مشخصات تریدر
logo

اخبار فوری بورس

Akhabar_fooribourse@

رتبه بین تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه
بازدهی تریدر

بازدهی
ماهانه

0.0%

بازدهی
سه ماهه

0%

بازدهی
شش ماهه

0.0%

افت سرمایه

-9.0%

قدرت تحلیل

0.0%

ریسک

0.0%

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

عملکرد تریدر
نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ اخبار فوری بورس

0%
0%
نظر شما چیست؟
تریدر در شبکه اجتماعی

تعداد اعضای کانال تلگرام

63.3K

میانگین بازدید روزانه

9.9K

میانگین تعداد سیگنال روزانه

5

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

سیگنال تریدرها
فیلتر
بزودی
آموزش بورس
اخبار فوری بورس@Akhabar_fooribourse
رتبه:
دنبال کننده:63.3K
آموزش بورس
اخبار فوری بورس@Akhabar_fooribourse
رتبه:
دنبال کننده:63.3K
آموزش بورس
اخبار فوری بورس@Akhabar_fooribourse
رتبه:
دنبال کننده:63.3K

#پیش‌بینی_#بازار

#روزنه

✍🏻بورس اوراق بهادار سومین روز هفته جاری را کم‌رمق و با رگه‌های ضعیفی از تقاضا آغاز کرد. گرچه در چند دقیقه نخست معاملات خریداران دست برتر را داشتند اما رفته‌رفته افزایش عرضه‌ها در سطوح مختلف #بازار موجب شد تا شاهد معاملات نسبتا باثباتی در نزدیکی صفر تابلو اکثر نماد‌ها باشیم. با شروع نیمه دوم #بازار عرضه‌ها نیز تقویت شد اما همچنان وجود تقاضا کافی برای نماد‌ها عاملی برای عدم کاهش بی‌رویه قیمت‌ها بود. در این بین تقاضای موجود برای چند نماد بزرگ و البته شاخص‌ساز و بازگشایی #اخابر عاملی برای سبزپوشی شاخص شد. به این ترتیب شاخص کل با ثبت رشد 2 هزار واحدی در سطوح یک میلیون و 408 هزار واحدی قرار گرفت. نماگر هم‌وزن نیز همچنان یک قدم جلوتر از #بازار با افزایش 0.25 درصدی به کار خود پایان داد.

📄معاملات روز گذشته فارغ از عرضه‌های گاه ‌و بی‌گاهش نکته مثبتی داشت و آن هم وجود خریدار در کف #بازار بود. به واقع مادامی که تعادل نسبی میان عرضه و تقاضا برقرار باشد دست به دست شدن سهام می‌تواند عاملی برای خروج #بازار از وضعیت فعلی باشد. دلیل رشد 10 درصدی #ارزش معاملات خرد روز گذشته همین بود. در این بین اما دلایل فروشندگان قابل تامل است. افزایش سرسام‌آور نرخ بهره تحت تاثیر انتشار اوراق گام، کاهش قیمت کامودیتی‌ها در #بازار‌های جهانی و همچنین رشد پی‌ در پی #بازار‌های موازی و ایجاد حس جاماندگی از جمله دلایل فروشندگان برای حراج سهم‌های خود روی تابلو معاملات است. در رابطه با تاثیر تغییر قیمت در #بازار‌های جهانی و نرخ ارز به طور مفصل در یادداشت‌های گذشته صحبت کردیم. لذا امروز قصد داریم به مبحث افزایش نرخ بهره بدون ریسک بپردازیم.

📄نرخ بهره از دیرباز تاکنون یکی از اصلی‌ترین رقیب‌های #بازار سرمایه بوده و هست. به واقع تغییرات نرخ بهره بدون ریسک همواره روی کاهش یا افزایش میزان هرگونه سرمایه‌گذاری تاثیرگذار است. حال این سرمایه‌گذاری چه در حوزه تولید باشد چه در حوزه مسکن و چه در دیگر #بازار‌ها. به بیان دیگر نرخ بهره بدون ریسک همانطور که از اسمش پیداست نشانگر میزان بازدهی است که شما بدون پذیرش هیچگونه ریسکی می‌توانید دریافت کنید. لذا افزایش نرخ بهره به منزله افزایش ریسک انواع سرمایه‌گذاری‌ها خواهد بود. بنابراین چنانچه تغییری در نرخ بهره بدون ریسک رخ ندهد و شاهد کاهش گپ بین این نرخ با نرخ بهره بین بانکی باشیم، دیری نخواهد بود که این امر به یکی از ریسک‌های جدی #بازار بدل گردد.

