کوین مارکت 360

@coinmarket360

سیگنالی رمز ارز

نوع کانال

سیگنالی رمز ارز

رتبه تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه

عملکرد تریدر

بازدهی
هفتگی

0.0%

بازدهی
ماهانه

0%

بازدهی
سه ماهه

0.0%

افت سرمایه

0.0%

قدرت تحلیل

0.0%

ریسک

0.0%

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ کوین مارکت 360

0%
0%
نظر شما چیست؟

عملکرد تریدر

تعداد اعضای کانال تلگرام

3K

میانگین بازدید روزانه

0

میانگین تعداد سیگنال روزانه

0

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

سیگنال تریدرها

فیلتر
بزودی
آموزش بورس
دنبال کننده:3K
2114197

بورس بلغارستان ۸ اوراق قابل معامله بورسی ارزهای دیجیتال راه‌اندازی کرد

🔸 بورس بلغارستان با راه‌اندازی ۸ اوراق قابل معامله بورسی (ETN)، معامله ابزارهای ردیابی نرخ بهای ارزهای دیجیتال بیت کوین و اتریوم را آغاز کرده و شهروندان بلغار می‌توانند از طریق #بازار سهام کشورشان در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنند. بورس بلغارستان در بیانیه خود گفته است: «سرمایه‌گذارانی که به دنبال محصولات ارز دیجیتال نوآورانه و مناسب هستند، اکنون می‌توانند به صورت آزادانه معاملات خود را از طریق ۸ اوراق قابل معامله بورسی انجام دهند.»

بورس بلغارستان می‌گوید که #بازار سهام این کشور به تبعیت از دویچه بورس آلمان و بورس یورونکست که ۲ سال پیش از چنین ابزاری رونمایی کردند، ETN های ارزهای دیجیتال را راه‌اندازی کرده است. مانیو مورونوف، #مدیر اجرایی بورس بلغارستان در این‌باره اظهار داشت: «اوراق قابل معامله بورسی به سرمایه‌گذاران این امکان را می‌دهند که بدون نیاز به ایجاد و مالکیت کیف پول‌های ارز دیجیتال و کلیدهای رمزنگاری‌شده، سرمایه خود را در دارایی‌های دیجیتال بگذارند.»

🆔Join 💎@CoinMarket360 💎

نمایش بیشتر

آموزش بورس
دنبال کننده:3K
2114196

مدیرعامل اوپن‌سی ضمن تأیید حمله فیشینگ، شایعات مربوط به سرقت ۲۰۰ میلیون دلاری را رد کرد

🔸 دوین فینزر، یکی از بنیان‌گذاران و مدیرعامل #بازار توکن‌های غیرمثلی (NFT) اوپن‌سی (OpenSea) شایعات مبنی بر نفوذ به کدبیس (Codebase) #بازار و سرقت ۲۰۰ میلیون دلار توسط مهاجمان را رد کرد. به گفته فینزر، تحقیقات نشان داده که مهاجم با استفاده از یک حمله فیشینگ توانسته تعدادی توکن غیرمثلی را به سرقت ببرد و از فروش آنها تاکنون ۱.۷ میلیون دلار اتریوم به کیف پول خود افزوده است. با این حال، وی می‌گوید این سرقت در نتیجه یک حمله هکری نبوده و اصرار دارد که حمله فیشینگ انجام شده نیز از طریق وب‌سایت اوپن‌سی صورت نگرفته است.

🆔Join 💎@CoinMarket360 💎

نمایش بیشتر

آموزش بورس
دنبال کننده:3K
2114195

مورگان استنلی: بلاک چین اتریوم ممکن است جایگاه خود را در برابر رقبایش از دست بدهد

🔸 غول بانکی مورگان استنلی (Morgan Stanley) هشدار داده بلاک چین اتریوم که زیربنای اکثر سیستم‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) جهان است؛ به دلیل هزینه‌های زیاد و نوسانات شبکه، ممکن است جایگاه خود را در برابر رقبایش از دست دهد. مورگان استنلی در این گزارش که اتریوم را برای سرمایه‌گذاران توضیح می‌دهد، گفته که هزینه‌های بالای تراکنش‌های اتر مشکلاتی در زمینه مقیاس‌پذیری ایجاد می‌کند و تقاضای کاربران را در معرض تهدید قرار می‌دهد.

این بانک همچنین در بخش دیگری از گزارش خود گفته که اتر رقبای برجسته‌ای شامل بایننس، سولانا و کاردانو دارد که هر کدام از آنها مانند شبکه اتریوم، ایجاد قراردادهای هوشمند را تسهیل می‌کنند؛ اما این کار را با قیمت‌های متفاوت و کمتری نسبت به اتریوم انجام می‌دهند.

