بورس و انرژی

@burseenirgi

سیگنالی بورس

نوع کانال

سیگنالی بورس

رتبه تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه

عملکرد تریدر

بازدهی
ماهانه

0.0%

بازدهی
سه ماهه

0%

بازدهی
شش ماهه

0.0%

افت سرمایه

-17.1%

قدرت تحلیل

0.0%

ریسک

0.0%

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ بورس و انرژی

0%
0%
نظر شما چیست؟

عملکرد تریدر

تعداد اعضای کانال تلگرام

7.3K

میانگین بازدید روزانه

8.1K

میانگین تعداد سیگنال روزانه

1

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

سیگنال تریدرها

فیلتر
بزودی
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.3K
2406945

#حامد_پاک_طینت

مجمع فعالان اقتصادی

📌@Iran_economy_online

و اینجا در اینستاگرام

📌https://instagram.com/paktinat.hamed?igshid=z97nhxyu259o

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.3K

👆👆👆👆

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.3K

✅ راز میلیاردر شدن در ایران!

✍️ بیژن اشتری

فرقی https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمی‌کند شما در ایران باشید، در چین باشید، یا در روسیه. در کشورهایی که ما از آن ها با لفظ نسhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بتاً محترمانهٔ اقتدارگرا نام می‌بریم، هیچ کسی https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمی‌تواند میلیاردر شود مگر این که با صاحبان قدرت دستش در یک کاسه باشد یا حداقل برادری یا رفاقت خوhttps://sahmeto.com/coins/DASH' target='_blank'>دش را به قشر فوقانی قدرت ثاhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت کرده باشد. این پیوند میان الیت ثروتمند و الیت سیاسی برای هر دو طرف مفید است؛ اولی با کسب حمایت سیاسی از حکومت مطمئن می‌شود که سرمایه و ثروتش از هر نوع مصادرهٔ احتمالی در امان می‌ماند. حتماً می‌دانید که این حکومت‌های اقتدارگرا بدون مصادرهٔ ثروت‌های عمومی https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمی‌توانند به حیات خود ادامه دهند.

یک محقق ایرانی در کتابش از چهار موج عظیم مصادره در تاریخ جمهوری اسلامی نام برده که در واقع بزرگ ترین منبع مالی حکومت است. در چین و روسیه هم دقیقاً وضع مشابهی حاکم است. غرض اینکه شما به عنوان کسی که می‌خواهد در این مملکت کار اقتصادی و تجاری بکند برای در امان ماندن از خوی مصادره‌گری این نظام های حکومتی مجبورید که با اصحاب قدرت وارد انواع بده و بستان‌ها و زد و بندها شوید. قاطی شدن با اصحاب قدرت ضمناً شما را از انواع رانت‌ها و ویژه‌خواری‌ها نیز بهره‌مند می‌کند‌ و می‌توانید پول روی پول بگذارید. الhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بته باید زرنگ باشید و رسم و رسوم معمول را به جا آورید. در ایران حتما باید شعائر اسلامی را رعایت کنید، هیئت و حسینیه و دستهٔ عزاداری، و دیگ غذا فراموش نشود. اما اگر در چین باشید قضیه اندکی فرق می‌کند. در آنجا باید در انظار عمومی چای پوئر بنوشید که در استان یوننان، مهد انقلاب کمونیستی، کشت می‌شود و سیگار برگ کوبایی بکشید تا اعتقاد خود را به انقلاب جهانی ضدامپریالیستی نشان دهید و صندل مشکی با کفی سفید بپوشید تا تعهد خود را به فرهنگ سنتی چین نشان دهید و موی سرتان را کوتاه نگهدارید تا تداعی‌گر نظامیان انقلابی کمونیست دوران جنگ‌های داخلی باشید. خلاصه حفظ ظاهر خیلی مهم است. باید به هر طریقی که هست برادری اسلامی یا رفاقت کمونیستی خودتان را به صاحبان قدرت ثاhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت کنید. حکومت کار کردن با شما را دوست دارد چون مطمئن است ثروت و پول از دایرهٔ خودی‌ها خارج https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمی‌شود و شما همیشه در روزهای ضروری انتخابات مهندسی‌شده یا تظاهرات‌های فرمایشی، آماده‌اید که بخش عمده‌ای از هزینه‌های تلبیغی و سازماندهی را متحمل شوید. الhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بته اگر آقازاده باشید درهای بیشتری به روی شما باز می‌شود و قدمتان روی چشم است.

