تفکر جانبی در بورس

@tafakorjanbi1398

سیگنالی بورس

نوع کانال

سیگنالی بورس

رتبه تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه

عملکرد تریدر

بازدهی
ماهانه

0.0%

بازدهی
سه ماهه

0%

بازدهی
شش ماهه

0.0%

افت سرمایه

-7.0%

قدرت تحلیل

0.0%

ریسک

0.0%

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ تفکر جانبی در بورس

0%
0%
نظر شما چیست؟

عملکرد تریدر

تعداد اعضای کانال تلگرام

7.4K

میانگین بازدید روزانه

11.4K

میانگین تعداد سیگنال روزانه

12

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

سیگنال تریدرها

فیلتر
بزودی
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K

✍️ به نام رئیسی، به کام احمدی‌نژادی‌ها!

🔴 ظاهراً مدیران دولت #محمود_احمدی‌نژاد در دولت انقلابی و انتصابی #ابراهیم_رئیسی نیز یکدیگر را به خوبی پیدا کرده‌اند و در حال تکمیل پروژه‌ی ویرانی کامل ایران هستند.

🔴 فقط در یک نمونه، بعد از رفتن #ابراهیم_خدایی از سازمان سنجش آموزش کشور در زمستان ۱۴۰۰، #عبدالرسول_پورعباس به ریاست این سازمان انتخاب شد که در سال‌های ۸۴ تا ۸۸، یعنی دوره‌ی نخست ریاست‌جمهوری احمدی‌نژاد، رئیس این سازمان بود. یعنی همان دوره‌ای که هرچه مقام کشوری و لشگری اصول‌گرا همگی بدون دادن کنکور و بدون حضور در کلاس‌های درس و محیط دانشگاه، دکترا گرفتند.

🔴 و اما برای اینکه بیشتر به ماهیت پورعباس، رئیس جدید سازمان سنجش پی ببرید، کافی است که بدانید در نخستین کنکور سراسری بعد از انتصابش، سوال‌ها در کانال‌های تلگرامی خرید و فروش شده است و تقلبی گسترده و سازمان‌یافته صورت گرفته، که صدای همه، از جمله بسیاری از اصول‌گراها را هم درآورده است.

🔸پ.ن: البته فراموش نشود که پرونده‌ی تقلب سازمان‌یافته در کنکور تجربی ۱۴۰۰ هم که با دخالت نمایندگان انقلابی و انتصابی اقلیت ظاهراً بسته شده، هنوز در گستره‌ی افکار عمومی گشوده و بی‌پاسخ مانده است!

@tafakorjanbi1398

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K

✍️ در پایان معاملات امروز بورس تهران، ۲۰۲ نماد بورس و فرابورس در محدوده‌ی مثبت و ۴۵۲ نماد در محدوده‌ی منفی به کار خود پایان دادند. این یعنی بیش از ۳۰ درصد #بازار امروز مثبت بوده است. یا به عبارت دیگر، همان‌طور که دیشب هم نوشتیم، در پرتفوی متنوع هر سهام‌داری حتماً یکی دو نماد مثبت وجود داشته است. باز هم می‌گوییم که تحت القائات هدفمند کانال‌های نوسانگیر و کانال‌های مزدور کارگزاری‌ها نباید رفتار کرد و نباید خیلی به اراجیف تکنیکال بها داد، وقتی که بنیاد یک سهم قوی و محکم است. این را هم نباید فراموش کرد که القا کردن یک نکته‌ی منفی به #بازار، متأسفانه بسیار آسان‌تر از قبولاندن واقعیت‌های مثبت است.

@tafakorjanbi1398

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K
2463317

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K
2463318

✍️ در همین لحظات، ۱۹۳ نماد بورس و فرابورس مثبت معامله می‌شوند و حدود ۵۰ نماد هم صف خرید دارند. هیچ دلیل عینی و منطقی برای سرخی #بازار امروز وجود نداشت و وجود ندارد.

@tafakorjanbi1398

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K

✍️ آدم به خودش که نمی‌تواند دروغ بگوید!

راستش مدت‌ها بود که دنبال یک گم‌شده، یک دوست حقیقی گرمابه و گلستان می‌گشتم.

نه از آن دوست‌های واقعی و زمینی، که زیاد داشتم و دارم و این روزها فقط فکر سیاست و اقتصاد هستند و آدم را قال می‌گذارند و صدالبته یک جورهایی هم حق دارند.

