مشخصات تریدر
logo

Bourseon | بورسان

bourseonshows@

رتبه بین تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه
بازدهی تریدر

بازدهی
ماهانه

0.0%

بازدهی
سه ماهه

0%

بازدهی
شش ماهه

0.0%

افت سرمایه

-24.4%

قدرت تحلیل

0.0%

ریسک

0.0%

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

عملکرد تریدر
نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ Bourseon | بورسان

0%
0%
نظر شما چیست؟
تریدر در شبکه اجتماعی

تعداد اعضای کانال تلگرام

19.1K

میانگین بازدید روزانه

24.6K

میانگین تعداد سیگنال روزانه

18

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

سیگنال تریدرها
فیلتر
بزودی
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2652126

خسارت دوهفته فیلترینگ و اختلال اینترنت

💢دو هفته از فیلترینگ گسترده پلتفرمهای اجتماعی و اختلال بی سابقه در اینترنت ایران می‌گذرد تصمیمی که به گفته مقامات مسوول بنا بر صلاحدید وضعیت امنیتی فعلی اتخاذ شده است.

⁉️اما پرسش این است نتیجه این تصمیم بزرگ چقدر به اهداف تصمیم‌گیران منجر شده است؟

▪️اگر هدف از فیلترینگ و محدودسازی اینترنت جلوگیری از انتشار محتوای مربوط به اعتراضات باشد به نظر می‌رسد توفیقی در این زمینه حاصل نشده است. نگاهی به وضعیت شبکه‌های اجتماعی حتی در فضای اختلال شدید نشان دهنده انتشار محتواهای مختلف اعتراضات در همین شرایط است.

▪️در مقابل خساراتی که باhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت قطع اینترنت و فیلترینگ شبکه‌های اجتماعی به بار آمده بسیار قابل توجه است. نت بلاکس خسارت ناشی از قطعی اینترنت در ایران را ۱.۵ میلیون دلار در ساعت اعلام کرده است. از سوی دیگر به گزارش راه #پرداخت، کاهش ۵۰ تا ۷۰ درصدی تراکنش‌های #پرداخت‌یارها، ریزش ۹۰ درصدی #تجارت اجتماعی و خسارت ۵۰ میلیون تومانی به هر فروشگاه اینستاگرامی بخشی از خسارات ملموس اعلام شده است.

جزئیات بیشتر را در فردای اقتصاد بخوانید

@https://sahmeto.com/coins/FEG' target='_blank'>feghtesad

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K

سیگنال قوی برای احیای برجام

✍️ دکتر ابراهیم متقی

▪️بحران در روابط ایران و بسیاری از بازیگران محیط منطقه‌ای و سیاست بین‌الملل، ماهیت پچیده و در هم تنیده پیدا کرده‌است. ظهور مرحله‌ای ایران در نظم منطقه‌ای به گونه اجتناب ناپذیر بر الگوی کنش متقابل بازیگران تاثیرگذار خواهد بود.

▪️در چنین شرایطی هر یک از کشورها و بازیگران، تلاش می‌کنند تا سهم ایران در معادله قدرت منطقه‌ای و بین‌المللی را تنزل https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نموده و کاهش دهند. اسراییل از جمله بازیگرانی است که ارتقا نقش ایران در سیاست بین‌الملل را بر https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمی‌تابد و در نتیجه جبهه تعارض علیه ایران باز تولید شده‌است.

1️⃣ چالش‌های برجامی ایران و آمریکا

ایران و آمریکا در وضعیت چالش‌های مرکب قرار دارند. در چنین شرایط و فضایی، چالش‌های دو کشور به موازات سازوکارهای #مدیریت بحران ادامه دارد. ایران و آمریکا به اعاده برجام نیاز دارند. بنابراین طبیعی است که آنان تلاش خواهند کرد تا همواره سطح جدیدی از معادله قدرت را بازتولید کنند. مذاکرات برجامی، در زمره نشانه‌هایی از تلاش برای همکاری به موازات رقاhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت و تعارض است.

آمریکا تلاش دارد تا موقعیت ایران به‌عنوان بازیگر فوق قدرت در محیط منطقه‌ای را کنترل کند. هرگاه موضوع قدرت و فوق قدرت در نقش منطقه‌ای ایران مطرح شود، زمینه برای کنش بازدارنده و محدودکننده آمریکا به وجود می‌آید.درحالی‌که اگر ایران در شرایط موازنه ضعف قرار گیرد، در آن شرایط نشانه‌هایی از کنش تعاملی به وجود می‌آید.

