sahmeto-pwa

نصب سریع اپلیکیشن سهمتو

مشخصات تریدر
logo

pejman_zwin

pejman_zwin@

2081
+15

رتبه بین 15501 تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه
مزایای دریافت مالکیت صفحه pejman_zwin در سهمتو:اطلاعات بیشتر
بازدهی تریدر

بازدهی
هفتگی

بازدهی
ماهانه

بازدهی
سه ماهه

افت سرمایه

قدرت تحلیل

ریسک

* بدون داده به معنی این است که تریدر تازه به سهمتو اضافه شده است.

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

عملکرد تریدر
نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ pejman_zwin

0%
0%
نظر شما چیست؟
سیگنال تریدرها
فیلتر
بزودی
آموزش بورس
pejman_zwin@pejman_zwin
دنبال کننده:1
4244165
✅به نظر می رسد که اتریوم توانسته خط مقاومت مهم را بشکند. ⚔️در حال حاضر، اتریوم در حال حمله به 🔴منطقه مقاومت سنگین ($2,540-$2,300)🔴 است. 🌊طبق نظریه موج الیوت، اتریوم یک موج اصلی 5 را تکمیل می کند. 🎯موج اصلی 5 احتمالا در تارگت من تکمیل می شود. تحلیل اتریوم (ETHUSDT)، بازه زمانی 15 دقیقه‌ای ⏰. فراموش نکنید که Stop loss را برای پوزیشن های خود قرار دهید (برای هر موقعیتی که می خواهید باز کنید). لطفا استراتژی خود را دنبال کنید؛ این فقط ایده من است و من با خوشحالی ایده های شما را در این پست خواهم دید. لطفاً دکمه لایک✅ را فراموش نکنید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید. با تشکر، و تجارت امن. تجارت فعال است
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
pejman_zwin@pejman_zwin
دنبال کننده:1
4243952
✅به نظر می رسد که اتریوم توانسته خط مقاومت مهم را بشکند. ⚔️در حال حاضر، اتریوم در حال حمله به 🔴منطقه مقاومت سنگین ($2,540-$2,300)🔴 است. 🌊طبق نظریه موج الیوت، اتریوم یک موج اصلی 5 را تکمیل می کند. 🎯موج اصلی 5 احتمالا در تارگت من تکمیل می شود. تحلیل اتریوم (ETHUSDT)، بازه زمانی 15 دقیقه‌ای ⏰. فراموش نکنید که Stop loss را برای پوزیشن های خود قرار دهید (برای هر موقعیتی که می خواهید باز کنید). لطفا استراتژی خود را دنبال کنید؛ این فقط ایده من است و من با خوشحالی ایده های شما را در این پست خواهم دید. لطفاً دکمه لایک✅ را فراموش نکنید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید. با تشکر، و تجارت امن است.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
pejman_zwin@pejman_zwin
دنبال کننده:1
4243957
👋سلام به همه؛ امیدوارم همه شما این روزها یک نمونه کار مثبت داشته باشید (شاد باشید). ✅بیت کوین توانست 🔴منطقه مقاومت (38650-37000 دلار) را بشکند🔴[در پست های قبلی منطقه مقاومت من منطقه برگشت قیمت(PRZ)] و خط مقاومت مهم در آخر هفته بود. با این حال، انتظار نمی رفت که این منطقه در روزهای شنبه و یکشنبه که حجم معاملات عموماً پایین بود شکسته شود. 🏃‍♂️بیت‌کوین روی خطوط مقاومت مهم، مقاومت ماهانه (۳) حرکت می‌کند. جالب است بدانید که تمامی ایستگاه های قبلی در دو سه روز گذشته روی پیوت ماهانه بودند. 🌊طبق نظریه موج الیوت، بیت کوین در راه تکمیل موج اصلی 5 است. 🌊اگر بخواهیم با دقت بیشتری به امواج نگاه کنیم، بیت کوین در حال حاضر در حال تکمیل مایکروویو 3 از موج اصلی 5 است. . 🌊مایکروویو 4 از مایکروویو 3 از موج اصلی 5 می تواند به یک از 23.6% (42,730 دلار) و 38.2 ختم شود %(41676$) خطوط فیبوناچی. 