📑 با توجه به عرضه‌های نسبی در روند روز گذشته به نظر می‌رسد #بازار کار خود را امروز کمی پر عرضه آغاز کند. با این حال چنانچه خریداران پای کار باشند، انتظار داریم رفته‌رفته شاهد بهبود تقاضا در کلیلت #بازار باشیم.

نمایش بیشتر

آموزش بورس
اخبار فوری بورس@Akhabar_fooribourse
رتبه:
دنبال کننده:63.3K

صندوق #پالایش و دارایکم "بخشی" خواهند شد

علی اکبر ایرانشاهی، سرپرست مرکز نظارت بر صندوق‌های سرمایه‌گذاری سازمان بورس گفت:

با مصوبه هیات وزیران در خصوص تغییر ساختاری صندوق‌های سرمایه‌گذاری دارا یکم و #پالایشی یکم و با تصویب اساسنامه و امیدنامه جدید آنها، این صندوق‌ها تبدیل به صندوق بخشی خواهد شد./سنا

حالا صندوق سرمایه‌گذاری بخشی چیست؟

در صندوق سرمایه‌گذاری بخشی ، شاخص یک صنعت خاص در نظر گرفته می‌شود و حد نصاب سرمایه‌گذاری در یک صنعت حداقل ۷۰ درصد و در سهام یک ناشر حداکثر ۳۰ درصد است.

نمایش بیشتر

آموزش بورس
اخبار فوری بورس@Akhabar_fooribourse
رتبه:
دنبال کننده:63.3K

📅 تقویت تقاضا در یک روز پاییزی

( دوشنبه هفتم آذرماه 1401)

💢 سهام در فرابورس پرطرفدار شد

☸️#بازارهای فرابورس در روزی که گذشت شاهد بهبود تقاضا، تشکیل صف‌های خرید و رشد قیمت‌ها بودند، سرمایه‌گذاران در این روز با اقبال به برگه‌های سهم یک جلسه معاملاتی مثبت را رقم زدند.

📍به گزارش #مدیریت ارتباطات فرابورس ایران طی معاملات روز جاری، دو‌شنبه هفتم آذرماه متغیرهای فرابورسی با رشد مواجه شدند، آیفکس 83 واحد بالا رفت و #ارزش معاملات سهام نیز رشدی بیش از 33 درصدی داشت.

آمارها نشان می‌دهد امروز حدود 5.5 میلیارد برگه انواع دارایی مالی به #ارزش 140 هزار میلیارد تومان در 209 هزار نوبت معاملاتی دادوستد شد.

امروز به روال همه دوشنبه‌ها عملیات #بازار باز بانک مرکزی پرحجم بود. به‌این‌ترتیب که 1.5 میلیارد برگه به #ارزش 136 هزار میلیارد تومان جابه‌جا شد.

☸️همچنین در #بازارهای سهام فرابورس 2.7 میلیارد برگه سهم به #ارزش یک هزار و 230 میلیارد تومان خریدوفروش شد که نسبت به روز گذشته رشدی 33 درصدی داشت.

در جریان #بازارهای امروز 1.1 میلیارد برگه نیز انواع واحدهای صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله، اوراق اختیار تبعی فروش و پذیره‌نویسی به #ارزش یک هزار و 550 میلیارد تومان مورد دادوستد قرار گرفت.

در اوراق مالی اسلامی نیز شاهد جابه‌جایی بیش از 17 میلیون برگه به #ارزش حدود یک هزار و 500 میلیارد تومان ب#ودیم.

🏢اما رصد معاملات نشان می‌دهد امروز معاملات مثبت نمادهای #آریا، #زاگرس، #فزر، #شراز، #صبا، #بگیلان و #ارفع باعث شد تا آیفکس 83 واحد بالا رفته و در سطح 18 هزار و 637 قرار بگیرد.

