مشخصات تریدر
logo

Bourseon | بورسان

bourseonshows@

رتبه بین تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه
بازدهی تریدر

بازدهی
ماهانه

0.0%

بازدهی
سه ماهه

0%

بازدهی
شش ماهه

0.0%

افت سرمایه

-10.8%

قدرت تحلیل

0.0%

ریسک

0.0%

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

عملکرد تریدر
نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ Bourseon | بورسان

0%
0%
نظر شما چیست؟
تریدر در شبکه اجتماعی

تعداد اعضای کانال تلگرام

19.1K

میانگین بازدید روزانه

53.7K

میانگین تعداد سیگنال روزانه

19

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

سیگنال تریدرها
فیلتر
بزودی
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2765287

حداکثر قیمت منطقی خرید تارا، ۲۰۷، هایما و لاماری در بورس

💢 بورس کالا از فردا تا پایان هفته میزبان عرضه ۲۱۷۴ دستگاه #خودرو شامل هایما S۷ و S۵، تارا دستی و اتوماتیک، پژو ۲۰۷ اتوماتیک و همچنین لاماری ایما خواهد بود. تارا و پژو ۲۰۷ اتوماتیک برای اولین بار است که خارج از قرعه‌کشی و از طریق بورس عرضه می‌شوند.

🔺اما اختلاف قیمت این #خودروها در بورس و #بازار آزاد چقدر است؟ ثhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت سفارش برای آن‌ها حداکثر تا چه قیمتی منطقی است؟

برای جزییات بیشتر گزارش کلیک کنید

@Feghtesad

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2765286

نقشه استانی اشتغال ایران

💢تفاوت استان‌ها در زمینه اشتغال به ترکیب تولید و میزان مشارکت زنان در آن بستگی دارد.

🔹https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمودار سمت چپ در تصویر بالا نشان می‌دهد نرخ بیکاری از ۷ درصد در تهران تا ۱۶ درصد در هرمزگان متغیر است. از سوی دیگر ترکیب جنسیتی شاغلان در هر استان هم تفاوت‌های زیادی دارد. https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمودار سمت راست نشان می‌دهد در استانی مثل استان مرکزی، جمعیت شاغل مرد ۹ برابر جمعیت شاغل زن است. اما این نسhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت در برخی استان‌ها نزدیک به ۳ است. ارتباط وضعیت کلی اشتغال با ترکیب جنسیتی آن چیست؟

🔹تفاوت استان‌های ایران از منظر اشتغال و بیکاری تصادفی نیست؛ مقایسه نقشه استانی اشتغال با پراکندگی استانی اشتغال زنان و همچنین ترکیب تولید در هر استان، از ارتباط جالب توجهی روhttps://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمایی می‌کند. هر چه نقش بخش خدمات در #ارزش افزوده تولیدی یک استان بیشتر باشد و در نتیجه مشارکت اقتصادی زنان آن استان افزایش یابد، احتمال وضعیت بهتر اشتغال در آن استان وجود دارد؛ الhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بته بعضاً نرخ بیکاری پایین نه نشانه‌ای از وضعیت اشتغال بهتر بلکه https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمودی از مشارکت اقتصادی پایین است. از این رو لازم است نرخ مشارکت اقتصادی هم بررسی شود.

در فردای اقتصاد بخوانید

@Feghtesad

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2765208

خروج ونزوئلا از باشگاه‌ تحریمی‌ها؟

💢تحریم‌های آمریکا تقریبا از سه سال پیش و کمی بعد از خروج ترامپ از برجام تمام فعالیت‌های شرکت‌های نفتی آمریکایی را در ونزوئلا متوقف کرده بود؛ حالا دولت بایدن به غول نفتی شورون مجوزی برای از سرگیری تولید نفت در این کشور اعطا کرده است. این مجوز بعد از آغاز مجدد مذاکرات دولت ونزوئلا با گروه‌های مخالف و توافقاتی با آنها اعطا شده است. هرچند این مجوز فعلا با محدودیت‌ها و اماواگرهایی همراه است، با این حال می‌توان گفت حالا کاراکاس گامی بلند برای خروج از باشگاه کشورهای نفتی تحریمی (ایران، ونزوئلا و روسیه) برداشته است.

