ورود/ثبت‌نام

SNMSNM

قیمت-35.5%‎$۰٫۰۰۰۸۹۲۰۳
اضافه کردن به دیده‌بان
خرید از صرافی
0
دنبال کننده ها
جمع بندی نظر همه تریدرها
فروش
خنثی
0%
خنثی
خرید

فیلتر

نوع سیگنال

نوع تریدر

AlanSantana
AlanSantana
رتبه: 4738
4.8

به‌روزرسانی نمودار SONM (به خوبی پیش می‌رود - 130٪ اول) ما تقریباً دو هفته پیش SNMBTC (SONM) را بررسی کردیم و همه چیز به خوبی پیش می‌رود... این یک مثال خوب از "صبر کلید است است". این هم نمودار قبلی: نکته اصلی این است که ما باید منتظر پیشرفت همه چیز باشیم. ما می خریم و نگه می داریم... صبورانه منتظر بمانید و پس از رسیدن به اهدافمان سود جمع آوری کنید. اگر اوضاع "جنوب" پیش برود، معامله را با ضرر می بندیم و ادامه می دهیم. گریه بی گریه. شکایتی نیست بدون سرزنش به سادگی، ما ضرر را می پذیریم و ادامه می دهیم. وقتی پیروز می شویم، شکرگزاری می کنیم و شادی می کنیم. Namaste.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۱/۱/۶
منبع پیام:refrence
قیمت لحظه انتشار:
‎$۰٫۱۵۶۵۷
اشتراک گذاری
AlanSantana
AlanSantana
رتبه: 4738
4.8

پشتیبانی قوی SONM فعال شد (شما به برنامه ای برای تجارت نیاز دارید) نمیگم داره بالا میره... من فقط می گویم که پتانسیل جهش قیمت ها وجود دارد. از آنجایی که همان سطحی که در سال گذشته منجر به موج صعودی شد، در حال فعال شدن است، می‌توانیم شاهد برگشت باشیم زیرا یک جهش در این حمایت اتفاق می‌افتد. به یاد داشته باشید که تجارت خود را برنامه ریزی کنید. این فقط در صورتی خوب است که برنامه ریزی کنید در صورت افزایش قیمت ها چه کاری انجام دهید. اگر به جای افزایش، قیمت ها کاهش یابد چه باید کرد. ریسک کم در مقابل پاداش بالقوه بالا؛ یک بیشتر. لذت ببرید. Namaste.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۰/۱۲/۲۳
منبع پیام:refrence
قیمت لحظه انتشار:
‎$۰٫۱۳
اشتراک گذاری
چه نمادی برای خرید از SNM بهتر است؟
سلب مسئولیت

هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.

نماد برگزیده
برترین تریدر‌
دنبال شده
هشدار