Bourseon | بورسان

@bourseonshows

سیگنالی بورس

نوع کانال

سیگنالی بورس

رتبه تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه

عملکرد تریدر

بازدهی
ماهانه

0.0%

بازدهی
سه ماهه

0%

بازدهی
شش ماهه

0.0%

افت سرمایه

-10.0%

قدرت تحلیل

0.0%

ریسک

0.0%

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ Bourseon | بورسان

0%
0%
نظر شما چیست؟

عملکرد تریدر

تعداد اعضای کانال تلگرام

19.1K

میانگین بازدید روزانه

29.3K

میانگین تعداد سیگنال روزانه

21

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

سیگنال تریدرها

فیلتر
بزودی
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K

#اسپرسو_بورسان چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱؛ آنچه سرمایه‌گذاران باید بدانند

اروپا در انتظار پاسخ فوری ایران و آمریکا

🔹بورس روز گذشته متعادل و مثhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت بود. به طوری که شاخص کل رشد ۳،۰۱۹ واحدی (معادل ۰.۲۱ درصد) را تجربه کرد. شاخص هم‌وزن نیز با رشد ۰.۲۱ درصدی همراه شد.

🔹#ارزش معاملات خرد به ۲،۶۴۸ میلیارد تومان رسید. در بین صنایع #خودرو و قطعات، اوراق تامین مالی و فلزات اساسی در بین https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمادها #خساپا، #خگستر و #خودرو بیشترین #ارزش معاملات را داشتند.

🔹حدود ۲۶۲ میلیارد تومان تغییر خالص مالکیت افراد حقیقی به حقوقی در #بازار اتفاق افتاد. بیشترین ورود پول حقیقی به https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمادهای #فولاد و خاورح بود. حقوقی‌ها هم بیشترین خالص خرید را در https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمادهای #خساپا و #شپنا داشتند.

🔹مالیات بر #ارزش افزوده همه کالاهایی که در قالب گواهی #سپرده کالایی در بورس های کالایی کشور پذیرش و معامله می شوند، مشمول نرخ صفر مالیاتی است.

🔹رئیس سازمان بورس: یک شاخص جدید منتشر شود تا قابل اتکا و نشان دهنده حال و روز بهتر #بازار باشد.

🔹معاون فناوری‌های #نوین بانک مرکزی: در حال حاضر با اقداماتی که بین بانک مرکزی، شبکه #پرداخت و سازمان امور مالیاتی اتفاق افتاده بیش از ۹۰.۵ درصد از کارتخوان‌ها و ابزار‌های #پرداخت در کشور پرونده مالیاتی دارند.

🔹رئیس کل سازمان توسعه #تجارت: این هفته اولین ثhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت سفارش رسمی واردات با رمزارز به #ارزشی معادل ۱۰ میلیون دلار با موفقیت صورت پذیرفت. تا پایان شهریور ماه استفاده از رمزارزها و قراردادهای هوشمند به صورت گسترده در #تجارت خارجی با کشورهای هدف عمومیت خواهد یافت.

🔹سازمان امور مالیاتی از محاسبه نرخ مالیات صفر درآمد بیمارستان‌ها، هتل‌ها و مراکز اقامتی و تفریحی تا ۵ سال از زمان صدور پروانه بر اساس قانون مالیات‌های مستقیم خبر داد.

🔹قیمت دلار با کاهش ۲۵۰ تومانی به ۳۱۵۰۰ تومان رسید.

🔹لورا روزن، خبرنگار آمریکایی: یک مقام اتحادیه اروپا گفت که در چهار روز گذشته مذاکرات در وین، تغییرات نهایی صورت گرفته است و تنها در چهار یا پنج پاراhttps://sahmeto.com/coins/GRT' target='_blank'>گراف از یک متن پیش نویس ۳۵ صفحه‌ای انجام شده است. اکنون، کاری باقی https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمانده است جز اینکه پایتخت ها تصمیم بگیرند «آره یا نه».

🔹پیتر استانو، سخنگوی سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا: اتحادیه اروپا از تهران و واشنگتن انتظار دارد فورا به متن نهایی توافق در وین پاسخ دهند. ما متن نهایی را در اختیار داریم. حال باید در این‌باره تصمیم‌گیری شود. پاسخ "آره یا نه" است.