دنبال یک دوست بودم که از خودم به خودم نزدیک‌تر و همیشه و همه‌جا همراهم باشد و تا آخرش بپاید و پابه‌پای بیاید.

دیدم جز همان رفیق شفیق قدیمی، جز همان خدایی که کمابیش می‌شناسم و نمی‌شناسم، کسی را نمی‌بینم و نمی‌یابم.

پس دوباره دست دوستی به سویش دراز کردم و این‌بار جدی‌تر و محکم‌تر از قبل.

راستش را بخواهید، جمهوری اسلامی اگر برای خیلی‌ها برهان بر قطع رابطه‌ی دوستی با خدا باشد، برای من، منِ نوعی الان، الان که این متن را می‌نویسم، مهم‌ترین دلیل دوستی و بندگی به درگاه خداست.

از قضا به نظرم باید از این حکومتِ مدعی و توخالی فقط به خدا و آن‌هم به خودِ خود خدا پناه برد!

یاحق/ #تفکر_جانبی

@tafakorjanbi1398

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K

📍 #بازار امروز، ۱۱ تیرماه

✍️ از قرار معلوم همه‌ی گرگ‌های نوسانگیر #بازار و کانال‌های مزدور کارگزاری‌ها بی‌توجه به ارزندگی و جاماندگی اغلبِ سهام بورس تهران و زیان سنگین سهام‌داران خرد، تنها با بهانه‌ قرار دادن ناتمامی مذاکرات دوحه و پایین آمدن قیمت جهانی کامودیتی‌ها، نوید #بازاری منفی را برای امروز، ۱۱ تیرماه داده‌اند و راه را بر هرگونه پیش‌بینی عاقلانه، واقع‌بینانه و منصفانه بسته‌اند. با این حال نباید فراموش کرد که در تمام روزهای منفی شاخص‌های بورس تهران در ماه‌های گذشته، دست‌کم بیش از ۱۵۰ نماد سبز و حتی صف خرید بوده‌اند و در تمام روزهای مثبت شاخص‌های بورس تهران، حدود ۱۰۰ نماد منفی معامله شده‌اند. این سخن به معنای آن است که تمام شرکت‌های حاضر در بورس را نباید تحت هر شرایطی با یک چشم دید و نباید به تبعیت از دیگران، با سهام ارزنده‌ی خود رفتاری گله‌وار و نیندیشیده داشت. قطعاً فردا نیز در بدترین شرایط و در صورت تحقق پیش‌بینی اشخاص یادشده، چیزی بالای ۱۵۰ نماد مثبت و حتی بیشتر در #بازار خواهیم داشت و چه بسا سهم‌های ارزنده و جامانده‌ی ما (ما به معنای هر سهام‌دار حاضر در #بازار) جزو آن‌ها باشند. از تمام این حرف‌ها گذشته، #بازار جز در مورد چندین سهم حبابی و رشدکرده در برخی گروه‌ها، به طور کلی در موقعیت بیش‌فروش (اشباع فروش) قرار دارد و عرضه‌های آن هر چقدر هم پرقدرت، قطعاً با کف عرضه‌های چند هفته پیش برابری نخواهد کرد. پس باید همچنان به استراتژی بلندمدت خود وفادار ماند و فریب شبه‌تحلیل‌های کانال‌های نوسانگیر را نخورد و این نکته را هم فراموش نکرد که پای ثابت خریدهای چند هفته‌ی اخیر حقوقی‌ها بوده‌اند و همان‌ها هم نه خیلی به ریزش بیشتر #بازار در این قیمت‌ها و بعد از این همه خرید پیاپی علاقه دارند و نه اجازه می‌دهند که عنان کار کاملاً از دست‌شان خارج شود. حقوقی‌هایی که امواج صعودی #بازار معمولاً با اراده‌ی آن‌ها رقم می‌خورد.

@tafakorjanbi1398

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K

✍️ اینکه ما شهروندان عادی، که هیچ جور به خلوت خاص بزرگان مملکت راه نداریم، ندانیم که در سطوح بالای قدرت دقیقا چه می‌گذرد، کاملاً طبیعی است. اما اینکه بسیاری از مقامات قبلی و فعلی مملکت در این باره چیزی ندانند یا نگویند که چطور #عالیجناب_پوتین توانسته بدون شلیک یک گلوله، ایران را زیر پاشنه‌های خود بگیرد، به طرز فجیعی عجیب می‌نماید!

