نمادهای پیشنهادی

@suggestedstock

سیگنالی بورس

نوع کانال

سیگنالی بورس

رتبه تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه

عملکرد تریدر

بازدهی
ماهانه

0.0%

بازدهی
سه ماهه

0%

بازدهی
شش ماهه

0.0%

افت سرمایه

-0.2%

قدرت تحلیل

0.0%

ریسک

0.0%

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ نمادهای پیشنهادی

0%
0%
نظر شما چیست؟

عملکرد تریدر

تعداد اعضای کانال تلگرام

4.9K

میانگین بازدید روزانه

3.6K

میانگین تعداد سیگنال روزانه

7

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

سیگنال تریدرها

فیلتر
بزودی
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:4.9K

خارج از جریان اصلی:

یکی از جریان سازی هایی که در چند وقت اخیر به شکل گسترده در #بازار صورت گرفت ما نیز در کانال گرفتار آن شدیم گره زدن شرایط گروه #خودرویی و #بازار به بلوک #خودرویی بود. این کار اشتباه بود و نتیجۀ آن را در معاملات امروز گروه مشاهده می‌کنیم. #خودرو و #خساپا محدوده های مهم خود را مجددا از دست دادند و گروه مثل معتادی شده که با نرسیدن خبر بلوکی از هم می‌پاشد.

در واقع برخلاف القای جریان اصلی نامه نگاری بین صمت و خصوصی سازی اتفاق مثبتی برای گروه نبود. ما هم یکبار به بی اهمیّتی این نامه ها اشاره کردیم اما جریان اصلی تأکید داشت که بسیار مهم است!!

اکنون به نظر میرسد طولانی شدن روند قیمت گذاری به دلیل اختلاف نظر طرفین و ابهام در شرایط خریدار یا خریداران بلوک ها است.

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:4.9K

🔹در ادامۀ پیگیری موضوعات مهم برای نماد #وامیر

11- شرکت باما زیرمجموعۀ مهم وامیر در کدال شفاف سازی مهمی منتشر کرد: "پیرو اخبار منتشر شده در پایگاه خبری خبرگزاری #فارس مبنی بر صدور پروانه بهره‌برداری معدن مس در استان اردبیل به استحضار می رساند پروانه بهره برداری شرکت سرزمین جلگه های آسمانی (شرکت وابسته با 30 درصد سهام) با ذخیره 69420000 تن صادر گردید."

شرکت جلگه های آسمانی یکی از پر حاشیه ترین شکرت های معدنی کشور است و پیشرفت در پروژه بهره برداری از این معدن می‌تواند به نفع #کاما و #وامیر باشد.

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:4.9K
2463274

🔸#بترانس

بعد از تکمیل موج 5 اصلاحی در 150 تومان وارد روند جدیدی شد و طی شش ماه گذشته توانست موج 1 صعودی را تکمیل کند و وارد موج 2 که معمولا بهترین زمان خرید قبل از آغاز قوی‌ترین رشد موجی است، شود.

انتظار داریم سهم پس از مدتی استراحت و جذب انرژی لازم مقاومت 270 تومانی را پشت سر گذاشته و به سمت مقاومت 310 تومانی حرکت کند.

در بلندمدت نیز هدف 420 تومانی را می توان برای سهم متصور بود.

@suggestedstock

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:4.9K

قرص قرمز:

مدیرعامل و مالک شرکت مایکرو استراتژی اعلام کرد این شرکت در کانال 20 هزار دلاری 480 بیت کوین دیگر خریداری کرده است. بزرگترین هولدر شناخته شدۀ بیت کوین اکنون 129699 عدد بیت کوین با متوسط قیمت 30664 دلار دارد.😎

رئیس جمهور السالوادور نیز اعلام کرد در کانال 19 هزار دلاری 80 بیت کوین دیگر برای دولت السالوادور خریده است. بوکله از کسانی که بیت کوین های خود را ارزان فروختند تشکر کرد.🤔

کانال نمادهای پیشنهادی نیز در همین محدوده 0.08 دیگر بیت کوین خریداری نمود.😊

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:4.9K

▪️در #بازار سرمایه: مهمترین اتفاق آخر هفته اصلاح سنگین قیمت کامودیتی ها به ویژه محصولات فولادی در #بازارهای جهانی بود. موضوعی که اثر آن را در معاملات امروز و فشار فروش در نمادهای بزرگ مشاهده می‌کنیم.

#بازارهای جهانی تحت تأثیر رکود و تورم در کشورهای صنعتی وضعیت خوبی ندارند و فعلا بهتر است از نمادهای مرتبط با این اخبار در بورس دوری کرد. همچنین انتظار داریم به همین دلیل شاهد حرکت نقدینگی به سمت نمادهای کوچکتر باشیم.

شب گذشته نمادهای پیشنهادی را نیز به همین دلیل همچنان با حضور کم رنگ نمادهای بزرگ و کامودیتی محور بستیم. گزینۀ کمتر شناخته شده و کوچک و جذاب جدیدی هم به لیست اضافه شد #غناب ؛ در مورد وضعیت مطلوب بنیادی و علت قرار گرفتن آن در "ریسک بالا" بیشتر صحبت خواهیم کرد.

برگردیم به #بازار: اگر امروز و این هفته شاهد حرکت رو به بالایی از ارز نیمایی نباشیم احتمال اصلاح شاخص تا 1.480 مجددا افزایش می‌یابد.

@suggestedstock

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:4.9K

🔰نمادهای پیشنهادی

پیشنهادات زیر را با توجه به اطلاعات شخصی و ریسک پذیری خودتان مدنظر قرار دهید و یا آنها را در قالب یک پورتفو (هر کدام به میزان 10%) گردآوری کنید.