🆔Join 💎@CoinMarket360 💎

نمایش بیشتر

آموزش بورس
دنبال کننده:3K
2114122

متاورس وبلند افزایش فروش هفتگی ۱۲۶ درصدی را ثبت کرد

🔸 در حالی که دنیای مجازی بلاک چین در چند ماه گذشته شاهد تقاضای قابل توجهی بوده، یک پروژه متاورس پیکسلی تعامل‌پذیر به نام وبلند (Webbland) افزایش فروش هفتگی ۱۲۶.۲۴ درصدی توکن‌های غیرمثلی (NFT) را به ثبت رسانده است. این پروژه در ۷ روز گذشته بیش از ۳.۶ میلیون دلار فروش داشته است. ۲ پنت‌هاوس وبلند نیز در این هفته به قیمت ۵۰ اتر (حدود ۱۴۰ هزار دلار) و ۴۸ اتر (حدود ۱۳۲ هزار دلار) به فروش رسیدند و به جمع ۱۵ توکن غیرمثلی معامله‌شده گران‌قیمت پیوستند.

پروژه وبلند شبیه به پروژه‌های متاورس سندباکس (Sandbox) و دیسنترالند (Decentraland) است، زیرا به بازیکنان اجازه می‌دهد که زمین داشته باشند، به NFT مجهز شوند، درخواست‌ها را انجام دهند و کاوش کنند. وبلند یک بازی نقش آفرینی آنلاین چندنفره است و بازیکنان درون بازی دارای آواتار هستند و می‌توانند در دنیای مجازی زمین به‌دست آورند.

🆔Join 💎@CoinMarket360 💎

نمایش بیشتر

آموزش بورس
دنبال کننده:3K
2113929

سانتیمنت: کاردانو در جمع ۳ شبکه توسعه‌یافته فضای ارز دیجیتال قرار گرفت

🔸 بر اساس داده‌های سانتیمنت، کاردانو یکی از فعال‌ترین شبکه‌های توسعه یافته در صنعت بلاک چین است. با توجه به تعداد مشارکت‌کنندگان در فعالیت‌های توسعه‌ای، کاردانو در رده سوم بلاک چین‌ها از نظر تعداد مشارکت‌کننده باقی مانده است. در حال حاضر سولانا فعال‌ترین پروژه توسعه‌یافته در #بازار است و با ۵۳۳ مشارکت‌کننده فعال، جایگاه نخست را حفظ می‌کند. جایگاه دوم نیز در اختیار شبکه اتریوم فرار دارد. همچنین کاردانو نیز با حدود ۱۲۰ مشارکت‌کننده فعال روزانه که دائماً روی توسعه این شبکه کار می‌کنند، در رده سوم قرار گرفته است. گفتنی است که سانتیمنت فعالیت‌ها و تعداد مشارکت‌ها را از طریق منابعی مانند گیت‌هاب (GitHub) ردیابی می‌کند.

🆔Join 💎@CoinMarket360 💎

نمایش بیشتر

آموزش بورس
دنبال کننده:3K
2113756

نرخ هش اتریوم به اوج تاریخی جدیدی رسید

🔸 همزمان با موج جدید فروش گسترده در #بازار ارزهای دیجیتال، قدرت استخراج اتریوم بار دیگر با رشد مواجه شده و به اوج تاریخی جدیدی رسیده است. رشد ادامه‌دار نرخ هش اتریوم از تابستان سال ۲۰۲۱ مشاهده شد؛ یعنی زمانی که دولت چین تصمیم گرفت صنعت استخراج را سرکوب کند. اتریوم روند کلی #بازار ارزهای دیجیتال را دنبال می‌کند و نسبت به روز گذشته با ۵ درصد افت مواجه شده است.

🆔Join 💎@CoinMarket360 💎

نمایش بیشتر

آموزش بورس
دنبال کننده:3K
2113437

کاهش بیش از ۷ درصد بهای شیبا اینو همزمان با افت قیمت بیت کوین به زیر ۳۸ هزار دلار

🔸 بهای ارز دیجیتال شیبا اینو همزمان با سقوط بیت کوین به زیر سطح ۳۸ هزار دلاری، کاهش پیدا کرد و حالا در محدوده ۰.۰۰۰۰۲۵ دلاری معامله می‌شود که نشانگر افت ۷.۷ درصدی بهای این میم کوین نسبت به ۲۴ ساعت گذشته است. شیبا اینو با این افت قیمت، تقریباً ۱۲ درصد پایین‌تر از اوج قیمت روز شنبه خود که به ۰.۰۰۰۰۲۸۲۷ دلار رسیده بود، معامله می‌شود. این افت قیمت ناشی از فشار فروشی است که #بازار ارزهای دیجیتال را در روز یکشنبه در نوردیده است و حتی راه‌اندازی سازمان خودگردان غیرمتمرکز دوجی دائو (Doggy DAO) در روزهای گذشته نیز مانع افت ۱۲ درصدی قیمت این میم کوین در ۲ روز اخیر نشد.

