#

میدکو

هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه

نظر ات کاربران سهمتو در مورد نماد
#میدکو

%
%
نظر شما چیست؟
پیشنهادی به شما

برای استفاده از این بخش
حداقل دو نماد
به دیده بان اضافه کنید .

تحلیل براساس تلگرام

تمامی پیام های تریدرها در تلگرام، راجع به#میدکو جمع آوری شده
و سیگنال های خرید و فروش آن با هوش مصنوعی مشخص می شود.


جذابیت فروش
نسبت به نمادهای دیگر

جذابیت خرید
نسبت به نمادهای دیگر

ریسک بالا

ریسک پایین

جذابیت خنثی

جذابیت خرید و فروش براساس تعداد
سیگنال های تریدرها در کانال های تلگرامی محاسبه می شود.

ریسک سرمایه گذاری متوسط

ریسک بالا نشان دهنده نوسانات زیاد ارزش سبد
تریدر در یک ماه اخیر است.

خنثی

طمع

ترس

نمودار شاخص ترس و طمع

ترس زیاد

شاخص ترس و طمع براساس تحلیل سیگنال تریدرها
و روند قیمت محاسبه می شود.

سیگنال تریدرها

فیلتر
بیشتر

مبتنی بر هوش مصنوعی

آموزش میدکو
رتبه:5
دنبال کننده:19.2K

استقبال رکودی بازارها از شروع مذاکرات برجامی

#اسپرسو_بورسان دوشنبه ۸ آذر؛ آنچه سرمایه‌گذاران باید بدانند

🔻بازار سهام روز گذشته هم کم‌رمق بود. به طوری که شاخص کل با رشد ۱۳۰۰ واحدی (معادل ۰.۱ درصد) و شاخص هم‌وزن با رشد ۰.۵ درصدی همراه شدند.

🔻روز کاری قبلی #ارزش معاملات خرد باز هم کاهش یافت و با رسیدن به ۳۳۷۰ میلیارد تومان به کمترین #ارزش معاملات شش ماه اخیر رسید. در بین صنایع شیمیایی‌ها، خودروسازان و فلزات و در بین نمادها #پالایش، #شستا و دارا یکم بیشترین #ارزش معاملات را داشتند.

🔻حقیقی‌ها در سمت فروش فعال‌تر بودند و خروج پول ۲۹۰ میلیارد تومانی را رقم زدند. بیشترین ورود پول حقیقی به نمادهای شفنح و #پارس بود. حقوقی‌ها هم بیشترین خالص خرید را در صنایع شیمیایی و فلزات و نمادهای #میدکو و #بپاس داشتند.

🔻تعداد معاملات آپارتمان‌های مسکونی شهر تهران در آبان ماه سال ۱۴۰۰، به حدود ۷۳۰۰ واحد مسکونی رسید که نسبت به ماه قبل و ماه مشابه سال قبل به ترتیب معادل ۳۳.۵ و ۶۳.۵ درصد افزایش نشان می‌دهد.

🔻قالیباف، رییس مجلس: اقتصاد، آب و جمعیت سه مشکل اساسی است که ریشه این مشکلات نتیجه ناترازی هاست و ناترازی ها هم محصول تصمیم های ما مسئولان است.

🔻دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد از ممنوعیت واردات لوازم خانگی به مناطق آزاد کشور خبر داد.

🔻قرارداد سه جانبه سواپ (انتقال) سالانه ۱.۵ تا ۲ میلیارد متر مکعب گاز با حضور روسای جمهور ایران، ترکمنستان و آذربایجان امضا شد.

🔻تمامی اعضای کمیته علمی کشوری کرونا در جلسه امروز خود بر تزریق دُز سوم واکسن کرونا برای افراد بالاتر از ١٨ سال در کشور تاکید کردند.

.

🔻بازار جهانی در ابتدای هفته میلادی جدید شروعی مثبت داشته است. به طوری که نفت برنت به ۷۴.۸ دلار، مس ۹۵۸۰ دلار، روی به ۳۲۰۰ دلار و آلومینیوم به ۲۶۳۰ دلار رسید.

🔻قیمت دلار که دیروز در نزدیکی مرز ۲۹ هزار تومان معاملات را آغاز کرده بود در معاملات فردایی شبانه تا ۲۹۵۵۰ تومان صعود کرد که در ۱۳ ماه اخیر بی‌سابقه بوده است.

