سیگنال پرو(تحلیل تکنیکال بورس ،اخبار ارز دیجیتال ،صرافی کوینکس)

@signalporo

سیگنالی بورس

نوع کانال

سیگنالی بورس

رتبه تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه

عملکرد تریدر

بازدهی
ماهانه

0.0%

بازدهی
سه ماهه

0%

بازدهی
شش ماهه

0.0%

افت سرمایه

-12.3%

قدرت تحلیل

0.0%

ریسک

0.0%

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ سیگنال پرو(تحلیل تکنیکال بورس ،اخبار ارز دیجیتال ،صرافی کوینکس)

0%
0%
نظر شما چیست؟

عملکرد تریدر

تعداد اعضای کانال تلگرام

6.9K

میانگین بازدید روزانه

517

میانگین تعداد سیگنال روزانه

8

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

سیگنال تریدرها

فیلتر
بزودی

در صورتی که گاوها در روزهای آینده بر #بازار مسلط شوند، ADA می تواند به سطح 0.55 دلاری بازگردد

بر اساس وب سایت رمزارزی کوین مارکت کپ(CoinMarketCap)، رمزارز ADA' target='_blank'>کاردانو(ADA) طی 24 ساعت گذشته اندکی کاهش یافته است و در لحظه انتشار این خبر، ADA در نزدیکی سطح 0.50 دلاری در حدود 0.48 دلار معامله می شود.

ADA پیش از این تلاش کرد که به بالای سطح0.51 دلاری برسد، اما تلاش آن ناکام ماند. در نتیجه، ADA در دومین روز متوالی به سمت میانگین متحرک 50 روزه (MA) حرکت کرد. اگر قیمت ADA بتواند در بالای 50 MA روزانه بسته شود، این نشان دهنده یک عامل گاوی در پرایس اکشن ADA در طول آخر هفته و هفته بعدی خواهد بود.

معامله گران ریسک پذیر که در بازه کوتاه مدت معامله می کنند ، نسبت به ADA خوشبین مانده اند زیرا این رمزارز از مقاومت یک روند نزولی که از اواسط ژوئن(اواخر خرداد) قیمت آن را محدود کرده بود، عبور کرد. قیمت ADA با وجود اینکه از ناحیه 0.55 دلاری عقب نشینی می کند ، درحال حاضر بالاتر از این روند نزولی حفظ شده است.

اگر گاوها بتوانند در روزهای بعدی مجددا بر #بازار مسلط شوند ، ADA به احتمال زیاد سطح 0.55 دلاری را مورد امتحان قرار خواهد داد ، اما گاوها باید با موفقیت از این سطح عبور کنند تا فشار فروش کاهش یابد. در نتیجه ، تارگت بعدی ADA حدود 0.69 دلار خواهد بود.

عامل قابل توجه بعدی در نقشه راه کادانو ، ارتقای هارد فورک واسیل (Vasil) است. ظاهراً این بروزرسانی ،مزایای قابل‌توجهی را برای بلاک چین ADA' target='_blank'>کاردانو به ارمغان می‌آورد. بر اساس پیش بینی تحلیلگران ، زمانی که چارلز هاسکینسون(Charles Hoskinson) تاریخ رسمی اجرای این بروزرسانی را اعلام کند، ADA به شدت افزایش خواهد یافت

@signalporo

نمایش بیشتر

پالیگان، رتبه اول در بین رمزارزهای معامله شده توسط نهنگ های اتریوم

طبق آمار پلتفرم Whale Stats، رمزارز MATIC به عنوان پرمعامله ترین توکن توسط 100 نهنگ بزرگ اتریوم در 24 ساعت گذشته ظاهر شد. بطوریکه از رمزارز SNX رد شد تا جایگاه اول را به دست آورد.

داده ها نشان می دهد که 100 نهنگ برتر اتریوم بیش از 82.6 میلیون دلار توکن پالیگان دارند. این فقط 2.83٪ از کل دارایی آنها را تشکیل می دهد. با این حال، 5000 کیف پول برتر اتریوم دارای حدود 144.4 میلیون دلار توکن متیک هستند.

نهنگ این ردیاب نهنگ ها گزارش داد که نهنگ های اتریوم در 48 ساعت گذشته حدود 3 میلیون دلار توکن متیک خریداری کردند. کیف پولی با نام “Bonobo” در یک تراکنش به #ارزش 1.81 میلیون دلار توکن پالیگان خریداری کرده است. همچنین اشاره کرد که رمزارز متیک در فهرست 10 توکن برتر خریداری شده توسط 100 برتر BSC قرار گرفت. بطوریکه دارایی آنها اکنون 31.87 میلیون دلار است.

