#

کگل

معدنی و صنعتی گل گهر

نظر ات کاربران سهمتو در مورد نماد
#کگل

%
%
نظر شما چیست؟
پیشنهادی به شما

برای استفاده از این بخش
حداقل دو نماد
به دیده بان اضافه کنید .

تحلیل براساس تلگرام

تمامی پیام های تریدرها در تلگرام، راجع به#کگل جمع آوری شده
و سیگنال های خرید و فروش آن با هوش مصنوعی مشخص می شود.


جذابیت فروش
نسبت به نمادهای دیگر

جذابیت خرید
نسبت به نمادهای دیگر

ریسک بالا

ریسک پایین

جذابیت خنثی

جذابیت خرید و فروش براساس تعداد
سیگنال های تریدرها در کانال های تلگرامی محاسبه می شود.

ریسک سرمایه گذاری متوسط

ریسک بالا نشان دهنده نوسانات زیاد ارزش سبد
تریدر در یک ماه اخیر است.

خنثی

طمع

ترس

نمودار شاخص ترس و طمع

ترس زیاد

شاخص ترس و طمع براساس تحلیل سیگنال تریدرها
و روند قیمت محاسبه می شود.

سیگنال تریدرها

فیلتر
بیشتر

مبتنی بر هوش مصنوعی

آموزش کگل
رتبه:136
دنبال کننده:1.8K

منتخب_کدال (۱۴۰۰/۰۹/۰۸)

📖 معدنی و صنعتی گل گهر (#کگل) طی عملکرد ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ معادل ۴۶،۲۵۸،۸۷۴ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره ۱ ماهه مشابه سال قبل ۱۳۱٪ افزایش نشان می دهد.

📖 معدنی و صنعتی چادرملو (#کچاد) طی عملکرد ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ معادل ۳۷،۱۶۵،۵۹۵ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره ۱ ماهه مشابه سال قبل ۴۱٪ افزایش داشته است.

📖 توکا رنگ #فولاد سپاهان (#شتوکا) طی عملکرد ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ معادل ۱۴۶،۷۶۲ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره ۱ ماهه مشابه سال قبل ۱۴٪ افزایش دارد.

📖 مبین انرژی خلیج #فارس (#مبین) طی عملکرد ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ معادل ۱۳،۷۱۳،۶۳۸ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره ۱ ماهه مشابه سال قبل ۷۵٪ افزایش نشان می دهد.

📖 نفت سپاهان (#شسپا) طی عملکرد ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ معادل ۱۰،۸۷۵،۱۲۵ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره ۱ ماهه مشابه سال قبل ۶۰٪ افزایش داشته است.

📖 رادیاتور ایران (#ختور) پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی در خصوص افزایش سرمایه ۲۱۰ درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها به منظوراصلاح ساختار مالی، بهره مندی از ظرفیت های موجود در شرکت، شفافیت قیمت سهام، حمایت از #ارزش سهام، بهبود نسبت مالکانه و افزایش رتبه اعتباری را اطلاع رسانی نمود.

📖 پتروشیمی بوعلی #سینا (#بوعلی) طی عملکرد 1 ماهه منتهی به ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ معادل ۲۸،۹۷۲،۲۷۰ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره ۱ ماهه مشابه سال قبل ۱۴۱٪ افزایش دارد.

📖 پتروشیمی ارومیه (#شاروم) اعلام نمود این شرکت در مناقصه فروش ۱۵ هزار تن کود سولفات پتاسیم برنده شده است.

📖 سرمایه گذاری صبا تامین (#صبا) از پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع در خصوص افزایش سرمایه ۵۶ درصدی از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی با هدف تأمین منابع لازم جهت افزایش فعالیت ها و عدم خروج وجه نقد در رابطه با تسویه مطالبات سهامداران و اصلاح ساختار مالی خبر داد.

📖 بورس کالای ایران (#کالا) طی عملکرد ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ معادل ۴۴۲،۱۸۶ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره ۱ ماهه مشابه سال قبل ۱۵۵٪ افزایش نشان می دهد.

📖 پتروشیمی پارس (#پارس) پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع در خصوص افزایش سرمایه سنگین ۷۹۴۴ درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها با هدف اصلاح ساختار مالی شرکت را شفاف سازی نمود.