همچنین نمادهای #مفاخر، #زکشت، #ثغرب، #ثباغ، #کتوکا، #ودی و #ثالوند با رشد قیمت حداکثری در صدر جدول معاملات قرار گرفتند. این نمادها نوسان قیمتی بین حدود 7 تا 5.5 درصد را تجربه کردند.

☸️در مقابل اما سوی دیگر #بازار امروز، با وجود غلبه فضای مثبت بر کلیت معاملات شاهد کاهش قیمت و معاملات منفی در برخی نمادها نیز ب#ودیم. به‌این‌ترتیب که #دتوزیع، #دتولید، #قچار، #داوه، #افرا، #دبالک و #میهن با افت قیمت‌هایی از 4.3 تا حدود 3 درصد، بیشترین کاهش قیمت‌ها را داشتند.

این روند نشان می‌دهد فضای مثبت #بازار امروز باعث شد تا هیچ نمادی افت قیمت حداکثری را تجربه نکند.

در پایان #بازار روز دوشنبه نمادهای #گدنا، دی، #فزر، فرابورس، #ثالوند، #کرمان و #تلیسه در جدول پر تراکنش‌های #بازار قرار گرفتند.

نمایش بیشتر

آموزش بورس
اخبار فوری بورس@Akhabar_fooribourse
رتبه:
دنبال کننده:63.3K
آموزش بورس
اخبار فوری بورس@Akhabar_fooribourse
رتبه:
دنبال کننده:63.3K

#پیش‌بینی_#بازار

#روزنه

✍🏻بورس تهران دومین روز هفته جاری را در ادامه معاملات شنبه تا حدی پُر عرضه آغاز کرد به طوری که ضعف تقاضا در کلیت #بازار مشهود بود. البته نماد‌های کوچک و متوسط از ابتدای #بازار با معاملات روان‌تر و بهتری همراه بودند. با سوت شروع نیمه دوم #بازار اما شرایط تحت تاثیر رشد نرخ دلار و نزدیک شدن به کانال 36 هزار تومانی تغییر کرد و خریداران بیشتری پا به عرصه معاملات گذاشتند. به این ترتیب در انتهای جلسه معاملاتی یکشنبه شاخص کل افت اندک 2 هزار واحدی را ثبت کرد و طبق سایر جلسات معاملاتی، نماگر هم‌وزن رشد محدودی را به نمایش گذاشت.

📄تحرک خریداران در نیمه دوم معاملات روز گذشته مشهود بود. به واقع رشد نسبی نرخ دلار و نزدیک شدن به سطح 36 هزار تومانی و همسویی آن با اخبار و اتفاقات مثبتی نظیر بلوک خودرویی‌ها، مسائل مرتبط با بودجه و تثبیت شاخص بالای مقاومت یک میلیون و 400 هزار واحدی از جمله عواملی است که باعث شده تا خریداران از لاک دفاعی خارج شوند و دست به معاملاتی هرچند کم‌مقدار بزنند. لذا وجود ثبات نسبی مهم‌ترین و با اهمیت‌ترین مسئله پیش روی #بازار خواهد بود. از طرف دیگر کم‌‌رنگ شدن ریسک‌های پیش‌ رو عاملی برای بهبود تقاضا در کف #بازار است.

📑 و اما برای امروز انتظار داریم خریداران تا حدی فضای معاملات را تغییر دهند. از این رو به نظر می‌رسد با #بازاری متعادل و همراه با رگه‌هایی از تقاضا همراه باشیم.

نمایش بیشتر

آموزش بورس
اخبار فوری بورس@Akhabar_fooribourse
رتبه:
دنبال کننده:63.3K

به زودی؛

🔴در انتظار #بازار صعودی باشیم؟

محمود آشورزاده، کارشناس #بازار سرمایه با بیان اینکه اکنون #بازار وارد اصلاح شده است، گفت: به احتمال زیاد #بازار در کوتاه مدت مجدد به روند صعودی بازگردد اما اکنون #بازار در نگرانی لایحه بودجه به سر می‌برد.

