نوسان گیری مدرن

@modern_navasan

سیگنالی بورس

نوع کانال

سیگنالی بورس

رتبه تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه

عملکرد تریدر

بازدهی
ماهانه

0.0%

بازدهی
سه ماهه

0%

بازدهی
شش ماهه

0.0%

افت سرمایه

-12.4%

قدرت تحلیل

0.0%

ریسک

0.0%

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ نوسان گیری مدرن

0%
0%
نظر شما چیست؟

عملکرد تریدر

تعداد اعضای کانال تلگرام

130.2K

میانگین بازدید روزانه

60.3K

میانگین تعداد سیگنال روزانه

1

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

سیگنال تریدرها

فیلتر
بزودی
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:130.2K

#بازار

امروز تا این‌ لحظه بازار با وضعیت نامناسبی مواجه است. شاخص های اصلی بازار از جمله شاخص هم وزن منفی و در نتیجه‌ بیش از دو سوم نمادها در محدوده منفی معاملاتی قرار دارند. حجم و #ارزش معاملات هم‌ بسیار پایین است که نشان دهنده عدم اعتماد خریداران به روند فعلی است. امروز نمادهای گروه خودرویی و بانکی با عرضه بیشتری مواجه هستند و گروه‌ های دلاری فشار‌ کمتری‌ احساس می کنند به همین خاطر فعلا منفی شاخص کل سنگین نیست اما این نوعی ظاهرسازی است و زمانی که 70 درصد بازار منفی است، شاخص کل با افت حدود 10 هزار واحدی، تمام واقعیات بازار را نشان‌ نمی‌دهد. گروه خودرویی فردا مجددا به حمایت هایی خواهند رسید که باعث کاهش شدت عرضه خواهد شد، شکست حمایت های پیش رو در نمادهای خودرویی باعث ایجاد ترس بیشتر در بازار می شود که پلن مناسبی برای جمع آوری سهام با#ارزش توسط عده ای خاص است. گروه بانکی هنوز با حمایت های موثر فاصله دارند. روند مثبت امروز در گروه زراعت فاقد پشتوانه لازم است‌ و ریسک ورود در مثبت های معاملاتی بالاست. تعدادی نماد در گروه انبوه سازی دارای روند مثبت هستند که‌ در مجموع این‌ گروه کمی دیگه جا برای رشد دارد اما ورود در نمادهای پرتقاضا توصیه نمی شود. تجربه ثابت کرده بسیاری از نمادهای محدودی که در چنین بازار منفی، به ظاهر مثبت معامله می شوند و بازیگران این ها به نوعی سعی در خودنمایی دارند این دامی است برای معامله گران حقیقی بازار و نوسانگیری از این دسته معامله‌گران پس هوشیار باشید! مجددا در روزهای بعدی ورودهای جدیدی در محدوده های منفی نمادها و گروه های خاصی از بازار در اختیار بازار قرار می گیرد و با اقدام به‌ موقع امکان استفاده از نوسانات روزانه فراهم خواهد شد. ارائه اعداد و ارقام در شاخص های بازار برای ما‌‌‌‌ کار سختی‌ نیست اما برای همگان ثابت شده کاری که در شاخص های بازار درحال انجام است توهین به شعور و فهم همه فعالان و سهامداران می باشد که باید عرض کنیم مسببان این وضعیت مردم را اون چیزی فرض نکنند که خود لایق آن هستند...