💡در زنجیره داده نشان می دهد که بسیاری از بیت کوین ها در محدوده 45000 دلار خریداری شده اند و در میان مدت < a href='https://sahmeto.com/coins/BTC' target='_blank'>بیت‌کوین دارندگان تا کنون ضرر کرده‌اند. اگر قیمت به این محدوده برسد، ممکن است تعداد زیادی از دارندگان بخواهند بیت کوین خود را در Breakeven بفروشند! 🔔انتظار دارم بیت کوین اولین حمله را به 🔴منطقه مقاومت سنگین ($52,130-$45,840)🔴 انجام دهد. مایکروویو 3 از موج اصلی 5. همچنین احتمالاً اولین 🔵CME Gap ($40,325-39,290$)🔵 پس از تکمیل موج اصلی 5 پر می شود. 📚حداقل 🔵6 شکاف CME🔵 وجود دارد که بیت کوین هنوز پر نشده است. به طور کلی، بیش از 98٪ از این شکاف ها در بیت کوین پر شده است. 📚الیوت امواج شامل مجموعه‌ای از قوانین و دستورالعمل‌ها است که می‌توانید نقشه راه قیمت را تحلیل و پیش‌بینی کنید. به طور کلی در تئوری امواج الیوت با سناریوهای متعددی روبرو هستید که باید با کمک سایر ابزارهای تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی سناریوی صحیح را بیابید و سعی کنید سناریوی صحیح را از سناریوی غلط تشخیص دهید. ❤️در پایان به شما به عنوان یک برادر کوچک توصیه می کنم: 🔸وب سایت تریدینگ ویو فضای مناسبی را برای انتقال تحلیل ها در اختیار ما قرار داده است، پس بهتر است از آن استفاده کنیم و وقت خود را با تخریب یا کامنت های زشت تلف نکنیم. 🔸اگر نظری دارید با احترام به اشتراک بگذارید. 🔸هیچ تحلیلی 100 درصد نیست، پس اگر از تحلیل به عنوان سرمایه گذاری استفاده می کنید، بهتر است مدیریت سرمایه را دنبال کنید و خودتان مسئولیت آن را بر عهده بگیرید. 🔸لطفا به سخنان سلبریتی ها درباره قیمت بیت کوین و سایر آلت کوین ها به عنوان سرمایه گذاری نگاه نکنید. گذشته آنها را بررسی کنید، و حقیقت روشن خواهد شد (این روزها آنها داغ هستند). 🔸امیدوارم بتوانیم از TradingView برای افزایش سرمایه و دانش خود استفاده کنیم. ❗️⚠️نکته⚠️❗️: نکته مهمی که همیشه باید به خاطر داشته باشید مدیریت سرمایه و عدم طمع است. تجزیه و تحلیل Bitcoin (BTCUSDT)، بازه زمانی 4 ساعته ⏰. فراموش نکنید که Stop loss را برای پوزیشن های خود قرار دهید (برای هر موقعیتی که می خواهید باز کنید). لطفا استراتژی خود را دنبال کنید؛ این فقط ایده من است و من با خوشحالی ایده های شما را در این پست خواهم دید. لطفاً دکمه لایک✅ را فراموش نکنید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید. با تشکر، و تجارت امن. تجارت فعال نظر: به نظر می رسد مایکروویو 4 از مایکروویو 3 از موج اصلی 5 تکمیل شده است.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
pejman_zwin@pejman_zwin
دنبال کننده:1
4239715
👋سلام به همه؛ امیدوارم همه شما این روزها یک نمونه کار مثبت داشته باشید (شاد باشید). ✅بیت کوین توانست 🔴منطقه مقاومت (38650-37000 دلار) را بشکند🔴[در پست های قبلی منطقه مقاومت من منطقه برگشت قیمت(PRZ)] و خط مقاومت مهم در آخر هفته بود. با این حال، انتظار نمی رفت که این منطقه در روزهای شنبه و یکشنبه که حجم معاملات عموماً پایین بود شکسته شود. 🏃‍♂️بیت‌کوین روی خطوط مقاومت مهم، مقاومت ماهانه (۳) حرکت می‌کند. جالب است بدانید که تمامی ایستگاه های قبلی در دو سه روز گذشته روی پیوت ماهانه بودند. 🌊طبق نظریه موج الیوت، بیت کوین در راه تکمیل موج اصلی 5 است. 🌊اگر بخواهیم با دقت بیشتری به امواج نگاه کنیم، بیت کوین در حال حاضر در حال تکمیل مایکروویو 3 از موج اصلی 5 است. . 🌊مایکروویو 4 از مایکروویو 3 از موج اصلی 5 می تواند به یک از 23.6% (42,730 دلار) و 38.2 ختم شود %(41676$) خطوط فیبوناچی. 