Bourseon | بورسان

@bourseonshows

سیگنالی بورس

نوع کانال

سیگنالی بورس

رتبه تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه

عملکرد تریدر

بازدهی
ماهانه

0.0%

بازدهی
سه ماهه

0%

بازدهی
شش ماهه

0.0%

افت سرمایه

-10.0%

قدرت تحلیل

0.0%

ریسک

0.0%

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ Bourseon | بورسان

0%
0%
نظر شما چیست؟

عملکرد تریدر

تعداد اعضای کانال تلگرام

19.1K

میانگین بازدید روزانه

134.2K

میانگین تعداد سیگنال روزانه

25

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

سیگنال تریدرها

فیلتر
بزودی
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2427799

سرمایه گذاران رمزارز چقدر ضرر کردند؟

🔸با ریزش قیمت بیت کوین کلیه این #بازار دچار افت قیمت شد. گرچه بیت کوین در حدود ۷۰ درصد از اوج قیمتی خود فاصله گرفته است، اما این عدد برای برخی از آلت کوین‌ها مانند دوج کوین و یا سولانا بسیار شدید‌تر بوده است.

🔸سوالی که مطرح می‌شود این است که اگر در دوران اوج کریپتوکارنسی، در زمان همه گیری و داغ بودن این #بازار، فردی بر روی رمزارزها سرمایه‌گذاری کرده بود اکنون چقدر در ضرر بود؟

برای خواندن گزارش کامل کلیک کنید

@bourseonshows

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2427602

مقاومت طلا در برابر افت قیمت

💢افزایش ۲۰ درصدی حباب سکه

پس از افت نزدیک به ۶۰ دلاری قیمت طلا و کاهش نزدیک به هزار تومانی دلار داخلی طی دو روز گذشته، قیمت سکه هم وارد کانال ۱۵ میلیون تومان شد. اما علیرغم این فشار دوجانبه بر سکه، قیمت آن کمتر از انتظار افت داشت.

قیمت سکه امامی طی دو روز اخیر ۲.۵ درصد کاهش داشته و به ۱۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسیده است. این در حالی است که طلای جهانی ۳.۱ درصد و دلار داخلی ۲.۳ درصد افت داشتند. از این رو می‌توان گفت قیمت سکه علیرغم حباب قیمتی قابل توجهی که دارد، مقابل افت شدید قیمت مقاومت کرده است. در همین راستا، میزان حباب سکه امامی (طبق تعاریف مرسوم) امروز با افزایش ۲۰ درصدی بالغ بر یک میلیون و ۹۰۰ هزار تومان شد.

برای مطالعه اخبار #بازار سکه و طلا اینجا کلیک کنید

#تحلیل_#بازارها

@BourseonShows

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2427600

پیش بینی بورس فردا ۲۵ خرداد ۱۴۰۱

🔻#بازار سرمایه امروز برخلاف روز گذشته معاملات کم‌رمقی را دنبال کرد و با وجود افزایش ۰.۲ درصدی شاخص کل بورس و شاخص هم‌وزن، بیش از ۶۰ درصد سهام در محدوده منفی دامنه نوسان روزانه کار خود را به پایان رساندند.

🔻ارزش معاملات نیز تقریبا تغییر چندانی نداشت و با ثبت عدد ۴۹۰۰ میلیارد تومان همچنان در محدوده پایینی قرار دارد. روز گذشته که پس از ۲ هفته شاهد ورود پول اشخاص حقیقی بودیم، امروز متوقف شد و ۳۰۰ میلیارد تومان سرمایه از چرخه معاملات خارج شد.

🔻حال سوال این است که فردا #بازار سرمایه چه روندی را در پیش خواهد گرفت؟

پیش‌بینی بورس فردا را این‌جا بخوانید

@Bourseonshows

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2427599

بازگشت بورس به محدوده احتیاط

تنها یک روز بعد از صعود پرقدرت و همه‌جانبه #بازار سهام، بورس تهران چهره متعادل‌تری به خود گرفت. بازگشت نرخ #دلار به کانال ۳۲ هزار تومانی و عدم ادامه مسیر صعودی، آتش انتظارات تورمی را دست کم برای مدتی هم که شده کندتر کرده است. با این حال نتیجه این آرامش معاملات خروج ۳۰۰ میلیارد تومانی پول‌های حقیقی از #بازار #سهام بوده است. به نظر می‌رسد بازیگران خرد چنان به ریزش‌های دو سال اخیر شرطی شده‌اند که حتی عدم پیشروی در مسیر صعودی را محلی برای خروج از سهام تلقی می‌کنند.