▪️تحلیلگران بر این باورند که رقاhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت شدید برای فروش نفت در #بازار #آسیا بین این سه کشور تحریمی انگیزه‌ای برای نیکلاس مادورو، رئیس جمهور ونزوئلا برای از سرگیری مذاکرات و تلاش برای رفع تحریم‌های آمریکا بوده است. در این میان اما این اقدام می‌تواند چالش‌هایی برای ایران به همراه داشته باشد چراکه در ازای این معافیت، آمریکا کاراکاس را از هرگونه همکاری تجاری با ایران و روسیه منع کرده است.

جزئیات بیشتر را اینجا بخوانید

@Feghtesad

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K

رمزگشایی از سفر مکرون به واشنگتن

💢 در سال ۱۹۶۰، در اوج جنگ سرد، چارلز دوگل در مقابل کنگره آمریکا سخنرانی کرد که مورد تشویق فراوان قرار گرفت. ژنرال گفت: «هیچ چیز برای فرانسه مهمتر از خرد، تصمیم و دوستی مردم بزرگ ایالات متحده نیست.»

💢 در ۲۹ نوامبر، امانوئل مکرون، رئیس‌جمهور امروز فرانسه، برای یک سفر رسمی وارد آمریکا می‌شود و بدون شک سخنان پرحرارت دوگل را تکرار خواهد کرد. فرانسه و آمریکا، با تاریخ مشترک انقلابی خود، دوست دارند اینگونه واhttps://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمود کنند که قدیمی ترین متحد یکدیگر هستند. آنها اما دارای چندین دهه روابط پرتنش هستند که باید اکنون و در اوج جنگ در اوکراین و تغییرات ژئوپلیتیک گسترده‌تر، آن را #مدیریت کنند.

💢 برای مکرون، این سفر یک موهhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت نادر است. این اولین سفر رسمی و کامل دولتی است که جو بایدن رئیس جمهور آمریکا میزبان آن بوده است. مهمان او اولین رئیس جمهور جمهوری پنجم فرانسه خواهد بود که دوباره در طی یک سفر رسمی به آمریکا می‌رود و مورد استقبال قرار می‌گیرد. او در سال ۲۰۱۸ نیز به واشنگتن سفر کرده بود. جمهوری پنجم فرانسه در سال ۱۹۵۸ توسط شارل دوگل تاسیس شد.

💢 اولویت اصلی آمریکا این است که اروپا را بر سر بحراین اوکراین متحد نگه دارد. اکنون که اوکراین نیروهای روسی را از «خرسون» عقب رانده است، متحدان «کیف» می‌خواهند کمک‌های خود را طوری تنظیم کنند تا اوکراین سرزمین‌های بیشتری را بازپس گیرد تا از تشدید تنش با روسیه جلوگیری شود تا https://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بتوانند درباره دیپلماسی آینده برای پایان دادن به جنگ گفتگو کند.

💢 در واقع بایدن تماس متناوب مکرون با پوتین را مفید می داند. او این نگرانی را دارد که شکست ارتش روسیه ممکن است به تشدید تنش هسته‌ای منجر شود. با این حال، بایدن ممکن است به این ایده مکرون مبنی بر اینکه چین می‌تواند «نقش میانجی» در اوکراین را ایفا کند، نگاهی نه چندان مثhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت داشته باشد. الیزه می‌گوید این به معنای کمک به اعمال فشار بین‌المللی بر شی جین پینگ، رهبر چین است تا به دوستان روسی خود بگوید که جنگ را متوقف کنند. دولت بایدن اما امیدوار است که فرانسه به «شی» اجازه ندهد تا نقش یک میانجی صلح‌جو را برای اروپایی‌ها ایفا کند.

💢 با وجود حجم عظیم مسائل مشترک امنیتی و استراتژیک میان طرفین، مهم‌ترین محور این سفر، مسائل تجاری خواهد بود. مهمترین مساله، یارانه گسترده دولت آمریکا برای انرژی‌های پاک و نیمه رسانا خواهد بود. فرانسه از صادرات گاز آمریکا به اروپا استقبال خواهد کرد اما احتمالا قیمت گاز صادراتی آمریکا برای پاریس ناخوشایند خواهد بود. یافتن زبان مشترک در مورد چنین موضوعاتی، حتی برای قدیمی‌ترین دوستان، آزمونی بزرگ خواهد بود.

