مشخصات تریدر
logo

Bourseon | بورسان

bourseonshows@

رتبه بین تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه
بازدهی تریدر

بازدهی
ماهانه

0.0%

بازدهی
سه ماهه

0%

بازدهی
شش ماهه

0.0%

افت سرمایه

-19.7%

قدرت تحلیل

0.0%

ریسک

0.0%

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

عملکرد تریدر
نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ Bourseon | بورسان

0%
0%
نظر شما چیست؟
تریدر در شبکه اجتماعی

تعداد اعضای کانال تلگرام

19.1K

میانگین بازدید روزانه

22.9K

میانگین تعداد سیگنال روزانه

17

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

سیگنال تریدرها
فیلتر
بزودی
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2656654

سهم شهروندان از ثروت زیرزمینی در ۸۹ کشور

🔹منابع طبیعی از معادن گرفته تا نفت و گاز، موهhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت‌هایی برای بشر هستند که تولید قریب به اتفاق کالاها به نوعی به آنها وابسته است. کشورهای دارای وفور منابع، مقصد درآمدهای هنگفتی بوده‌اند. با این حال، حداقل ۱.۸ میلیارد نفر در کشورهای پرمنابع در فقر به سر می‌برند. درآمد حاصل از منابع در بسیاری از این کشورها نتوانسته در خدمت #رفاه شهروندان قرار بگیرد.

🔹در ایران هم که دارای وفور منابعی چون نفت و گاز و معادن است، این پرسش همواره مطرح بوده که آیا ثروت حاصل از منابع راهی به سوی سفره مردم پیدا می‌‏کند؟ هر چند که بعضاً سیاستمداران با رویکرد پوپولیستی پاسخ به این سوال را به #پرداخت مستقیم یارانه یا افزایش حقوق کارمندان تقلیل داده‌اند، اما چالش بنیادی این سوال دقیقاً همین بوده که دولت چگونه می‌تواند این درآمدهای فراوان را تبدیل به #رفاه مردم کند.

🔹شاخص حکمرانی منابع می‌‏تواند به خوبی به این سوال پاسخ و نشان دهد با وجود چالش‌های مشترک کشورهای دارای رانت منابع، ایران در چه جایگاهی نسhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت به دیگران به لحاظ کیفیت حکمرانی قرار دارد.

در فردای اقتصاد بخوانید

@Feghtesad

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K

تهدید اتمی؛ پیام قدرت یا ضعف؟

 

✍ دکتر رحمن قهرمانپور

 

📍دکتر رحمن قهرمانپور، متخصص روابط بین‌الملل در یادداشتی که برای فردای اقتصاد به نگارش درآورده است، به دو پیام ناخواسته‌ای اشاره می‌کند که پوتین با تهدید استفاده از سلاح هسته‌ای به جهان مخابره کرده است.

 

در بخشی از این یادداشت آمده است:

 

▪️سلاح هسته‌ای در ادبیات خلع سلاح و کنترل تسلیحاتی، سلاحی است برای استفاده نکردن. به عبارت ساده‌تر، قدرت سلاح هسته‌ای در آن است که استفاده نشود، زیرا وسعت و شدت تخریب جنگ هسته‌ای کاملا واضح و عیان است.

 

▪️درست است که در بازبینی استراتژی امنیت ملی روسیه در دو دهه اخیر، سطح و آستانه به‌کارگیری سلاح هسته‌ای کمتر شده، اما هنوز نشانه‌هایی مبنی بر اینکه روسیه عزم جدی برای شکستن تابوی هسته‌ای و استفاده از سلاح هسته‌ای دارد دیده https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمی‌شود.