Join:『 @modern_navasan 』

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:130.2K
2464092

#بازار

در شرایطی به هفته کاری تازه ای قدم می گذاریم که نشانه ای از برگشت در بازار دیده نمیشود و همچنان عده ای خاص در حال هدایت بازار به سمت سطوح پایین تر هستند و این کار را هم به شکل فرسایشی انجام می‌دهند که موجب اعتراض سهامداران نباشد! به طور مثال از اواخر اردیبهشت ماه به مدت دو هفته کاری شاخص کل بورس از محدوده 1,600 به نزدیک محدوده 1,500 نزول داده شد و بعد در مدت یک هفته با دو عدد مثبت سنگین، مجددا به محدوده‌ 1,600 نزدیک شد اما در ادامه باز هم با منفی های سبک به‌ سمت نقطه 1,500 هدایت گردید. این در حالی است بسیاری از سهام بازار در همین مدت بیش از 30 درصد از #ارزش خود را از دست دادند اما گویا در شاخص های بازار همه چیز گل‌ و بلبل است! حدود یک ماه قبل در مطلبی اشاره کردیم‌ که ظاهرا روالی که در نیمه دوم سال گذشته انجام شد در دستور کار قرار گرفته که با گذر زمان این موضوع بیشتر قابل لمس است. ما به سهم خود، ناراضایتی و اعتراضمان نسبت به این اقدامات را بارها نشان دادیم. اما در اصل این کار وظیفه کسانی است که سال گذشته به حمایت از مسببین وضعیت حال حاضر پرداختند و امروز انگار که نه انگار...!

Join:『 @modern_navasan 』

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:130.2K
2464091

#شپنا

دقیقا در محدوده حمایت حوالی 660 تومان در حال معامله است و نظر‌کاملا‌ مثبتی برای بررسی ورود به سهم داریم. رعایت حدضرر 650 در قیمت پایانی‌ برای تمام سهامداران الزامی‌ است چون تثبیت زیر این سطح کار رو برای برگشت سخت می کنه هرچند باید مراقب رکب زدن سهامداران عمده چنین نمادهای #ارزشمندی باشید! هرچند در این شرایط #بازار کمتر کسی جرات‌ می کنه درباره ورود صحبت کنه ولی در کل در چنین نمادهایی فعلا نظرمون‌ روی ورود هست چون واقعا قیمت ها زیر #ارزش ذاتی است.

Join:『 @modern_navasan 』

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:130.2K
2464090

#شستا

قیمت پایانی دقیقا روی حمایت مهم 93 تومان واقع شده و همچنان مستعد برگشت از همین نقطه است. فعلا در محدوده کم ریسکه ورود معامله میشه اما تثبیت زیر این نقطه باعث افت حدود 10 درصدی قیمت و حرکت به سمت محدوده 80 تومان خواهد شد که البته امیدواریم اینگونه نباشه!

Join:『 @modern_navasan 』

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:130.2K

هر دم از این باغ بری می رسد...!

قبل از پرداختن به وضعیت #بازار به یک موردی اشاره کنیم بد نیست. گویا رفته رفته آثار تورم کمرشکن هویدا گشته و همانطور که فعالان #بازار مطلع هستند یکی از سایت هایی که امکان استفاده رایگان از نمودار سهام و شاخص های #بازار درش فراهم بود البته با صدجور لگ و هنگی و انواع و اقسام خطاهای محاسباتی، در نهایت گردانندگان شرکت مربوطه به بهانه های نامشخص تصمیم گرفتند دسترسی به همون خدمات ضعیف رو هم به طور کامل محدود کنند! سوال می کنیم، آقایون برای توسعه زیرساخت ها چه کاری انجام دادید؟؟ سهامدار یک برگ سهم خرید و فروش می کنه قبل از هرکاری کارمزد و مالیاتش رو برمی دارید! یک بخش ناچیز ازین همه درآمد رو بیارید بدید به این گداگشنه ها اینجوری به سهامدارا فشار نیارن! چطور برای سرکوب #بازار منابع نامحدود در اختیار دارید اما برای تسهیل کار معامله گران، در اشکال مختلف فقط و فقط به فکر دست درازی به جیب اون ها هستید! این شرکت های پردازش هم زیرمجموعه و تحت نظارت سازمان بورس هستند دیگه. برای سهامدار چه کردید شما؟؟ یک چارت ساده با چهارتا تایم #فریم مختلف نمی تونید در اختیار فعالان #بازار قرار بدید! اونم از کارگزاری هاتون که ساعت 9 صبح ورود میزنی تازه ساعت 2 بعدازظهر می تونی وارد پنلت بشی! باز اگر #بازار یک رونقی داشت مردم درآمدی داشتند این قبیل کارها توجیه داشت ولی شما در بدترین شرایط هم به این سهامدار رحم نمی کنید! اگر چهارتا #مدیر دلسوز کاربلد بالا سر این #بازار بود الان وضعیت این نبود، ماشالله آقایون اکثرا عشق صندلی هستند و هیچ کار مفیدی ازشون برنمیاد و خب طبیعی است که باید شاهد چنین رفتارهایی باشیم اما تا کی‌‌‌...؟ بیشتر ازین #ارزش پرداختن نداره این موضوع، ابزارهای جایگزین زیاده و فعالان #بازار می تونن با یک تحقیق ساده همون خدمات را حتی با کیفیت بهتر و به همون شکل رایگان در اختیار باشند.