💡در زنجیره داده نشان می دهد که بسیاری از بیت کوین ها در محدوده 45000 دلار خریداری شده اند و در میان مدت < a href='https://sahmeto.com/coins/BTC' target='_blank'>بیت‌کوین دارندگان تا کنون ضرر کرده‌اند. اگر قیمت به این محدوده برسد، ممکن است تعداد زیادی از دارندگان بخواهند بیت کوین خود را در Breakeven بفروشند! 🔔انتظار دارم بیت کوین اولین حمله را به 🔴منطقه مقاومت سنگین ($52,130-$45,840)🔴 انجام دهد. مایکروویو 3 از موج اصلی 5. همچنین احتمالاً اولین 🔵CME Gap ($40,325-39,290$)🔵 پس از تکمیل موج اصلی 5 پر می شود. 📚حداقل 🔵6 شکاف CME🔵 وجود دارد که بیت کوین هنوز پر نشده است. به طور کلی، بیش از 98٪ از این شکاف ها در بیت کوین پر شده است. 📚الیوت امواج شامل مجموعه‌ای از قوانین و دستورالعمل‌ها است که می‌توانید نقشه راه قیمت را تحلیل و پیش‌بینی کنید. به طور کلی در تئوری امواج الیوت با سناریوهای متعددی روبرو هستید که باید با کمک سایر ابزارهای تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی سناریوی صحیح را بیابید و سعی کنید سناریوی صحیح را از سناریوی غلط تشخیص دهید. ❤️در پایان به شما به عنوان یک برادر کوچک توصیه می کنم: 🔸وب سایت تریدینگ ویو فضای مناسبی را برای انتقال تحلیل ها در اختیار ما قرار داده است، پس بهتر است از آن استفاده کنیم و وقت خود را با تخریب یا کامنت های زشت تلف نکنیم. 🔸اگر نظری دارید با احترام به اشتراک بگذارید. 🔸هیچ تحلیلی 100 درصد نیست، پس اگر از تحلیل به عنوان سرمایه گذاری استفاده می کنید، بهتر است مدیریت سرمایه را دنبال کنید و خودتان مسئولیت آن را بر عهده بگیرید. 🔸لطفا به سخنان سلبریتی ها درباره قیمت بیت کوین و سایر آلت کوین ها به عنوان سرمایه گذاری نگاه نکنید. گذشته آنها را بررسی کنید، و حقیقت روشن خواهد شد (این روزها آنها داغ هستند). 🔸امیدوارم بتوانیم از TradingView برای افزایش سرمایه و دانش خود استفاده کنیم. ❗️⚠️نکته⚠️❗️: نکته مهمی که همیشه باید به خاطر داشته باشید مدیریت سرمایه و عدم طمع است. تجزیه و تحلیل Bitcoin (BTCUSDT)، بازه زمانی 4 ساعته ⏰. فراموش نکنید که Stop loss را برای پوزیشن های خود قرار دهید (برای هر موقعیتی که می خواهید باز کنید). لطفا استراتژی خود را دنبال کنید؛ این فقط ایده من است و من با خوشحالی ایده های شما را در این پست خواهم دید. لطفاً دکمه لایک✅ را فراموش نکنید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید. با تشکر، و تجارت امن است.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
pejman_zwin@pejman_zwin
دنبال کننده:1
4223436
آنالیز طلا (نقشه راه)!!!🗺️ طلا می خواهد حرکت مشابهی مانند موج اصلی 2 (تصحیح مسطح) ایجاد کند، من سعی کردم پایان موج اصلی 4 را در نمودارم به شما نشان دهم و احتمالاً در TRZ (منطقه معکوس زمانی) من اتفاق خواهد افتاد. انتهای موج اصلی 4 کجاست❗️❓ 🎯هدف🎯: 1680$ تا 1650$ انتهای موج اصلی 5 کجاست❗️❓ 🎯هدف🎯: 2263$ تا 2230$ تحلیل طلا، بازه زمانی هفتگی (مقیاس ورود) فراموش نکنید که Stop loss را برای پوزیشن های خود قرار دهید (برای هر موقعیتی که می خواهید باز کنید). لطفا استراتژی خود را دنبال کنید، این فقط ایده من است و خوشحال خواهم شد که ایده های شما را در این پست ببینم. لطفاً دکمه لایک✅ را فراموش نکنید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید. با تشکر، و تجارت امن. نظر: ✅به خوبی اجرا می شود✅نظر دهید: TRZ کار کرد✅ نظر: حرکت عالی از طلا. (فریم زمانی هفتگی) من سعی می کنم تمام پست ها را حتی برای چند ماه قبل برای شما به روز کنم.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