📖 سایپا (#خساپا) طی عملکرد ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ معادل ۱۵،۴۴۹،۰۷۸ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره ۱ ماهه مشابه سال قبل ۱۳٪ افزایش دارد.

📖 تولید محور #خودرو (#خمحور) طی عملکرد ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ معادل ۱،۰۴۴،۳۵۶ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره ۱ ماهه مشابه سال قبل ۱۹۱٪ افزایش دارد.

📖 بیمه #سامان (#بساما) طی عملکرد ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ از محل فروش حق بیمه ۳،۴۱۹،۳۷۲میلیون ریال درآمد داشته که نسبت به عملکرد ۱ ماهه مشابه سال قبل ۱۵۲٪ افزایش داشته داشته است و تراز این ماه شرکت را به مثبت ۲۸۶ درصد رسانده است.

@weadigit

نمایش بیشتر

آموزش کگل
دنبال کننده:17.1K
آوا تحلیل

#بررسی_گزارش_کدال #کگل

✅ شرکت گل گهر در آبان 4600 میلیارد فروش داشته که 15 درصد نسبت به فروش 4 هزار میلیارد تومانی ثبت شده در مهر افزایش داشته و رکورد فروش ماهانه شرکت محسوب میشود. فروش شرکت در آبان 16 درصد بالاتر از سطح میانگین سال است.

✅ شرکت در آبان 1172 هزار تن انواع محصولات خود را به فروش رساند که 16 درصد بیشتر از مقدار فروش 1013 هزار تن در آبان است. مقدار فروش گندله 10 درصد نسبت به میانگین سال رشد کرده است.

✅ نرخ فروش گندله و سایر محصولات شرکت تغییر خاصی نداشته است.

✅ فروش شرکت از ابتدای سال مالی تاکنون به بیش از 32 هزار میلیارد تومان میرسد که این مبلغ 128 درصد نسبت به دوره مشابه سال قبل با فروش 14 هزار میلیارد تومانی افزایش داشته است. مقدار تولید گندله در این دوره نسبت به سال گذشته تغییر خاصی نداشته اما مقدار فروش 18 درصد افت کرده است.

📉آخرین قیمت سهم برابر با 23200 ریال بوده و در یک ماه گذشته تغییر قیمتی خاصی نداشته است...

نمایش بیشتر

آموزش کگل
رتبه:32
دنبال کننده:103.8K

بیست و هفتمین شماره از بولتن تحلیلی "نیکی نگر" شامل گزارش تحلیلی و آخرین وضعیت شرکت سنگ آهن گل گهر (#کگل)

@TsePress

آموزش کگل
دنبال کننده:6.6K

✅✅ #تجلیح

مخنصر و مفید...

❇️ حتما در پذیره نویسی شرکت کنید.

❇️ #تجلیح رو باید سفارش بدینو

❇️ پس از خرید احتیاج به واریز 100 تومن نیست.

❇️ روز اول سقف قیمت 1 میلیون تومان است ، حتما سفارش بگذارید.

❇️ اگر به روز دوم هم رسید ، شرکت کنید.

❇️ شرکت 51 درصدش برا #ومعادن هست و تقریبا دو تا 15 درصد هم #کگل و #کچاد دارند و این 3 تا از خوش نام ترین و محبوب ترین و محکم ترین شرکت های فعال در زمینه صنایع معدنی در ایران هستند ،

صنایع معدنی هم که جزو صنایع مادر هستند

پس شک نکنید که ضرر نمیکنید .

نمایش بیشتر

آموزش کگل
رتبه:86
دنبال کننده:5.2K
سیگنال خرید گروهی آرچی

خبر مهم برای سنگ اهنیها #کگل #کچاد #کنور #واحیا #ومعادن #وامید

بالاخره بعد از چند ماه فروش غیر رسمی با نرخهای جدید، کگل ضرایب جدید سنگ اهنیها را افشا کرد.

آموزش کگل
رتبه:10
دنبال کننده:9.9K
ریسک پذیران

خبر مهم برای سنگ اهنیها #کگل #کچاد #کنور #واحیا #ومعادن #وامید

بالاخره بعد از چند ماه فروش غیر رسمی با نرخهای جدید، کگل ضرایب جدید سنگ اهنیها را افشا کرد.