در مورد شرایط #بازار خب امروز اخبار پیرامون سفر بورل به تهران چرخید و در حال تدارک برای دور nام مذاکرات هستند. با این تفاوت که این سری علاوه بر مسائلی که قبلا حل نشده مواردی همچون حذف دوربین های نظارتی و امور قطعنامه و مسائل جدیدی هم باید حل بشود! در شاخص های اصلی #بازار در همین محدوده هایی که امروز قرار دارند از جمله 1,520 شاخص کل حمایت های موثری وجود داره و امکان واکنش مثبت به سطوح فعلی در دسترس هست البته اگر باز هم سرکوب #بازار در دستور کار قرار نگیره! برگشت #بازار باید یکدست باشه و در این شرایط خودرویی یا بانکی نمی تونن به تنهایی به کل #بازار وزن بدهند، در کنار این ها گروه های شاخص ساز #بازار هم باید متعادل باشند و فقط در این صورت امکان بهبود روند فراهم میشه و در این صورت راه برای گروه های کوچک تر امثال غذایی هم باز خواهد شد. سهام گروه خودرویی غالبا با مقاومت هایی مواجه هستند که این مقاومت ها ریسک ورود در مثبت های معاملاتی رو بالا میبره. از طرفی سهام گروه های بنیادی #بازار از جمله پالایشی نزدیک حمایت ها هستند و شکست این حمایت ها باعث نزول شاخص به زیر محدوده 1,500 میشه. به هرحال برای فردا امکان افزایش تقاضا در تمام سطوح #بازار وجود داره اما دستکاری قیمت توسط عده ای خاص کار رو با ابهام مواجه کرده است. با ارزیابی واکنش نهایی به محدوده 1,520 شاخص کل در مورد روند پیش رو بهتر میشه صحبت کرد پس منتظر می مونیم ببینیم چه اتفاقی می افته و اینکه بالاخره آقایون رضایت میدن #بازار حرکت کنه یا هنوز خیر!