pejman_zwin@pejman_zwin
دنبال کننده:1
4203922
🚨بیت کوین آماده اصلاح است🚨 ✅بیت کوین همانطور که در پست های قبلی انتظار داشتم حرکت کرد و توانست دوباره خط بالایی Ending Diagonal را لمس کند (MicroStrategy با خرید 600 میلیون دلاری بیت کوین). 📚الگوی مورب پایانی (دیدگاه الیوت) همان الگوی گوه در حال افزایش (دیدگاه تحلیل کلاسیک) است. 🌊طبق نظریه امواج الیوت، بیت کوین در انتهای موج اصلی 3 قرار دارد، بنابراین برای تکمیل این موج، مایکروویو 5 از موج اصلی 3 ساختار مورب پایانی داشت. 💡به نظر من، الگوی مورب پایانی استاندارد است به طوری که نسبت های فیبوناچی با این الگو و همچنین واگرایی منظم (RD-) بین قله های متوالی سازگار است. 🔔انتظار دارم که بیت کوین پس از شکستن خط پایین خط پایانی الگوی مورب و خطوط پشتیبانی شروع به سقوط کند و حداقل سقوط به منطقه پشتیبانی (36000$_35280$)🢑 یا شاید شکاف پایین را پر کنید. ❗️⚠️نکته⚠️❗️: اگر BTC بتواند PRZ را بشکند، سناریو تغییر خواهد کرد. ❗️⚠️نکته⚠️❗️: نکته مهمی که همیشه باید به خاطر داشته باشید مدیریت سرمایه و عدم طمع است. تجزیه و تحلیل Bitcoin (BTCUSDT)، بازه زمانی 4 ساعته ⏰. فراموش نکنید که Stop loss را برای پوزیشن های خود قرار دهید (برای هر موقعیتی که می خواهید باز کنید). لطفا استراتژی خود را دنبال کنید؛ این فقط ایده من است و من با خوشحالی ایده های شما را در این پست خواهم دید. لطفاً دکمه لایک✅ را فراموش نکنید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید. با تشکر، و تجارت امن است.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
pejman_zwin@pejman_zwin
دنبال کننده:1
4198429
🥇نقشه راه طلایی🥇⏰ (فریم زمانی 15 دقیقه ای)⏰ 🏃‍♂️طلا چندین هفته است که در یک کانال صعودی در حال حرکت است. 🏃‍♂️طلا در حال حاضر نزدیک 🔴منطقه مقاومت سنگین (2,075.20.40$_2,035.20 دلار)🔴 و منطقه برگشت قیمت است. (PRZ)🡐. 🌊طبق نظریه موج الیوت، به نظر می رسد طلا در حال تکمیل موج اصلی 3 است. 🔔انتظار دارم که موج اصلی 3 در منطقه برگشت قیمت(PRZ)🟡به پایان برسد و طلا دوباره شروع به سقوط به خط پایین کانال صعودی کند. ❗️⚠️نکته⚠️❗️: ساختار مایکروویو 4 از موج اصلی 3 می تواند ساختارهای مختلفی داشته باشد. تجزیه و تحلیل طلا (XAUUSD)، چارچوب زمانی 15 دقیقه ⏰. فراموش نکنید که Stop loss را برای پوزیشن های خود قرار دهید (برای هر موقعیتی که می خواهید باز کنید). لطفا استراتژی خود را دنبال کنید؛ این فقط ایده من است و من با خوشحالی ایده های شما را در این پست خواهم دید. لطفاً دکمه لایک✅ را فراموش نکنید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید. با تشکر، و تجارت امن.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
pejman_zwin@pejman_zwin
دنبال کننده:1
4199263
🗺️نقشه راه شاخص DXY🗺️⏰ (بازه زمانی 4 ساعته)⏰ 🏃‍♂️شاخص DXY یک ماه است که در یک کانال نزولی در حال حرکت است. 🌊طبق نظریه الیوت، به نظر می رسد که شاخص DXY 5 امواج نزولی خود را تکمیل کرده است. https://sahmeto.com/coins/NEAR' target='_blank'>نزدیک خط پایین کانال نزولی پس از شکستن منطقه پشتیبانی ($103.78_102.93$). 💡همچنین می توانیم واگرایی منظم (RD+) را بین دو دره متوالی مشاهده کنیم. 💡انتظار دارم شاخص DXY به سمت خط بالایی کانال نزولی حرکت کند و در اولین قدم باید منتظر شکسته شدن خط وسط کانال نزولی باشیم (خط وسط قبلا نقش حمایت و مقاومت را ایفا کرده است. ). تجزیه و تحلیل شاخص ارز دلار آمریکا (DXYUSD)، بازه زمانی 4 ساعته⏰. فراموش نکنید که Stop loss را برای پوزیشن های خود قرار دهید (برای هر موقعیتی که می خواهید باز کنید). لطفا استراتژی خود را دنبال کنید؛ این فقط ایده من است و من با خوشحالی ایده های شما را در این پست خواهم دید. لطفاً دکمه لایک✅ را فراموش نکنید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید. با تشکر، و تجارت امن. تجارت فعال است
