نمادهای پیشنهادی

@suggestedstock

سیگنالی بورس

نوع کانال

سیگنالی بورس

رتبه تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه

عملکرد تریدر

بازدهی
ماهانه

0.0%

بازدهی
سه ماهه

0%

بازدهی
شش ماهه

0.0%

افت سرمایه

-38.0%

قدرت تحلیل

0.0%

ریسک

0.0%

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ نمادهای پیشنهادی

0%
0%
نظر شما چیست؟

عملکرد تریدر

تعداد اعضای کانال تلگرام

4.9K

میانگین بازدید روزانه

2.8K

میانگین تعداد سیگنال روزانه

3

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

سیگنال تریدرها

فیلتر
بزودی
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:4.9K

🔺تورم آمریکا 8.5%

کاهش تورم در آمریکا مانع از افزایش بیش از انتظار نرخ بهره فدرال رزرو خواهد شد و سیگنال خوبی برای کامودیتی هاست.

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:4.9K

▪️از 712 نماد معامله شده در روز جاری:

58 نماد به #ارزش 145 میلیارد تومان با صف خرید و 55 نماد به #ارزش 130 میلیارد تومان با صف فروش به پایان رسیدند که وضعیت کاملا برابری بود.

شاخص کل نیز با افت تقریبی 3500 واحدی به 1.448 میلیون واحد رسید.

#ذوب و #فزر بیشترین ورود پول های درشت را به خود اختصاص دادند و به ترتیب با مبالغ 13 و 7.5 میلیارد تومان در صدر ورود پول های درشت امروز بودند.

بیشترین خروج نیز برای #آریان و #شراز هر دو با 9 میلیارد تومان به ثبت رسید.

امروز بیشترین پول حقیقی ها به صندوق های درآمد ثابت، بیمه و کانی غیرفلزی وارد شد و بیشترین خروج از شیمیایی، خودرویی، #پالایش، بانک رقم خورد.

حقیقی ها بیشترین خرید را در نمادهای #فزر #فولاد #شفن #غویتا داشتند و حقوقی ها بیشترین حمایت را از #خساپا #شپنا #فملی #وبملت بعمل آوردند.

#ارزش معاملات خرد سهام 2000 میلیارد تومان بود که نسبت به روز قبل 20% کاهش داشت و #بازار با خروج مبلغ 200 میلیارد تومان پول حقیقی به تعطیلات پایان هفته رفت.

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:4.9K

رنج های مثبت و پر قدرتی روی #خساپا #ورنا #وساپا از گروه خودرویی مشاهده کردیم. با بهبود معاملات این نمادها جو کلی گروه نیز بهتر شد و فشار فروشی که میرفت شکل بگیرد برچیده شد.

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:4.9K

🔺دلار در #بازار آزاد در اصلاحی قابل توجه کانال 31 هزار تومان را از دست داد.

شاید در این #بازار بی خبر و کم حجم و کسل کننده تا لحظاتی دیگر تحولات مهمی رخ دهد. شاید رانت بازان #بازار ارز اطلاع مهمی از تحولات برجامی دریافت کرده اند.

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:4.9K

در گروه #خودرو همچنان بحث قیمت گذاری و انتشار آگهی فروش بلوک مهمترین موضوع گروه هست که هنوز هیچ خبر قاطعی از آن نیست و کم کم مجلسی ها هم اعتراض می‌کنند. حتی امروز اعتراض مجلسی ها به عدم تصویب آیین نامه واردات #خودرو در دولت هم مطرح شد. عملاً برای واردات #خودرو هیچ منع قانونی وجود ندارد و فقط دولت آن را معطل کرده است. همانطور که بحث فروش بلوک #خودرو را معطل و مبهم نگاه داشته است.

از این رو به نظر میرسد دلیل مثبت چند روز گذشته هم صرفاً اصلاح اخیر و شرایط تکنیکالی بوده و در حال حاضر هم شاهد منفی روی سهم های این گروه هستیم.

تنها سهم مهم و مثبت گروه #خبهمن است که از نظر بنیادی قوی تری سهم گروه به حساب می آید. با توجه به اینکه مجددا بحث عرضه #خودرو در بورس کالا و با محصولات خبهمن در دستور کار قرار گرفته، این سهم با دید میان مدت و بلند مدت میتواند گزینه جذابی باشد.

