مشخصات تریدر
logo

کارگزاری تدبیرگران فردا

tadbirgaran_farda@

رتبه بین تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه
بازدهی تریدر

بازدهی
ماهانه

0.0%

بازدهی
سه ماهه

0%

بازدهی
شش ماهه

0.0%

افت سرمایه

-10.2%

قدرت تحلیل

0.0%

ریسک

0.0%

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

عملکرد تریدر
نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ کارگزاری تدبیرگران فردا

0%
0%
نظر شما چیست؟
تریدر در شبکه اجتماعی

تعداد اعضای کانال تلگرام

20.6K

میانگین بازدید روزانه

9.9K

میانگین تعداد سیگنال روزانه

6

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

سیگنال تریدرها
فیلتر
بزودی
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:20.6K
2764703

رئیس جمهوری فرانسه، به عنوان اولین رئیس جمهوری خارجی که به دعوت بایدن، رئیس جمهوری امریکا، مهمان وی می‌شود روز سه‌شنبه به واشنگتن خواهد رفت. هیات بزرگی از وزرا و صنعتگران و کارشناسان اقتصادی و رؤسای شرکت‌های فرانسوی از جمله رئیس شرکت توتال مکرون را در این سفر همراهی می‌کنند. موضوع همکاری برای مهار تورم، تحولات اوکراین، روابط با چین، مسائل داخلی ایران و پرونده هسته‌ای این کشور از موضوعات مورد بحث میان مکرون و بایدن خواهد بود.

نخست وزیر عراق اواسط هفته جاری به تهران سفر می‌کند.

رهبر انقلاب: مذاکره با آمریکا مشکلی را حل نمی‌کند و تنها در صورت باج دادن در همه مسائل اساسی و عبور از همه خطوط قرمز است که آمریکا مانند دوره پهلوی دیگر کاری با کشور ندارد.

دولت آمریکا تحریم نفت ونزوئلا را لغو کرده و به شرکت شورون اجازه تولید نفت در آن کشور و صادرات آن به آمریکا را داده است.

میانگین نرخ بازده تا سررسید اوراق (YTM) در #بازار اوراق (اسناد خزانه اسلامی و اوراق گام) از ۲۶ درصد فراتر رفته تا این نرخ به بالاترین سطح از مهر سال ۹۷ صعود کند.

ادامه

🆔 @Tadbirgaran_farda

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:20.6K
2764661

#بازار امروز هم مانند روز گذشته کار خود را با تمرکز روی گروه #خودرو آغاز کرد. این گروه در نیمه اول #بازار، معاملات کم حجم و اکثرا در محدوده منفی را دنبال میکردند. گروه فلزات اساسی هم در محدوده منفی کار خود را آغاز نمودند.

در نیمه دوم #بازار اما موج کمرنگی از تقاضا موجب مثبت شدن بسیاری از سهم های بزرگ گروه #خودرو، فراورده های نفتی و فلزات اساسی شد.

سهام کوچک و متوسط تا حدودی مسیر خود را از سهام بزرگ #بازار جدا کردند به طوری که شاخص کل هم وزن از همان ابتدا روند صعودی داشت و توانست سبز کم‌رنگی را تجربه کند.

#کگل، #شبندر و #شتران بیشترین تاثیر را بر افت شاخص کل داشتند و سه نماد #خودرو، #خساپا و #خگستر جزو پرتراکنش ترین نمادهای #بازار بورس بودند.

بیشترین #ارزش معاملات مربوط به سه گروه #خودرو، فراورده های نفتی و محصولات غذایی بوده است. حقیقی ها طی روز جاری حدودا 150 میلیارد تومان پول از #بازار خارج کردند که بیشتر از سه گروه فراورده های نفتی، محصولات شیمیایی و #خودرو بوده است.

علاوه بر این خروج پول از صندوق‌های با درامد ثابت نیز مشاهده شده است.

🆔 @Tadbirgaran_farda

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:20.6K
2764660

🆔 @Tadbirgaran_farda

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:20.6K
2764659

انتظار می رود معاملات پیش از نشست بعدی سازمان کشورهای صادرکننده نفت و متحدان و قبل از توافق بر سر سقف قیمت محتاطانه باقی بماند.

قیمت نفت روز جمعه به دلیل نقدینگی اندک #بازار، 2 درصد کاهش یافت و هفته‌ را با نگرانی‌ در مورد تقاضای چین و سقف قیمتی غرب برای نفت روسیه، به پایان رساند.

بهای معاملات آتی نفت برنت 1.71 دلار یا 2 درصد کاهش یافت و به 83.63 دلار در هر بشکه مبادله شد. قیمت نفت خام وست تگزاس اینترمدیت آمریکا (WTI) ۱.۶۶ دلار یا ۲.۱ درصد کاهش یافت و به ۷۶.۲۸ دلار در هر بشکه رسید. هر دو قرارداد سومین کاهش هفتگی متوالی خود را ثبت کردند. برنت هفته را با 4.6 درصد کاهش و WTI با 4.7 درصد به پایان برد.

ساختار #بازار برنت WTI نشان می‌دهد که تقاضای کنونی در حال کاهش است. چین، بزرگ‌ترین واردکننده نفت جهان، روز جمعه از ثبت رکورد روزانه جدیدی برای ابتلا به کووید-19 خبر داد. یادداشتی در ANZ نشان داد که این شیوع به ضرر تقاضای سوخت بوده است.