خلاصه این یک رابطهٔ دوجانبه است که برای هر دو طرف فواید بسیاری دارد. ماجرای آقای عبدالباقی حداقل فایده‌ای که داشت این بود که اندکی پرده را از این نوع روابط کنار زد.

به مجمع فعالان اقتصادی بپیوندید

📌http://telegram.me/Iran_economy_online

و دقیق ترین پیش بینی ها اینجا در اینستاگرام

📌https://instagram.com/paktinat.hamed?igshid=z97nhxyu259o

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.3K

بنزین قطعا گران خواهد شد یه مسافرت شمال برید هزینه خرید آب معدنی ۳ برابر پول بنزین فقط در عجبم این اقتصاد دانان کودن که دارن به دولت مشورت میدن #کیا هستن حالا بخوان قیمت بنزین رو آزاد کنند حدود ۸ تا ۱۵ هزار دوباره تورمش کل اجناس رو در برمیگیره طبق پیش بینی که از قبل داشتیم یا مرداد توافق خواهد شد یا باید فاتحه کشور رو بخونیم !! واقعا جیب مردم دیگه ظرفیت نداره با تمام شواهدی که میبینیم مفت ترین #بازار موجود #بازار سرمایه ست و قبلا هم گفتیم #بازار استارت اصلیش رو با سهام بانکی خواهد زد . خیلی از مسائل رو نمیشه اینجا گفت و من بابت این موضوع خیلی افسوس میخورم که چرا یه مشت جلبک ...بگذریم ختم کلام معنی جمله ی بعدی رو خودتون باید بفهمید

👇👇👇

شب خوبی داشته باشید !!!

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.3K
2406941

مشاور عراقچی:

🔹مردم روز به روز تنگدست‌تر و مأیوس‌تر می‌شوند و شبه‌روزنامه #کیهان، تهی از هرگونه پیشنهاد سازنده ای به حال ملت، از تشدید تنش در برابر آژانس بین‌المللی انرژی هسته‌ای حمایت می‌کند؛ بی‌آنکه کلمه‌ای درباره زندگی مردم در فردای تشدید تنش بنویسد. همینقدر کوته‌فکر و بی‌مسئولیت!

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.3K

سید محرومان بفروش ما که زورمون نرسید

اینو یه کانال دلاری نوشته بود

نیاز به توضیح بیشتر نیست !!

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.3K
2406938

⭕️شورای همکاری خلیج #فارس علیه ایران بیانیه صادر کرد

⭕️شورای همکاری خلیج #فارس(عربی) در بیانیه ای مدعی شد:

🔰بر رد ادامه اشغال جزایر سه گانه از سوی ایران تاکید می کنیم. ایران باید از مداخله در امور داخلی کشورها دست بردارد.

🔰مذاکرات هسته ای با ایران باید شامل رفتار بی ثبات کننده این کشور در منطقه باشد.

🔰ایران باید به برنامه موشکی خود پایان دهد و تهدید دریانوردی بین المللی را متوقف کند.

🔰کشورهای شورای همکاری خلیج #فارس باید در مذاکرات پرونده هسته ای ایران مشارکت داشته باشند.