 

▪️در مورد جنگ اوکراین نیز روسیه با وجود اینکه تاکنون تأکید داشته است امکان استفاده از سلاح‌های هسته‌ای وجود دارد، اما خود مقامات روسیه بهتر از هر کشور دیگری واقف هستند که اگر روسیه بخواهد تابوی استفاده از سلاح‌های هسته‌ای را بشکند، در واقع منافع این کشور نیز به‌‌عنوان یک کشور هسته‌ای آسیب خواهد دید و تعداد بیشتری از دولت‌ها در جهان به سمت سلاح‌های هسته‌ای پیش خواهند رفت و در این صورت اصلی‌ترین مزیت استراتژیک روسیه که همان دارا بودن سلاح نامتعارف است، کم‌اهمیت‌تر خواهد شد.

▪️استفاده از سلاح هسته‌ای یا تهدید به استفاده از آن، از دو زاویه قابل تحلیل است؛ از زاویه کنترل تسلیحاتی و از زاویه سیاسی.

 

▪️از زاویه کنترل تسلیحاتی روسیه اگر دست به سلاح هسته‌ای ببرد بدین معناست که در حال تبدیل به دولتی است که نگران بقا و امنیت خود است، درحالی‌که اصولا قدرت‌های بزرگ و هسته‌ای در ادبیات بین‌الملل، از مرحله بقا فراتر رفته‌اند. بنابراین اگر روسیه به اراده خود، دست به سلاح هسته‌ای ببرد، این پیام را به دنیا مخابره می‌کند که روسیه ضعیف‌تر شده و در آینده نیز ضعیف‌تر هم خواهد شد و در حال تبدیل شدن به یک قدرت معمولی در نظام بین‌المللی است.

 

▪️در ادبیات سیاسی معنای استفاده از سلاح هسته‌ای آن است که روسیه دیگر امیدی به بهبود روابط با غرب در سه تا چهار دهه آینده نخواهد داشت و درهای غرب به روی روسیه بسته خواهد شد. به نظر می‌رسد کماکان در دایره نخبگان روسیه، تعامل با غرب، یک اصل است.

 

📍بنابراین اگر روسیه دست به سلاح هسته‌ای ببرد، به این معناست که وضعیت اقتصادی روسیه از آنچه اکنون پیش‌بینی می‌شود، به مراتب بدتر خواهد بود و روسیه بدست خود به یک دولت متوسط در سطح بین‌الملل تبدیل خواهد شد و سلاح هسته‌ای نخواهد توانست جایگاه او را ارتقا دهد، درحالی‌که یکی از بنیان‌های اصلی قدرت روسیه در نظام بین‌الملل، داشتن سلاح‌های هسته‌ای است.

 

برای مطالعه مشروح این سرمقاله کلیک کنید

@Feghtesad

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K

چرا دلار از سقف تاریخی بازگشت؟

💢با اولین نشانه‌ها از جدی شدن احتمال آزادسازی ۷ میلیارد دلار پول بلوکه شده ایران، قیمت ارز دو روز پس از رکورhttps://sahmeto.com/coins/DASH' target='_blank'>دشکنی به کانال پایین‌تر نزول کرد.

📍چهارشنبه قیمت دلار پس از چهار روز از کانال تاریخی ۳۳ هزار تومان پایین آمد. دوشنبه گذشته بود که نرخ ارز برای اولین بار به بیش از ۳۳۵۰۰ تومان رسید. حتی دو خبر آزادی سیامک و باقر https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمازی، دو ایرانی-آمریکایی زندانی در ایران و احتمال آزادسازی دلارهای بلوکه شده ایران که بلافاصله پس از رکورhttps://sahmeto.com/coins/DASH' target='_blank'>دشکنی دلار منتشر شدند، نتوانست قیمت دلار را در روزهای گذشته کاهش دهد. چرا که به نظر می‌رسید بسیاری به دلیل وعده‌های مشابه ناکام قبلی بسیاری این اخبار را جدی نگرفتند و افکار عمومی آن را نوعی خبردرمانی در جهت خواباندن التهاب #بازار ارز تلقی کرد. به ویژه آنکه شورای امنیت ملی آمریکا هم آزادی این زندانی‌ها در ازای آزادسازی دلارهای بلوکه ایران را رد کرد. اما امروز با خروج «https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمازی»‌ها از ایران و انتقال آن‌ها به عمان، به نظر می‌رسد اخبار مذکور جدی‌تر گرفته شدند و همین موضوع موجب عقب‌نشینی دلار به کانال پایین‌تر شد.

