ 📊@AkharinTahlil1
آموزش بورس
Mohammad_vn@Mohammad_vn
رتبه:
دنبال کننده:1
3055663
#شتران ➕فالو ‌‌‌‏✍️ سلام شما چی میبینید روند سهم سهودیه ؟ تحلیل شخصی پیشنهاد خرید وفروش نیست اعداد سود وزیان فرضی می باشد ✴️ تحلیل‌گر : #Mohammad_vn 📅 ۱۴۰۲/۱/۶ - ۲۲:۱۰ 📊@AkharinTahlil1
آموزش بورس
Mohammad_vn@Mohammad_vn
رتبه:
دنبال کننده:1
3055642
#آبادا ➕فالو ‌‌‌‏✍️ سلام تحلیل درخواستی شما فعلا منتظر کندل بعدی باشید چون هنوز خط روند شکسته نشده هم مقاومت داریم هم خط روند پس دوتا کندل سبز لازم داریم تا ب خوبی شکسته بشه. تحلیل شخص است و پیشنهاد خرید وفروش نیست واعداد سقف وکف فرضی می باشد ✴️ تحلیل‌گر : #Mohammad_vn 📅 ۱۴۰۲/۱/۶ - ۲۱:۴۰ 📊@AkharinTahlil1
آموزش بورس
Mohammad_vn@Mohammad_vn
رتبه:
دنبال کننده:1
3051850
#کفرآور ➕فالو ‌‌‌‏✍️ سلام این سهم حمایت های خوبی داره 1600 تومن 1500تومن 1430تومن فعلا بازیگر نمیخواد ببرتش بالات ولی ما دست ب ماشه هستیم تو قیمت 1500تا 1630 نگران نباشید... ابر کومو هم فعلا سبزه تحلیل شخصی پیشنهاد خرید و فروش نیست اعداد سقف و کف فرضی باشد. ✴️ تحلیل‌گر : #Mohammad_vn 📅 ۱۴۰۲/۱/۵ - ۱۲:۵۰ 📊@AkharinTahlil1
آموزش بورس
Mohammad_vn@Mohammad_vn
رتبه:
دنبال کننده:1
3051845
#غصینو ➕فالو ‌‌‌‏✍️ سلام هر پولبکی زد 1 پله میخرم .سهم جای خوبی هستش کومو شکسته کانال شکسته مقاومت شکسته اگر منفی شد که بعید میدونم بعد 10 درصد پله دوم تحلیل شخصی و پیشنهاد خرید و فوش نیست اعداد سقف و کف فرضی است ✴️ تحلیل‌گر : #Mohammad_vn 📅 ۱۴۰۲/۱/۵ - ۱۲:۴۳ 📊@AkharinTahlil1
آموزش بورس
Mohammad_vn@Mohammad_vn
رتبه:
دنبال کننده:1
3050611
#شساخت ➕فالو ‌‌‌‏✍️ سلام اگر قیمت 3800تومن روشکست برای ورود مناسبه شکست باید با قدرت باشه چون هنوز زیر ابر کمو هست . مقاومت بعدی 4هزار تومان هست قیمت 3500تومن خوب به سهم ورود شده ولی چون ابر کومو شکسته نشده فعلا منتظر میمونم تا ببینم چه اتفاقی میفته . تحلیل شخص و پیشنهاد خرید و فروش نیست. واعداد سقف و کف فرضی میباشد ✴️ تحلیل‌گر : #Mohammad_vn 📅 ۱۴۰۲/۱/۵ - ۰۱:۴۸ 📊@AkharinTahlil1
آموزش بورس
Mohammad_vn@Mohammad_vn
رتبه:
دنبال کننده:1
3050323
#سدبیر ➕فالو ‌‌‌‏✍️ سلام سال نو مبارک سهم یه مقاومت در محدوده 2800تومن داره .اگر بشکونه تا 3200تومن سهم باالا میره بعد برخورد میکنه به خط روند که باید ببینیم ایا روند رو میشکونه یاخیر تحلیل شخصی هست و پیشنهاد خرید وفروش نیست .هر زمان بازیگر سهم حمایت کنه یه کندل خوب با حجم خوب بخوره به این سهم ورور میکنم ✴️ تحلیل‌گر : #Mohammad_vn 📅 ۱۴۰۲/۱/۴ - ۲۱:۱۶ 📊@AkharinTahlil1
آموزش بورس
Mohammad_vn@Mohammad_vn
رتبه:
دنبال کننده:1
3048118
#دماوند ➕فالو ‌‌‌‏✍️ سلام سال نو مبارک این سهم باید مقاومت خودشو بشکونه یه کندل خوب و حجم خوب بخوره وقتی صف فروش جمع شد 1پله میخرم . فعلا که اخرین روز معامله کندل دوجی خورد که نشانه بلاتکلیفیه باید دید روز معاملاتی بعد چی میشه ضمنا حدودا تو قیمت 1900تومن خوب به سهم ورود کردن تحلیل شخصی هست وپیشنهاد خرید و فروش نیست. واعداد سقف و کف فرضی می باشد. ✴️ تحلیل‌گر : #Mohammad_vn 📅 ۱۴۰۲/۱/۳ - ۰۴:۵۷ 📊@AkharinTahlil1
آموزش بورس
Mohammad_vn@Mohammad_vn
رتبه:
دنبال کننده:1
2960370
#سدبیر ➕فالو ‌‌‌‏✍️ سلام حمایت .کانال .و فیبونات سهم رو براتون رسم کردم . حمایت ها با خط سبز نشون داده شده اولین حمایت 2148 تومن هستش وبه نظرم علتش اینه که 1 در باکس حمایتیه 2 به خط میدل کانال واکنش نشون داده و3 فیبوناتچی سهم به 618 واکنش نشون داده اگر روند مثبت بشه و تثبیت بشه به سمت بالا حرکت میکنه در غیر این صورت ب نظرم حمایت بعدی 2000تومان هست که اگر برای فردا هم منفی باشه سهم حمایت بعدیش 1800 تومنه . در این تحلیل فقط نظر خودم رو به اشتراک گزاشتم و پیشنهاد خرید و فروش نیست ✴️ تحلیل‌گر : #Mohammad_vn 📅 ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۲:۵۶ 📊@AkharinTahlil1
سلب مسئولیت
هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.


جذب سرمایه
 • سرمایه گذاری روی سهمتوبه زودی
دنیای سهمتو
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس توصیه های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه برگزیده‌ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید نمادهای برگزیده سهمتو را در صفحه برگزیده‌ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما
 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟


تمام حقوق برای شرکت سهمتو محفوظ میباشد 1401