2️⃣ نشانه‌هایی از کنش تعاملی ایران و آمریکا

درحالی‌که بسیاری از تحلیل‌گران موضوعات امنیت منطقه‌ای و روابط بین‌الملل، این احساس را داشتند که فضای ارتباطی ایران و آمریکا در فضای انسداد سیاسی قرار دارد، موضوع آزادسازی و مبادله https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمازی‌ها نشان داد که روابط بین‌الملل در وضعیت خلا قرار نخواهد داشت. در این مرحله، کشورهایی همانند قطر و عمان نقش سازنده‌ای برای جایگاه یابی ایران در نظم جهانی و منطقه‌ای ایفا کردند.

آزادسازی https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمازی‌ها منجر به شرایطی شد که اولا یکی از چالش‌های مرکب ایران و آمریکا رمز گشایی شود، ثانیا ایران توانست بخشی از منابع مالی خود که آمریکا در فضای ربایش و انسداد قرار داده بود را آزاد کند. در چنین شرایطی زمینه برای نقش‌یابی موثر ایران در سیاست بین‌الملل به وجود خواهد آمد.

هرگونه تلاش سازمان‌یافته برای آزادسازی https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمازی‌ها به مفهوم آن است که ایران و آمریکا می‌توانند در سایر زمینه‌ها با یکدیگر همکاری داشته باشند. وقتی که حل وفصل یک موضوع در روابط بین‌الملل فراهم می‌شود، این امر به گونه‌ای دومینووار زمینه را برای حل برخی دیگر از موضوعات به وجود می‌آورد. واقعیت آن است که مبادله بخشی از کنش مhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بتنی بر حسن نیت بازیگران، برای حل سایر موضوعات تلقی می‌شود.

📍نتیجه:

اگرچه ایران و آمریکا برای حل موضوعات و مسائل خود از سازوکارهای پر ریسک و تنش‌زا بهره می‌گیرند، اما این امر https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمی‌تواند به مفهوم تعارض همه‌جانبه کشورها تلقی شود. ضرورت‌های راهبردی کشورها، عموما از تنوع برخوردار بوده و هر کشور می‌تواند به موازات رقاhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت‌های راهبردی، به کنش تعامل تاکتیکی مبادرت کند.

آزادسازی https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمازی‌ها نشانه‌ای از ضرورت همکاری مhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بتنی بر مبادله در سیاست بین‌الملل است. انجام این فرآیند از طریق سازوکارهای مhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بتنی بر میانجی‌گری شکل گرفت. واقعیت آن است که برخی مهره‌های #ارزشمند، بر اساس #ارزش امنیتی آنان مبادله https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمی‌شوند، بلکه باید شرایطی را در نظر گرفت که ضرورت‌های راهبردی، زمینه انجام این‌گونه اقدامات را امکان‌پذیر می‌سازد. در چنین فرآیندی می‌توان نتیجه گرفت که گام جدید همکاری‌ها در زمینه برجام در راه است. میانجی نقش مهم و سازنده‌ای در این شرایط ایفا می‌کند.

@Feghtesad

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2651854

دستگیری مظنونان ابرنوسان بورس ترکیه

ترکیه در تحقیقاتی درباره ادعای تقلب در #بازار سهام که به تغییر ناگهانی قیمت‌ها منجر شد، ۸ نفر را دستگیر کرد.

اواسط ماه گذشته میلادی بود که #بازار سهام ترکیه شاهد آغاز یک ریزش ناگهانی و سقوط ۳۹ درصدی سهام بانکی بود. رخدادی که رگولاتورها و کارگزاران #بازار سهام این کشور را وادار به برگزاری یک جلسه اضطراری کرد.

این روند نزولی که حدود ۱۴ میلیارد دلار از #ارزش #بازار سهام ترکیه را از بین برد، به دنبال افزایش بی‌سابقه قیمت سهام رخ داد. روندی صعودی که طی آن، شاخص بانک‌های بورسا استانبول حدود ۱۵۰ درصد از اواسط ژوئیه تا اوج خود در ۱۲ سپتامبر افزایش یافت.

حالا امروز خبرگزاری دولتی آنادولو اعلام کرد، دادستان کل استانبول تحقیقاتی را به ظن فعالیت سازمان یافته که قانون #بازار سرمایه ترکیه را نقض می‌کند، آغاز کرده است و در این خصوص برای ۱۰ نفر حکم بازداشت صادر کرده است. در این میان ۸ نفر دستگیر شده و ۲ نفر هنوز آزادند.

گزارش کامل را در فردای اقتصاد بخوانید

@https://sahmeto.com/coins/FEG' target='_blank'>feghtesad

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2651646

تکرار رکود ۲۰۰۸ در اقتصاد جهانی؟

🔸بحران سال ۲۰۰۸ یکی از جدی‌ترین بحران‌های اقتصادی دنیا در #قرن ۲۱ بود که فعالان اقتصادی همچنان آن را به خاطر می‌آورند. تلاطمی که در #بازار مسکن آمریکا شکل گرفت و به مرور تبعات آن بسیاری از کشورهای کوچک و بزرگ دنیا را تحت تاثیر قرار گذاشت و عواقب آن برای سال‌ها بر اقتصاد بسیاری از کشورها باقی ماند.