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
pejman_zwin@pejman_zwin
دنبال کننده:1
4197588
🗺️نقشه راه بیت کوین🗺️⏰ (بازه زمانی ۱ ساعته)⏰ 💡بیت کوین بارها تلاش کرد تا منطقه برگشت قیمت (PRZ) را بشکند اما هر بار شکست خورد. 🌊از نظر تئوری موج الیوت، بیت کوین به نظر می رسد مایکروویو 5 از موج اصلی C را در پیدا کرده است. منطقه معکوس قیمت (PRZ)🡑 و خط بالایی الگوی گوه افزایشی. 💡یکی از نشانه های تایید موج شماری ما می تواند وجود واگرایی منظم (RD-) بین دو میکرو موج 3 و 5 از موج اصلی C. 🔔انتظار دارم که بیت کوین به خطوط پشتیبانی و خط پایینی Rising Wedge Pattern پس از شکستن منطقه Support حمله کند. 38,000 دلار _ 37,650 دلار)🢑 . ❗️⚠️نکته⚠️❗️: نکته مهمی که همیشه باید به خاطر داشته باشید مدیریت سرمایه و عدم طمع است. تجزیه و تحلیل Bitcoin (BTCUSDT)، بازه زمانی 1 ساعته ⏰. فراموش نکنید که Stop loss را برای پوزیشن های خود قرار دهید (برای هر موقعیتی که می خواهید باز کنید). لطفا استراتژی خود را دنبال کنید؛ این فقط ایده من است و من با خوشحالی ایده های شما را در این پست خواهم دید. لطفاً دکمه لایک✅ را فراموش نکنید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید. با تشکر، و تجارت امن است.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
pejman_zwin@pejman_zwin
دنبال کننده:1
4190967
🚧 بیت کوین می تواند با افزایش الگوی گوه کاهش یابد 🏃‍♂️بیت کوین دوباره وارد منطقه برگشت قیمت (PRZ) شد و در حال حاضر در این منطقه در حال حرکت است. 📈اگر از دیدگاه تحلیل کلاسیک به نمودار نگاه کنیم، به نظر می رسد که بیت کوین موفق به تشکیل یک الگوی گوه در حال افزایش. 🌊از نظر نظریه موج الیوت، به نظر می رسد بیت کوین در حال تکمیل موج C از زیگزاگ اصلاحی (ABC/5) باشد. -3-5) ساختار. 💡همچنین می‌توانیم واگرایی منظم (RD-) بین پیک‌های متوالی را ببینیم. (حجم) 🔔انتظار دارم بیت کوین پس از لمس خط بالایی الگوی گوه در حال افزایش دوباره شروع به سقوط کند و حداقل به خط پایین اگر بیت کوین بتواند خطوط پشتیبانی و خط پایینی گوه را بشکند، باید انتظار داشته باشیم بیت کوین برای سقوط به پشتیبانی منطقه (36000$_35560$)🢑 . ❗️⚠️نکته⚠️❗️: اگر BTC بتواند PRZ را بشکند، سناریو تغییر خواهد کرد. ❗️⚠️نکته⚠️❗️: نکته مهمی که همیشه باید به خاطر داشته باشید مدیریت سرمایه و عدم طمع است. تجزیه و تحلیل Bitcoin (BTCUSDT)، بازه زمانی 4 ساعته ⏰. فراموش نکنید که Stop loss را برای پوزیشن های خود قرار دهید (برای هر موقعیتی که می خواهید باز کنید). لطفا استراتژی خود را دنبال کنید؛ این فقط ایده من است و من با خوشحالی ایده های شما را در این پست خواهم دید. لطفاً دکمه لایک✅ را فراموش نکنید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید. با تشکر، و تجارت امن است.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
سلب مسئولیت
هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.
دیدگاه ها