🔹نور نیوز، رسانه نزدیک به شورای عالی امنیت ملی: اگرچه با توجه به سوابق رفتارهای قبلی انگلیس، فرانسه و آلمان در مذاکرات برجام و پس از آن، می‌توان گمانه‌هایی را در تحلیل چرایی سکوت سه کشور اروپایی مطرح کرد اما به طور قطع طی روزهای آینده و با ارائه جمع‌بندی نظرات کشورهای حاضر در مذاکرات پیرامون ایده‌های مطرح شده از سوی انریکه مورا، https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمایه دقیق‌تری در این خصوص به‌دست خواهد آمد.

🔹محمد مرندی مشاور سابق تیم مذاکره‌کننده: تا زمانی که متن حاصل از مذاکرات مورد بررسی دقیق در تهران قرار نگیرد، مسئولین مذاکره‌کننده https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمی‌توانند در مورد آن هیچ گونه اظهاری داشته باشند. در حال حاضر اظهار نظرهای رسانه‌ای فقط حدس و گمان هستند.

🔹وانگ کان، https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نماینده چین در مذاکرات وین از آمریکا خواست تصمیمات سیاسی فوری برای کمک به دستیابی به توافق در مذاکرات هسته‌ای ایران اتخاذ کند.

🔹عمویی، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس: در صورت توافق باید گزارش رفع تحریم ها برای مجلس ارسال شود.

🔹روسیه با موشک ماهواره‌بر سایوز، ماهواره ایرانی «خیام» را با موفقیت به فضا پرتاب کرد.

🔹ادعای مشاور زلنسکی: روسیه از پهپادهای ایرانی در جنگ اوکراین استفاده می‌کند.

📍اسپرسو بورسان ساعت ۸ صبح هر روز خلاصه‌ای از مهمترین اخباری که پیش از شروع معاملات #بازارها لازم است بدانید، در اختیار شما قرار می‌دهد.

🔗 fhttps://sahmeto.com/coins/AR' target='_blank'>ardayeeghtesad.com

🔗 https://bourseon.com

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2540084

در فردای اقتصاد بخوانید:

🔹 پناهگاه پول‌ها تغییر می‌کند؟

🔹 رسالت رسانه در تاریخ و جغرافیای امروز/دکتر محمد طبیبیان

🔹 اقتصاد ایران در تصرف تورم‌خواران

🔹 پیام برجامی قیمت دلار

🔹 سلاح پنهان جهانی علیه پوتین

🔗 fhttps://sahmeto.com/coins/AR' target='_blank'>ardayeeghtesad.com

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2540042

رسالت رسانه در تاریخ و جغرافیای امروز

✍️ دکتر محمد طبیبیان

📍مدت‌ها است رسم استفاده از اطلاعات آماری و تحلیل دقیق داده‌ها از سنت مدیران سیاسی و بسیاری نویسنده‌های روزنامه‌ها بر افتاده است که نشان از واگرایی است و جای تأسف. همه به فلسفیدن مشغول هستند و چون بسیاری در این راه نیز آموزش ندیده‌اند، به کلی‌گویی و تکرار مکررات و کاهیدن عقل به مانور در اطراف چند واژه مشغول هستند. یک راه‌حل مقدماتی و برای شروع این است که این سنت مستند و مستدل سخن گفتن در جامعه روزنامه‌نگاری کشور احیا و پایدار شود.

دکتر محمد طبیبیان در یادداشتی که برای فردای اقتصاد به نگارش درآورده، به عدم استفاده از داده‌ها و آمارها برای مستند کردن گزارش‌ها و تحلیل‌ها در رسانه نقد وارد کرده و می‌گوید اصلاح این کار، نیازمند آموزش کادرهای این رشته‌ها در مورد منابع آمار و اطلاعات و درک این داده‌ها همراه با آموزش روش‌های مقدماتی پردازش داده‌ها - چه آماری و عددی و چه غیر آن- است.