Join:『 @modern_navasan 』

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:130.2K

#بازار

خب امروز شاهد گرایش بازار به سمت گروه های خاص از جمله خودرویی هستیم. شاخص کل با فشار منفی سهام و گروه های دلارمحور و شاخص ساز شامل پترو #پالایش فلز و معدن دارای روند منفی ضعیف و شاخص هم وزن به پشتوانه تقاضا در گروه هایی مثل خودرویی، بانکی، غذایی و ساختمانی دارای روند مثبتی است. باید بگیم‌ امروز دیگه دست و پا زدن در صفوف خرید شکننده در امثال خودرویی فایده ای نداره و اگر قصد ورود جدیدی دارید به جای قرار گرفتن در صفوف خرید این ها، با خیال راحت در منفی گروهی مثل #پالایشی ورودهای جدید خودتون رو بررسی کنید. جا داره ابراز تاسف مجددی داشته باشیم برای سهامداران عمده در گروه فلزی از جمله‌ در نماد #فملی با‌ این رفتاری که از خودشون نشون میدن و در کمال فضاحت سهم رو به زیر 700 تومان کشوندند! یا در نمادی مثل بانک #دی که سعی در کشوندن سهم‌ به محدوده 70 تومان دارند. اگر‌ امروز بازار یکدست نیست و به دو نیمه تقسیم شده به علت رفتار همین هاست! گروه #پالایشی ورود قائل هستیم #شپنا #شتران #شبریز و سایر در محدوده ورود هستند و منفی های مستعدی دارند. نمادهای بانکی مثل #وتجارت بعد از مجامع سالیانه در حال برگشت به معاملات هستند که‌ از نظر ما این‌ گروه فعلا در محدوده ورود نیست. فراکاب بازار هم با تقاضای نسبی همراه است که فعلا نظر مثبتی نداریم. گروه غذایی با توجه به سوپر تورم نجومی، در پتانسیل این گروه تردید نداریم اما همونطور که قبلا گفتیم برخی انسان نماهای دوزاری در تلاش برای غارت اموال سهامداران این شرکت ها در قیمت های ناچیز هستند اما در نهایت مسیر برای گروه باز است و آینده روشنی در انتظار این هاست. گروه قندی هم رفته رفته باید روند بهتری در پیش بگیرند. گروه دامپروری و کشاورزی متعادل هستند در سیمان و #دارو هم جز همون بحث های همیشگی فعلا خبر خاصی نیست البته گروه #دارویی انتظار داریم به زودی پول ازین‌ گروه هم رد بشه. مسئول سیاست خارجی اروپا هم قصد سفر به تهران را داره‌ که به نظر می رسه با پیشنهاد تازه ای نمیاد و حضورش بیشتر همون جنبه میانجیگری داره. باز هم تقاضا داریم که دوستان دست از کنترل بازار بردارند و فرصت های حال حاضر رو از جامعه سهامداری سلب نکنند! جایگاه واقعی بازار اینجا نیست و ما توقع رفتار درست داریم!

Join:『 @modern_navasan 』

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:130.2K
2464087

#تجلی

این سهم با P/E حدود 48، بعد از رشد اولیه بالای 50 درصدی که تجربه کرد در سه‌ ماه‌ اخیر بین یک محدوده مشخص از حدود 150 تا 170 تومان نوسان‌ قیمت داشته و سهامداران عمده نماد همواره در تلاش هستند تا با اعمال فشار و فرسایشی کردن روند نزولی، حوالی حمایت های موثر و خسته کردن سهامداران، در قیمت های فعلی خرید کنند و در روندهای صعودی #بازار، 10 تا 15 درصد بالاتر نسبت به فروش و سرکوب تقاضا اقدام کنند تا ضمن کنترل روند کلی سهم، کار نوسانگیری هم انجام بدهند که نیاز هست سهامداران خرد نماد نسبت به این موضوعات آگاه باشند. حدضرر سهامداری با در نظر گرفتن شرایط کلی‌ گروه معدن، تثبیت قیمت پایانی زیر 140 تومان است.

Join:『 @modern_navasan 』

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:130.2K
2464085

Seuls l'amour et l'art arget='_blank'>renarget='_blank'>dent l'existence tolérable...

فقط عشق و هنر است که هستی را قابل تحمل می کند...