@tafakorjanbi1398

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K

✍️ کسانی که خواستار کنار رفتن روحانیون از قدرت هستند، خیر آن‌ها را می‌خواهند!

📍 #مهدی_نصیری، مدیرمسئول سابق کیهان

🔴 #احمد_خاتمی: دوباره می‌خواهند تز رضاخانی جدایی دین از سیاست را احیا کنند.

🟢 #نصیری: این دینی که روحانیونی امثال شما در نماز جمعه، منادی و در شورای نگهبان، حافظ و در انتخابات‌ها با نظارت استصوابی، مجری آن هستید، ناتوانی و بلکه بحران‌آفرینی خود را در عرصه سیاست آشکار کرده و هر خردمندی حامی جدایی و کناره‌گیری آن از سیاست است. البته دینی که پیش از انقلاب توسط بزرگانی چون خمینی، طالقانی، مطهری، بهشتی، بازرگان، شریعتی و ... (با همه کاستی‌هایش) مطرح شد و مردم را جذب انقلاب کرد، حسابش از دینِ اکنون جمهوری اسلامی جداست. هر چند با عملکرد چهل‌ساله‌ی امثال من و شما، بخش عظیمی از مردم ایران دیگر گوش‌شان به هیچ دینی (لااقل برای حکمرانی) بدهکار نیست.

🔴 #خاتمی: برخی می‌گویند برای نجات روحانیت باید همه روحانیتِ مسئول از مسئولیت‌های خود کنار بروند. نمی‌فهمند چه می‌گویند. همه کنار بروند به این معناست که حکومت را به دیگران بسپاریم و بگوییم ما اهلش نیستیم.

🟢 #نصیری: به نظرم آن‌ها که چنین می‌گویند، خیر روحانیت را می‌خواهند. روحانیت حاکم یا باید سریعاً دست به بازنگری گسترده در گفتمان و عملکرد چهل‌ودوساله جمهوری اسلامی بر اساس خواست اکثریت مردم بزند و خود و کشور را نجات بدهد، یا دیر یا زود با بدترین شکل که یک شورش و طغیان ملی خواهد بود، از عرصه سیاست کنار گذاشته خواهد شد. ضمن آن‌که حیثیت دینی خود را نیز تا حد زیادی از دست خواهد داد.

🔴 #خاتمی: افراد کوته‌نظر به صراحت می‌گویند من بین حکومت جمهوری اسلامی و شاه، حکومت شاه را انتخاب می‌کنم، این‌ها قطعاً روز قیامت با شاه محشور می‌شوند.

🟢 #نصیری: اولا، متأسفانه هر روز به خیل کسانی که حکومت شاه را با همه مظالم و نواقصش، که منجر به انقلاب شد، بر جمهوری اسلامی که وضع فاجعه‌آمیز و حاوی بحران‌های متعدد را رقم زده، ترجیح می‌دهند، افزوده می‌شود و خطابه‌های امثال شما نه تنها نظر آن‌ها را برنمی‌گرداند، بلکه جریان شاه‌خواهی و یا جمهوری‌خواهی فارغ از دین را تقویت می‌کند.

🟢 ثانیاً، این که بهشتی بودن خود را مسلّم گرفته‌اید، با هیچ میزان دینی سازگار نیست و طرح چنین ادعایی از یک طلبه معمولی تا یک مدرس و فقیه بعید است. مگر کسی از عاقبت خود خبر دارد؟ مگر شما مطمئنید تاکنون خطاها و گناهان شاه را مرتکب نشده‌اید یا نخواهید شد؟ مگر یکی از مهم‌ترین گناهان شاه، چپاول ثروت عمومی، زندان، شکنجه و کشتار مردم بی‌گناه نبوده است؟ و آیا جمهوری اسلامی مرتکب همین گناهان، عیناً و در مواردی شدیدتر نشده است؟

🟢 آقای خاتمی! شما حتی اگر سهمی به نحو مباشرت و یا سببیت در این گناهان نداشته باشید، که به نظرم به دلیل پست‌هایی که دارید، حتما سهم دارید، آیا حداقل به دلیل رضایت و حمایت تمام‌عیار از وضع موجود، شریک آمران و مرتکبان این فجایع نیستید؟ مگر بارها در منابر این حدیث را نگفته‌اید که هر کس به عمل قوم (یا حکومتی) راضی باشد، در زمره‌ی آنان خواهد بود؟