🔻گفت‌وگوهای اصلی کمیسیون مشترک برجام امروز دوشنبه بعد از ظهر در محل هتل کوبورگ با حضور تمامی هیات‌های اصلی عضو برجام برگزار خواهد شد.

🔻ایرنا:‌ ترکیب تیم جدید مذاکره کننده هسته ای در وین نشان می‌دهد که راهبرد دولت سیزدهم برای حضور در مذاکرات و رسیدن به هدف نهایی یعنی رفع تحریم های ظالمانه و غیرقانونی، تغییرات قابل توجهی نسبت به قبل داشته است.

🔻تیم متخصص ایران در مذاکرات وین شامل مهدی صفری (معاون دیپلماسی اقتصادی)، رضا نجفی (معاون امور حقوقی و بین‌المللی)، ابراهیم شیبانی (رییس کمیسیون اقتصادی شورای راهبردی روابط خارجی)، علی فکری (معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رییس کل سازمان سرمایه‌گذاری)، احمد اسدزاده (سرپرست معاونت بین الملل و بازرگانی وزارت نفت)، غلامرضا پناهی (عضو هیات عامل و معاون امور ارزی و بین الملل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران) می‌شود.

🔻اولیانوف، نماینده روسیه در مذاکرات وین: نگرش‌ها مثبت‌ است./ همچنان احتمال رسیدن به توافق وجود دارد.

🔻رابرت مالی، تهدید کرد اگر ایران بخواهد از مذاکرات احیای برجام به‌عنوان بهانه‌ای برای تسریع برنامه هسته‌ای خود استفاده کند، واشنگتن نیز بر تهران اعمال فشار خواهد کرد.

🔻رویترز به نقل از منابع دیپلماتیک: آمریکا تا زمان حصول توافق دائمی، ایده مذاکره بر سر «توافق موقت» با ایران را مطرح کرده است.

🔻چند دیپلمات اروپایی به «سی‌ان‌ان» گفته‎اند که هنوز زمان برای رسیدن به یک توافق با ایران وجود دارد، اما به طور محتمل این زمان تا آخر سال آتی میلادی تمام می‎شود و انتظار دارند ایرانی‌ها به نشست فعلی وین به عنوان «دور اول» بنگرند.

🔻باقری، مذاکره‌کننده ارشد ایران: با اراده جدی وارد گفت‌وگوهای وین شده‌ایم/ تمرکز و اولویت اصلی بر لغو تحریم‌ها است.

🔻همتی، رئیس کل سابق بانک مرکزی: عراق ماه قبل روزانه ۳.۲ میلیون بشکه معادل ۷.۶ میلیارد دلار در یک ماه صادرات نفت داشت (بیش از کل سال ۹۹ ایران). ما نیز، با برگشت دیر هنگام به برجام در تلاشیم با ۵ واسطه ناهمگون و ذینفع درخصوص تحریم‎‌ها با آمریکا مذاکره و شاید به توافقی موقت برسیم. فرصت رشد اقتصاد را بیش از این از دست ندهیم.

🔻رئیسی در اجلاس (اکو): تحریم‌های آمریکا کوچکترین خللی در سیاست‌های تعاملی حداکثری ایران با کشورهای منطقه ایجاد نمی‌کند.

🔻رئیس جمهور ترکیه در حاشیه برگزاری اجلاس اکو در عشق آباد، با رئیسی دیدار و گفت‌وگو کرد.

🔻نیروی دریایی ارتش آمریکا گفت دو ماهیگیر ایرانی را که به مدت ۸ روز در دریا گرفتار شده بودند، در دریای عمان نجات داده است.

🔻نیکزاد: انتظار می‌رود حقوق کارکنان دولت در سال آینده ۱۰ درصد افزایش یابد.

🔻میرکاظمی: ۶ سال در کشور نرخ رشد اقتصادی ۸ درصدی باشد شرایط به سال ۱۳۹۰ می رسد.