جزئیات بیشتر را در فردای اقتصاد بخوانید

@Feghtesad

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2765036

سکه ۱۷ میلیونی شد

قیمت سکه طرح جدید یکشنبه با ۲۶۲ هزار تومان (۱.۶ درصد) رشد به ۱۷ میلیون و ۵۴ هزار تومان رسید. این اولین حضور قیمت سکه در محدوده ۱۷ میلیون است.

در همین حال، قیمت دلار هم در حال بازگشت به کانال ۳۶ هزار تومان است. دلار در حدود ۲۰ روز اخیر در کانال ۳۵ هزار تومان محبوس شده بود. برخی فعالان #بازار معتقد بودند که #بازارساز اجازه خروج دلار از این محدوده را نداده است. برخی دیگر نیز سیگنال‌های برجامی از جمله سفر وزیر امور خارجه عمان و ادامه تبادل پیام میان ایران و آمریکا را عامل تعدیل انتظارات تورمی و کاهش قیمت دلار تصور می‌کردند.

این گمانه‌زنی که عرضه #بازارساز موجب حفظ دلار در کانال ۳۵ هزار تومان شده است همچنان در میان فعالان #بازار ارز دیده می‌شود. به خصوص آنکه صعود امروز نرخ ارز به بالای مرز ۳۶ هزار تومان هم موقتی بود و دلار به سرعت به پایین این مرز بازگشت.

کارشناسان نسhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت به ریسک اجماع بین‌المللی علیه ایران به واسطه ارجاع پرونده به شورای امنیت سازمان ملل هشدار می‌دهند. بدیهی است که بدون اتخاذ تدابیر مناسب و با صرف ارزپاشی، هر گونه آرامش #بازار ارز شکننده خواهد بود. جزییات بیشتر

@Feghtesad

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2765035

✅ صندوق ندای ثابت کیان در مسیر رشد سود

📆 سود موثر سه ماه گذشته

شهریور : ۲۳.۵۲٪

مهر : ۲۳.۹۴٪

آبان : ۲۵.۱۹٪

💠 مزایای صندوق‌ ندای ثابت کیان:

• سود روزشمار با #پرداخت ماهانه

• سرمایه‌گذاری با حداقل مبلغ ۱۰۰ هزار تومان

• بدون کارمزد صدور و ابطال

• نقدشوندگی در یک روز کاری

• امکان ثبت صدور و ابطال تا ساعت ۲۳:۵۹

• بدون نرخ شکست سود

• سود معاف از مالیات

🌐 سرمایه‌گذاری در صندوق ندای ثابت کیان

☎️ 02188770123

🆔 @kiandigitalofficial

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2764674

تورم متفاوت برای فقرا و ثروتمندان

🔺مرکز آمار تورم آبان را به تفکیک دهک‌های هزینه‌ای منتشر کرده است. تورم نقطه‌ای کشور در پایان آبان‌ماه ۱۴۰۱ به ۴۸.۱ درصد رسید اما این افزایش قیمت سبد مصرفی خانوارها با توجه به ترکیب خاص آن، برای دهک‌های مختلف جامعه ایران متفاوت است؛ به طوری که تورم نقطه‌ای برای دهک اول که ده درصد ایرانیان با کمترین هزینه هستند، ۵۶.۲ درصد بوده اما این عدد برای دهک دهم ۴۳.۱ درصد اعلام شده است.

🔺رشد قیمت‌ها در ماه آبان که به عنوان تورم ماهانه اعلام می‌شود، برای دهک اول ۱.۸ درصد بوده است و برای دهک دهم ۲.۵ درصد. سهم جدی‌تر خوراکی‌ها در سبد مصرفی دهک‌های پایین درآمدی و جهش قیمتی که این گروه کالایی در حوالی خرداد تجربه کرد، باعث شده در مجموع تورم سالانه برای دهک‌های پایین بیشتر باشد. اما پس افزایش قیمت خوراکی‌ها، حالا سایر گروه‌های کالایی تورم ماهانه بیشتری دارند که باعث شده تورم ماهانه دهک‌های بالایی بیشتر از دهک‌های پایینی باشد.

@Feghtesad

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2764673

پیش ‌بینی بورس فردا ۷ آذر ۱۴۰۱

بورس امروز در ادامه افزایش نسبی عرضه‌ها در روز گذشته، همانطور که پیش‌بینی می‌شد، روند کم‌نوسانی را دنبال کرد.

شاخص کل بورس طی معاملات امروز در نهایت کار خود را با یک کاهش ۰.۱۴ درصدی به پایان رساند.

