ورود/ثبت‌نام
winner-2004

winner-2004

@t_winner-2004

تعداد دنبال کننده:0
تاریخ عضویت :۱۴۰۳/۱/۲
شبکه اجتماعی تریدر :refrence
ارزدیجیتال
438
رتبه بین 28045 تریدر
0%
بازدهی ماه اخیر تریدر
(میانگین بازدهی ماه اخیر 100 تریدر برتر :-2.4%)
(بازدهی ماه اخیر BTC :-5.5%)
قدرت تحلیل
5
26تعداد پیام

تریدر چه نمادی را توصیه به خرید کرده؟

سابقه خرید

فیلتر:
معامله سودآور
معامله ضررده

تخمین بازدهی ماه به ماه تریدر

سال:

نمودار سیگنال های تریدر

بازه زمانی:
سیگنالی برای نمایش وجود ندارد

معیار‌های ارزیابی عملکرد‌ تریدر

نسبت شارپ :
درصد موفقیت:
%
مدت عضویت:
تعداد پیام در ۹۰ روز اخیر :
پیام

پیام های تریدر

فیلتر

نوع سیگنال

winner-2004
winner-2004
رتبه: 438
5.0
خرید،تکنیکال،winner-2004

با توجه به تشدید ناگهانی درگیری ایران و اسرائیل در روز جمعه، طلا به سرعت rose به حدود 2417 رسید. پس از کاهش ریسک گریزی در بازار، قیمت به سرعت به سطح مقاومت 2372 بازگشت و سپس به حدود 2372 بازگشت. 2400، اما به طور موثر از 2400 عبور نکرد. در حال حاضر، بازار همچنان در یک روند نوسان است، اما روند کلی همچنان نوسان و افزایشی است. کوتاه آمدن توصیه نمی شود. زیرا درگیری‌های ژئوپلیتیکی در خاورمیانه ممکن است در هر زمانی تشدید شود، اگرچه اسرائیل و ایران هنوز درجاتی از محدودیت را حفظ می‌کنند. به محض تشدید درگیری، قیمت طلا افزایش یافت. استراتژی معاملاتی: از نمودار، اگرچه قیمت طلا به اوج جدیدی نرسیده است، اما همچنان در امتداد خط روند صعودی در حال نوسان و افزایش است، بنابراین در حال حاضر فروش آن توصیه نمی شود. همچنین خرید پس از افزایش سریع قیمت توصیه نمی شود. اخیراً، طلا همیشه پس از افزایش قیمت، به سرعت کاهش یافته است. در حال حاضر، طلا ممکن است به محدوده 2370-2380 بازگردد. اگر قیمت به این محدوده بازگردد، می توانید آن را خریداری کنید.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
1 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۳۸۹٫۱۵
اشتراک گذاری
winner-2004
winner-2004
رتبه: 438
5.0
خرید،تکنیکال،winner-2004