برای مطالعه این یادداشت کلیک کنید

🔗 fhttps://sahmeto.com/coins/AR' target='_blank'>ardayeeghtesad.com

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2540041

سرگیجه بازارها پس از بهبود نرخ بیکاری

🔸روز جمعه آمار بیکاری آمریکا برای ماه جولای منتشر شد و درحالی که خوش‌بینان منتظر عدم تغییر آن نسhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت به ماه گذشته در عدد ۳.۶ درصد و بدبینان منتظر افزایش این نرخ و انتشار سیگنال قدرتمندی از شروع یک رکود بودند، کاهش ۰.۱ درصدی و ثhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت عدد ۳.۵ درصد همه را شوکه کرد.

🔸مدت‌هاست که به دلیل سیاست‌های انقباضی شدید فدرال رزرو برای کنترل تورم، صحhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت از احتمال ورود اقتصاد جهانی به یک دوره رکودی بالا گرفته بود. حتی انتشار برخی آمارها همچون تولید ناخالص داخلی (GDP)، https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نماگرهای وضعیت تولید، سفارشات جدید، موجودی مواد اولیه در شاخص PMI، رشد بازدهی اوراق قرضه ۲ ساله به بالای ۳ درصد و افزایش مداوم اختلاف آن با نرخ اوراق ۱۰ ساله، این احتمال را افزایش داده بود. آمار بیکاری اما یکی از مهم‌ترین شاخصه‌ها برای سنجش ورود اقتصاد به رکود است و تغییرات آن سیگنال‌های مهمی را به بازارها مخابره می‌کند.

برای مشاهده گزارش کامل کلیک کنید

🔗fhttps://sahmeto.com/coins/AR' target='_blank'>ardayeeghtesad.com

@https://sahmeto.com/coins/FEG' thttps://sahmeto.com/coins/AR' target='_blank'>arget='_blank'>feghtesad

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2540017

پناهگاه پول‌ها تغییر می‌کند؟

💢فضای تورمی و التهاب‌های غیراقتصادی در سال‌های اخیر، بخش بزرگی از جامعه را برای یافتن پناهگاهی امن برای سرمایه‌های خود به #تکاپو انداخته است. وضعیتی که به خروج پول از سپرده‌های بانکی و بورس انجامیده و سفته‌بازی در #بازارهایی همچون ملک‌، دلار و #خودرو را رونق بخشیده است. حال در صورت احیای برجام، پناهگاه پول‌ها کدام #بازار خواهد بود؟ احتمال ریزش قیمت‌ها در کدام #بازار بالاتر است؟

🔹در این گزارش سرنوشت #بازارهای مسکن، دلار، #خودرو، بورس و بانک بعد از احیای برجام و رفع تحریم‌ها را بررسی کرده‌ایم.

در فردای اقتصاد بخوانید

🔗 fhttps://sahmeto.com/coins/AR' target='_blank'>ardayeeghtesad.com

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2540015

نبض تولید در اولین ماه تابستان

💢نظرسنجی از مدیران خرید بنگاه‌های صنعتی نشان می‌دهد که پنج عامل در افت شاخص مقدار تولید محصولات در تیرماه در مقایسه با خرداد ماه اثر گذاشته است. گزارش جدید شاخص مدیران خرید (شامخ) نشان می‌دهد که در تیرماه شامخ کل اقتصاد با ۴.۶۳واحد افت نسhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت به ماه قبل از آن به ۵۰.۱۰رسیده و شامخ بخش صنعت نیز با کاهش ۵.۷۲واحد، رقم ۵۳.۹۳ را ثhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت کرده است.

🔹به عقیده فعالان اقتصادی «روند کاهشی سفارشات»، «کاهش قدرت خرید مشتریان»، «قطعی‌های برق»، «تعطیلات تابستانی برخی از شرکت‌ها» و «کمبود مواد اولیه» باعث کاهش رشد تولید شده است. بر اساس گزارش مرکز پژوهش‌های اتاق ایران، وضعیت شاخص‌های صنایع منتخب نیز نشان می‌دهد که به ترتیب «صنایع چوب، کاغذ و مبلمان»، «وسایل نقلیه و قطعات وابسته»، «صنایع کانی غیرفلزی» و «ماشین‌سازی و لوازم خانگی» بیشترین افزایش شاخص کل را داشته و در مقابل «سایر صنایع»، «پوشاک و چرم»، «صنایع غذایی» و «صنایع شیمیایی» با کاهش شاخص کل روبه‌رو بوده‌اند.