آموزش کگل
رتبه:35
دنبال کننده:11.3K

📍 اولویت بندی وزارت نفت برای قطع گاز شرکت های فولادی اعلام شد

دیسپاچینگ وزارت نفت، برنامه اولویت بندی قطع گاز شرکتهای فولادی بورسی و غیر بورسی را به تفکیک استان اعلام کرد.

فولادسازان در سه مرحله باید کاهش 22، 43 و 66 درصدی مصرف گاز داشته باشند.

🔹 اولویت اول: #فسبزوار #فولاژ #ارفع #کچاد #فخاس #اپال

🔹 اولویت دوم: #فولاد #ذوب #کویر

🔹 اولویت سوم: #فجهان #کگل

#فخوز #کاوه #هرمز در هیچکدام از اولویت های محدودیت گازی نیستند.

@earget='_blank'>bararget='_blank'>ez

نمایش بیشتر

آموزش کگل
کانال ناظر بازار@BourseAsr_NazerBazar
دنبال کننده:7.9K

▪️ #کگل

♦️ اطلاعیه درخصوص تسویه نقدی اختیار معاملات (کگل) در سررسید آبان 1400

💬 به اطلاع سرمایه گذاران محترم #بازار سرمایه می رساند، با توجه به فرارسیدن زمان تسویه نقدی قراردادهای اختیار معامله خرید و فروش سهام شرکت معدنی و صنعتی گل گهر(کگل) با سررسید آبان ماه 1400، نکات مهم درخصوص اعمال قراردادهای مذکور مطابق دستورالعمل معاملات قرارداد اختیارمعامله در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران مصوب 26/02/1397 هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار به شرح زیر است: 1- دارندگان موقعیت باز خرید و فروشی که مایل به تسویه نقدی قراردادهای خود می باشند، باید پس از دریافت پیغام از سامانه برخط مبنی بر امکان ارسال درخواستهای عمال، نسبت به ارسال درخواستهای تسویه نقدی خود از طریق سامانه برخط اقدام کنند. از آنجایی که اعمال قراردادها به صورت غیرخودکار است، مسئولیت عدم اعلام درخواست اعمال، بر عهده مشتری می باشد. 2- بر اساس تبصره 1 ماده 37 دستورالعمل مذکور، اعمال به روش تسویه نقدی تنها برای قراردادهای اختیار میباشد. همچنین شایان ذکر است تسویه نقدی قراردادهای اختیار معامله بر اساس آخرین قیمت اعمال اعلامی توسط بورس و قیمت مبنای دارایی پایه در سررسید نقدی انجام می شود. 3- مطابق با مصوبه کمیته محترم فقهی سازمان بورس و اوراق بهادار، انجام تسویه نقدی منوط بر موافقت طرفین قرارداد در سررسید بوده و لذا اعلام موافقت با تسویه نقدی، به معنای اجرای نهایی این نوع تسویه نخواهد بود. 4- آن دسته از دارندگان موقعیت باز خرید موافق با تسویه نقدی که امکان تسویه نقدی برای شان وجود نداشته است، در صورت تمایل می توانند مجدداً در سررسید فیزیکی و در زمان تعیین شده، درخواست تسویه فیزیکی خود را از طریق سامانه برخط ارسال نمایند. 5- در تسویه نقدی امکان انتخاب یکی از دو حالت تسویه با پاره سهم (به کسری از اندازه قرارداد) یا بدون پاره سهم (مضارب صحیحی از اندازه قرارداد) برای دارندگان موقعیت باز خرید وجود دارد. 6- به منظور سهولت در اجرای فرآیند اارگزار و مشتری، در تسویه نقدی، گزینه ای با عنوان «موافقت با اعمال حداکثری» تعبیه شده است. مشتری با انتخاب این گزینه اعلام می کند که در زمان تسویه نقدی، موافق اعمال همه موقعیت های باز خود می باشد. 7- بر اساس مواد 42 و 44 دستورالعمل مذکور، در صورتی که نماد معاملاتی قرارداد اختیار معامله در زمان تسویه نقدی متوقف باشد، در صورت اعلام طرفین، قرارداد اختیار معامله بر اساس آخرین قیمت مبنای دارایی پایه در #بازار نقد، تسویه نقدی می شود. #مدیریت ابزارهای #نوین مالی شرکت بورس اوراق بهادار تهران

