ورود/ثبت‌نام
serknin

serknin

@t_serknin

تعداد دنبال کننده:0
تاریخ عضویت :۱۴۰۲/۱۰/۵
شبکه اجتماعی تریدر :refrence
ارزدیجیتال
1684
رتبه بین 28062 تریدر
0%
بازدهی ماه اخیر تریدر
(میانگین بازدهی ماه اخیر 100 تریدر برتر :-2.8%)
(بازدهی ماه اخیر BTC :-2.5%)
قدرت تحلیل
3.7
3تعداد پیام

تریدر چه نمادی را توصیه به خرید کرده؟

سابقه خرید

فیلتر:
معامله سودآور
معامله ضررده

تخمین بازدهی ماه به ماه تریدر

سال:

نمودار سیگنال های تریدر

بازه زمانی:
سیگنالی برای نمایش وجود ندارد

معیار‌های ارزیابی عملکرد‌ تریدر

نسبت شارپ :
درصد موفقیت:
%
مدت عضویت:
تعداد پیام در ۹۰ روز اخیر :
پیام

پیام های تریدر

فیلتر

نوع سیگنال

serknin
serknin
رتبه: 1684
3.7
خرید،تکنیکال،serknin

یک تشکیل مجدد که در دوره های زمانی مختلف قابل مشاهده است، جای خود را در نمودار sxp گرفته است. قیمت sxp، که مشارکت آهسته ای را در افزایش سریع اخیر نشان داده است، می تواند به طور ناگهانی این را ببندد. شکاف. با مشاهده حرکت های گذشته قیمت در نمودار به راحتی می توانیم به این نتیجه برسیم. وقتی قیمت sxp شروع به افزایش می‌کند، معمولاً به شدت حرکت می‌کند. هدف تشکیل سر و شانه معکوس را می توان 0.68 دلار اندازه گیری کرد. Solar یک بلاک چین غیرمتمرکز است که از مدل اجماع اثبات سهام استفاده می کند که توسط 53 تولیدکننده منتخب بلوک که بلوک‌ها را تولید می‌کنند و تراکنش‌ها را تأیید می‌کنند، ایمن می‌شود. این نشریه یک توصیه سرمایه گذاری نیست، منابع خود را انجام دهید.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
1 هفته
قیمت لحظه انتشار:
‎$۰٫۴۲۰۸۱
اشتراک گذاری
serknin
serknin
رتبه: 1684
3.7
خرید،تکنیکال،serknin

در نمودار ماهانه به نظر می رسد قیمت RNDR محدوده 22-23 دلار را هدف قرار می دهد. شاخص قدرت نسبی فقط در این ماه از باند وسط (50) عبور کرد. شاید بتوان قیمت نزدیک 3 دلار را در طول آزمایش مجدد احتمالی بدست آورد. با توجه به نسبت ریسک و پاداش، این سطوح برای ورود جدید نیز مناسب هستند. به نظر من استراتژی خرید جزئی بهترین تاکتیک برای ورود خواهد بود. شبکه Render یک شبکه رندر GPU توزیع شده با کارایی بالا است که از نرم افزار پیشرو در صنعت OTOY Inc. برای تسهیل بازار محاسباتی بین ارائه دهندگان GPU و درخواست کنندگان GPU استفاده می کند. این نشریه یک توصیه سرمایه گذاری نیست، منابع خود را انجام دهید.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
1 ماه
قیمت لحظه انتشار:
‎$۴٫۶۵
اشتراک گذاری
serknin
serknin
رتبه: 1684
3.7
خرید،تکنیکال،serknin

پتانسیل عظیم در جلو Matic(چند ضلعی) Matic از آوریل 21 در حال تشکیل یک مثلث بزرگ است. اگر قیمت این مثلث را بشکند چند ضلعی 1000 درصد افزایش خواهد یافت. قیمت هدف بالقوه 12-13 دلار خواهد بود. در آخرین کاهش قیمت دوباره بدون دست زدن به معشوق گل شد باند مثلث. این حرکت قیمت استدلالی است که نظریه صعودی را تقویت می کند. Polygon یک پروژه به سرعت در حال توسعه است. من فکر می کنم که هدف قیمتی برای این پروژه کاملاً ممکن است، که اغلب توافقات جدید را اعلام می کند. این نشریه یک توصیه سرمایه گذاری نیست، منابع خود را انجام دهید.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
1 ماه
قیمت لحظه انتشار:
‎$۰٫۹۱۰۵۷
اشتراک گذاری
سلب مسئولیت

هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.

نماد برگزیده
برترین تریدر‌
دنبال شده
هشدار