متیک 21 درصد در 7 روز گذشته افزایش یافته است

پالیگان در زمان انتشار این خبر با قیمت متوسط ​​0.832 دلار معامله می شود. قیمت متیک در 7 روز گذشته بیش از 21 درصد افزایش یافته است. این رمزارز دارای حجم معاملات 24 ساعته در حدود 882.5 میلیون دلار است. با این حال، کاهش جزئی در کل دارندگان آن نیز گزارش شده است.

از طرفی داده ها نشان می دهد که نهنگ های اتریوم به طور انبوه رمزارز متیک را در 24 ساعت گذشته فروخته اند. با این حال، قیمت پالیگان نیز در همین بازه زمانی حدود 9 درصد کاهش یافته است. توکن متیک را می توان در لیست 10 قرارداد هوشمند برتر استفاده شده توسط نهنگ های اتریوم نیز یافت

@signalporo

نمایش بیشتر

2514992

#دارایکم

حمایت داینامیکی و خط روند نزولی محدوده 9300 الی 9200 تومان را دارد، مقاومت محدوده 10000 الی 10900 تومان را دارد. درصورت شکست مقاومت های مذکور هدف سهم 11300 تومان میباشد,

لازم به ذکر است تحلیل‌ها نظر شخصی بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده خود سهام داران میباشد,

@signalporo

نمایش بیشتر

2514891

#پالایش

در یک کانال صعودی در حال نوسان است، کف کانال محدوده 7300 تومان را دارد، درگیر با مقاومت میدلاین محدوده 8280 تومان میباشد، درصورت شکست مقاومت مذکور هدف سهم 9200 تومان میباشد،

لازم به ذکر است تحلیل‌ها نظر شخصی بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده خود سهام داران میباشد,

@signalporo

نمایش بیشتر

تورم نقطه‌به‌نقطه تیر ماه به ۵۴ درصد رسید/ عبور از شوک قیمتی حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی

🔹نرخ تورم ماهانه تیر به ۴.۶ درصد رسیده که در مقایسه با ماه قبل، ۷.۶ واحد درصد کاهش داشته است.

🔹 تورم ماهانه برای گروه‌های عمده «خوراکی‌ها، آشامیدنی‌ها و دخانیات» و «کالاهای غیرخوراکی و خدمات» به ترتیب ۵.۷ درصد و ۳.۸ درصد بوده است.

🔹نرخ تورم ماهانه برای خانوارهای شهری ۴.۵ درصد می‌باشد که نسبت به ماه قبل ۷ واحد درصد کاهش داشته است. همچنین این نرخ برای خانوارهای روستایی ۴.۸ درصد بوده که نسبت به ماه قبل ۱۱ واحد درصد کاهش داشته است.

🔹به نظر می‌رسد که پس از جهش قیمت‌های ماه گذشته به دلیل حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی، تورم به روند میان مدت خود بازگشته است. هر چند تورم همچنان در سطح بالایی قرار دارد.

🔹 نرخ تورم نقطه‌ای در تیر ماه به ۵۴ درصد رسیده که در مقایسه با ماه قبل ۱.۵ واحد درصد افزایش یافته است.

🔹نرخ تورم نقطه‌ای برای خانوارهای شهری ۵۲.۸ درصد بوده که نسبت به ماه قبل ۱.۴ واحد درصد افزایش داشته است. همچنین این نرخ برای خانوارهای روستایی ۶۰.۷ درصد بوده که نسبت به ماه قبل ۲.۵ واحد درصد افزایش داشته است.

🔹نرخ تورم سالانه تیر ماه برای خانوارهای کشور به ۴۰.۵ درصد رسیده که نسبت به ماه قبل، ۱.۱ واحد درصد افزایش نشان می‌دهد.

👇👇👇

💥اقای دکتر رییسی به این تورم ایجاد شده تورم نقطه به نقطه نمیگن تورم گلوله به گلوله به جان قشر متوسط و ضعیف میگن.حتما یکبار در مسیر پیاده بشین از ماشین و از حال قیمت اجناس ضروری با خبر بشین.

اختلاف طبقاتی رو به اوج خودش رساندید

نمایش بیشتر

پیش بینی گلد من ساچ از آینده قیمت جهانی مس

🔹تحلیلگران گلدمن در دو سال گذشته در میان هیاهوی صعودی بیش از حد انتظار کالاها – به ویژه مس – بوده اند اما این بانک اعلام کرد که این فلز اکنون ۴۰ درصد کمتر از انتظاراتش است و ریسک های رکود در اقتصادهای توسعه یافته باعث بدبینی تقاضا برای باقی سال ۲۰۲۲ خواهد شد.

🔹تحلیلگرانی از جمله نیکلاس اسنودون در یادداشتی ایمیلی نوشتند فشار انرژی جهانی که رشد را تهدید می‌کند، “به شدت به سمت تشدید تنش در زمستان متمایل است”. آنها نوشتند که افزایش #ارزش دلار به طور قابل توجهی روی مس تأثیر گذاشته است.