(19 آوریل) طلا rose نزدیک به 40 دلار آمریکا در افتتاحیه، به بالاترین سطح اخیر خود یعنی 2417 دلار رسید که عمدتاً به دلیل صدای انفجار در ایران و سایر کشورها بود. یک مقام آمریکایی بعداً به رسانه ها تأیید کرد که یک موشک اسرائیلی به هدفی در ایران اصابت کرده است. این به سرعت نگرانی های بازار را در مورد وضعیت ژئوپلیتیکی افزایش داد و حرکت صعودی را برای طلا و نفت خام (82.28، 0.18، 0.21٪) فراهم کرد. با این حال، پس از آن، طلا به سرعت سقوط کرد. این تجربه در گذشته نیز بوده است. افزایش شدید صبح را نمی توان تعقیب کرد. به هر حال، ریسک گریزی می تواند به سرعت بیاید و از بین برود. در حال حاضر، احتمال تشدید درگیری بین اسرائیل و ایران بیشتر از کاهش تنش است. ایران ممکن است در آینده تلافی کند و دوباره علیه یکدیگر بجنگد. بنابراین، احساس ریسک گریزی همچنان قوی است و پیگیری ها عمدتاً صعودی بود. امروز ما عمدتا بر روی محدوده 2354-2369 تمرکز می کنیم. اگر قیمت به این محدوده برگردد، می توانید خرید کنید. در حال حاضر کوتاه کردن طلا توصیه نمی شود. نظر: در حال حاضر، قیمت نشانه هایی از بازگشت و افزایش near خط روند صعودی را نشان می دهد. سرمایه گذاران رادیکال می توانند با موقعیت های سبک خرید کنند. نظر: قیمت در حال حاضر طبق پیش بینی من در حال توسعه است و به افزایش خود ادامه داد. نظر: طلا طبق پیش بینی من رشد می کند و ممکن است از 2417 عبور کند نظر: در حال حاضر مقاومت near 2400 وجود دارد و در مرحله بعدی یک روند برگشتی وجود داشت. اما روند صعودی ادامه داشت نظر: انتظار می رود طلا در مرحله بعدی اصلاحاتی داشته باشد و پیش بینی می شود که ممکن است به حدود 2380 بازگردد

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
2 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۳۹۵٫۲۴
اشتراک گذاری
winner-2004
winner-2004
رتبه: 438
5.0
فروش،تکنیکال،winner-2004

از نمودار روزانه طلا، یک ترکیب K-خط شبیه به "ستاره عصر" به نظر می رسد near بالاترین حد تاریخی است، که نشان می دهد قیمت طلا در ابتدا به اوج خود رسیده است، و ما باید مراقب احتمال کاهش یا عمیق باشیم. اصلاح چشم انداز بازار از آنجایی که طلا الگوی روند صعودی را نشان داد، ما اصلاحات متعددی را تجربه کرده ایم. بیشتر تنظیمات به شکل نوسانات مثلثی همگرا ظاهر می شوند که ویژگی های تکراری را نشان می دهند. این تعدیل به مدت سه روز معاملاتی ادامه داشته و مطابق با انتظارات نوسان دامنه است. از آنجایی که قیمت‌ها تحت فشار near مسیر بالا عقب‌نشینی می‌کنند و پس از رسیدن به مسیر پایین حمایت می‌شوند، انتظار داریم بازار همچنان در این محدوده نوسان کند. در عملیات طلای امروز، تمرکز بر فروش کوتاه مدت در سطوح بالا توصیه می شود. روی محدوده مقاومت 2385-2395 در بالا تمرکز کنید. اگر قیمت به این محدوده برگشت، می‌توانید بفروشید و یک موقعیت باز کنید. برای دیدن 2360-2350 از پایین سود بگیرید. من بر اساس روندهای زمان واقعی به روز کرد، پس لطفا توجه کنید. نظر: قیمت فعلی near سطح مقاومت 2385 است و می توانید بفروشید و موقعیت باز کنید. در زیر می بینید که حدود 2360-2350 است. نظر دهید: قیمت فعلی پس از لمس خط روند نزولی به سرعت در حال کاهش است که با پیش بینی من مطابقت دارد.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
تایم فریم:
1 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۳۹۹٫۲۳
اشتراک گذاری
winner-2004
winner-2004
رتبه: 438
5.0
خرید،تکنیکال،winner-2004