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.3K
2406937

🔴 اجماع جهانی علیه ایران رسما کلید خورد / ارائه قطعنامه پیشنهادی ضد ایران به شورای حکام

رویترز مدعی شد آمریکا، فرانسه، بریتانیا و آلمان قطعنامه پیشنهادی با موضوع برنامه هسته‌ای ایران را به شورای حکام آژانس ارائه دادند.

https://www.reuters.com/world/middle-east/us-e3-want-iaea-bohttps://sahmeto.com/coins/AR' target='_blank'>ard-demand-immehttps://sahmeto.com/coins/DIA' thttps://sahmeto.com/coins/AR' target='_blank'>arget='_blank'>diate-cooperation-iran-draft-2022-06-01/

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.3K

✅ آقای رئیسی! دلار چند؟

✍️مصطفی داننده

https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمی‌داhttps://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نم الان که این مطلب را می‌خوانید قیمت دلار همچنان در آغوش 31 هزار تومان است یا 32 هزار تومان را بغل کرده یا بالاتر رفته است.

شما که بهتر از همه می‌‎دانید این بالاتر رفتن قیمت دلار هیچ ربطی به تحریم‌‎ها و مذاکرات احیای برجام ندارد و تقصیر دولت روحانی و الhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بته دست‌های پشت پرده‌ای است که علیه دولت سیزدهم کار می‌کند!

در این میان معلوم نیست نقش دولت رئیسی و وزرای اقتصادی او و الhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بته مجلس سراسر اصول‌گرا چیست؟ آنها در این مدت چه کردند و چرا نتوانستند حداقل در این مدت به یکی از شعارهای اقتصادی خود عمل کنند.

خوشبختانه در روزگاری هستیم که می‌شود به یک چشم برهم زدنی به سخنان دولت‌مردان امروز و منتقدان دیروز رسید و حرف‌‎های‌شان را در ترازوی قضاوت گذاشت. به طور مثال محسن رضایی نامزد همیشه در صحنه ریاست جمهوری که الان معاون اقتصادی رئیس جمهور است در مورد یارانه‌ها و بالا نرفتن قیمت‌ها گفته بود:« می‌شود اجناس را گران نکنیم و ۴۵۰ هزار تومان یارانه بدهیم.» حالا باید از او پرسید پس چرا اجناس گران شد؟ گران که نه، نجومی شد.

وزیر کار دولت رئیسی در زمان حسن روحانی توییت زده بود که:« دولت با ارزپاشی به میزان ۳۰۰ میلیون دلار می‌تواند قیمت دلار را به کمتر از ۱۵ هزار تومان رسانده و دو ماه در همان سطح نگه دارد. تامین این مبلغ برای بانک مرکزی از آب خوردن آسان‌تر است.» کاش آقای عبدالملکی همین تئوری خود را روی میز رئیس جمهور می‌گذاشت تا امروز شاهد دلار 15 هزار تومانی نه 20 هزار تومانی باشیم. مگر نه اینکه این کار از آب خوردن آسان تر بود؟

قالیباف رئیس مجلس که در زمان حسن روحانی، دغدغه‌ای جز مردم نداشت و می‌گفت:« مرغ ۲۹ هزار تومانی ربطی به تحریم ندارد، اوج بی‌عرضگی دولت است!» امروز پاسخ بدهد که قیمت امروز مرغ به چه ربط دارد؟ کاش آقای قالیباف کمی در مورد قیمت‌ها با مردم حرف می‌زد.

مگر فراموش کرده‌ایم که قاضی‌زاده معاون رئیس جمهور در زمانه انتخابات گفته بود:« «معضل بورس قابل حل است، سه‌روزه می‌شود مشکل حاد #بازار سرمایه را حل کرد و به یک دستور حکومتی از رئیس‌جمهور نیاز دارد». به نظر می‌رسد که هنوز 3 روز تمام نشده است و گرنه که الان بورس وضعیت به سامانی داشت!