🆔Join 💎@CoinMarket360 💎

نمایش بیشتر

آموزش بورس
دنبال کننده:3K
2113343

قیمت بیت کوین به زیر 38 هزار دلار سقوط کرد زیرا احساسات کریپتو به «ترس شدید» نزدیک شد

چند روز طول کشید تا بیت‌کوین به پایین‌ترین سطح دو هفته‌ای سقوط کرد، اما احساسات بسیار سخت‌تر سقوط کرد.

🌐[LINK]

🆔 Join 💎@CoinMarket360💎

نمایش بیشتر

آموزش بورس
دنبال کننده:3K

آینده قیمت بیت کوین از نگاه کارشناس فیدلیتی؛ نوسانات کوتاه‌مدت چندان مهم نیستند

🔸 جورین تیمر (Jurrien Timmer)، یکی از کارشناسان اقتصادی شرکت سرمایه‌گذاری مشهور فیدلیتی اینوستمنتس (Fidelity Investments)، گفته است برای ارزیابی عملکرد بلندمدت بیت کوین باید چیزهایی به غیر از نوسانات قیمت را بررسی کرد. او معتقد است رشد شبکه و میزان پذیرش بیت کوین در سراسر جهان آینده این ارز دیجیتال را تا حد زیادی تضمین می‌کند.

🆔Join 💎@CoinMarket360 💎

نمایش بیشتر

آموزش بورس
دنبال کننده:3K

📌 به‌روزرسانی بزرگ کاردانو با موفقیت انجام شد

✅ اینپوت آوتپوت گلوبال (Input Output Global)، تیم توسعه بلاک چین کاردانو، اعلام کرد که آخرین به‌روزرسانی پایگاه کد این بلاک چین اکنون فعال شده است. با انجام به‌روزرسانی پلوتوس (Plutus) که برای از بین بردن موانع غیرمتمرکز سازی کاردانو طراحی شده، قدرت محاسباتی بیشتری به کاردانو داده می‌شود.

این درحالی است که قیمت توکن کاردانو همزمان به کمتر از یک دلار و به پایین‌ترین حد خود از اواسط فوریه ۲۰۲۱ (بهمن ۱۳۹۹) رسیده و حدود ۶۶ درصد ارزان‌تر از اوج قیمتی خود معامله می‌شود. با این حال متخصصان پلتفرم فایندر (Finder) پیش‌بینی کرده‌اند که قیمت کاردانو احتمالا تا سال ۲۰۳۰ از ۵۸ دلار عبور کند.

🆔Join 💎@CoinMarket360 💎

نمایش بیشتر

سامانه هوشمند سهمتو پیام‌های تمام کانال‌های بورسی تلگرام را جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعی سیگنال‌های خرید و فروش هر کانال شناسایی و بازدهی سبد سهامی معرفی شده توسط هر کانال را محاسبه می‌کند و بر اساس پارامترهایی مثل بازدهی ماهانه سبد پیشنهادی کانال، قدرت تحلیلگر و میزان ریسکی که تحلیلگر برای سیگنال‌های خود ارائه می‌کند، آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. سهم‌های معرفی شده توسط سهمتو معمولا در کوتاه مدت سود مناسبی را به سرمایه‌گذار می‌رساند اما سهمتو هیچگونه مسئولیتی درمورد نماد های معرفی شده ندارد چرا که این سهم‌ها بر اساس اطلاعات برامده از شبکه اجتماعی معرفی می‌شود و سهمتو هیچ داده‌ای به محتوای شبکه اجتماعی اضافه یا کم نمی‌کند. سهمتو بر اساس مشخصات هر نماد از قبیل جذابیت خرید و فروش، ریسک سرمایه گذاری و شاخص ترس و طمع و پارامترهای دیگر مانند: تازگی سیگنال‌ها و اعتبار کانال‌ها که همگی براساس محتوای پیام های منتشر شده در کانال‌های بورسی هستند، بهترین نمادها را در صفحه سیگنال معرفی می‌کند.


نصب سریع اپلیکیشن:

خرید اشتراک
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما


 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