🔸اکنون در سال ۲۰۲۲ نیز به دلیل شرایط اقتصادی ایجاد شده زمزمه‌های زیادی مبنی بر احتمال ورود اقتصاد جهانی به یک دوره رکودی شنیده می‌شود. اگرچه دلایل ایجاد تلاطم‌های اقتصادی در سال ۲۰۰۸ و ۲۰۲۲ یکسان نیست و تفاوت‌های فاحشی باهم دارد، اما به نظر می‌رسد که سیاستگذاران برای آن از درمان یکسانی استفاده کرده‌اند.

📌تجویز یک واکسن برای دو بیماری

📌نفت چه تجربه‌ای از رکود دارد؟

📌نرخ بهره https://sahmeto.com/coins/DASH' target='_blank'>دشمن سرسخت طلا

گزارش کامل را در «فردای اقتصاد» بخوانید

@Feghtesad

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2651645

پیش‌ بینی بورس فردا ۱۱ مهر ۱۴۰۱

بورس امروز نیز همچون روز گذشته با بازدهی منفی همراه شد اگرچه تقاضای بیشتری را در معاملات خود تجربه می‌کرد. شاخص کل بورس طی معاملات امروز کاهش ۰.۶۷ درصدی را تجربه کرد و شاخص هم‌وزن نیز که این روزها شرایط سخت‌تری را دنبال می کند، ۱.۰۴ درصد از ارتفاع خود را از دست داد تا بار دیگر به مرز ۱.۳۲ میلیون واحدی نزدیک شویم.

#ارزش معاملات نیز به سختی خود را به بالای ۲هزار میلیارد تومان رساند و شاهد خروج ۴۵۵ میلیارد تومان سرمایه کدهای حقیقی بودیم.

نوسانات خبری در حوزه مذاکرات هسته‌ای و احیای برجام باعث شده است که #بازار سهام نیز شرایط سختی را طی دو روز اhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بتدایی هفته دنبال کند. شب گذشته بار دیگر اندک امیدی به این موضوع پدیدار شد و تقاضایی که در برخی صنایع مانند گروه خودرویی و بانکی وجود داشت نیز به اعتقاد برخی از کارشناسان به همین علت بود. از سمتی اما همچنان برخی نگرانی‌ها باعث شده است تا فعالان بورس تهران فعلا برای خریدهای پرقدرت دست نگه دارند. در چنین شرایطی بورس فردا چگونه خواهد بود؟

ادامه پیش بینی بورس فردا را در فردای اقتصاد بخوانید

@https://sahmeto.com/coins/FEG' target='_blank'>feghtesad

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2651644

سقوط ۲۱ درصدی اوره در سپتامبر

طی ماه‌های گذشته افزایش قیمت گاز طبیعی باعث شده بود که اوره به سقف‌های بسیار بالای قیمت دست یابد و در سمت مقابل قیمت متانول روندی کاهشی را طی کند.

این روند معکوس در سپتامبر نیز ادامه یافت با این تفاوت که اوره در این ماه از حوالی ۷۷۰ دلار تا ۶۱۰ دلار سقوط کرده است که یک کاهش نزدیک به ۲۱ درصدی را نشان می‌دهد. در سمت مقابل اما متانول تا حدودی توانسته است روندی مثhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت به خود بگیرد به طوری که حتی در اواسط ماه به حوالی ۳۲۴ دلار نیز رسید و در نهایت یک بازدهی مثhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت ۱.۵ درصدی را به ثhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت برساند.

عملکرد بازارهای جهانی در سپتامبر ۲۰۲۲ را در فردای اقتصاد بخوانید

@https://sahmeto.com/coins/FEG' target='_blank'>feghtesad

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2651124

بازگشت دلار به بالای مرز ۳۳ هزار تومان

🔹نرخ ارز که در آغاز معاملات امروز (یکشنبه) با افت ۷۳۰ تومانی به ۳۲۶۰۰ تومان نزول کرده بود، دوباره به بالای مرز ۳۳ هزار تومان بازگشته است. هم‌اکنون دلار در #بازار آزاد با نرخ ۳۳ هزار و ۸۰ تومان معامله می‌شود.

🔹مشاهدات میدانی از #بازار ارز نیز حاکی از شلوغی نسبی در مقابل صرافی‌هایی است که به متقاضیان با کارت ملی ارز می‌فروشند، هر چند مقابل این صرافی‌ها صف‌های طولانی مشاهده https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمی‌شود.

🔹در همین حال نرخ دلار با کارت ملی امروز با افزایش ۴۳۵ تومانی به ۳۱ هزار و ۶۷۰ تومان رسیده است.

