اثر BTC' target='_blank'>بیت کوین یک میلیون دلاری بر تعداد میلیاردرهای جهان

تغییرات تکنولوژیکی در جامعه به سرعت و به روشنی رخ می دهد. دقیقاً یک دهه پیش ، #ارزش #بازار اپل به تازگی با #ارزش #بازار 310 میلیارد دلاری Exxon Mobile برابر شده بود. در یک دهه پس از آن ، #ارزش #بازار اپل به بیش از 2.4 تریلیون دلار و #ارزش #بازار اکسون با 100 میلیارد دلار کاهش به 216 میلیارد دلار رسیده است. این فاصله به احتمال زیاد با گذشت زمان بیشتر می شود.

امروز، BTC' target='_blank'>بیت کوین را در نظر بگیرید. حتی اگر نوسانات آن همه ی صبرِ ما را آزموده باشد ، BTC' target='_blank'>بیت کوین فعلا عملکرد فوق العاده ای دارد. در زمان انتشار این مقاله ، BTC' target='_blank'>بیت کوین بار دیگر از مرز 50،000 دلار عبور کرده و قیمت آن نسبت به سال گذشته بیش از 280 درصد افزایش یافته است. به گفته تکنوکرات ها، BTC' target='_blank'>بیت کوین ، بلاک چین و رمزارز یکی از سریع ترین بخش های فناوری هستند ، این امر توسط شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Andreeson Horowitz با ایجاد “صندوق کریپتو” 2.2 میلیارد دلاری جدید اثبات شده است.

Balaji Srinivasan ، یکی از شرکای معروف Andreeson Horowitz ، که به عنوان اولین #مدیر ارشد فناوری Coinbase فعالیت می کرد ، مقاله ای با عنوان “Flippening of the Billionaire” نوشت که آنچه را به اعتقاد او تأثیر ساختاری اجتماعی قیمت روزافزون BTC' target='_blank'>بیت کوین خواهد بود، بیان می کرد. وقتی علاقه مندان به رمزارزها عبارت “flippening” را می شنوند ، بیشتر تصور می کنند که این واژه دوره زمانی را توصیف می کند که در آن #ارزش #بازار اتریوم #ارزش #بازار BTC' target='_blank'>بیت کوین را پشت سر می گذارد. با این حال ، برای بالاجی به نظر می رسد که یک flippening دیگر ، شاید جذاب تر ، وجود داشته باشد – فلیپنینگ میلیاردرها. او می گوید وقتی BTC' target='_blank'>بیت کوین به نقاط عطفی مانند 100,000 دلار برسد ، به اندازه میلیاردرهای سنتی میلیاردرهای BTC' target='_blank'>بیت کوین وجود خواهند داشت. وقتی BTC' target='_blank'>بیت کوین به یک میلیون دلار برسد ، میلیاردرهای BTC' target='_blank'>بیت کوین و کریپتوی جهان از تعداد میلیاردرهای سنتی فراتر می روند.

بالاجی در “فلیپنینگ میلیاردرها” نحوه محاسبه را توضیح می دهد-

“تقریبا 2393 آدرس با کمتر از 1000 BTC' target='_blank'>بیت کوین وجود دارد. وقتی BTC' target='_blank'>بیت کوین 1 میلیون دلار شود ، 2393 آدرس میلیاردر وجود خواهد داشت. 