تازه‌ترین خبرهای بورس و تحلیل #بازار را در سایت بورسان ببینید

#تحلیل_#بازارها

@BourseonShows

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2427598

سقوط بیت کوین تا ۲۰ هزار دلار

🔹صبح امروز #بیت_کوین تا حوالی ۲۰۸۰۰ دلار افت قیمت را تجربه کرد. بیت کوین اخرین بار ۱۸ ماه قبل این قیمت‌ها را دیده بود. اما توانست تا حدی بهبود یابد و اکنون در محدوده ۲۲ هزار دلار در حال معامله است.

سطح ۲۲ الی ۲۴ هزار دلار حمایت بسیار مهمی برای این رمزارز محسوب می‌شود.

🔹بعد از اینکه بیت کوین توانست اندکی ریکاوری کند، شرایط در #بازار بهبود یافت به طوری که برخی از آلت کوین‌ها در #مدار سبز قرار گرفتند، اما به طور کلی تقاضای قوی در #بازار دیده نمی‌شود.

برای مشاهده قیمت لحظه‌ای بیت‌کوین و تحلیل‌های بیشتر اینجا کلیک کنید

#تحلیل_#بازارها

@BourseonShows

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2427597

ردپای یارانه‌های نقدی در #بازار پول

💢تحولات #بازار پول در هفته سوم خرداد ۱۴۰۱

🔸عملیات #بازار باز به صورت خلاصه #بازاری است که در آن اوراق بدهی دولتی که بالاترین درجه اعتبار را دارند مورد معامله بین نهادهای مالی و بانک مرکزی قرار می‌گیرند. بانک مرکزی در این #بازار با تغییر نرخ سود و حجم مورد پذیرش برای قرض‌دادن روی نقدینگی بانک‌ها و نرخ سود بین بانکی تأثیر می‌گذارد.

🔸حداقل نرخ سود استقراض بانک‌ها از بانک مرکزی در خردادماه روندی افزایشی را طی کرده است. این نرخ که از ۱۸ بهمن پارسال تا دوم خرداد سال جدید به طور ثابت روی ۱۹ درصد قرار داشت، در سه هفته گذشته، سه‌دهم بیشتر شده است.

🔸در هر کدام از دو هفته گذشته، حدود ۵ هزار میلیارد تومان توسط بانک مرکزی در حراج بین بانکی قبض شده است. در #بازار اعتبارگیری قاعده‌مند هم که با نرخ سقف دالان سود، یعنی ۲۲ درصد استقراض صورت می‌گیرد، باز هم نقدینگی جذب‌شده توسط بانک مرکزی بیشتر از نقدینگی تزریق‌شده بوده است.

🔺آیا بحث نقدی‌کردن یارانه‌ها روی اعتبار مورد نیاز بانک‌ها مؤثر بوده است؟ بانک مرکزی چقدر برای قبض نقدینگی جدی است؟

برای مطالعه مطلب کامل کلیک کنید

@Bourseonshows

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K

امسال ترانزیت خارجی رکورد می‌زند؟

روح‌اله لطیفی، سخنگوی گمرک:

🔹از ابتدای امسال تا پایان اردیبهشت با عبور دو میلیون و ۵۶۰ هزار تن کالای خارجی از مسیر کشورمان ، ترانزیت خارجی، نسبت به مدت مشابه با رشد ۳۹ درصدی همراه بوده است.

🔹بعد از هفت سال کاهش ترانزیت کالای خارجی از کشور، مسیر رشد ترانزیت در سال گذشته از سر گرفته شد و با عبور ۱۲میلیون و ۶۵۰ هزارتن کالای خارجی از کشورمان، با رشد ۶۸ درصدی همراه بوده است.