📍الhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بته این تنها سیگنال مثhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت برجامی نبود. دیروز امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه گفت اگر آمریکا روال روزهای گذشته را ادامه دهد توافق در دسترس خواهد بود. از سوی دیگر، وی با اعلام آنکه ایران و آژانس برای حل مسائل پادمانی به نقشه راه دست یافته‌اند، مسیر توافق را هموارتر از قبل نشان داد.

📍از سوی دیگر، امروز میخائیل اولیانوف، https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نماینده روسیه در مذاکرات وین نیز پیش‌بینی کرد که این مذاکرات در اواسط ماه نوامبر (اواخر آبان) از سر گرفته شود. این تاریخ را که مصادف با پایان انتخابات میان‌دوره‌ای کنگره آمریکاست، پیش از این بسیاری از کارشناسان نیز برای زمان احتمالی ازسرگیری مذاکرات مطرح می‌کردند. پیش‌بینی اولیانوف می‌تواند امیدها به احیای برجام را زنده نگه دارد. هرچند به معنای عدم ازسرگیری مذاکرات در آینده نزدیک است. این تعلیق در مذاکرات می‌تواند مانع از افزایش جدی درجه خوشبینی‌ها به احیای برجام شود.

در ادامه این گزارش بخوانید:

▪️ثبات دلار هنوز شکننده است

▪️دو سناریو برای آینده دلار

برای مطالعه ادامه کلیک کنید

@Feghtesad

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K

حمایت بیش از سه چهارم آمریکایی‌ها از مذاکرات با ایران

🔹به گزارش رویترز بر اساس نظرسنجی «بنیاد گروه اوراسیا»، بیش از سه چهارم آمریکایی‌ها فکر می‌کنند که ایالات متحده باید مذاکرات هسته‌ای با ایران را پیگیری کند.

🔹در این نظرسنجی دو هزار و دو آمریکایی بین دوم تا هشتم سپتامبر (۱۱ تا ۱۷ شهریور) در خصوص سیاست خارجی آمریکا و نقش جهانی این کشور مورد پرسش قرار گرفتند که ۷۸.۹۸ درصد پاسخ دهندگان که نسhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت به سال قبل افزایش داشته، گفتند معتقدند آمریکا باید «به دنبال کردن گفت‌وگوها برای ممانعت از دستیابی ایران به سلاح اتمی در آینده نزدیک ادامه دهد»

@Feghtesad

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2656472

بی‌اعتنایی عربستان به درخواست نفتی آمریکا

💢اوپک پلاس با وجود مخالفت آمریکا تصمیم به کاهش تولید ۲ میلیون بشکه‌ای عرضه نفت گرفت، موضوعی که می‌تواند #بازار نفت را به شدت منقبض کرده و قیمت‌ها را در مسیر افزایشی قرار دهد.

🔹در همین چند روز قیمت نفت در واکنش به احتمال کاهش تولید بیش از ۹ درصد رشد کرد و در حال حاضر نفت برنت به بیش از ۹۳ دلار بر بشکه نفت‌خام آمریکا نزدیک به ۸۷ دلار بر بشکه قرار دارد.

🔹توافق در اوپک پلاس برای کاهش تولید ۲ میلیون بشکه‌ای نفت در حالی نشان از محکم‌تر شدن پیمان عربستان و روسیه دارد که کاملا در تضاد منافع با آمریکا است.