ما امروز به شیوه رائفی پور از حامیان سید ابراهیم رئیسی که در زمان حسن روحانی گفته بود:« آی مردم، اگر اومدن گفتن خدا وجود نداره یا گفتن ۶ تا خدا وجود داره ول کنین، بگید دلار چند؟!» از رئیس جمهور می‌پرسیم دلار چند آقای رئیسی؟

کاش این افراد و همه آنهایی که در زمان دولت گذشته مدعی بودند اداره کشور مثل خوردن یک چایی قند پهلو است، یک نشست خبری برگزار کنند و به سوالات پاسخ بدهند و بگویند که چگونه کشور را اداره می‌کنند؟ چرا رئیس جمهور یا رئیس مجلس نشست خبری برگزار https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمی‌کنند تا در معرض سوال قرار بگیرند و کمی به مردم گزارش بدهند که چرا وضع کشور به اینجا رسیده است؟

با همه انتقادهایی که به حسن روحانی و دولتش وارد است اما حداقل در دور اول آن شیخ، مردم ثبات را تجربه کردند و اجناس را https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمی‌خریدند به امید اینکه ارزان‌تر شود. اما حالا در آستانه یک سالگی دولت به اندازه تمام دولت‌ها شاهد گرانی و تورم هستیم.

همه آنهایی که شعار می‌دادند می‌شود آرامش را به مردم بدون برجام و توافق با جهان هدیه کرد، الان چرا هیچ حرفی https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمی‌زنند. چرا راهکار خود را برای کاهش قیمت ارز و یا کم شدن تورم با دولت در میان https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمی‌گذارند؟

مگر می‌شود قبل از انتخابات این همه حرف زد و وعده داد و در عرصه عمل هیچ اتفاقی نیفتد و مردم هروز شاهد زکام‌تر شدن اوضاع باشند. دولت رئیسی خیلی زود به مرحله‌ای رسیده است که برخی از مردم می‌گویند «خدا پدر روحانی را رحمت کند.»

به مجمع فعالان اقتصادی بپیوندید

📌http://telegram.me/Iran_economy_online

و دقیق ترین پیش بینی ها اینجا در اینستاگرام

📌https://instagram.com/paktinat.hamed?igshid=z97nhxyu259o

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.3K

مجاناً محکوم به تماشای رجاله بازی و گند و گه کاری هستیم، پوستمان کلفت شده هیچ جور تأسفی هم برایمان باقی نمانده. زمستان مثل خا،،،ه حلاج‌ها در اتاقمان می‌لرزیم، تابستان مثل ماهی روی خاک افتاده پرپر می‌زنیم. گرد و غبار و سر و صدای کارخانه کم بود حالا زوزه و عر و تیز رادیو هم قوز بالا قوز شده است، جای یک دقیقه آسایش نیست، گاهی از مقاومت خودم وحشت می‌کنم!

#صادق_هدایت

نامه‌ به نورایی

نمایش بیشتر

سامانه هوشمند سهمتو پیام‌های تمام کانال‌های بورسی تلگرام را جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعی سیگنال‌های خرید و فروش هر کانال شناسایی و بازدهی سبد سهامی معرفی شده توسط هر کانال را محاسبه می‌کند و بر اساس پارامترهایی مثل بازدهی ماهانه سبد پیشنهادی کانال، قدرت تحلیلگر و میزان ریسکی که تحلیلگر برای سیگنال‌های خود ارائه می‌کند، آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. سهم‌های معرفی شده توسط سهمتو معمولا در کوتاه مدت سود مناسبی را به سرمایه‌گذار می‌رساند اما سهمتو هیچگونه مسئولیتی درمورد نماد های معرفی شده ندارد چرا که این سهم‌ها بر اساس اطلاعات برامده از شبکه اجتماعی معرفی می‌شود و سهمتو هیچ داده‌ای به محتوای شبکه اجتماعی اضافه یا کم نمی‌کند. سهمتو بر اساس مشخصات هر نماد از قبیل جذابیت خرید و فروش، ریسک سرمایه گذاری و شاخص ترس و طمع و پارامترهای دیگر مانند: تازگی سیگنال‌ها و اعتبار کانال‌ها که همگی براساس محتوای پیام های منتشر شده در کانال‌های بورسی هستند، بهترین نمادها را در صفحه سیگنال معرفی می‌کند.


نصب سریع اپلیکیشن:

خرید اشتراک
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما


 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