انتظار می رود معاملات پیش از نشست بعدی سازمان کشورهای صادرکننده نفت و متحدان و قبل از توافق بر سر سقف قیمت محتاطانه باقی بماند.

ادامه

🆔 @Tadbirgaran_farda

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:20.6K
2764658

مزایده #نوری برای فروش بلوک 20 درصدی سهام شرکت پتروشیمی اروند بی نتیجه ماند.

مزایده #وبهمن برای فروش 100 میلیون سهم شرکت سرمایه گذاری گروه مالی ایرانیان، شرکت یکان توسعه زنوز به مبلغ 238 میلیارد تومان شد.

برنده مزایده #زشarget='_blank'>ریف به مبلغ مورد توافق 4.5 میلیارد تومان.

#شپاس از محل توافق نامه خرید و فروش وکیوم باتوم و قیر تهاتری با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، 877 میلیارد تومان درآمد کسب کرد.

#تنوین تعهد پذیره نویسی اوراق اختیار فروش تبعی شرکت سرمایه گذاری مهرگان تامین #پارس به مبلغ 1000 میلیارد تومان را پذیرفت.

افزایش سرمایه #کی بی سی به مبلغ 49 میلیارد تومان به ثبت رسید.

افزایش سرمایه #شکام به مبلغ 400 میلیارد تومان به ثبت رسید.

هیئت مدیره #کتوکا با افزایش سرمایه 76 درصدی از محل سود انباشته موافقت نمود.

هیئت مدیره #رنیک با افزایش سرمایه 68 درصدی از محل سود انباشته موافقت نمود.

هیئت مدیره #ساراب با افزایش سرمایه 98 درصدی از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی و سود انباشته موافقت نمود.

🆔 @Tadbirgaran_farda

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:20.6K
2764657

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:20.6K

خبر مربوط به دریافت تقدیرنامه سه ستاره از مرکز ملی تعالی و پیشرفت تدبیرگران فردا را در روزنامه انتخاب بخوانید.

با تدبیر، به امید فردای بهتر، در کنار شما هستیم.

____

www.tadbirbroker.ir

021-82428

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:20.6K
2763666

صنایع کاشی و سرامیک #سینا با نماد #کساوه در حال حاضر به تولید کاشی‌های کف، دیواری و چینی بهداشتی مشغول است اما طرح توسعه‌ای در دست اقدام دارد تا با راه اندازی خط تولید محصولات پرسلانی سایز بزرگ، تمام محصولات این صنعت را بر خط تولید خود داشته باشد.

راه اندازی این طرح 2 میلیون مترمربع به ظرفیت کل محصولات شرکت خواهد افزود. شرکت طی آخرین گزارشی که در کدال افشا کرده است، میزان پیشرفت فیزیکی طرح تا انتهای شهریور 1401 معادل 30 درصد بوده و انتظار دارد تا سال 1403 آن را به بهره‌برداری برساند.

از مسائل مهم در بررسی زمان بهره‌برداری این طرح، حجم قابل توجه سرمایه‌گذاری ارزی و رشد نرخ ارز است که تامین مالی این طرح را با دشواری‌هایی مواجه کرده است.

🆔 @Tadbirgaran_farda

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:20.6K
2763665

🆔 @Tadbirgaran_farda

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:20.6K
2763225

شیشه سازی arget='_blank'>مینا:

سرمایه: 127.3 میلیارد تومان

مالک: بنیاد مستضعفان

محصولات اصلی : انواع بطر و جار

ماده اولیه اصلی : کربنات سدیم، پودر سیلیس ،خرده شیشه

ظرفیت اسمی تولید: 124.000 تن

نکات مثبت : طرح توسعه شرکت به بهره برداری رسیده است. به خاطر تولید انواع شیشه های نوشیدنی و شیر ، نوشابه ریسک فروش کمتری دارد.

عوامل تاثیر گذار در سود سال آتی: هزینه های مالی و استهلاک سال آتی افزایش خواهد یافت.

🆔 @Tadbirgaran_farda

نمایش بیشتر

سامانه هوشمند سهمتو پیام‌های تمام کانال‌های بورسی تلگرام را جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعی سیگنال‌های خرید و فروش هر کانال شناسایی و بازدهی سبد سهامی معرفی شده توسط هر کانال را محاسبه می‌کند و بر اساس پارامترهایی مثل بازدهی ماهانه سبد پیشنهادی کانال، قدرت تحلیلگر و میزان ریسکی که تحلیلگر برای سیگنال‌های خود ارائه می‌کند، آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. سهم‌های معرفی شده توسط سهمتو معمولا در کوتاه مدت سود مناسبی را به سرمایه‌گذار می‌رساند اما سهمتو هیچگونه مسئولیتی درمورد نماد های معرفی شده ندارد چرا که این سهم‌ها بر اساس اطلاعات برامده از شبکه اجتماعی معرفی می‌شود و سهمتو هیچ داده‌ای به محتوای شبکه اجتماعی اضافه یا کم نمی‌کند. سهمتو بر اساس مشخصات هر نماد از قبیل جذابیت خرید و فروش، ریسک سرمایه گذاری و شاخص ترس و طمع و پارامترهای دیگر مانند: تازگی سیگنال‌ها و اعتبار کانال‌ها که همگی براساس محتوای پیام های منتشر شده در کانال‌های بورسی هستند، بهترین نمادها را در صفحه سیگنال معرفی می‌کند.


logo-samandehi
خرید اشتراک
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما


 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