Join:『 @modarget='_blank'>ern_navasan 』

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:130.2K
2464084

#شستا

این سهم بزرگ و شاخص ساز بورس در هفته انتهایی خردادماه یک روند کندِ نزولی داشته و مجددا به حمایت مهم در نقطه 93 تومان نزدیک شده است. طبیعی است که با وجود چنین حمایت موثری باید روند سهم زیرنظر قرار بگیره و در صورت واکنش مثبت به این نقطه، با توجه به نقدشوندگی بالایی که در نماد وجود داره امکان استفاده از نوسانات مثبت احتمالی(حدود 10 درصد) در حجم های بالا فراهم خواهد شد که عمدتا حقوقی های #بازار در این کار تخصص دارند اما فعالان حقیقی #بازار هم به این امکان دسترسی دارند. وقتی ما از یک عدد یا محدوده به عنوان نقطه حمایت یاد می کنیم به تبع اون نقطه حدضرری است برای سهامداران و ورودهای جدیدی که صورت می گیره! بنابراین تثبیت قیمت پایانی زیر 93 باعث تداوم و حتی تشدید روند نزولی به سمت محدوده 80 تومان میشه که البته در این مقطع احتمال کمی برای تحقق این امر قائل هستیم. به هرحال در روزهای آینده، واکنش قیمت سهم به حمایت موردنظر ملاک خوبی برای شناسایی روند و نحوه عملکرد فعالان #بازار خواهد بود.

Join:『 @modern_navasan 』

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:130.2K
2464083

بازگشت #بازار سهام پس از یک هفته سخت

شاخص های #بازار سهام ایالات متحده در روز سه‌شنبه اولین روز معاملاتی هفته، پس از یک هفته پرتلاطم در وال استریت که بدترین هفته کاری از اوایل سال 2020 بود، به شکلی موثر بهبود یافت. نگرانی سرمایه گذاران نسبت به خروج رشد اقتصاد جهانی از مسیر طبیعی خود به دلیل اقدامات بانک های مرکزی در جهت کنترل تورم ادامه دارد اما جو بایدن گفته است که رکود در اقتصاد ایالات متحده حتمی نیست و اقتصاد امریکا بهتر از اقتصاد جهانی عمل خواهد کرد. پس از تعطیلات سه روزه آخر هفته، سهام گروه فناوری در شاخص نزدک از جمله اپل و مایکروسافت عملکرد خوبی دارند و سهام گروه های مراقبت بهداشتی و بانک ها و گروه انرژی نیز با تقاضای مناسبی مواجه هستند. در حال حاضر بزرگترین نگرانی سهامداران این است که سیاست های تهاجمی فدرال رزرو، باعث کند شدن بیش از حد رشد اقتصادی و رکود شود.

Join:『 @modern_navasan 』

نمایش بیشتر

سامانه هوشمند سهمتو پیام‌های تمام کانال‌های بورسی تلگرام را جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعی سیگنال‌های خرید و فروش هر کانال شناسایی و بازدهی سبد سهامی معرفی شده توسط هر کانال را محاسبه می‌کند و بر اساس پارامترهایی مثل بازدهی ماهانه سبد پیشنهادی کانال، قدرت تحلیلگر و میزان ریسکی که تحلیلگر برای سیگنال‌های خود ارائه می‌کند، آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. سهم‌های معرفی شده توسط سهمتو معمولا در کوتاه مدت سود مناسبی را به سرمایه‌گذار می‌رساند اما سهمتو هیچگونه مسئولیتی درمورد نماد های معرفی شده ندارد چرا که این سهم‌ها بر اساس اطلاعات برامده از شبکه اجتماعی معرفی می‌شود و سهمتو هیچ داده‌ای به محتوای شبکه اجتماعی اضافه یا کم نمی‌کند. سهمتو بر اساس مشخصات هر نماد از قبیل جذابیت خرید و فروش، ریسک سرمایه گذاری و شاخص ترس و طمع و پارامترهای دیگر مانند: تازگی سیگنال‌ها و اعتبار کانال‌ها که همگی براساس محتوای پیام های منتشر شده در کانال‌های بورسی هستند، بهترین نمادها را در صفحه سیگنال معرفی می‌کند.


نصب سریع اپلیکیشن:

خرید اشتراک
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما


 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