سیگنال پرو(تحلیل تکنیکال بورس ،اخبار ارز دیجیتال ،صرافی کوینکس)

@signalporo

سیگنالی بورس

نوع کانال

سیگنالی بورس

رتبه تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه

عملکرد تریدر

بازدهی
ماهانه

0.0%

بازدهی
سه ماهه

0%

بازدهی
شش ماهه

0.0%

افت سرمایه

-3.5%

قدرت تحلیل

0.0%

ریسک

0.0%

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ سیگنال پرو(تحلیل تکنیکال بورس ،اخبار ارز دیجیتال ،صرافی کوینکس)

0%
0%
نظر شما چیست؟

عملکرد تریدر

تعداد اعضای کانال تلگرام

6.9K

میانگین بازدید روزانه

945

میانگین تعداد سیگنال روزانه

17

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

سیگنال تریدرها

فیلتر
بزودی

#کدما

حمایت 8700

حدضرر، 7700

مقاومت

9600

9940

@signalporo

نمایش بیشتر

#فاذر

حمایت 91

حدضرر 85

مقاومت

100

110

140

@signalporo

نمایش بیشتر

شاخص ترس و طمع کریپتو به کمترین حد خود در 3 سال گذشته رسیده است

شاخص ترس و طمع معروف Alternative.me به پایین‌ترین حد خود در سطح ۸ از اواسط سال ۲۰۱۹ رسیده است که #بازارها از مارس ۲۰۲۰ (اسفند ۹۸) شاهد آن نبوده‌اند.

چنین افت شدید یک اندیکاتور ممکن است باعث ترس بیشتر سرمایه گذاران شود، اما در واقع نباید نگران کننده باشد زیرا ممکن است به عنوان اندیکاتور کف عمل کند. افت شدید این اندیکاتور بیشتر ناشی از افزایش نوسانات بیت کوین و افت ۱۰۰ درصدی آلت کوین لونا بود که قبل از سقوط ۳۰ میلیارد دلار #ارزش #بازار داشت.

ترس شدید را می توان در واقع نشانه ای از تسلیم شدن در آینده یا وضعیت فعلی در نظر گرفت زیرا این اندیکاتور هم احساسات و هم معیارهای #بازار را برای تعیین احساسات معامله گران و سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال دنبال می کند.

شاخص ترس و طمع اغلب برای تعیین وضعیت های فروش بیش از حد/خرید بیش از حد در #بازار استفاده می شود، ترس افراطی نشان دهنده #بازار بیش فروش شده و طمع افراطی یک #بازار بیش از حد خریداری شده را نشان می‌دهد.

به گزارش Alternative.me، این شاخص در حال حاضر نوسانات، حرکات #بازار، رسانه های اجتماعی، دامیننس و روندها را اندازه گیری می کند. نوسانات و حرکت #بازار به صورت حجمی بیشترین تأثیر را بر شاخص دارند.

روندها، رسانه های اجتماعی و نظرسنجی های متوقف شده در حال حاضر بیشتر بر احساسات اجتماعی معامله گران و سرمایه گذاران تأثیر می گذارند و ممکن است وضعیت #بازار را به درستی نشان ندهند.

در زمان انتشار این مقاله، بیت کوین به بالای ۳۰،۰۰۰ دلار بازگشته، که همچنان در صورت افزایش ناگهانی قدرت خرید، آن را برای اصلاح احتمالی مناسب می‌سازد. اما علیرغم کاهش فشار فروش، بیت کوین به تثبیت در اطراف حمایت هفت روز گذشته خود ادامه می‌دهد.

@signalporo

نمایش بیشتر

تحلیل تکنیکال سولانا(SOL)؛ سه شنبه 27 اردیبهشت

رمزارز سولانا(SOL) از سقف تاریخی خود در 261 دلار ، به میزان 86 درصد کاهش پیدا کرد. این رمزارز آخرین بار در 5 می(15 اردیبهشت) سقوط کرد و در اثر آن ، از سطح 95 دلاری به سطح 35 دلاری کاهش یافت. این نوسانات نزولی منجر شد که SOL به زیر کف محدوده قیمتی (66.19 دلار) برسد و با مانع 44.91 دلاری برخورد کند.

در نتیجه ی این روند نزولی، قیمت سولانا شکاف بین 44.91 دلار الی 60.03 دلار را پر کرد و در اثر آن ، فشار فروش تا حدودی کاهش پیدا کرد. علاوه بر آن، کف حمایت 44.91 دلاری، این فرصت را برای گاوها فراهم کرد که به #بازار برگردند.