🔻پارک پول حقیقی‌ها در صندوق‌ها با درآمد ثابت

آشورزاده با اشاره به اینکه سرمایه‌گذاران حقیقی عموما در روند اصلاحی یا رکودی به سمت صندوق‌های با درآمد ثابت حرکت می‌کنند، گفت: آمار این صندوق‌ها نشان داده‌ است از تاریخ ۱۷ آبان ورود حقیقی روند مثبتی داشته اما این ورود حقیقی‌ها به صندوق‌ها می‌تواند به منزله پارک پول در نظر گرفت که با شروع روند صعودی مجدد خروج پول حقیقی‌ها از صندوق‌ها را شاهد خواهیم بود.

نمایش بیشتر

آموزش بورس
اخبار فوری بورس@Akhabar_fooribourse
رتبه:
دنبال کننده:63.3K

پیش‌بینی بورس فردا

🔵 نقش #بازارهای موازی در پایان اصلاح #بازار سرمایه

▫️به طور کلی برای اتمام روند اصلاحی #بازار نیاز به دو فاکتور حجم و #ارزش معاملات است. زمانی که سهامداران قبلی به قصد شناسایی سود یا کاهش زیان، قیمت‌های فعلی را سطح مناسبی برای فروش سهام خود تشخیص می‌دهند روند صعودی سهام وارد اصلاح می‌شود. در این بین اگر حجم و #ارزش معاملات افزایش یابد، نشان‌دهنده ورود پول سهامداران جدید و تازه نفس به سهم است که مقدمه ادامه روند را مهیا می‌سازد.

▪️این فرآیند زمانی اتفاق می‌افتد که پول هوشمند #بازار سرمایه را به عنوان بالاترین بازدهی در بازه زمانی مشخصی تشخیص دهد. از این جهت مشاهده لحظه‌ای #بازارهای موازی نظیر #بازار پول و #بازار ارز برای اهالی بورس اهمیت پیدا می‌کند. در حال حاضر در #بازار پول نرخ YTM اوراق اسناد خزانه اسلامی که با نماد اخزا در تابلو بورس قابل معامله است به بالاترین سطح در سال‌های اخیر رسیده است. همچنین با توجه به سیاست‌های اتخاذ شده از سوی دولت و بانک مرکزی پیش‌بینی می‌شود این روند افزایشی تداوم یابد.

نمایش بیشتر

آموزش بورس
اخبار فوری بورس@Akhabar_fooribourse
رتبه:
دنبال کننده:63.3K
2764990

سکه به کانال 17 میلیون تومان رسید

🔹قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز ۶ آذر ۱۴۰۱ وارد کانال ۱۷ میلیون تومانی شد.

سامانه هوشمند سهمتو پیام‌های تمام کانال‌های بورسی تلگرام را جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعی سیگنال‌های خرید و فروش هر کانال شناسایی و بازدهی سبد سهامی معرفی شده توسط هر کانال را محاسبه می‌کند و بر اساس پارامترهایی مثل بازدهی ماهانه سبد پیشنهادی کانال، قدرت تحلیلگر و میزان ریسکی که تحلیلگر برای سیگنال‌های خود ارائه می‌کند، آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. سهم‌های معرفی شده توسط سهمتو معمولا در کوتاه مدت سود مناسبی را به سرمایه‌گذار می‌رساند اما سهمتو هیچگونه مسئولیتی درمورد نماد های معرفی شده ندارد چرا که این سهم‌ها بر اساس اطلاعات برامده از شبکه اجتماعی معرفی می‌شود و سهمتو هیچ داده‌ای به محتوای شبکه اجتماعی اضافه یا کم نمی‌کند. سهمتو بر اساس مشخصات هر نماد از قبیل جذابیت خرید و فروش، ریسک سرمایه گذاری و شاخص ترس و طمع و پارامترهای دیگر مانند: تازگی سیگنال‌ها و اعتبار کانال‌ها که همگی براساس محتوای پیام های منتشر شده در کانال‌های بورسی هستند، بهترین نمادها را در صفحه سیگنال معرفی می‌کند.


logo-samandehi
خرید اشتراک
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما


 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