🔹رشد ۶۸ درصدی تراتزیت در سال گذشته و رشد ۳۹ درصدی ترانزیت در دو ماهه امسال، نوید بخش رسیدن به حد نصاب بالای ۱۵ میلیون تن کالای عبوری خارجی از کشور در سال ۱۴۰۱ است که تاکنون در کل تاریخ کشورمان بی‌سابقه بوده است.

🔹در دو ماه اخیر گمرک‌های منطقه ویژه شهید رجایی با ۸۱۱ هزار تن، پرویزخان با ۳۸۰ هزار تن، باشماق با ۲۶۴ هزار تن، سرخس با ۲۲۰ هزار تن، بازرگان با ۲۰۳ هزار تن، بیله سوار با ۱۰۸ هزار تن، جلفا با ۹۵ هزار تن، لطف آباد با ۷۲هزار تن، میرجاوه با ۷۱ هزار تن و بندر لنگه با ۶۳ هزار تن، به ترتیب ۱۰ مبدا ورودی کالاهای ترانزیتی برای عبور از کشورمان به مقاصد دیگر بودند.

@Bourseonshows

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2427595

محموله نفتکش ایرانی توقیف شده از سوی یونان، آزاد شد

🔹سازمان بنادر و دریانوردی در بیانیه ای با اشاره به آخرین وضعیت توقیف بار کشتی ایرانی از سوی یونان، اعلام کرد: با اقدام سریع و مقتدرانه کشورمان حکم بازگردان بار به صاحب آن صادر شد.

🔹در این بیانیه آمده است: با اقدام سریع و مقتدرانه جمهوری اسلامی ایران و پیگیری ارگان‌های ذیربط و حمایت‌های وزیر راه و شهرسازی، علی‌رغم حکم آمریکایی‌ها مبنی بر نگهداری کشتی و توقیف کالا به نفع این کشور و موافقتنامه معاضدت حقوقی بین آمریکا و یونان، در نهایت حکم بازگرداندن بار به صاحب آن صادر و دولت یونان دستور مربوطه را صادر کرد و اکنون شاهد رفع توقیف کشتی و بازگرداندن بار به صاحب آن هستیم.

@bourseonshows

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2427594

آیا نرخ بهره بهترین سلاح مبارزه با تورم است؟

🔺هم‌اکنون در برنامه زنگ پایان بورسان

نوید قدوسی، کارشناس #بازار سرمایه:

سیاست افزایش نرخ بهره برای کنترل تورم، بدون اصلاحات ساختاری در بودجه و نظارت بانکی، در کوتاه مدت به عنوان یک درمان موضعی موثر خواهد بود، اما در بلند اثر معکوس داشته و فشار را بر صنایع و شرکت‌ها افزایش می‌دهد.

برای مشاهده ویدئو کامل گفتگوی بورسان با نوید قدوسی کلیک کنید.

@bourseonshows

نمایش بیشتر

سامانه هوشمند سهمتو پیام‌های تمام کانال‌های بورسی تلگرام را جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعی سیگنال‌های خرید و فروش هر کانال شناسایی و بازدهی سبد سهامی معرفی شده توسط هر کانال را محاسبه می‌کند و بر اساس پارامترهایی مثل بازدهی ماهانه سبد پیشنهادی کانال، قدرت تحلیلگر و میزان ریسکی که تحلیلگر برای سیگنال‌های خود ارائه می‌کند، آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. سهم‌های معرفی شده توسط سهمتو معمولا در کوتاه مدت سود مناسبی را به سرمایه‌گذار می‌رساند اما سهمتو هیچگونه مسئولیتی درمورد نماد های معرفی شده ندارد چرا که این سهم‌ها بر اساس اطلاعات برامده از شبکه اجتماعی معرفی می‌شود و سهمتو هیچ داده‌ای به محتوای شبکه اجتماعی اضافه یا کم نمی‌کند. سهمتو بر اساس مشخصات هر نماد از قبیل جذابیت خرید و فروش، ریسک سرمایه گذاری و شاخص ترس و طمع و پارامترهای دیگر مانند: تازگی سیگنال‌ها و اعتبار کانال‌ها که همگی براساس محتوای پیام های منتشر شده در کانال‌های بورسی هستند، بهترین نمادها را در صفحه سیگنال معرفی می‌کند.


نصب سریع اپلیکیشن:

خرید اشتراک
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما


 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