پیشنهاد پر ریسک ما از این گروه #وآفر بود که عمل خوبی در قیمت نداشت و بازیگر سهم همچنان قصد دارد فرآیند خرید را تکمیل کند.

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:4.9K

لزوم واگذاری سهام دولتی ایران‌#خودرو و سایپا به بخش خصوصی

عضو کمیسیون امور داخلی کشور در مجلس گفت: بهتر است وزیر صنعت، معدن و #تجارت در راستای ارتقای کیفیت صنعت #خودرو، سهام ایران‌#خودرو و سایپا را به بخش خصوصی واگذار کند.

شلمزاری در مورد واگذاری سهام ایران #خودرو و سایپا به بخش خصوصی اظهار داشت: عملکرد این ٢ شرکت #خودروساز از نظر کیفیت و قیمت مورد رضایت مردم نبوده است و برای ارتقای کیفیت صنعت #خودروسازی باید هر چه زودتر سهام این شرکت‌ها به بخش خصوصی واگذار شود. ایرنا

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:4.9K

صنایعی که در صدر ورود پول حقیقی قرار دارند:

صندوق های درآمد ثابت ☹️

بیمه

کانی غیرفلزی

قند و شکر

صنایعی که با بیشترین خروج پول حقیقی مواجه هستند:

شیمیایی

خودرویی

پالایشی

بانکی ها

فلزات اساسی

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:4.9K

به انتهای نیمه اول معاملات رسیدیم و #بازار متعادلی را شاهد هستیم.

تا این لحظه از 701 نماد در حال معامله 38 نماد با #ارزش 213 میلیارد تومان صف خرید دارند و در سمت مقابل 46 نماد به #ارزش 155 میلیارد تومان صف فروش هستند.

شاخص کل با 800 واحد افت در ارتفاع 1.451 میلیون واحد ایستاده است.

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:4.9K
2542956

قرص قرمز:

بیت کوین بار دیگر پس از ضربه زدن به سطح 24 هزار دلاری به سمت پایین بازگشت و در حال حاضر زیر سطح 23 هزار دلار معامله می شود. بیت کوین پشتیبانی قوی در حدود 22.6 تا 23 هزار دلار دارد و قیمت میتواند از اینجا افزایش یابد. در صورتی که این سطح شکسته شود و به زیر 22.6 هزار دلار برویم، حمایت مهم بعدی ما در حدود 21.5 هزار دلار است.

امروز داده های تورم ایالات متحده منتشر خواهد شد، بنابراین انتظار می رود نوسانات بالایی در #بازار شاهد باشیم.

همچنین اندیکاتور RSI نشان می‌دهد قیمت بیت‌کوین نزدیک به محدودۀ اشباع فروش و آماده بازگشت است.

شما چه فکر می کنید، آیا بیت کوین به سمت 30 هزار حرکت میکند یا حمایت پایین تر؟

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:4.9K
2542955

سامانه هوشمند سهمتو پیام‌های تمام کانال‌های بورسی تلگرام را جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعی سیگنال‌های خرید و فروش هر کانال شناسایی و بازدهی سبد سهامی معرفی شده توسط هر کانال را محاسبه می‌کند و بر اساس پارامترهایی مثل بازدهی ماهانه سبد پیشنهادی کانال، قدرت تحلیلگر و میزان ریسکی که تحلیلگر برای سیگنال‌های خود ارائه می‌کند، آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. سهم‌های معرفی شده توسط سهمتو معمولا در کوتاه مدت سود مناسبی را به سرمایه‌گذار می‌رساند اما سهمتو هیچگونه مسئولیتی درمورد نماد های معرفی شده ندارد چرا که این سهم‌ها بر اساس اطلاعات برامده از شبکه اجتماعی معرفی می‌شود و سهمتو هیچ داده‌ای به محتوای شبکه اجتماعی اضافه یا کم نمی‌کند. سهمتو بر اساس مشخصات هر نماد از قبیل جذابیت خرید و فروش، ریسک سرمایه گذاری و شاخص ترس و طمع و پارامترهای دیگر مانند: تازگی سیگنال‌ها و اعتبار کانال‌ها که همگی براساس محتوای پیام های منتشر شده در کانال‌های بورسی هستند، بهترین نمادها را در صفحه سیگنال معرفی می‌کند.


نصب سریع اپلیکیشن:

خرید اشتراک
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما


 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