ورود/ثبت‌نام
ahmetkeskinim

ahmetkeskinim

@t_TonyStellar

تعداد دنبال کننده:0
تاریخ عضویت :۱۴۰۲/۱۰/۲۹
شبکه اجتماعی تریدر :refrence
ارزدیجیتال
1704
رتبه بین 28002 تریدر
0%
بازدهی ماه اخیر تریدر
(میانگین بازدهی ماه اخیر 100 تریدر برتر :-2.7%)
(بازدهی ماه اخیر BTC :-10.8%)
قدرت تحلیل
5
6تعداد پیام

تریدر چه نمادی را توصیه به خرید کرده؟

سابقه خرید

فیلتر:
معامله سودآور
معامله ضررده

تخمین بازدهی ماه به ماه تریدر

سال:

نمودار سیگنال های تریدر

بازه زمانی:
سیگنالی برای نمایش وجود ندارد

معیار‌های ارزیابی عملکرد‌ تریدر

نسبت شارپ :
درصد موفقیت:
%
مدت عضویت:
تعداد پیام در ۹۰ روز اخیر :
پیام

پیام های تریدر

فیلتر

نوع سیگنال

ahmetkeskinim
ahmetkeskinim
رتبه: 1704
5.0
خرید،تکنیکال،ahmetkeskinim

من امروز چند نمودار را با شما به اشتراک خواهم گذاشت. از زمان رسیدن به نقطه مقاومت 0.68 در نمودار ADA، هنوز نتوانسته ایم چرخش مثبتی را ببینیم. . با این وجود، شکلی در نمودار ADA پدیدار شده است. این سازند "گوه سقوط" نامیده می شود که به طور کلی یک حرکت بالقوه رو به بالا را نشان می دهد. به نظر می رسد هدف برای این سازند در محدوده 0.63 تا 0.65 باشد. با این حال، هنوز در مورد حرکت صعودی در حال حاضر عدم اطمینان وجود دارد. شاخص ها قطعی نیستند و فقط احتمالات وجود دارد. این احتمالات شامل اولین مسیر ما (پیکان سبز) می شود که شامل برخاستن از اینجا و شکستن مقاومت شکل گیری است. مسیر دوم (فلش قرمز) در محدوده 0.44 تا 0.45 قدرت جمع می کند و دوباره به سمت بالا حرکت می کند. صرف نظر از مسیر انتخابی، توصیه می شود تا زمانی که شکل گیری کامل نشده است، خریدی انجام ندهید، یعنی نقطه مقاومت ما شکسته شده است. در غیر این صورت، در صورت رکود عمومی بازار، شکل‌گیری که ما برای ADA ترسیم کردیم مختل می‌شود و ما باید یک مسیر جدید را با هم ترسیم کنیم. بنابراین، عجله نکنید. روز بخیر و سود فراوان دوستان من.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
4 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۰٫۴۹۶۶۳
اشتراک گذاری
ahmetkeskinim
ahmetkeskinim
رتبه: 1704
5.0
خرید،تکنیکال،ahmetkeskinim

به نظر می‌رسد پیوند پس از شکستن کانال صعودی زیبایی که مدتی پیش ایجاد کرده بود و کاوش در آن‌ها، پتانسیل خود را شناسایی کرده است. برای مدتی سطوح ممکن است سعی شود این پتانسیل را با ترکیب جام و هندل به ما منتقل کند. انتظار می رود هدف کلی این سازندها به اندازه نیم دایره بزرگی که ما آن را جام می نامیم افزایش یابد. ما به پایان شکل‌گیری نزدیک می‌شویم و اگر بتوانیم دوباره وارد کانال روند صعودی شویم، احتمالاً هدف شکل‌گیری محقق خواهد شد. تجارت بسته شده: هدف رسیده است

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
4 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۱۶٫۰۱
اشتراک گذاری
ahmetkeskinim
ahmetkeskinim
رتبه: 1704
5.0
فروش،تکنیکال،ahmetkeskinim

اولاً، آنچه که می‌خواهم بیان کنم نباید به عنوان توصیه سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شود. این صرفاً یک نکته هشدار دهنده است. هنگامی که در یک بازه زمانی 4 ساعته مورد بررسی قرار می گیرد، شکل گیری سر و شانه (H&S) قابل توجه و قابل توجهی در نمودار FTMUSDT مشاهده می شود. اولین شاخصی که از این سازند پشتیبانی می کند حجم است. با بررسی ولوم، می توانید متوجه کاهش قابل توجه قدرت شوید. برای تأیید بیشتر این موضوع، اگر می‌خواهید مطمئن‌تر باشید، حجم شمع‌هایی را که شانه چپ را تشکیل می‌دهند با میله‌های ولوم تشکیل‌دهنده شانه راست مقایسه کنید. خواهید دید که حجم شمع شانه چپ قوی تر است، در حالی که شانه راست فعلی حجم کمتری دارد. ما همچنین با دومین اندیکاتور خود، که RSI (شاخص قدرت نسبی) است، از این موضوع پشتیبانی کردیم. کاهش قابل توجهی در قدرت در RSI نیز وجود دارد. به طور خلاصه، در حالی که این سه سیگنال به طور قطعی یک رکود را پیش‌بینی نمی‌کنند، اما نشان می‌دهند که FTM می‌تواند به طور قابل‌توجهی تحت تأثیر قرار گیرد. در صورت کاهش احتمالی بازار. اگر آن را نگه دارید، لطفا احتیاط کنید. روز بخیر و تجارت سودآور.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
تایم فریم:
4 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۰٫۳۶۶۶۹
اشتراک گذاری
سلب مسئولیت

هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.

نماد برگزیده
برترین تریدر‌
دنبال شده
هشدار