متن گزارش را در فردای اقتصاد بخوانید

🔗 fhttps://sahmeto.com/coins/AR' target='_blank'>ardayeeghtesad.com

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2539960

بهبود انتظارات از بازدهی یک ساله بورس

💢در چهارمین دور از نظرسنجی «شاخص اطhttps://sahmeto.com/coins/MINA' thttps://sahmeto.com/coins/AR' target='_blank'>arget='_blank'>مینان بورسان» که با شرکت ۸۵ نفر از مدیران دارایی با متوسط سهام تحت تملک ۲.۵ هزار میلیارد تومانی انجام شد، انتظارات از بازدهی یک ساله بورس تهران با افزایش ۵ درصدی نسhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت به نظرسنجی ماه گذشته، به ۳۶ درصد رسیده است.

🔹در این میان اما همچنان به نظر می‌رسد که بازدهی بورس به سختی https://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بتواند خود را به تورم برساند. شاخص اطhttps://sahmeto.com/coins/MINA' thttps://sahmeto.com/coins/AR' target='_blank'>arget='_blank'>مینان بورسان که سنجه‌ای برای این موضوع است در مرداد روی ۵۰ ایستاد.

🔹در شاخص دیگری به نام «شاخص فرصت خرید» پیداست که مدیران دارایی نسhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت به ماه گذشته با احتیاط بیشتری به خرید سهام خواهند پرداخت. در این شاخص که هرچه به ۱۰۰ نزدیک‌تر باشد نشان از آماده‌باش کامل برای خرید در روزهای ریزشی دارد، در مرداد در محدوده ۵۶ ایستاده است درحالی که در ماه گذشته این شاخص بر روی ۶۶ بود.

🔹برآیند این اعداد نشان می‌دهد که انتظار مدیران دارایی برای بازدهی بورس تهران افزایش یافته اما همچنان وجود برخی ابهامات در وضعیت اقتصادی و سیاسی کشور، آن‌ها را در حالت محتاطانه نگه داشته است.

متن گزارش را اینجا بخوانید

🔗 fhttps://sahmeto.com/coins/AR' target='_blank'>ardayeeghtesad.com

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2539922

تحلیل برجامی آینده اقتصاد ایران با ۶ https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمودار

💢رشد سالانه نقدینگی در کشور ما طی سه سال گذشته بسیار بالا بوده و اگر چه روند آن طی ماه‌های اخیر تا حدی کاهنده شده، اما هنوز هم رشدهای ماهانه آن در محدوده بالایی است.

🔹در دهه ۹۰ دو مرتبه رشد سالانه نقدینگی به سقف تاریخی خود رسیده و در سال ۱۳۹۹ بالاخره توانسته به بالای ۴۱ درصد برسد. همزمان با این رشدهای بالای نقدینگی، تورم نیز به بالاترین سطوح تاریخی خود رسیده و دو مرتبه سقف‌های بلندتری را ایجاد کرده است.

🔹به صورت طبیعی چنین وضعیتی نشانه عدم اطhttps://sahmeto.com/coins/MINA' thttps://sahmeto.com/coins/AR' target='_blank'>arget='_blank'>مینان بالا و نوسانات زیاد در ارقام اسمی اقتصاد است که هر نوع تصمیم اقتصادی بلندمدت را به چالشی اساسی تبدیل می‌کند.

🔹به همین دلیل است که عده زیادی از کارشناسان اقتصادی مهم‌ترین اولویت و فوریت هر نوع سیاست اقتصادی را کنترل متغیرهای اسمی و پولی اقتصاد می‌دانند تا چنین رشدهای بالایی ماندگاری پیدا نکنند و ذهن‌ها نسhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت به رشدهای بالای ارقام اسمی اینرسی پیدا نکنند.