🔹بایدن از سویی به دلیل نزدیک بودن انتخابات میان دوره‌ای نیازمند قیمت‌های پایین نفت است و از سوی دیگر به دنبال فشار بیشتر به روسیه با همه ابزارهای ممکن از جمله کاهش درآمدهای نفتی است. از این رو است که کاهش ۲ میلیون بشکه‌ای تولید اوپک پلاس می‌تواند خشم کاخ سفید را برانگیزاند و روابط آمریکا و عربستان را روی لبه تیغ قرار دهد.

🔹اما آمریکا چه ابزارهایی برای خنثی کردن تصمیم اوپک پلاس دارد؟

جزئیات بیشتر را در فردای اقتصاد بخوانید

@Feghtesad

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K

مذاکرات برجام چه زمانی از سر گرفته می‌شود؟

▪️میخائیل اولیانوف، https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نماینده روسیه در مذاکرات رفع تحریم‌ها در وین، پیش‌بینی کرد که مذاکرات در اواسط ماه نوامبر – اواخر آبان- از سر گرفته شود.

▪️این خبر در شرایطی منتشر می‌شود که اخیرا سیگنال‎هایی از ادامه مذاکرات و احتمال دستیابی به توافق احیای برجام از سوی طرفین ارسال شده‌است.

▪️روز دوشنبه، یازدهم مهر پایگاه اطلاع‌رسانی «نورنیوز» در گزارشی از آزادسازی هفت میلیارد دلار از اموال بلوکه شده ایران در بانک‌های کره‌جنوبی در مقابل آزادی زندانیان دو تابعیتی ایرانی-آمریکایی خبر داد.

▪️بسیاری از کارشناسان بر این باور بودند که اگرچه آزادی این زندانیان دو تابعیتی ارتباطی با احیای برجام ندارد و مستقل از روند مذاکرات هسته‌ای است، اما آن را گامی اعتمادبخش و ناشی از حسن نیت طرفین برای احیای توافق سال ۲۰۱۵ ارزیابی می‌کنند.

برای جزئیات بیشتر کلیک کنید

@Feghtesad

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K

رئیسی: با عمل به وعده از سوی آمریکا و اروپا زمینه توافق خوب وجود دارد

📌رئیس جمهوری:

🔺مردم دنیا خاطرات بدی از دوره سلطه‌طلبی، یکجانبه‌گرایی و تجاوز به حقوق حقه ملت‌ها دارند.

🔺همکاری ایران با روسیه، چین و سازمان همکاری شانگهای، اتحادیه اوراسیا و سازمان همکاری‌های اکو می‌تواند قدرت‌های جدیدی پدید آورد.

🔺اگر آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها به تعهد خود عمل کنند فکر می‌کhttps://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نم زمینه برای توافق خوب وجود دارد.

@Feghtesad

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K

هشدار امیرعبداللهیان به اتحادیه اروپا

📌وزیر خارجه ایران در رایزنی تلفنی با وزیر خارجه ایتالیا گفت:

🔹ما بر اساس قوانین محکم خود نسhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت به درگذشت یکی از فرزندان‌مان متعهدیم و رسیدگی دقیق و عادلانه به آن با جدیت ادامه دارد.

🔹در عین‌ حال از مواضع و‌ مداخلات برخی مقامات اروپا در وقایع اخیر ناخرسندیم و اگر اتحادیه اروپا بخواهد با رفتاری دوگانه، اقدامی شتابزده و نسنجیده انجام دهد، باید منتظر اقدام موثر و متقابل ایران باشد.

▪️در روزهای اخیر مجله اشپیگل آلمان به نقل از یک منبع در وزارت خارجه این کشور گزارش داده که چندین کشور اروپایی پیشنهاد داده‌اند تحریم‌های جدیدی از سوی این اتحادیه علیه ایران با ادعای سرکوب خشونت‌آمیز اعتراضات در نظر گرفته شود.

▪️رویترز به نقل از اشپیگل گزارش داده که ۶ کشور آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، جمهوری چک و داhttps://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمارک در مجموع ۱۶ پیشنهاد برای اعمال تحریم علیه ایران در نظر گرفته‌اند و مدعی هستند که افراد و نهادهای مورد هدف تحریم مسئول اصلی سرکوب اعتراضات هستند.