جذب سرمایه
 • سرمایه گذاری روی سهمتوبه زودی
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سهمتو چطور کار می‌کند؟
  سهمتو اطلاعات منتشر شده در شبکه‌های مجازی را جمع‌آوری و تحلیل می‌کند. با کمک سهمتو می‌توانید توجه تحلیل‌گران به سهم‌های مختلف را ارزیابی نمایید و به واسطه این تحلیل خرید و فروش موفق‌تری را تجربه نمایید. فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  استفاده از خدمات سهمتو به معنی خواندن ، فهمیدن و پذیرش کلیه قوانین و مقررات سهمتو است. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و استفاده از سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  سیاست‏‌های حریم خصوصی سهمتو
  سهمتو به حریم خصوصی شما احترام می‌گذارد و متعهد به حفاظت از داده‌های شخصی شماست. در این راستا قوانین و مقررات زیر در سهمتو رعایت می‌گردد:
  1. سهمتو تنها اطلاعات شخصی شما شامل داده‌های هویتی اعم از نام، نام خانوادگی، نام کاربری یا هر نوع شناسه مشابه، تاریخ تولد و جنسیت و داده‌های تماس اعم از آدرس، آدرس ایمیل و شماره تلفن و داده‌های فنی شما آدرس IP، موقعیت جغرافیایی، سیستم عامل و اطلاعات سایر فناوری‌هایی که از آن‌ها برای اتصال به سایت استفاده می‌کنید را ممکن است جمع‌آوری کند. اما هیچ یک از گروه‌های خاص داده‌های شخصی در مورد شما را شامل جزئیات مربوط به نژاد یا قومیت، عقاید مذهبی یا فلسفی، زندگی جنسی، جهت‌گیری جنسی، نظرات سیاسی را جمع‌آوری نخواهد کرد.
  2. سهمتو از داده‌های شخصی شما فقط برای اهدافی که از ابتدا جمع‌آوری برای آن صورت گرفته است استفاده خواهد کرد؛ مگر آنکه لزوم استفاده معقول آن برای هدفی دیگر را در نظر بگیریم و آن هدف با هدف اولیه سازگار باشد.
  3. سهمتو ممکن است از روش‌های مختلف داده‌های تبلیغاتی را برای شما ارسال نماید. شما می‌توانید در هر زمانی از طریق لینک انصراف که ذیل پیام‌های تبلیغاتی ارسالی به شما درج شده یا از طریق تماس با ما، از ما یا اشخاص ثالث بخواهید که ارسال پیام‌های تبلیغاتی را متوقف کنند.
  4. سهمتو می‎تواند داده‌های مرتبط با شما را در اختیار اشخاص ثالث داخلی و خارجی قرار دهد. اما در هر صورت، همه اشخاص ثالث را ملزم می‌کنیم که امنیت داده‌های شخصی شما را حفظ کنند و از این داده‌ها مطابق با قانون استفاده نمایند.
  کاربر سهمتو موارد زیر را می‌پذیرد:
  • سلب مسئولیت: ۱. هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.
   ۲. سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنال‌های ارائه شده در شبکه های اجتماعی را جمع‌بندی، منتشر و ارزیابی می‌کند.
  • سایت سهمتو اجازه ارسال پیامک به کاربران برای اطلاع‌رسانی خدمات و سرویس‌های مختلف مانند دیده‌بان، اخبار بازار، نظرسنجی، کمپین‌های اختصاصی و کد ورود را دارد.
  • تلاش سهمتو ارائه‌ی خدمات به صورت ۲۴ ساعته در طول شبانه روز خواهد بود. لیکن در صورت وقوع حوادث مختلف، یا وقوع خطا در خدمات، مشکل را مرتفع نموده و ارائه‌ی خدمات را از سر خواهد گرفت. در این موارد امکان تمدید اشتراک برای کاربران وجود خواهد داشت اما سود و زیان ناشی از این وقفه زمانی را بر عهده سهمتو نخواهد بود.