🔹اما اثر برجام بر کاهش درد انقباض در اقتصاد ایران چه خواهد بود؟

جزئیات بیشتر را در فردای اقتصاد بخوانید

🔗 fhttps://sahmeto.com/coins/AR' target='_blank'>ardayeeghtesad.com

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2539921

هزینه قیمه نذری چقدر می‌شود؟

🔻یکی از رسوم مذهبی پخت نذری در ماه محرم است. الhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بته با تورم‌های سنگین سال‌های اخیر و حذف دلار ۴۲۰۰ تومانی که منجر به رشد قیمت بسیاری از کالاهای اساسی شد، نذری دادن هم کار پرخرجی شده است.

🔻در این گزارش به این سوال پرداخته شده که اگر بخواهیم برای ۱۰۰ نفر خورشت قیمه نذری تهیه کنیم، حداقل هزینه آن چقدر خواهد بود.

@Feghtesad

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2539804

پایان ناکامی خریداران طلا؟

🔸امید خریداران طلا دوباره زنده شده؛ از زمانی که فدرال رزرو نرخ بهره خود را دوباره ۰.۷۵ واحد درصد افزایش داد اما این بار اونس جهش قیمت را تجربه کرد. پنجشنبه گذشته هم به دلیل افزایش تنش‌های ژئوپلیتیکی بین آمریکا و چین و همچنین تاکید اعضای فدرال رزرو بر تداوم سیاست انقباضی از ۱۸۰۰ دلار عبور کرد.

🔸«جیم کرامر» مجری مشهور در سی‌ان‌بی‌سی هم اخیرا گفته که اکنون زمان مناسبی برای ورود به #بازار طلاست. او به تحلیل https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمودار لری ویلیامز، تکنسین افسانه‌ای #بازار اشاره کرد: «ویلیامز دریافت که وقتی دلالان کوچک بیش از حد نسhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت به #بازار خوشبین می‌شوند، تقریباً همیشه نشانه‌ای است که قیمت‌ها نزدیک به اوج هستند. اما وقتی آنها بیش از حد بدبین می‌شوند، تقریباً همیشه نشانه‌ای از به کف رسیدن قیمت‌هاست». کرامر توضیح داد طبق آخرین گزارش Commitment of Traders، تعداد موقعیت‌های خرید معامله‌گران کوچک هم‌اکنون کمترین رقم از می ۲۰۱۹ است.

🔸اما درجه بالای ابهامات مانع از توصیه برخی کارشناسان به خرید می‌شود.

گزارش کامل «خریداران طلا در برزخ رکود و تورم» را اینجا بخوانید

🔗 fhttps://sahmeto.com/coins/AR' target='_blank'>ardayeeghtesad.com

نمایش بیشتر

سامانه هوشمند سهمتو پیام‌های تمام کانال‌های بورسی تلگرام را جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعی سیگنال‌های خرید و فروش هر کانال شناسایی و بازدهی سبد سهامی معرفی شده توسط هر کانال را محاسبه می‌کند و بر اساس پارامترهایی مثل بازدهی ماهانه سبد پیشنهادی کانال، قدرت تحلیلگر و میزان ریسکی که تحلیلگر برای سیگنال‌های خود ارائه می‌کند، آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. سهم‌های معرفی شده توسط سهمتو معمولا در کوتاه مدت سود مناسبی را به سرمایه‌گذار می‌رساند اما سهمتو هیچگونه مسئولیتی درمورد نماد های معرفی شده ندارد چرا که این سهم‌ها بر اساس اطلاعات برامده از شبکه اجتماعی معرفی می‌شود و سهمتو هیچ داده‌ای به محتوای شبکه اجتماعی اضافه یا کم نمی‌کند. سهمتو بر اساس مشخصات هر نماد از قبیل جذابیت خرید و فروش، ریسک سرمایه گذاری و شاخص ترس و طمع و پارامترهای دیگر مانند: تازگی سیگنال‌ها و اعتبار کانال‌ها که همگی براساس محتوای پیام های منتشر شده در کانال‌های بورسی هستند، بهترین نمادها را در صفحه سیگنال معرفی می‌کند.


نصب سریع اپلیکیشن:

خرید اشتراک
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما


 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