🔹در #بازار توافقی ارز (#بازاری که صرافی‌ها ارز اسکناس صادرکنندگان را به نرخ توافقی از آن‌ها می‌خرند) تا ساعت ۱۴ به بیش از ۱۱.۵ میلیون دلار رسیده است. این رقم مساوی ۸۰ درصد حجم معاملات ۱۴.۵ میلیون دلاری دیروز (تا ساعت ۱۸ شنبه) است.

@Feghtesad

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2651123

ریزش ۱۰ درصدی سهام جهانی در سپتامبر

بازارهای جهانی سهام که چندی پیش به عنوان مامنی برای سرمایه‌گذاران در دوران تورمی شناخته می‌شدند، در ماه سپتامبر یکی از ضعیف‌ترین عملکردهای خود را به https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمایش گذاشتند.

شاخص نزدک (Nasdaq) در سپتامبر بازدهی منفی ۱۰.۳ درصدی را به سهامداران خود تقدیم کرد و شاخص S&P500 نیز با ثhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت شرایطی مشابه ۹.۶ درصد از ارتفاع خود را از دست داد.

عملکرد بازارهای جهانی در سپتامبر ۲۰۲۲ را در فردای اقتصاد بخوانید

@https://sahmeto.com/coins/FEG' target='_blank'>feghtesad

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2651122

تداوم عقب‌نشینی خریداران مسکن

🔻بانک مرکزی گزارش تحولات مسکن شهر تهران در ماه گذشته را منتشر کرد. طبق این گزارش در شهریورماه حجم معاملات مسکن در پایتخت به حدود ۶ هزار واحد رسیده است. اگر فروردین‌ماه که به علت نیمه تعطیل بودن همیشه معاملات کمی دارد را در نظر نگیریم، این کم‌فروغ‌ترین ماه #بازار مسکن از مهر پارسال محسوب می‌شود.

🔻در همین راستا، رشد ماهانه متوسط قیمت مسکن هم به تنها ۱.۱ درصد محدود شد که این هم کمترین میزان رشد قیمت از فروردین‌ماه است.

🔻به نظر می‌رسد افزایش جدی احتمال احیای برجام و رسیدن به یک قدمی توافق، باعث شد تا خریداران مسکن در ماه گذشته به شدت عقب‌نشینی کنند.

🔻الhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بته از اوایل ماه جاری بود که دوباره مذاکرات به بن‌بست رسید و آینده برجام در سایه‌ای از ابهام رفت. به همین ترتیب باید دید در ماه جاری معامله‌گران ملکی چه واکنشی خواهند داشت.

برای خواندن این گزارش کلیک کنید

@Feghtesad

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2651121

تاج پاhttps://sahmeto.com/coins/DASH' target='_blank'>دشاهی فدرال رزرو بر سر شاخص دلار

شاخص دلار در ماه سپتامبر با رشد قابل توجهی به بالای ۱۱۴ واحد نیز رسید و رکود ۲۰ ساله جدیدی را به ثhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت برساند تا فاصله خود را با یورو بیش از پیش افزایش دهد.

عملکرد بازارهای جهانی در سپتامبر ۲۰۲۲ را در فردای اقتصاد بخوانید

@https://sahmeto.com/coins/FEG' target='_blank'>feghtesad

نمایش بیشتر

سامانه هوشمند سهمتو پیام‌های تمام کانال‌های بورسی تلگرام را جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعی سیگنال‌های خرید و فروش هر کانال شناسایی و بازدهی سبد سهامی معرفی شده توسط هر کانال را محاسبه می‌کند و بر اساس پارامترهایی مثل بازدهی ماهانه سبد پیشنهادی کانال، قدرت تحلیلگر و میزان ریسکی که تحلیلگر برای سیگنال‌های خود ارائه می‌کند، آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. سهم‌های معرفی شده توسط سهمتو معمولا در کوتاه مدت سود مناسبی را به سرمایه‌گذار می‌رساند اما سهمتو هیچگونه مسئولیتی درمورد نماد های معرفی شده ندارد چرا که این سهم‌ها بر اساس اطلاعات برامده از شبکه اجتماعی معرفی می‌شود و سهمتو هیچ داده‌ای به محتوای شبکه اجتماعی اضافه یا کم نمی‌کند. سهمتو بر اساس مشخصات هر نماد از قبیل جذابیت خرید و فروش، ریسک سرمایه گذاری و شاخص ترس و طمع و پارامترهای دیگر مانند: تازگی سیگنال‌ها و اعتبار کانال‌ها که همگی براساس محتوای پیام های منتشر شده در کانال‌های بورسی هستند، بهترین نمادها را در صفحه سیگنال معرفی می‌کند.


نصب سریع اپلیکیشن:

خرید اشتراک
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما


 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