🔹این بانک قیمت مس را در سه ماه آینده ۶۷۰۰ دلار در هر تن پیش بینی می کند، در حالی که قبلاً ۸۶۵۰ دلار پیش بینی شده بود. این فلز که اغلب به عنوان نقطه عطف اقتصاد جهانی در نظر گرفته می شود، نسبت به رکورد در ماه مارس نزدیک به ۳۰ درصد کاهش یافته است. در حالی که مس به دلیل عرضه کم و استفاده از آن در فناوری‌های سبز که به سرعت در حال گسترش هستند، مورد علاقه تحلیلگران قرار گرفته بود.

🔹مس روز سه شنبه در بورس فلزات لندن ۰.۲ درصد کاهش یافت و تا ساعت ۱۱:۵۵ صبح در شانگهای به ۷۵۶۶ دلار در هر تن رسید.

هفته گذشته به پایین ترین حد خود از اواخر سال ۲۰۲۰ رسید بود.

🔹گلدمن ساچ گفت: مارپیچ نزولی قیمت مس که در جلسات اخیر شتاب گرفته است، منعکس کننده انتظارات رشد بدبینانه فزاینده است. این پایین‌ترین کاهش اخیر با افزایش باد مخالف مسیر رشد اروپا، به‌ویژه از تأثیر افزایش قیمت‌های گاز طبیعی منطقه‌ای بر فعالیت، مرتبط بوده است.

🔹گلدمن گفت که مس همچنان در مسیر رسیدن به ۱۵۰۰۰ دلار در سال ۲۰۲۵ است و با اشاره به “داستان رو به رشد ساختاری واضح صنعت( به اصطلاح ساختار گاوی شکل)” به دلیل اوج گرفتن عرضه معدن، گفت. گلدمن ، قیمت مس را در ۶ ماه آینده ۷۶۰۰ دلار و در ۱۲ ماه ۹۰۰۰ دلار در مقابل پیش بینی های قبلی ۱۰۵۰۰ دلار و ۱۲۰۰۰ دلار می بیند..

@signalporo

نمایش بیشتر

2514888

✍️ علیرضا پیمان‌ پاک، معاون وزیر صنعت، معدن و #تجارت: #تجارت ایران با روسیه و چین با رمزارزها آغاز می‌شود!

@signalporo

💥شاخص ترس و طمع در بیت کوین

⬇️ 31

نگاهی کلی به وضعیت امروز #بازار رمزارزها (۱مرداد)

تحکیم بیت کوین در حدود ۲۳ هزار دلار

پس از اینکه قیمت بیت کوین در تاریخ ۱۳ جولای (۲۲ تیر) به کف ۱۹ هزار دلاری رسید، گاو ها وارد میدان شدند و بار دیگر قدرت خود را نشان دادند. آنها توانستند تنها ظرف چند روز به بیت کوین کمک کند تا بتواند بخش زیادی از زیان های اخیر خود را جبران کرده و از مقاومت روانی ۲۰ هزار دلار بگذرد.

روزهای شنبه و یکشنبه این روند قدرت بیشتری پیدا کرد و باعث شد روز دوشنبه قیمت به منطقه ۲۲ هزار دلار وارد شود. این روند صعودی چند روز بعد نیز ادامه پیدا کرد، تا جایی که باعث شد بیت کوین روز ۲۰ جولای (۲۹ تیر) به مرز ۲۴ هزار دلار برسد. به این ترتیب بالاترین سطح قیمت این ارز طی یک ماه گذشته به ثبت رسید.

پس از انتشار خبر فروش بیت کوین های تسلا، این دارایی به مرحله اصلاح وارد شد و تقریباً دو هزار دلار از #ارزش خود را از دست داد ولی با این وجود روز گذشته بار دیگر تراز ۲۳۵۰۰ دلار را پس گرفت. در حال حاضر این دارایی با اندکی کاهش در حدود منطقه۲۳ هزار دلار معامله می‌شود و #ارزش #بازار آن با اندکی کاهش به ۴۳۵ میلیارد دلار رسیده است.

اتریوم کلاسیک همچنان پیشتاز است

اکثر آلتکوین های #بازار هفته گذشته عملکردی به مراتب بهتر از بیت کوین از خود نشان دادند. این امر را می‌توان از کاهش دامیننس بیت کوین تا مرز ۴۱.۷ درصد مشاهده کرد.

اتریوم که در این مسیر پیشتاز است اخیراً توانست از مرز ۱۶۰۰ دلار عبور کند. در حال حاضر، اتر با کاهش ۱.۵۷ درصدی خود با قیمت هزار و ۵۸۳ دلار در حال ترید شدن می باشد. در همین حال ریپل، کاردانو، سولانا، دوج کوین، پولکادات، شیبا و MATIC همگی به منطقه قرمز وارد شدند.