@Feghtesad

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2655587

بیشترین رشد قیمت #خودرو در ۵ هفته

صعود قیمت #خودرو یک روز پس از آنکه نرخ دلار سقف تاریخی خود را شکست، شدت گرفت. امروز شاخص کل قیمت #خودروی بورسان که نوسانات تعدادی از #خودروهای داخلی و چینی #بازار ایران را رصد می‌کند بیشترین رشد از ۵ شهریور یعنی در ۵ هفته اخیر را ثhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت کرد. این در حالی بود که قیمت دلار امروز حتی نزولی بود و حدود ۲۵۰ تومان کاهش داشت. جزییات بیشتر

@Feghtesad

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2655271

تمدید بسته‌های اینترنتی کاربران بعد از پایان محدودیت‌ها

🔸 اختلالات اینترنتی وسیع در کشور باعث شده همه کاربران اینترنتی که بسته اینترنتی زمان دار استفاده می‌کنند متضرر شوند حالا رگولاتوری اعلام کرده که بعد از رفع محدودیت‌ها مدت زمان استفاده از حجم باقیمانده بسته‌های اینترنت کاربران تمدید می‌شود.

🔸 در اطلاعیه سازمان تنظیم مقررات آمده است: در پی هماهنگی انجام شده با اپراتورهای تلفن همراه، از زمان عادی شدن شرایط و رفع محدودیت‌ها در دسترسی به اینترنت، حجم باقیمانده بسته‌های اینترنت کاربران، معادل زمان قطعی، تمدید می‌شود.

🔸 اختلالات وسیع اینترنتی باعث چالش‌های زیادی برای کاربران شده و در ساعات مختلف دسترسی به کاربران به اینترنت عملا قطع است.

🔸در اطلاعیه رگولاتوری اشاره‌ای به جزییات بیشتر این تصمیم و اینکه تکلیف بسته‌های اینترنتی اپراتورهای ثاhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت که بدون استفاده مانده نشده است. همچنین در این اطلاعیه به این موضوع هم اشاره نشده که چگونه قرار است خسارتی که محدودیت‌های اینترنتی به اپراتورهای ارتباطی زده جبران شود.

متن کامل را در« فردای اقتصاد» بخوانید

@https://sahmeto.com/coins/FEG' target='_blank'>feghtesad

نمایش بیشتر

سامانه هوشمند سهمتو پیام‌های تمام کانال‌های بورسی تلگرام را جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعی سیگنال‌های خرید و فروش هر کانال شناسایی و بازدهی سبد سهامی معرفی شده توسط هر کانال را محاسبه می‌کند و بر اساس پارامترهایی مثل بازدهی ماهانه سبد پیشنهادی کانال، قدرت تحلیلگر و میزان ریسکی که تحلیلگر برای سیگنال‌های خود ارائه می‌کند، آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. سهم‌های معرفی شده توسط سهمتو معمولا در کوتاه مدت سود مناسبی را به سرمایه‌گذار می‌رساند اما سهمتو هیچگونه مسئولیتی درمورد نماد های معرفی شده ندارد چرا که این سهم‌ها بر اساس اطلاعات برامده از شبکه اجتماعی معرفی می‌شود و سهمتو هیچ داده‌ای به محتوای شبکه اجتماعی اضافه یا کم نمی‌کند. سهمتو بر اساس مشخصات هر نماد از قبیل جذابیت خرید و فروش، ریسک سرمایه گذاری و شاخص ترس و طمع و پارامترهای دیگر مانند: تازگی سیگنال‌ها و اعتبار کانال‌ها که همگی براساس محتوای پیام های منتشر شده در کانال‌های بورسی هستند، بهترین نمادها را در صفحه سیگنال معرفی می‌کند.


نصب سریع اپلیکیشن:

خرید اشتراک
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما


 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