قیمت سولانا از آن زمان تا به حال ، 69 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر در حدود سطح 58.72 دلاری در نوسان است. شواهد حاکی از ادامه این روند صعودی است. در نتیجه ، سرمایه گذاران در آینده می توانند انتظار داشته باشند که رشد فشار خرید بیت کوین به افزایش #ارزش سولانا منجر شود.

در چنین شرایطی ، سد مقاومت 77.98 دلاری ، تارگت بعدی SOL خواهد بود. سولانا طی این روند 36 درصد رشد می کند. در برخی از شرایط ، این روند صعودی می تواند تا 80 درصد ،قیمت سولانا را افزایش دهد.

علیرغم اینکه شرایط برای صعود سولانا مساعد به نظر میرسد ، اما با بسته شدن کندلی روزانه زیر سطح 44.91 دلاری ، قیمت به کف پایین تری میرسد و سناریوی گاوی باطل خواهد شد. در این صورت، خرس‌های SOL بر #بازار مسلط خواهند بود و قیمت سولانا  در مسیر افت51 درصدی به سمت سطح 21.05 دلاری قرار می گیرد

@signalporo

نمایش بیشتر

ادارات تهران، فردا (۲۸ اردیبهشت) تعطیل نیست

ملکی، معاون استانداری تهران:

🔹کمیته اضطرار آلودگی هوا لحظاتی قبل تشکیل جلسه داد و با توجه به بهبود شرایط آلودگی هوا فردا(چهارشنبه) ادارات تعطیل نخواهد بود.

👈روزای بدتر از این هم داشتیم ولی تعطیل عمومی نشده

امیدواریم حقوق پرسنل اتوببوسرانی شهری هم اضافه بشه تا دست از اعتراض بردارن.

بلکه اب و هوا هم به شرایط عادی برگرده😳😆

نمایش بیشتر

2345670

❇️ مقایسه قیمت و خالص #ارزش دارایی های شرکت سرمایه گذاری سپه #وسپه

✅ خالص #ارزش دارایی های هر سهم وسپه 18،959 ریال و نسبت P/NAV حدود 47% است.

#ارزش دارایی های بورسی هر سهم وسپه 17،524 ریال و قیمت پایانی این سهم در روز معاملاتی 1401/02/25 8،760 ریال می باشد.

✅ به عبارتی هر سهم 8،760 ریالی وسپه حدود 17،524 ریال سهام بورسی دارد. در صورتی که همه پورتفوی بورسی شرکت سرمایه گذاری سپه به فروش برسد به ازای هر سهم 8،764 ریال سود شناسایی می شود.

✅ مهمترین سهام های موجود در سبد سرمایه گذاری بورسی شرکت سرمایه گذاری سپه به #ارزش 21،029 میلیارد تومان عبارتند از: #کگل 21.67% ، #کچاد 21.01%، #وامید 10.77%، #فملی 9.21%،#شپدیس 7.46%، #فولاد 5.83% و #پارسان 4.53%.

✅ مهمترین پورتفوی غیر بورسی شرکت سرمایه گذاری سپه شامل 100% از مالکیت شرکت سرمایه گذاری مهر می باشد.

@signalporo

نمایش بیشتر

تعرفه واردات #خودرو کاهش یافت

🔺دولت می‌گوید به دنبال تنظیم #بازار #خودرو است و در این مسیر، روی واردات #خودروهای اقتصادی حساب باز کرده است. در این راستا، دولت هفته گذشته گام نخست را با آزادسازی واردات #خودرو (پس از چهار سال ممنوعیت) برداشت و حالا در گام دوم و برای تسهیل واردات تعرفه را کاهش داده است.

- هیات وزیران به پیشنهاد وزارت صنعت، معدن و #تجارت اصلاحات تعرفه‌ای را برای ۴۴۰ قلم کالا در نظر گرفته که #خودرو و قطعات نیز جزو آنها به شمار می‌رود. بر این اساس، سود بازرگانی ۴۱درصدی برای واردات #خودروهای ۱۰۰۰ تا دو‌هزار سی‌سی، به ۲۸‌درصد و سود بازرگانی #خودروهای زیر ‌هزار سی‌سی نیز به یک ‌درصد کاهش پیدا کرده است. بنابراین با توجه به حقوق ورودی چهاردرصدی، از این پس #خودروهای دارای حجم موتور ۱۰۰۰ تا دو ‌هزار سی‌سی، با تعرفه ۳۲درصدی (۲۸‌درصد سود بازرگانی به علاوه چهار‌درصد حقوق ورودی) و #خودروهای زیر ‌هزار سی‌سی با تعرفه پنج‌درصدی (یک‌درصد سود بازرگانی به علاوه چهار ‌درصد حقوق ورودی) امکان واردات خواهند داشت.