با وجود اتفاقات مثhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بتی که طی چند وقت اخیر در صنعت #خودرو با عرضه تولیداتشان در بورس کالا شکل گرفت، همچنان ریسک‌ها و ابهامات زیادی در بدنه بسیاری از صنایع و همچنین وضعیت کلان سیاسی و اقتصادی کشور وجود دارد که بورس تهران را تهدید می‌کند.

اما بورس فردا چگونه خواهد بود؟

ادامه پیش بینی بورس فردا در فردای اقتصاد

@https://sahmeto.com/coins/FEG' target='_blank'>feghtesad

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2764496

۳ تاکتیک جذب نخستین مشتریان

💢 سه نکته وجود دارد که به شما کمک می‌کند نخستین مخاطبان شرکت خود را متقاعد کنید که محصول شما را امتحان کنند.

۱. اطhttps://sahmeto.com/coins/MINA' target='_blank'>مینان از تجربه خرید روان

🔹شما نیازی به انجام کار خارق‌العاده ندارید. وقتی نوhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت به فرآیند خرید می‌رسد، نوآوری https://sahmeto.com/coins/DASH' target='_blank'>دشمن شماست. شما در وب سایت خود به چیزی ساده و آشنا نیاز دارید که حرفه‌ای به نظر برسد.

۲. استفاده از انحصار

🔹پذیرندگان اولیه شما دوست دارند که به عنوان افرادی جلوتر از سایرین شناخته شوند. آنها با اعتماد به شما به جای یک تولیدکننده معتبر، ریسک بیشتری را متحمل می‌شوند، و منطقی است که شما برای این ریسک مزایای بیشتری به آنها ارائه کنید.

۳. از فوریت استفاده کنید

🔹در نهایت، شما https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمی‌خواهید مشتریان بالقوه شما تصمیم خرید خود را به تعویق بیندازند . ساده‌ترین راه برای ایجاد احساس فوریت این است که پیشنهاد انحصاری خود را به صورت یک پیشنهاد محدود ارائه کنید یعنی از نظر زمانی یا از نظر کاربران باید محدود شده باشد.

گزارش کامل را اینجا بخوانید

@https://sahmeto.com/coins/FEG' target='_blank'>feghtesad

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2764495

سومین افت هفتگی در #بازار نفت

🛢در حالی که اتحادیه اروپا مذاکرات بر سر سقف قیمت نفت روسیه را به دلیل اختلاف نظر بین کشورهای عضو به حالت تعلیق درآورد که بهای هر بشکه نفت خام برنت در پایان هفته حدود ۲ درصد کاهش پیدا کرد و در محدوده ۸۳.۷ دلار به کار خود پایان داد.

🛢به این ترتیب بهای هر بشکه نفت خام برنت برای سومین هفته متوالی کاهشی بود و با افت هفتگی ۴.۵ درصد مواجه شد.

گزارش کامل را در فردای اقتصاد بخوانید

@Feghtesad

نمایش بیشتر

سامانه هوشمند سهمتو پیام‌های تمام کانال‌های بورسی تلگرام را جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعی سیگنال‌های خرید و فروش هر کانال شناسایی و بازدهی سبد سهامی معرفی شده توسط هر کانال را محاسبه می‌کند و بر اساس پارامترهایی مثل بازدهی ماهانه سبد پیشنهادی کانال، قدرت تحلیلگر و میزان ریسکی که تحلیلگر برای سیگنال‌های خود ارائه می‌کند، آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. سهم‌های معرفی شده توسط سهمتو معمولا در کوتاه مدت سود مناسبی را به سرمایه‌گذار می‌رساند اما سهمتو هیچگونه مسئولیتی درمورد نماد های معرفی شده ندارد چرا که این سهم‌ها بر اساس اطلاعات برامده از شبکه اجتماعی معرفی می‌شود و سهمتو هیچ داده‌ای به محتوای شبکه اجتماعی اضافه یا کم نمی‌کند. سهمتو بر اساس مشخصات هر نماد از قبیل جذابیت خرید و فروش، ریسک سرمایه گذاری و شاخص ترس و طمع و پارامترهای دیگر مانند: تازگی سیگنال‌ها و اعتبار کانال‌ها که همگی براساس محتوای پیام های منتشر شده در کانال‌های بورسی هستند، بهترین نمادها را در صفحه سیگنال معرفی می‌کند.


logo-samandehi
خرید اشتراک
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما


 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