  • در صورت وقوع خسارت به سایت، در اثر فعالیت‌های غیر قانونی کاربر، سایت سهمتو می‌تواند طبق قانون نسبت به مطالبه‌ی آن اقدام کند. لذا باید با رعایت قوانین و مقررات از خدمات سایت استفاده کنید.
  • کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع‌رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند و در صورت عدم اعلام اطلاعات صحیح سهمتو امکان تعلیق فعالیت کاربر را خواهد داشت.
  • امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  • هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  • کاربران در صورت تمایل به استفاده از تصویر پروفایل، موظف هستند تا از تصاویر متعارف استفاده کنند. در غیر این صورت تصویر از پروفایل کاربر حذف خواهد شد.
  • کاربران موظف هستند در بخش نظرات سایت سهمتو از انجام تبلیغات، ثبت نظرات توهین آمیز و خلاف موازین جمهوری اسلامی، افترا، نظرات سیاسی غیر متعارف، توهینهای قومیتی و مذهبی، بیان اخبار و تحلیلهای کذب برای ایجاد جو در بازار و هر گونه اقدامی که مصداق محتوای مجرمانه شناخته میشود، خودداری کنند.
  • سهمتو این حق را دارد که نظرات ارسال شده در سایت را متناسب با قوانین سایت و نظر خود، حذف یا ویرایش کند.
  • کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.
  • اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  • هرگونه اخلال در زیرساخت شبکه اینترنت یا زیرساخت های ارتباطی مانند انواع پروتکل های ارتباطی یا سامانه پیامک که باعث ایجاد مشکل در سایت سهمتو، دسترسی ها و رابط کاربری سایت و خدمات رسانی به کاربران سایت می شود از عهده سهمتو خارج است.
  • سهمتو در هر زمانی میتواند با اطلاع‌رسانی به کاربران نسبت به تغییر تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود اقدام کند.
  • قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه سهمتو هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  • اگر هر سوالی در مورد این توافق‌نامه دارید و یا می‌خواهید به هر دلیلی با شرکت تماس داشته باشید لطفاً با قسمت پشتیبانی شرکت در تماس باشید.
  خط‌ مشی رازداری افزونه سهمتو:
  • افزونه‌ی سهمتو جهت استفاده در هر مرورگر تنها از طریق فروشگاه‌های معتبر متعلق به آن مرورگر ارائه خواهند شد.
  • جمع اوری داده از مشتری: افزونه سهمتو آدرس سایت هایی که کاربران در مرورگر وارد می کنند را بررسی می کند و داده ی دیگری از کاربر جمع آوری نمی کند.
  • دسترسی‌های مورد نیاز افزونه به شرح زیر است: “activeTab”, “tabs”: این مجوز به ‌منظور دسترسی به آدرس وب‌سایت‌ استفاده می شود تا اگر آدرس وب سایتی که در لیست وب سایت های مورد پشتیبانی افزونه باشد فراخوانی شود، افزونه به درستی اجرا شود و اطلاعات تکمیلی را در اختیار کاربر قرار دهد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما
 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟


تمام حقوق برای شرکت سهمتو محفوظ میباشد 1402