ریسک پایین ( #وغدیر #ونفت #های_وب #سپید )

ریسک متوسط ( #بترانس #غشهداب #پرداخت )

ریسک بالا ( #غناب #وامیر #وآفر )

همچنین برای اصلاح پورتفو و کسب بازدهی بیشتر می‌توانید از سرویس راهنمایی خصوصی استفاده کنید. 👇👇

@Private_guidance

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:4.9K

▪️نمادهای پیشنهادی

کانال "نمادهای پیشنهادی" هر دو هفته 10 سهم ارزنده از برترین شرکت های #بازار سرمایه را در قالب یک سبد (پورتفو) معرفی میکند. برای استفادۀ بهتر از این پیشنهادات نکات زیر را مدنظر داشته باشید:

♦️لیست نمادهای پیشنهادی هر دو هفته یکبار به‌روزرسانی می‌شود و معمولاً چند سهم از 10 سهم معرفی شده تغییر میکند. مبنای این تغییرات ایجاد فرصت های جدید سرمایه گذاری است که بر اساس تحلیل های تیم تحلیلی کانال به دست می آید.

♦️حذف یک سهم از سبد لزوماً به معنای ارزنده نبودن آن نیست و تا زمانی که سهم طبق تحلیل های ارائه شده قبلی عمل کند و یا از قدرت خریدار برخوردار باشد، می‌توانید با آن همراه باشید.

♦️وزن پیشنهادی برای هر یک از این 10 سهم در سبد، 10% از دارایی است. توجه به وزن هر سهم، به شما در تشکیل یک پورتفو متوازن و مناسب یاری می‌رساند.

♦️در طول هفته در کانال، به تحلیل وضعیت #بازار سرمایه و تحلیل نمادهای پیشنهادی می‌پردازیم.

👈با توجه به ارزیابی های انجام شده بازدهی نمادهای پیشنهادی معمولاً بهتر از شاخص کل و عمده صندوق های سهامی قابل معامله بوده است. با این وجود لازم است با توجه به سطح ریسک پذیری (پایین، متوسط، بالا) و سطح دانش و اطلاعات خودتان نسبت به خرید و فروش سهام اقدام کنید.

شاد و پر سود باشید

💐💐

@suggestedstock

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:4.9K

سرفصل های قبلی همچنان به قوّت خود باقی می‌مانند.

♨️نمادهای پیشنهادی:

هر دو هفته یکبار لیست به روز رسانی می‌شود.

🔸🔹تحلیل تکنیکال و بنیادی:

در طول هفته به بررسی و تحلیل نمادهای پیشنهاد شده می‌پردازیم.

▪️در #بازار سرمایه:

در ابتدا و انتهای روزهای هفته به بررسی وضعیت کلی #بازار، شاخص کل، گروه ها، نمادها و مهمترین اخبار #بازار سرمایه می‌پردازیم.

امیدواریم کانال نمادهای پیشنهادی به عنوان یکی از انگشت شمار تولیدکنندگان محتوای اصیل در #بازار سرمایه مورد توجه بیشتر شما همراهان گرامی قرار گیرد. کانال را به دوستان و عزیزانتان معرفی کنید.

شاد و پرسود باشید

💐💐💐

@suggestedstock

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:4.9K
2461212

روانشناسی معامله گر:

محتوای جدید دیگری است که اخیرا در رابطه با آن چند مطلب منتشر کردیم و مورد استقبال شما همراهان گرامی قرار گرفت.

در این سرفصل به مهمترین ویژگی های یک معامله گر حرفه ای اشاره خواهیم کرد. همچنین به مقایسه رفتارهای آماتور و حرفه ای می‌پردازیم.

@suggestedstock

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:4.9K
2461189

خارج از جریان اصلی:

محتوای جدید دیگری است که در کانال به آن خواهیم پرداخت. در این سر فصل دربارۀ موضوعاتی از #بازار سرمایه که کمتر در شبکه ها و کانال های فضای مجازی دربارۀ آن صحبت می‌شود، صحبت خواهیم کرد.

مواردی همچون موج های رسانه ای-تحلیلی، تحلیل های غلط، پیش بینی ها و پیش فرض های ناقص، رفتار بازیگران و دانه درشت ها، پول هوشمند و سهام شرکت هایی که کمتر کسی به آن ها توجه میکند.

@suggestedstock

نمایش بیشتر

سامانه هوشمند سهمتو پیام‌های تمام کانال‌های بورسی تلگرام را جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعی سیگنال‌های خرید و فروش هر کانال شناسایی و بازدهی سبد سهامی معرفی شده توسط هر کانال را محاسبه می‌کند و بر اساس پارامترهایی مثل بازدهی ماهانه سبد پیشنهادی کانال، قدرت تحلیلگر و میزان ریسکی که تحلیلگر برای سیگنال‌های خود ارائه می‌کند، آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. سهم‌های معرفی شده توسط سهمتو معمولا در کوتاه مدت سود مناسبی را به سرمایه‌گذار می‌رساند اما سهمتو هیچگونه مسئولیتی درمورد نماد های معرفی شده ندارد چرا که این سهم‌ها بر اساس اطلاعات برامده از شبکه اجتماعی معرفی می‌شود و سهمتو هیچ داده‌ای به محتوای شبکه اجتماعی اضافه یا کم نمی‌کند. سهمتو بر اساس مشخصات هر نماد از قبیل جذابیت خرید و فروش، ریسک سرمایه گذاری و شاخص ترس و طمع و پارامترهای دیگر مانند: تازگی سیگنال‌ها و اعتبار کانال‌ها که همگی براساس محتوای پیام های منتشر شده در کانال‌های بورسی هستند، بهترین نمادها را در صفحه سیگنال معرفی می‌کند.


نصب سریع اپلیکیشن:

خرید اشتراک
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما


 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