خرده فروشی ماه مارس data منتشر شده توسط ایالات متحده در شبانه روز سه شنبه فراتر از انتظارات بود. دلار آمریکا و اوراق خزانه داری ایالات متحده به افزایش خود ادامه دادند و برای مدتی فلزات گرانبها سقوط کردند. با این حال، ریسک گریزی بر بازار مسلط شد و طلا و نقره به سود خود بازگشتند. زیرا ارتش اسرائیل گفته است که به حمله ایران پاسخ داد. بنابراین، قیمت فعلی طلا همچنان در حال افزایش است. دیروز گفتم وقتی قیمت طلا از 2372 عبور کند، به محدوده 2390-2400 می رسد، بنابراین بالاترین نقطه امروز به 2392 رسید که با پیش بینی من مطابقت دارد. با قضاوت از نمودار 60 دقیقه ای، اندیکاتور MACD در حال حاضر بالای محور 0 قرار دارد و طلا در کوتاه مدت وارد روند صعودی شده است. اگرچه قیمت اکنون به محدوده مقاومتی 2360-2372 بازگشته است، اما در آینده به افزایش خود ادامه داد. بنابراین، محدوده فعلی 2360-2372 فرصت خرید خوبی است و محدوده سودآوری برای گاوها 2390-2400 است. نظر: روند فعلی طلا با پیش بینی من سازگار است. قیمت پس از بازگشت به حدود 2363 به افزایش خود ادامه داد. مرحله بعدی عبور از 2400 بود. نظر دهید: قیمت در حال حاضر با مقاومت near 2400 روبرو می شود، اما فقط زمان زیادی است که از 2400 عبور کند.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
1 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۳۸۷٫۶۹
اشتراک گذاری
winner-2004
winner-2004
رتبه: 438
5.0
خرید،تکنیکال،winner-2004

تحلیل روند طلا: قیمت طلا از اواخر مارس روند صعودی داشته است و قیمت ها همچنان خریدار را در این سطوح جذب می کنند. در حالی که روند صعودی RSI شکسته شده است و حرکت صعودی ضعیفی را نشان می‌دهد، در حال حاضر نمی‌توان نسبت به قیمت طلا بیش از حد نزولی بود تا زمانی که شاهد خروج قیمت‌ها از روند صعودی باشیم. اگر قیمت بالاتر از خط روند باقی بماند، معامله‌گران می‌توانند از افت به آن سطح برای ورود به موقعیت خرید استفاده کنند و با هدف بازگرداندن قیمت به رکورد قبلی، یک توقف ضرر برای محافظت از سود تعیین کنند. با این حال، اگر خط روند شکسته شود، خطر برگشت وجود دارد. با قضاوت از نمودار 60 دقیقه ای، طلا در حال حاضر در یک کانال صعودی واگرا قرار دارد و قیمت به زیر کانال نزول نکرده است، بنابراین استراتژی فعلی خرید near خط روند افزایشی است. اگر قیمت بعدی از سطح مقاومت 2372 عبور کند، آنگاه قیمت به افزایش خود ادامه داد و سطح مقاومت بالایی در محدوده 2390-2400 بود. اما به سطح مقاومت 2319 زیر توجه کنید. اگر قیمت به زیر 2319 سقوط کند، موقعیت های خرید می توانند ضرر را در ابتدا متوقف کنند. نظر: قیمت فقط به پایین ترین نقطه near 2324 سقوط کرد، اما به زودی به خط روند صعودی بازگشت، که نشان می دهد روند تغییر نکرده است و همچنان صعودی است. نظر: روند فعلی قیمت همانطور که پیش‌بینی کرده بودم در حال توسعه است، و فقط زمان زیادی است که از 2372 عبور کند. من توصیه نمی‌کنم اکنون کوتاه بیایید. نظر: در حال حاضر قیمت 2372 شروع شده است که با پیش بینی من مطابقت دارد. امیدوارم هر چه زودتر از این مسیر عبور کنم و روند صعودی را ادامه دهم.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
1 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۳۷۵٫۵۳
اشتراک گذاری
winner-2004
winner-2004
رتبه: 438
5.0
خرید،تکنیکال،winner-2004