تنها رمز ارز صعودی امروز در بین دارایی های برتر، #بازار بایننس کوین است که با جهش کمتر از یک درصد به مرز ۲۷۰ دلار نزدیک شده است. در همین حال اتریوم کلاسیک همچنان با جهشی چشمگیر، نسبت به سایر رقبای خود عملکرد بهتری نشان داده است. این دارایی با ۵.۵ درصد رشد در تایم #فریم روزانه و بیش از ۵۵ درصد افزایش قیمت طی یک هفته، اکنون با قیمتی بیش از ۲۷ دلار معامله می‌شود.

#ارزش تجمعی #بازار ارزهای رمزنگاری شده نیز امروز با اندکی تغییر به ۱.۰۴۵ تریلیون دلار رسیده است.

@signalporo

نمایش بیشتر

شیبااینو به لحاظ #ارزش #بازار از ترون پیشی گرفت

براساس تازه ترین اطلاعات وبسایت مرجع CoinMarketCap، شیبااینو توانسته است با جذب 6.66 میلیارد دلار سرمایه در #بازار کریپتو، از ترون (TRX) پیشی بگیرد. این میم کوین محبوب اکنون به عنوان پانزدهمین ارز دیجیتال بزرگ #بازار، درست بالاتر از ترون با #ارزش #بازار 6.33 میلیارد دلاری قرار گرفته است. تحلیلگران این پیشرفت را به جریان‌های مثبت این اکوسیستم نسبت می دهند.

SHIB' target='_blank'>شیبا اینو به تازگی همکاری خود را با استودیوی بصری سازی The Third Floor (TTF) به منظور طراحی و ساخت پروژه SHIB.io The Metaverse آغاز کرده است. TTF بزرگترین شرکت بصری سازی است که به ایجاد IP های شناخته شده برای بازی های ویدیویی، VR/arget='_blank'>AR و سرگرمی های مبتنی بر مکان کمک می کند.

جامعه رمزنگاری همچنان منتظر اطلاعیه های جدیدی از سوی اکوسیستم SHIB' target='_blank'>شیبا اینو است. روز 20 جولای (29 تیر)، تیم پشتیبان شیبا یک تیزر ویدئویی را توییتر رسمی خود منتشر کرد که یک طوفان ابری را به تصویر می‌کشید. در زمان انتشار این پست، SHIB با قیمت 0.000012 دلار معامله می شد. درحال حاضر این ارز با رشد 12 درصدی در طول یک هفته، با قیمت 0.0000119 دلار معامله می شود.

طبق آمار WhaleStats، شیبااینو با فشار خرید از سوی نهنگ ها مواجه است و در میان 10 توکن برتر خریداری شده در بین 2000 نهنگ بزرگ ETH در 24 ساعت گذشته قرار گرفته است. از سوی دیگر، ممکن است پذیرش SHIB ، LEASH و BONE پس از همکاری FCF Pay با Jeripay امکان پذیر گردد. اوایل ماه جولای (اواسط تیر)، پلتفرم #پرداخت رمزنگاری FCF Pay مستقر در کانادا، این دارایی ها را به عنوان گزینه های #پرداخت برای بازرگانانی که از پلتفرم آن استفاده می کنند در دسترس قرار داد

@signalporo

نمایش بیشتر

سامانه هوشمند سهمتو پیام‌های تمام کانال‌های بورسی تلگرام را جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعی سیگنال‌های خرید و فروش هر کانال شناسایی و بازدهی سبد سهامی معرفی شده توسط هر کانال را محاسبه می‌کند و بر اساس پارامترهایی مثل بازدهی ماهانه سبد پیشنهادی کانال، قدرت تحلیلگر و میزان ریسکی که تحلیلگر برای سیگنال‌های خود ارائه می‌کند، آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. سهم‌های معرفی شده توسط سهمتو معمولا در کوتاه مدت سود مناسبی را به سرمایه‌گذار می‌رساند اما سهمتو هیچگونه مسئولیتی درمورد نماد های معرفی شده ندارد چرا که این سهم‌ها بر اساس اطلاعات برامده از شبکه اجتماعی معرفی می‌شود و سهمتو هیچ داده‌ای به محتوای شبکه اجتماعی اضافه یا کم نمی‌کند. سهمتو بر اساس مشخصات هر نماد از قبیل جذابیت خرید و فروش، ریسک سرمایه گذاری و شاخص ترس و طمع و پارامترهای دیگر مانند: تازگی سیگنال‌ها و اعتبار کانال‌ها که همگی براساس محتوای پیام های منتشر شده در کانال‌های بورسی هستند، بهترین نمادها را در صفحه سیگنال معرفی می‌کند.


نصب سریع اپلیکیشن:

خرید اشتراک
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما


 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