@Bourseonshows

نمایش بیشتر

آموزش میدکو
رتبه:34
دنبال کننده:21.7K

#فیلتر

❌احتیاط

#میدکو

@boursika_official

نمایش بیشتر

آموزش میدکو
FUP@FUPCRYPTO
دنبال کننده:1.6K

#اسپرسو_بورسان دوشنبه ۱ آذر؛ آنچه سرمایه‌گذاران باید بدانند

💢تاثیرگذارترین اخبار بورس امروز

🔻بورس دیروز اندکی صعودی شد و شاخص کل ۳۴۴۳ واحدی (معادل ۰.۳ درصد) را تجربه کرد. شاخص هم‌وزن هم عقب‌نشینی ۰.۱ درصدی را شاهد بود.

🔻#ارزش معاملات خرد بدون تغییر خاصی به ۴۴۰۰ میلیارد تومان رسید. در بین صنایع شیمیایی‌ها و واسطه‌گری‌های مالی و در بین نمادها پالایشی یکم و #فولاد بیشترین #ارزش معاملات را داشتند.

🔻حقیقی‌ها در سمت فروش فعال‌تر بودند و خروج پول ۱۰۰ میلیارد تومانی را رقم زدند. بیشترین ورود پول حقیقی به صنعت خودروسازی و نمادهای #خبهمن و #تاپیکو بود. حقوقی‌ها هم بیشترین خالص خرید را در صنایع بیمه و فلزات و نمادهای #اتکای و #میدکو داشتند.

🔻در پایان #بازار دیروز ۵۱ درصد نمادها در #مدار منفی معاملات بودند و حدود نیمی دیگر از #بازار سبزپوش بود.

🔻رئیس سازمان بورس: #بازار بورس مشکل بنیادین ندارد.

🔻میرکاظمی: تا سال ۱۴۰۵ دولت باید ۵۳۵ هزار میلیارد تومان اصل و سود اوراق دولت قبل را #پرداخت کند، دولت سیزدهم تاکنون بیشتر از آنکه اوراق بفروشد اوراق تسویه کرده است.

🔻وزیر نفت با اشاره به ثبت رکورد مصرف ۵۴۰ میلیون متر مکعب گاز در پاییز: برای مشترکانی که الگوی مصرف را رعایت نکنند، تعرفه‌ها از یکم آذر افزایش پیدا می‌کند.

🔻#بازار جهانی هفته جدید میلادی را متعادل شروع کرد. به طوری که نفت برنت به ۷۸.۹ دلار، مس به ۹۶۱۰، روی به ۳۲۲۴ دلار و آلومینیوم به ۲۶۶۶ دلار رسید.

🔻نرخ دلار دیروز با رشد حدودا ۲۰۰ تومانی به ۲۷۵۶۰ تومان رسید.

🔻فرمانده نیروی دریایی سپاه: ما در نیروی دریایی سپاه تاکنون ۹ شهید در نبردهای مستقیم با آمریکایی‌ها در خلیج #فارس تقدیم نظام اسلامی کرده‌ایم. برخی درگیری‌هایی که با آمریکایی‌ها داشتیم بنا بر ملاحظاتی تاکنون رسانه‌ای نشده است.

🔻کاخ سفید: دیپلماسی با ایران شکست بخورد، از دیگر گزینه‌ها استفاده می‌کنیم.

🔻علیرضا بیگی، نماینده تبریز: امیدی به احیای برجام نداریم

🔻ذوالنوری، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس: پای میز مذاکره می‌رویم، چون طلبکاریم. اگر کسانی اتهام بزنند که جمهوری اسلامی برای احیای برجام اراده‌ای ندارد این اتهام واهی و ظالمانه است. دنبال وقت‌کشی و فرسایشی شدن موضوع نیستیم. تا حالا از ۱+۴ حسن نیت ندیدیم.مذاکره دو طرف دارد. لذا ما هرچه بگوییم پنجاه درصد موضوع است، چون رفتار طرف مقابل دست ما نیست

🔻دبیرکل شورای همکاری خلیج #فارس: بدون مشارکت کشورهای حاشیه خلیج (#فارس) در مذاکرات وین، نمی توان به راه حلی درباره پرونده هسته ای ایران دست یافت.

🔻مخبر: ارز ترجیحی را برای کشور مفید نمی‌دانم.