طلا روز جمعه روند رولرکوستری را طی کرد. بعد از اینکه قیمت از علامت عدد صحیح 2400 عبور کرد، عقب نشینی نکرد. در عوض، به سرعت rose به 2431 رسید، و سپس چرخید و مستقیماً به حدود 2334 سقوط کرد. اکثر people با این افت غافلگیر شدند. سقوط ناگهانی نزدیک به 100 دلار از هر دو دیدگاه فنی و بنیادی غیرقابل توضیح است. در حال حاضر درگیری بین ایران و اسرائیل روز به روز شدیدتر می شود. ایران در حال آماده سازی بمب های هسته ای است، گروه نبرد ناو هواپیمابر آمریکا نیز به دریای سرخ رفته است و اسرائیل نیز آماده پاسخگویی به حملات ایران است. شیوع war نزدیک است، اما طلا امروز به شدت سقوط کرد، این بسیار غیر منطقی است. تنها توضیح این است که سرمایه بین المللی عمداً طلا را کوتاه کرد تا سرمایه گذاران فردی به اشتباه باور کنند که طلا سقوط کرد. با این حال، اگر واقعاً طلا را کوتاه کنید، به زودی متوجه شد که با مشکل مواجه شد، زیرا طلا به ناچار پس از کاهش شدید دوباره افزایش می یابد. بنابراین بهترین کار در حال حاضر این است که منتظر فرصت طولانی باشید و فریب افت قیمت طلا را نخورید. طلا در آینده به رشد خود ادامه داد. در حال حاضر، من پیش بینی می کنم که طلا در محدوده 2300-2325 افزایش یافته و صعود کرد. در حال حاضر هیچ مبنای واقع بینانه ای برای ادامه کاهش شدید وجود ندارد، بنابراین کسانی که سفارش های طولانی دارند می توانند منتظر بمانند.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
1 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۳۷۶٫۹۱
اشتراک گذاری
winner-2004
winner-2004
رتبه: 438
5.0
خرید،تکنیکال،winner-2004

در حال حاضر، بانک‌های مرکزی در سراسر جهان ذخایر طلای خود را افزایش می‌دهند و جو بازار به شدت به عوامل افزایشی واکنش نشان داده است. حتی در مواجهه با داده های غیرکشاورزی به شدت منفی، داده های CPI و اظهارات جنگ طلبانه مقامات فدرال رزرو، قیمت طلا strong باقی مانده است. این نشان می دهد که احساسات بازار نسبت به عوامل منفی بی تفاوت شده است. تا زمانی که داده های اندکی مثبت وجود داشته باشد، می تواند دور جدیدی از افزایش قیمت طلا را ترویج کند. در چنین فضای بازاری، عملیات باید بر ادامه روند طولانی مدت پافشاری کند با قضاوت از نمودار 60 دقیقه ای، میانگین متحرک 20 روزه فعلی و میانگین متحرک 50 روزه یک بار دیگر شکل متقاطع طلایی را تشکیل داده اند و اندیکاتور MACD یک بار دیگر یک صلیب طلایی تشکیل داده است و در بالای محور 0 قرار دارد. بنابراین، افزایش ادامه داشت و idea اصلی این است که طولانی شود. با این حال، خرید در سطوح بالا توصیه نمی شود. ایمن ترین استراتژی این است که در سطوح پشتیبانی طولانی باشید. در حال حاضر می توان به محدوده مقاومت 2370-2379 توجه زیادی داشت. اگر قیمت به این محدوده برگردد، می توانیم خرید کنیم. انتظار می رود محدوده سود در محدوده 2315-2325 باشد. نظر: طلا اکنون به بالاترین حد خود رسیده است، اما مقاومت در بالا وجود دارد و ممکن است عقب نشینی کند. به محدوده 2390-2400 توجه کنید. اگر قیمت در این محدوده کاهش یابد، می توانید طولانی مدت.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
1 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۳۹۸٫۳۲
اشتراک گذاری
winner-2004
winner-2004
رتبه: 438
5.0
خرید،تکنیکال،winner-2004

