ورود/ثبت‌نام
fluxchart

fluxchart

@t_fluxchart

تعداد دنبال کننده:0
تاریخ عضویت :۱۴۰۲/۴/۱
شبکه اجتماعی تریدر :refrence
ارزدیجیتال
1683
-311
رتبه بین 28052 تریدر
0%
بازدهی ماه اخیر تریدر
(میانگین بازدهی ماه اخیر 100 تریدر برتر :-2.4%)
(بازدهی ماه اخیر BTC :-3.9%)
قدرت تحلیل
5
7تعداد پیام

تریدر چه نمادی را توصیه به خرید کرده؟

سابقه خرید

فیلتر:
معامله سودآور
معامله ضررده

تخمین بازدهی ماه به ماه تریدر

سال:

نمودار سیگنال های تریدر

بازه زمانی:
سیگنالی برای نمایش وجود ندارد

معیار‌های ارزیابی عملکرد‌ تریدر

نسبت شارپ :
درصد موفقیت:
%
مدت عضویت:
تعداد پیام در ۹۰ روز اخیر :
پیام

پیام های تریدر

فیلتر

نوع سیگنال

fluxchart
fluxchart
رتبه: 1683
5.0
خرید،تکنیکال،fluxchart

دلار BTC صعودی 🐂 من رسما BULLISH هستم BTC آنچه من می بینم: نشانگر Algo SFX در حال حاضر روی سیگنال خرید است گوه سقوط صعودی روند رو به بالا قوی متقاطع MACD زیر خط صفر این یک تنظیم A+ برای من است!

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲۹٬۲۶۶٫۳۲
اشتراک گذاری
fluxchart
fluxchart
رتبه: 1683
5.0
خرید،تکنیکال،fluxchart

در بازه زمانی هفتگی برای BTC : - یک شمع بسته شده بالای خط روند رو به پایین (تشکیل پرچم گاو نر)، که نشان دهنده قدرت در خریداران است. - اندیکاتور MACD یک متقاطع در بازه زمانی هفتگی داشت - قیمت در چند هفته گذشته به 21 EMA احترام گذاشته است. همه تنظیمات مورد علاقه من شامل EMA هستند! - به نظر می رسد بالقوه شکل گیری الگوی جام و دسته وجود دارد. - و بدیهی است ... اخبار مربوط به ETF برای BTC به نظر می رسد بسیار صعودی است و من می توانم این ادامه را ببینم! با توجه به این چهار دلیل، من خوشبین هستم BTC توقف ضرر / کسب سود توقف ضرر: حد ضرر من در این معامله بسیار کم است. من آن را در شکست این هفته قرار دادم. با این حال، من ممکن است منتظر پایان در پایین! سود ببرید: همه این سودهای برداشتی در سطوحی تنظیم می‌شوند که قبلاً فشار فروش سنگینی وجود داشت. برنامه من این است که نیمی از موقعیت خود را در TP1، 1/2 از موقعیت باقی مانده در TP2، و به طور کامل در TP3 کاهش دهم. نظر خود را در مورد این تجارت به من بگویید! ضربه TP2

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
قیمت لحظه انتشار:
‎$۳۰٬۳۳۱٫۹
اشتراک گذاری
سلب مسئولیت

هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.

نماد برگزیده
برترین تریدر‌
دنبال شده
هشدار