@Bourseonshows

نمایش بیشتر

آموزش میدکو
رتبه:97
دنبال کننده:15.5K

شرکت صنعتی و معدنی #خاورمیانه | #میدکو |

📆 1400/08/28

🔹خالص #ارزش دارایی ها :

🔹NAV: 19,057

🔸قیمت پایانی سهم :

🔸PRICE: 46,580

♦️قیمت بر خالص #ارزش دارایی ها :

♦️P/NAV: %244

نمایش بیشتر

آموزش میدکو
رتبه:81
دنبال کننده:30.8K

🚨فروش حقوقی‌ها:

#شستا

#شپنا

#بپاس

#وبملت

#شبندر

#سباقر

#سمگا

#وپاسار

#آریان

#میدکو

⚠️هشدار:موارد اعلام شده صرفا جهت سهولت در بررسی شما است و سیگنال خرید یا فروش نمی باشد.🌹🙏🏻

نمایش بیشتر

آموزش میدکو
کانال ناظر بازار@BourseAsr_NazerBazar
دنبال کننده:7.9K

▪️ #میدکوح #میدکوح

♦️ بازگشایی نماد معاملاتی حق تقدم استفاده نشده(میدکوح)

💬 به اطلاع می رساند،نماد معاملاتی حق تقدم شرکت مادر تخصصی #توسعه معادن و صنایع معدنی #خاورمیانه(میدکوح)جهت عرضه 886ر810 عدد حق تقدم استفاده نشده با محدودیت هر دستور خرید حداکثر 000ر50 عدد ،آماده انجام معامله می باشد. لازم به ذکراست تنها کارگزار معرف حق تقدم استفاده نشده مجاز به فروش می باشد و خریداران، حق فروش حق تقدم استفاده نشده را نخواهند داشت . همچنین کارگزارخریدار موظف به #پرداخت وجه پذیره نویسی حق تقدم خریداری شده می باشد، لذا خواهشمندست کارگزاران محترم نسبت به این موضوع دقت نمایند.

➖➖➖➖➖➖➖➖

⏰ ‏ 11:46:51

📆 ‏ 1400/8/15

🆔 @BourseAsr_NazerBazar

نمایش بیشتر

آموزش میدکو
دنبال کننده:6.6K

#فارس و#شستا #وبملت متوقف (شاخص بالا نگهداشتن ) #فولاد و #میدکو متعادل می کنن شاخص جزیی میاد پایین درحالیکه بااین #بازار باید حداقل ۶۰ هزارواحد منفی بخورد اینور ۶۰۰ تا سهم میرن ته دره با بک دستور مشخص بعد هم به رهبر گزارش می دهند شرایط #بازار عالی است

آموزش میدکو
سینا رهبرشهلان@sinarahbarshahlan2
رتبه:61
دنبال کننده:24.2K

#فارس و#شستا #وبملت متوقف (شاخص بالا نگهداشتن ) #فولاد و #میدکو متعادل می کنن شاخص جزیی میاد پایین درحالیکه بااین #بازار باید حداقل ۶۰ هزارواحد منفی بخورد اینور ۶۰۰ تا سهم میرن ته دره با بک دستور مشخص بعد هم به رهبر گزارش می دهند شرایط #بازار عالی است

آموزش میدکو
رتبه:91
دنبال کننده:8.4K
💎 رضابورس💎
آموزش میدکو
رتبه:91
دنبال کننده:8.4K

بانک پارسارگاد وزن پرتفوی خود را طوری چیده است که از ریزش شاخص در امان باشد

#آریان

#وپاسار

#میدکو

#بپاس

اوراق

اوراق

اوراق

23/12/1399

@rezaboors

نمایش بیشتر

نظر ات کاربران سهمتو در مورد نماد
#میدکو

%
%
نظر شما چیست؟
پیشنهادی به شما

برای استفاده از این بخش
حداقل دو نماد
به دیده بان اضافه کنید .

آخرین معامله

پایانی امروز

پایانی دیروز

تغییر حقوقی به حقیقی

ﺣﺠﻢ ﻣﻌﺎﻣﻼﺕ
ﺍﺭﺯﺵ ﻣﻌﺎﻣﻼﺕ
ﺍﺭﺯﺵ ﺑﺎﺯﺍﺭ

P/E

0
ﻭﺿﻌﯿﺖ
مجاز
به زودی

شرکت های همگروه

  • نماد
  • آخرین
  • پایانی
  • ارزش بازار
  • حجم
  • نمودار