ریسک های ژئوپلیتیکی one از عوامل مهم افزایش اخیر قیمت طلا هستند. پیشرفت مذاکرات آتش بس در غزه، تهدید ایران برای تنگه هرمز و درگیری روسیه و اوکراین، همگی باعث ایجاد ریسک گریزی در بازار شده و باعث افزایش قیمت طلا شده است. سرمایه گذاران باید همچنان به تحولات در وضعیت ژئوپلیتیک توجه کنند، زیرا هر گونه تغییر عمده ممکن است بر قیمت طلا تأثیر بگذارد. ثانیاً، انتظارات بازار برای کاهش نرخ بهره توسط فدرال رزرو نیز از افزایش قیمت طلا حمایت کرده است. امروز قیمت طلا از 2365 دلار عبور نکرد و به بالاترین حد خود رسید. قیمت در حال حاضر در حال اصلاح است، اما روند صعودی بدون تغییر باقی می ماند. در مرحله بعد، می توانید به محدوده 2338-2345 توجه زیادی داشته باشید. اگر قیمت به این محدوده بازگردد، می توانید با یک موقعیت سبک لانگ بروید. خرید با پوزیشن سنگین توصیه نمی شود، زیرا احتمال تداوم کاهش قیمت وجود ندارد. من همچنین با توجه به تغییرات بازار در زمان واقعی به روز کرد. شما همیشه می توانید استراتژی های من را دنبال کنید. نظر: نرخ سالانه CPI تعدیل‌شده غیرفصلی ایالات متحده در ماه مارس 3.5 درصد ثبت شد که بالاتر از سطح مورد انتظار 3.4 درصد و بالاترین سطح از سپتامبر 2023 بود. به محض انتشار این خبر، قیمت طلا بلافاصله کاهش یافت. اگرچه قیمت فعلی به سرعت در حال کاهش است، اما جهت کلی همچنان صعودی است. اگر قیمت به محدوده 2300-2315 برگردد، می توانید سفارشات طولانی را خریداری کنید. نظر: در حال حاضر، طلا با مقاومت بزرگ near 2319 مواجه شده است و شروع به جهش و صعود کرده است. این احتمال وجود دارد که روند صعودی خود را ادامه دهد. توجه کنید که آیا 2319 در زیر قرار می گیرد یا خیر. در حال حاضر، طلا با مقاومت بزرگ near 2319 مواجه شده و شروع به جهش و صعود کرده است. این احتمال وجود دارد که روند صعودی خود را ادامه دهد. توجه کنید که آیا 2319 به زیر می آید یا خیر.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
2 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۳۳۶٫۸۴
اشتراک گذاری
winner-2004
winner-2004
رتبه: 438
5.0
خرید،تکنیکال،winner-2004

