ورود/ثبت‌نام
DOTBLOCKVERSE

DOTBLOCKVERSE

@t_DOTBLOCKVERSE

تعداد دنبال کننده:0
تاریخ عضویت :۱۴۰۲/۸/۲۶
شبکه اجتماعی تریدر :refrence
ارزدیجیتال
1684
رتبه بین 28062 تریدر
0%
بازدهی ماه اخیر تریدر
(میانگین بازدهی ماه اخیر 100 تریدر برتر :-2.8%)
(بازدهی ماه اخیر BTC :-2.2%)
قدرت تحلیل
2.5
3تعداد پیام

تریدر چه نمادی را توصیه به خرید کرده؟

سابقه خرید

فیلتر:
معامله سودآور
معامله ضررده

تخمین بازدهی ماه به ماه تریدر

سال:

نمودار سیگنال های تریدر

بازه زمانی:
سیگنالی برای نمایش وجود ندارد

معیار‌های ارزیابی عملکرد‌ تریدر

نسبت شارپ :
درصد موفقیت:
%
مدت عضویت:
تعداد پیام در ۹۰ روز اخیر :
پیام

پیام های تریدر

فیلتر

نوع سیگنال

DOTBLOCKVERSE
DOTBLOCKVERSE
رتبه: 1684
2.5
خرید،تکنیکال،DOTBLOCKVERSE

ARWEAVE ARUSDT بلند مدت من یک مشاور مالی نیستم و اطلاعاتی که ارائه می کنم نباید به عنوان مشاوره مالی در نظر گرفته شود. هر تصمیمی که بر اساس اطلاعاتی که من می‌دهید، مسئولیت خودتان است. مهم است که تحقیقات خود را انجام دهید یا قبل از تصمیم گیری مالی با یک متخصص مالی واجد شرایط مشورت کنید.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
1 روز
قیمت لحظه انتشار:
‎$۳۸٫۱۸
اشتراک گذاری
DOTBLOCKVERSE
DOTBLOCKVERSE
رتبه: 1684
2.5
خرید،تکنیکال،DOTBLOCKVERSE

فرصت معاملاتی امیدوارکننده برای LINKUSDT در بازه زمانی روزانه، با استفاده از سطوح اصلاحی فیبوناچی از بالا به پایین. در حال حاضر با قیمت بحرانی ~ 20-21 دلار به نظر می رسد در سطح key است، با پتانسیل حرکت صعودی. تحلیل فیبوناچی منجر به ایجاد سه قیمت هدف در سطوح 1.618، 2.618 و 3.618 شده است. اگر با موفقیت از 24 دلار شکسته شود و تجارت بالاتر از این سطح را حفظ کند، ممکن است راه را برای یک روند صعودی کوتاه مدت با محدوده هدف تا 33 دلار هموار کند. من یک مشاور مالی نیستم و اطلاعاتی که ارائه می کنم نباید به عنوان مشاوره مالی در نظر گرفته شود. هر تصمیمی که بر اساس اطلاعاتی که من می‌دهید، مسئولیت خودتان است. مهم است که تحقیقات خود را انجام دهید یا قبل از تصمیم گیری مالی با یک متخصص مالی واجد شرایط مشورت کنید.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
1 روز
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲۰٫۷۴
اشتراک گذاری
DOTBLOCKVERSE
DOTBLOCKVERSE
رتبه: 1684
2.5
خرید،تکنیکال،DOTBLOCKVERSE

بازه زمانی هفتگی BTC یک نتیجه ممکن این است که بیت کوین اصلاح می شود و به منطقه پشتیبانی 29-31 هزار دلار می رسد. از آنجا، می تواند به تدریج بهبود یابد و به سطح مقاومت 40-41 هزار دلار صعود کند، که یک مانع بزرگ در چند هفته گذشته بوده است. این سناریو فرض می‌کند که بیت‌کوین روند صعودی خود را حفظ کرده و بر عوامل منفی که ممکن است بر قیمت آن تأثیر بگذارد غلبه کند. نتیجه احتمالی دیگر این است که بیت‌کوین به صورت جانبی معامله می‌شود و در محدوده باریکی بین 30000 تا 38000 دلار تثبیت می‌شود، بدون هیچ چیز قابل توجهی. شکست یا خرابی این سناریو حاکی از آن است که بیت کوین فاقد هرگونه کاتالیزور واضح است، عرضه و تقاضا متعادل است یا شرکت کنندگان در بازار منتظر شفافیت و جهت گیری بیشتر هستند. سلب مسئولیت: این توصیه مالی نیست. من مشاور مالی نیستم لطفاً قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیق خود را انجام دهید و با یک متخصص مشورت کنید. معامله ارزهای رمزپایه ریسک بالایی دارد و ممکن است منجر به از دست دادن سرمایه شما شود. من مسئولیتی در قبال هر گونه ضرر و زیان ناشی از استفاده شما از محتوای من ندارم.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
1 هفته
قیمت لحظه انتشار:
‎$۳۶٬۳۵۷٫۹۵
اشتراک گذاری
سلب مسئولیت

هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.

نماد برگزیده
برترین تریدر‌
دنبال شده
هشدار