BTC' target='_blank'>بیت کوین در حال حاضر حدود 60 درصد از کل سرمایه #بازار رمزارزها را در اختیار دارد ، بنابراین با فرض توزیع ثروت مشابه برای سایر کوینها ، و با فرض افزایش کل #ارزش #بازار ارزهای دیجیتال با BTC' target='_blank'>بیت کوین ، 2393 را در 1.6 ضرب کنید و حدود 4000 آدرس میلیاردر کریپتویی را بدست آورید. اکنون حدود 2000 میلیاردر وجود دارد. 4000 تقسیم بر (4000+2000) برابر است با 0.66 به این معنی که تقریبا 66 درصد از میلیاردرها به خاطر کریپتو میلیارد خواهند بود ، که این یک فراتر رفتن است. همانطور که به یاد می آورم ، زمانی که همکارم این موضوع را تخمین زد ، آستانه واقعی 200 هزار دلار برای BTC' target='_blank'>بیت کوین در نظر گرفته میشد ، به عنوان نقطه ای بین 100 تا 1 میلیون دلار/BTC ، تا حدس بزنید چه زمانی 2000 به جای 4000 میلیاردر جدید به واسطه رمزارزها میلیاردر شده اند. با توجه به افت نمایی پارامتر BTC' target='_blank'>بیت کوین در هر آدرس ، یک برازش منحنی مناسب ممکن است عدد بیشتری را ارائه دهد. “

برای افزودن شیوه محاسبه خودم به محاسبات او ، CAGR BTC' target='_blank'>بیت کوین (رشد سالانه مرکب) 200٪ است به این معنی که منطقی است که تصور شود در دو سال آینده نیمی از میلیاردرهای جهان ثروت خود را از رمزارزها به دست آورده اند ، و ظرف پنج سال (زمانی که یک BTC' target='_blank'>بیت کوین معادل 1 میلیون دلار است) تعداد میلیاردرهای BTC' target='_blank'>بیت کوین/رمزارز بیشتر از تمام  صنایع دیگر است!

این نشان دهنده بزرگترین تغییر ساختاری در ثروت از زمان ظهور رایانه های شخصی در دهه 1980 است. از زمانی که #ارزش #بازار اپل با #ارزش #بازار اکسون موبایل در آگوست 2011(مرداد 1390) برابر شد ، داستان این دو شرکت متفاوت شده است. اپل به اولین شرکت تریلیون دلاری تبدیل شده است. در حال حاضر #ارزش #بازار باورنکردنیِ 2.478 تریلیون دلار یا به عبارتی 2.2 تریلیون دلار بیشتر از اکسون دارد. در عصر اطلاعات ، تغییر دائمی است و هرکس تغییرات را به درستی پیش بینی کند ، غنائم را به دست می آورد. در حالی که آینده BTC' target='_blank'>بیت کوین نامشخص است ، اما نشان دهنده تغییر نسل ما است. تغییر در نحوه بانکداری ، معاشرت و ساختارمند شدن ما. بنابراین ، برای همه شما می گویم ، هودل کنید(HODL) – اکثر میلیاردرهای آینده جهان این کار را کرده اند!

 

@signalporo

نمایش بیشتر

سامانه هوشمند سهمتو پیام‌های تمام کانال‌های بورسی تلگرام را جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعی سیگنال‌های خرید و فروش هر کانال شناسایی و بازدهی سبد سهامی معرفی شده توسط هر کانال را محاسبه می‌کند و بر اساس پارامترهایی مثل بازدهی ماهانه سبد پیشنهادی کانال، قدرت تحلیلگر و میزان ریسکی که تحلیلگر برای سیگنال‌های خود ارائه می‌کند، آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. سهم‌های معرفی شده توسط سهمتو معمولا در کوتاه مدت سود مناسبی را به سرمایه‌گذار می‌رساند اما سهمتو هیچگونه مسئولیتی درمورد نماد های معرفی شده ندارد چرا که این سهم‌ها بر اساس اطلاعات برامده از شبکه اجتماعی معرفی می‌شود و سهمتو هیچ داده‌ای به محتوای شبکه اجتماعی اضافه یا کم نمی‌کند. سهمتو بر اساس مشخصات هر نماد از قبیل جذابیت خرید و فروش، ریسک سرمایه گذاری و شاخص ترس و طمع و پارامترهای دیگر مانند: تازگی سیگنال‌ها و اعتبار کانال‌ها که همگی براساس محتوای پیام های منتشر شده در کانال‌های بورسی هستند، بهترین نمادها را در صفحه سیگنال معرفی می‌کند.


نصب سریع اپلیکیشن:

خرید اشتراک
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما


 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