روند صعودی طلا آشکار است. در شرایط کنونی جهانی، عوامل افزایش قیمت طلا فراتر از یک تصمیم واحد برای افزایش یا کاهش نرخ بهره دلار آمریکا بوده است. وضعیت سیاسی جهانی آشفته است، اقتصاد همچنان به رکود ادامه می‌دهد، و درگیری بین روسیه و اوکراین در درازمدت war بدون هیچ نشانه‌ای از توقف سقوط کرده است و احتمالاً تشدید شد. تنش بین ایالات متحده و روسیه حتی به خاورمیانه نیز کشیده شده است و اسرائیل و ایران در verge از war قرار دارند. در پس همه اینها، مداخله جهانی ایالات متحده و استراتژی تسریع برداشت دلار از اقتصاد جهانی باعث شده است که وجوه flow به ایالات متحده بازگردد و در نتیجه اقتصاد جهانی را خالی کند. در همان زمان، ایالات متحده از انتشار عظیم اضافی دلار آمریکا برای خرید دارایی های اصلی جهانی استفاده کرد. در چنین رقابتی بین قدرت های جهانی، طلا اهمیت فزاینده ای پیدا کرده و به اولین گزینه برای دارایی های امن تبدیل شده است. بنابراین دلایلی داریم که باور کنیم امسال سال بازار صعودی طلا است و طلا نقش بیشتری در نوسانات اقتصاد جهانی داشت. با نگاهی به نمودار 60 دقیقه ای، میانگین متحرک 20 روزه یک بار دیگر از میانگین متحرک 50 روزه به سمت بالا عبور می کند و یک صلیب طلایی را تشکیل می دهد و MACD یک بار دیگر یک صلیب طلایی بالای محور 0 تشکیل می دهد که نشان دهنده ی بسیار strong است. سیگنال رو به بالا با این حال، استراتژی معاملاتی خاص بهتر است منتظر بمانید تا سطح پشتیبانی طولانی شود. امروز روی محدوده 2330-2348 دلار تمرکز کنید. اگر قیمت به این محدوده برگردد، می‌توانید طولانی شوید. من قیمت سود دریافتی را برای سفارشات طولانی در زمان واقعی به روز می کنم. می توانید به به روز رسانی های من بیشتر توجه کنید. نظر: همانطور که پیش بینی کرده بودم، طلا پس از کاهش به حدود 2,348 دلار دوباره رشد کرد و به افزایش خود ادامه داد و قیمت احتمالاً از 2,365 دلار عبور کرد. نظر دهید: قیمت فعلی دوباره به محدوده 2330-2348 که گفتم کاهش یافته است. تا زمانی که قیمت به زیر 2330 نرسد، می توانید چندین سفارش خریداری کنید. قیمت فعلی همچنان در روند صعودی است. نظر: با قضاوت از نمودار 2 ساعته، قیمت طلا به میانگین متحرک 20 روزه بازگشته است و در حال حاضر در حال بازگشت و افزایش است.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
1 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۳۴۶٫۷۴
اشتراک گذاری
winner-2004
winner-2004
رتبه: 438
5.0
خرید،تکنیکال،winner-2004

در 8 آوریل، اگرچه اقتصاد ایالات متحده data به سرکوب انتظارات کاهش نرخ بهره در هفته گذشته ادامه داد، هیچ کاتالیزور مهم دیگری در اخبار به جز تغییرات اسرائیل و ایالات متحده وجود نداشت. روابط و افزایش ریسک گریزی ناشی از حملات هوایی اسرائیل به کنسولگری ایران. با این حال، طلا همچنان بارها به بالاترین حد خود رسیده است. اگرچه قیمت data غیرکشاورزی در روز جمعه منفی بود، اما طلا فقط در کوتاه مدت کاهش یافت و سپس به طور پیوسته rose کاهش یافت و دوباره در حجم بازگشت، رکورد دیگری را ثبت کرد و به بالاترین سطح بالای 2330 دلار رسید. ساختار بزرگ هنوز یک روند صعودی است. از نمودار روزانه، طلا همچنان در یک روند صعودی آشکار است. میانگین متحرک 20 روزه از میانگین متحرک 50 روزه به سمت بالا عبور می کند و یک صلیب طلایی تشکیل می دهد. نشانگر MACD نیز یک صلیب طلایی است و بسیار بالاتر از محور 0 است. این نشان می دهد که طلا همچنان به رشد خود ادامه داد. ، در کوتاه مدت سقوط کرد. امروز قیمت به محدوده مقاومتی 2300-2310 دلار آمریکا و دوباره rose کاهش یافت. بالاترین نقطه near 2354 دلار آمریکا بود. این یک روند صعودی کامل است. تمرکز فعلی روی محدوده مقاومت 2330-2340 دلار آمریکا است. اگر قیمت به این محدوده برگردد، می‌توانید ادامه دهید. انتظار می‌رود که قیمت سود بالا در محدوده 2375-2385 دلار آمریکا باشد. نظر: قیمت فعلی به زیر 2330 دلار سقوط کرده است، اما روند صعودی ادامه داشت. بیش از 2300 دلار، پوزیشن های لانگ تمرکز اصلی هستند.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
30 دقیقه
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۳۱۷٫۴۵
اشتراک گذاری
سلب مسئولیت

هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.

نماد برگزیده
برترین تریدر‌
دنبال شده
هشدار