- البته با توجه به تغییر قیمت ارز مرجع در گمرک از ۴۲۰۰ به ۲۳۰۰۰ تومان، تعرفه واردات #خودرو نیز بر اساس ارز ۲۳‌هزارتومان محاسبه خواهد شد./ مجله #خودرو

👈به چه نحو تو ایران قیمت گذاری میشه این مهمه.#خودروی ۶۰۰۰ دلاری تا ۱۵۰۰۰ دلاری رو با قیمتهای نجومی میلیاردی به‌ ملت نفروشن.مافیای #خودرو و مسیولین خاطی مجازات بشن جلوی احتکار #خودرو گرفته بشه و ...

نمایش بیشتر

اعلام قیمت‌های جدید ذرت، جو و کنجاله سویا در سامانه بازارگاه

معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی در نامه‌ای قیمت‌های جدید ذرت، جو و کنجاله سویا در سامانه بازارگاه را اعلام کرد.

سقف قیمت فروش نهاده‌های دامی در مبادی ورودی برای هر کیلوگرم ذرت ۱۱ هزار و ۳۰۰ تومان، جو ۱۱ هزار و ۳۰۰ تومان و کنجاله سویا ۱۶ هزار و ۳۰۰ تومان تعیین شده است.

👈واقعا ممنون و متشکر بابت زحمات مسیولین

نمایش بیشتر

صندوق توسعه ملی بزودی سبدگردانی در بورس را آغاز می‌کند

غضنفری؛ رییس صندوق توسعه ملی در حاشیه همایش صندوق ثروت ملی و‌عدالت بین نسلی:

بزودی مانند صندوق‌های ثروت ملی دنیا و در چارچوب سیاست‌های دولت و نظام سبدگردانی را در بورس آغاز می‌کنیم و مطمئنا حضور صندوق در حوزه سرمایه‌گذاری در دستیابی به رشد اقتصادی ۸ درصدی کمک‌کننده خواهد بود.

صندوق ۵ «ب» نیست؛ درواقع صندوق توسعه ملی نه بودجه جاری است و نه بودجه عمومی. همچنین صندوق کمک به بورس یا بیمه اجتماعی و اقتصادی نیست. کار صندوق بنگاهداری نیست.

این تفکرات اشتباه بود که موجب نابودی حساب ذخیره ارزی شد‌ و حالا هم باعث شکست صندوق ‌خواهد شد که باید فورا و‌ جدی جلوی این تفکرات گرفته شود.

صندوق محلی است برای سرمایه گذاری و افزایش درآمدهایش؛ درآمدهایی که هم‌موجب توسعه کشور و‌هم تحقق نرخ رشد ۸ درصد خواهد شد./ایبنا

نمایش بیشتر

سامانه هوشمند سهمتو پیام‌های تمام کانال‌های بورسی تلگرام را جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعی سیگنال‌های خرید و فروش هر کانال شناسایی و بازدهی سبد سهامی معرفی شده توسط هر کانال را محاسبه می‌کند و بر اساس پارامترهایی مثل بازدهی ماهانه سبد پیشنهادی کانال، قدرت تحلیلگر و میزان ریسکی که تحلیلگر برای سیگنال‌های خود ارائه می‌کند، آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. سهم‌های معرفی شده توسط سهمتو معمولا در کوتاه مدت سود مناسبی را به سرمایه‌گذار می‌رساند اما سهمتو هیچگونه مسئولیتی درمورد نماد های معرفی شده ندارد چرا که این سهم‌ها بر اساس اطلاعات برامده از شبکه اجتماعی معرفی می‌شود و سهمتو هیچ داده‌ای به محتوای شبکه اجتماعی اضافه یا کم نمی‌کند. سهمتو بر اساس مشخصات هر نماد از قبیل جذابیت خرید و فروش، ریسک سرمایه گذاری و شاخص ترس و طمع و پارامترهای دیگر مانند: تازگی سیگنال‌ها و اعتبار کانال‌ها که همگی براساس محتوای پیام های منتشر شده در کانال‌های بورسی هستند، بهترین نمادها را در صفحه سیگنال معرفی می‌کند.


نصب سریع اپلیکیشن:

خرید اشتراک
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما


 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