🟢 آقای خاتمی! این مقال را با تقدیم روایتی نورانی از پیامبر خدا (ص) به شما و طیف مدعی دیانت و انقلابی‌گری امثال شما که به خصلت ناپسند خودشیفتگی و خودحق پنداری دچارید و مردمِ جز خود را جهنمی و عاقبت‌به‌شرّ می‌دانید، به پایان می‌رسانم:

رسولُ‌اللّه (ص): مَن قالَ: إنّی خَیرُ النّاسِ فهُو مِن شَرِّ النّاسِ و مَن قالَ: إنّی فی الجَنّةِ فهُو فی النّارِ. (مشکات الانوار، ج ۱ ص ۳۳۳).

پیامبر خدا: «هر که بگوید من بهترین مردمم، او بدترین مردم است و هر که بگوید من بهشتى‌ام، او دوزخى است.»

@tafakorjanbi1398

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K

✍️ پیروزی‌ها و دستاوردهای اخیر ورزشکاران و تیم‌های ورزشی زنان ایران در میادین ورزشی بین‌المللی نشان داد که حکومت ما چگونه ۴۳ سال این بخش از صدای رسای جامعه را نادیده گرفته است. زنان ایرانی همواره در آزادی جامعه‌ی ایرانی از بند بی‌عدالتی‌ها پیشرو بوده و خواهند بود. به عبارت دیگر، تنها زنان هستند که می‌دانند و می‌توانند موجودی را که خود به دنیا آورده‌اند، رام کنند!

@tafakorjanbi1398

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K
2460449

✍️ ‌بازی نمایندگان مجلس انقلابی و انتصابی اقلیت با جان مردم!

⭕ در سال ۱۴۰۰ صدها نفر با تلقبی گسترده توانستند به دانشکده‌های پزشکی و دندان‌پزشکی و داروسازی وارد شوند. این در حالی است که برخی از این افراد قبل از آن هم متهم به تقلب بوده‌اند.

⭕ کار به امتحان دوباره سازمان سنجش، ده‌ها شکایت قضایی و چندین جلسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی هم رسیده، اما نتیجه نتوانسته معترضان به تقلب را راضی کند. آن‌ها می‌گویند متقلبان که حتی از فیلتر حداقل‌های آزمون دوباره سنجش هم رد نشدند، با پیگیری برخی نمایندگان مجلس دوباره به دانشگاه برگشته‌اند.

⭕ گزارش و تحقیق از استان کهگیلویه و بویراحمد آغاز شده، اما به استان‌های دیگری هم کشیده‌ می‌شود؛ #کرمان، ایلام و شاید استان‌هایی بیش از انگشتان یک دست.

📍منبع یادداشت (نه تیتر): روزنامه‌ی اعتماد

@tafakorjanbi1398

نمایش بیشتر

سامانه هوشمند سهمتو پیام‌های تمام کانال‌های بورسی تلگرام را جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعی سیگنال‌های خرید و فروش هر کانال شناسایی و بازدهی سبد سهامی معرفی شده توسط هر کانال را محاسبه می‌کند و بر اساس پارامترهایی مثل بازدهی ماهانه سبد پیشنهادی کانال، قدرت تحلیلگر و میزان ریسکی که تحلیلگر برای سیگنال‌های خود ارائه می‌کند، آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. سهم‌های معرفی شده توسط سهمتو معمولا در کوتاه مدت سود مناسبی را به سرمایه‌گذار می‌رساند اما سهمتو هیچگونه مسئولیتی درمورد نماد های معرفی شده ندارد چرا که این سهم‌ها بر اساس اطلاعات برامده از شبکه اجتماعی معرفی می‌شود و سهمتو هیچ داده‌ای به محتوای شبکه اجتماعی اضافه یا کم نمی‌کند. سهمتو بر اساس مشخصات هر نماد از قبیل جذابیت خرید و فروش، ریسک سرمایه گذاری و شاخص ترس و طمع و پارامترهای دیگر مانند: تازگی سیگنال‌ها و اعتبار کانال‌ها که همگی براساس محتوای پیام های منتشر شده در کانال‌های بورسی هستند، بهترین نمادها را در صفحه سیگنال معرفی می‌کند.


نصب سریع اپلیکیشن:

خرید اشتراک
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما


 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