➖➖➖➖➖➖➖➖

⏰ ‏ 9:06:44

📆 ‏ 1400/8/22

🆔 @BourseAsr_NazerBazar

نمایش بیشتر

آموزش کگل
آخرین تحلیل@AkharinTahlil1
رتبه:59
دنبال کننده:11.9K
آخرین تحلیل

#کگل ➕فالو

‌‌‌‏✍️ نیاز به توضیح نداره. نمودار گویاست

اهداف 29000 و 34000 ریال

✅ تحلیل‌گر : #taheri_m

📅 ۱۴۰۰/۸/۱۲ - ۰۹:۴۳

📊@AkharinTahlil1

نمایش بیشتر

آموزش کگل
رتبه:136
دنبال کننده:2.7K

امروز قرار حقوقی های فولادی ها از شرکت هاشون حمایت کنند 👇👇

جلسه دیروز آقای دکتر عشقی سازمان بورس با آقای مهندس جعفری سازمان ایمیدرو و مدیران عامل شرکتهای فولاد مبارکه #فولاد #کچاد #کگل #ومعادن #فملی #فخوز #ذوب

در جلسه نظرات شرکتها در خصوص راهکارهای تقویت #بازار سرمایه، مشکلات اخذ مجوز افزایش سرمایه شرکتها از سازمان بورس، راه اندازی شرکتهای تامین سرمایه، تسریع در مجوزات شرکتهای سهامی عام‌پروژه و برخی دیگر از موضوعات مطرح شد که قرار شد از طریق تشکیل یک کارگروه مشترک، پیگیری شود

حقوقی شرکتها فردا دوشنبه بصورت فعالتر از قبل در #بازار سهام، عمل خواهند نمود/کامودیتی

@omid_davodiyan

نمایش بیشتر

نظر ات کاربران سهمتو در مورد نماد
#کگل

%
%
نظر شما چیست؟
پیشنهادی به شما

برای استفاده از این بخش
حداقل دو نماد
به دیده بان اضافه کنید .

آخرین معامله

پایانی امروز

پایانی دیروز

تغییر حقوقی به حقیقی

ﺣﺠﻢ ﻣﻌﺎﻣﻼﺕ
ﺍﺭﺯﺵ ﻣﻌﺎﻣﻼﺕ
ﺍﺭﺯﺵ ﺑﺎﺯﺍﺭ

P/E

0
ﻭﺿﻌﯿﺖ
مجاز
نماد:کگل

نام شرکت:

معدنی و صنعتی گل گهر
سال تاسیس:1370

سال پذیرش در بورس:

1384
موضوع اصلی فعالیت:اکتشاف، استخراج و بهره‌برداری از معادن فلزی و غیر فلزی از جمله سنگ‌آهن و تولید سنگ آهن دانه بندی شده، کنسانتره، گندله، فولاد و انواع محصولات فولادی، و ... می باشد.
گروه:استخراج کانه‌های فلزی

بازار:

اول (تابلوي اصلي) بورس
محصولات:گندله، گندله ریزدانه، کنسانتره سنگ آهن داخلی

سرمایه ثبتی به میلیارد ریال:

74,400,000,000,000
سرمایه ثبتی شرکت به حروف:هفتاد و چهار هزار و چهارصد میلیارد ریال
ظرفیت شرکت:تولید سالانه 14 میلیون تن کنساتتره و 12 میلیون تن گندله سنگ آهن
مواد اولیه:سنگ آهن (استخراج از معدن)
سهامداران عمده:شركت گروه.م.سرمايه گذاري اميد، شركت سرمايه‌گذاري توسعه معادن و فلزات
معرفی شرکت:شرکت سنگ آهن گل گهر در سال 1370 در اداره ثبت شرکت‌های شهرستان سیرجان رسید. پروانه بهره برداری اولیه در 17/05/1372 صادر شده بود که به مدت ۲۵ سال دیگر از تاریخ 16/05/1382 تا 17/05/1407 به نام سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران تمدید گشت. نام شرکت در تاریخ 15 تیر1370 از طرح گل گهر به شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر با مشارکت بانک سپه در تاریخ 15/11/1375 شرکت سنگ آهن گل گهر به سهامی خاص تغییر یافت.
متغیر های اثر گذار بر سودآوری شرکت:قیمت شمش فولاد، قیمت جهانی سنگ آهن، دلار، قیمتگذاری دستوری

شرکت های همگروه

  • نماد
  • آخرین
  • پایانی
  • ارزش بازار
  • حجم
  • نمودار