ورود/ثبت‌نام
Tin.Foil

Tin.Foil

@t_Tin.Foil

تعداد دنبال کننده:0
تاریخ عضویت :۱۴۰۲/۱۰/۸
شبکه اجتماعی تریدر :refrence
ارزدیجیتال
1683
-311
رتبه بین 28052 تریدر
-8%
بازدهی ماه اخیر تریدر
(میانگین بازدهی ماه اخیر 100 تریدر برتر :-2.4%)
(بازدهی ماه اخیر BTC :-4%)
قدرت تحلیل
0
2تعداد پیام

تریدر چه نمادی را توصیه به خرید کرده؟

سابقه خرید

فیلتر:
معامله سودآور
معامله ضررده

تخمین بازدهی ماه به ماه تریدر

سال:

نمودار سیگنال های تریدر

بازه زمانی:
سیگنالی برای نمایش وجود ندارد

معیار‌های ارزیابی عملکرد‌ تریدر

نسبت شارپ :
درصد موفقیت:
%
مدت عضویت:
تعداد پیام در ۹۰ روز اخیر :
پیام

پیام های تریدر

فیلتر

نوع سیگنال

Tin.Foil
Tin.Foil
رتبه: 1683
0.0
خرید،تکنیکال،Tin.Foil

BTC-USD در شایعات مرگ من اغراق شده است. من برگشتم! بلند مدت - BTC-USD TA Elliot Wave فقط برای مصورسازی، من هیچ ایده‌ای ندارم که EW چگونه کار می‌کند. :-پ من تا دیر وقت بیدارم، اتفاقاً داشتم تماشا می کردم و به این نتیجه رسیدم که باید به رایانه بیایم تا این را نمودار کنم. به نظر می رسد که ما در حال رانندگی برای شکستن 30 هزار دلار هستیم و ممکن است به زودی این کار را انجام دهیم. من حدود یک هفته است که منتظر یک هدف 29500 دلاری هستم و یک دستور فروش در حال انتظار برای کسب سود هستم. مطمئن نیستم که ضربه بخورد، اما پس از انجام برخی تجزیه و تحلیل، ممکن است. فکر کردن به همه مسائل بانکی و اخبار در روزهای جمعه هفته های گذشته منتشر می شود. هیچ چیز محکمی نیست، اما فکر می کنم که اواسط هفته ممکن است هنجار جدید برای روندهای صعودی باشد، سپس در آخر هفته ها کاهش یابد. بذار ببینیم چه اتفاقی میافتد. 270 هزار دلار تا روز ولنتاین 2025، بر اساس رالی قبلی که در آن ابر ایچیموکو را در سال 2019 شکستیم، هدف بگیرید. شکستن مقاومت ایچیموکو مستلزم ورود به کنار ابر است، بنابراین با عجله از بالا خارج می شویم، سپس پشتیبان را سوار می کنیم. برای مدتی، قبل از اینکه روند صعودی بلندمدت را به بالاترین قیمت جدید 270 هزار دلاری ادامه دهیم، که ممکن است درست قبل از کریسمس 2025 اتفاق بیفتد. در اینجا باید به پیشرفت‌های هوش مصنوعی اشاره کرد، این پیشرفت‌ها ممکن است منجر به تغییرات عمده در بازار جهانی در 18 ماه آینده یا بیشتر شود. نظر: ممکن است ظرف 9 ساعت به هدف 29500 دلاری من برسیم. وقت خوابیدن است. نظر: نظر: ما هنوز خیلی زود در این چرخه گاو نر هستیم که تا یک سال و نیم آینده ادامه خواهد داشت. در اینجا یک به روز رسانی کوچک از یک کانال فعلی در حال شکل گیری است که به نظر می رسد در ابتدا و انتهای این نمودار نزدیک است. نظر: ما احتمالاً در طول مسیر از این کانال خارج خواهیم شد، اما ممکن است ایده از هدف ما را به ما بدهد. اظهار نظر: ETF تایید شد! امروز چطور هستیم؟

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
1 هفته
قیمت لحظه انتشار:
‎$۴۷٬۷۵۳٫۷۴
اشتراک گذاری
Tin.Foil
Tin.Foil
رتبه: 1683
0.0
خرید،تکنیکال،Tin.Foil

به نظر می رسد که پرچم صعودی به انتهای ابر مقاومت ایچیموکو نفوذ کرده است و احتمالاً به سمت بالا ادامه خواهد داد تا پس از عبور از ابر، یک رالی را آغاز کند، سپس به سمت هدف ما خواهد رفت تا نتایج پرچم صعودی روزهای قبل را تکمیل کنیم.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
1 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۱۰۷٫۷۶
اشتراک گذاری
سلب مسئولیت

هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.

نماد برگزیده
برترین تریدر‌
دنبال شده
هشدار