ورود/ثبت‌نام
xizha127

xizha127

@t_xizha127

تعداد دنبال کننده:0
تاریخ عضویت :۱۴۰۲/۷/۲۶
شبکه اجتماعی تریدر :refrence
ارزدیجیتال
1683
-311
رتبه بین 28052 تریدر
0%
بازدهی ماه اخیر تریدر
(میانگین بازدهی ماه اخیر 100 تریدر برتر :-2.4%)
(بازدهی ماه اخیر BTC :-4.3%)
قدرت تحلیل
0
9تعداد پیام

تریدر چه نمادی را توصیه به خرید کرده؟

سابقه خرید

فیلتر:
معامله سودآور
معامله ضررده

تخمین بازدهی ماه به ماه تریدر

سال:

نمودار سیگنال های تریدر

بازه زمانی:
سیگنالی برای نمایش وجود ندارد

معیار‌های ارزیابی عملکرد‌ تریدر

نسبت شارپ :
درصد موفقیت:
%
مدت عضویت:
تعداد پیام در ۹۰ روز اخیر :
پیام

پیام های تریدر

فیلتر

نوع سیگنال

xizha127
xizha127
رتبه: 1683
فروش،تکنیکال،xizha127

واگرایی نزولی BLURUSDT فرصت کوتاه بالقوه را پیشنهاد می کند پس از تجزیه و تحلیل فنی دقیق جفت BLUR/USDT در نمودار 2 ساعته، چندین اندیکاتور نشان دهنده یک فرصت کوتاه بالقوه هستند. لطفاً نمودارهای پیوست را برای نمایش بصری شاخص های مورد استفاده برای این تجزیه و تحلیل ببینید. میانگین متحرک (MAs): جفت BLUR/USDT در حال حاضر روند نزولی را نشان می دهد و قیمت آن زیر کلید دوره 50، 100 است. دوره، و میانگین متحرک ساده 200 دوره ای (SMA). SMA 50 دوره ای از SMA 100 دوره ای عبور کرده است که برای بسیاری از معامله گران یک سیگنال نزولی است. این متقاطع که به عنوان "صلیب مرگ" شناخته می شود، اغلب قبل از یک حرکت رو به پایین قوی انجام می شود. شاخص قدرت نسبی (RSI): RSI حدود 50 است که یک قلمرو خنثی است. با این حال، نشانه واضحی از واگرایی نزولی وجود دارد: در حالی که قیمت اخیراً به بالاترین حد خود رسیده است، RSI نتوانست این را با بالاترین متناظر تأیید کند که نشان‌دهنده شتاب ضعیف است. واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD): خط MACD در زیر خط سیگنال حرکت می کند و میله های هیستوگرام در عمق زیر خط صفر در حال افزایش هستند که هر دو حرکت نزولی را تقویت می کنند. این واگرایی بین MACD و عملکرد قیمت، سیگنال دیگری است که روند صعودی ممکن است خسته کننده باشد. استراتژی: بر اساس سیگنال های ذکر شده، می توان یک موقعیت کوتاه در نظر گرفت. نقاط ورودی ممکن است با واکنش قیمت به میانگین‌های متحرک و به طور بالقوه رد آن‌ها شناسایی شوند که اکنون احتمالاً عمل می‌کنند به عنوان مقاومت پویا. ورودی: 0.38-0.37 توقف ضرر: 0.395 TAKE Profit 1: 0.2750 TAKE Profit 2: 0.2525 TAKE Profit 3: 0.2280 افشای ریسک: بسیار مهم است که به یاد داشته باشید که تجارت ریسک قابل توجهی دارد. تجزیه و تحلیل ارائه شده تضمین کننده یک تجارت موفق نیست و نباید به عنوان توصیه مالی در نظر گرفته شود. همیشه تحقیقات خود را انجام دهید و بیش از آنچه آماده از دست دادن هستید، ریسک نکنید. تنظیم ضررهای توقف بالاتر از نوسان اخیر یا در سطحی که با تحمل ریسک شما مناسب باشد می تواند به کاهش ضررهای احتمالی کمک کند. محتاط باشید و عاقلانه معامله کنید!

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
تایم فریم:
2 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۰٫۳۷۹۷۶
اشتراک گذاری
xizha127
xizha127
رتبه: 1683
فروش،تکنیکال،xizha127

واگرایی نزولی BLURUSDT فرصت کوتاه بالقوه را پیشنهاد می کند با سلام، تاجران! پس از تجزیه و تحلیل فنی دقیق جفت BLUR/USDT در نمودار 4 ساعته، چندین اندیکاتور نشان دهنده یک فرصت کوتاه بالقوه هستند. لطفاً نمودارهای پیوست را برای نمایش بصری شاخص های مورد استفاده برای این تجزیه و تحلیل ببینید. میانگین متحرک (MAs): جفت BLUR/USDT در حال حاضر روند نزولی را نشان می دهد و قیمت آن زیر کلید دوره 50، 100 است. دوره، و میانگین متحرک ساده 200 دوره ای (SMA). SMA 50 دوره ای از SMA 100 دوره ای عبور کرده است که برای بسیاری از معامله گران یک سیگنال نزولی است. این متقاطع که به عنوان "صلیب مرگ" شناخته می شود، اغلب قبل از یک حرکت رو به پایین قوی انجام می شود. شاخص قدرت نسبی (RSI): RSI حدود 50 است که یک قلمرو خنثی است. با این حال، نشانه واضحی از واگرایی نزولی وجود دارد: در حالی که قیمت اخیراً به بالاترین حد خود رسیده است، RSI نتوانست این را با بالاترین متناظر تأیید کند که نشان‌دهنده شتاب ضعیف است. واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD): خط MACD در زیر خط سیگنال حرکت می کند و میله های هیستوگرام در عمق زیر خط صفر در حال افزایش هستند که هر دو حرکت نزولی را تقویت می کنند. این واگرایی بین MACD و عملکرد قیمت، سیگنال دیگری است که روند صعودی ممکن است خسته کننده باشد. استراتژی: بر اساس سیگنال های ذکر شده، می توان یک موقعیت کوتاه در نظر گرفت. نقاط ورودی ممکن است با واکنش قیمت به میانگین‌های متحرک و به طور بالقوه رد آن‌ها شناسایی شوند که اکنون احتمالاً عمل می‌کنند به عنوان مقاومت پویا. ورودی: 0.38-0.37 توقف ضرر: 0.395 TAKE Profit 1: 0.2750 TAKE Profit 2: 0.2525 TAKE Profit 3: 0.2280 افشای ریسک: بسیار مهم است که به یاد داشته باشید که تجارت ریسک قابل توجهی دارد. تجزیه و تحلیل ارائه شده تضمین کننده یک تجارت موفق نیست و نباید به عنوان توصیه مالی در نظر گرفته شود. همیشه تحقیقات خود را انجام دهید و بیش از آنچه آماده از دست دادن هستید، ریسک نکنید. تنظیم ضررهای توقف بالاتر از نوسان اخیر یا در سطحی که با تحمل ریسک شما مناسب باشد می تواند به کاهش ضررهای احتمالی کمک کند. محتاط باشید و عاقلانه معامله کنید!

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
تایم فریم:
4 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۰٫۳۸۲۰۸
اشتراک گذاری
سلب مسئولیت

هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.

نماد برگزیده
برترین تریدر‌
دنبال شده
هشدار