تفکر جانبی در بورس

@tafakorjanbi1398

سیگنالی بورس

نوع کانال

سیگنالی بورس

رتبه تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه

عملکرد تریدر

بازدهی
ماهانه

0.0%

بازدهی
سه ماهه

0%

بازدهی
شش ماهه

0.0%

افت سرمایه

-16.6%

قدرت تحلیل

0.0%

ریسک

0.0%

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ تفکر جانبی در بورس

0%
0%
نظر شما چیست؟

عملکرد تریدر

تعداد اعضای کانال تلگرام

7.4K

میانگین بازدید روزانه

8.7K

میانگین تعداد سیگنال روزانه

11

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

سیگنال تریدرها

فیلتر
بزودی
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K

✍️ خدایا! بارالها! به نام نامی خودت قسم، ما خیلی عاشق و سخت‌جان بودیم که با تمام گناه‌کاری‌مان تا همین‌جا هم دوام آوردیم و ایمان به تو و بندگیِ تو را، افتان و خیزان، به قهر و مهر این حکومتِ گندم‌نمای جوفروش و این مردم ناهم‌دل و ناهم‌زبان نفروختیم! بعد از این منزل، بعد از این مرحله، حفظ ایمان و حلقه‌ی بندگی ما با خودت! خواست ما را که از خودمان بهتر می‌دانی! خدایا از جور این پادشاهِ خطابخشِ جرم‌پوش، حسابی به تنگ آمده‌ایم و از دیو و دد ملول شده‌ایم و انسان‌مان آرزوست! خدایا خودت، خودِ خودت یاری‌مان کن! یا ارحم‌الراحمین!

@tafakorjanbi1398

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K

✍️ #میخائیل_اولیانوف، نماینده دائم روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین و مذاکره‌کننده این کشور در گفت‌وگوهای احیای برجام:

🔸به نظر مسئله تحقیقات آژانس حل و فصل شده؛ ایرانیان در پاسخ اخیر خود وارد این مبحث نشده‌اند.

🔸روسیه تضمین‌هایی دریافت کرده که علی‌رغم تحریم‌ها می‌تواند به همکاری هسته‌ای خود با ایران ادامه دهد. ما راضی هستیم.

🔸به احتمال زیاد این هفته یا هفته‌ی آینده نشست کمیسیون مشترک برجام در سطح وزیران برگزار می‌شود./انتخاب

@tafakorjanbi1398

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K
2557071

✍️ جناب آقای دکتر، سرتیپ، #جانباز! سرباز فدائی مقام شامخ ولایت! خداوند رحمت کند صبیه (دختر) محترم‌تان را. ولی خب بینی و بین‌الله ارزشش را داشت که در آگهی ترحیم دخترت، که اصلاً جای این حرف‌ها نیست، یک مشت مدرک و مقام سهمیه‌‌ای سه دخترت را لو بدهی؟! از خداوند برای مردم بازمانده در این جنگل صبر مسئلت داریم!! 🤔

@tafakorjanbi1398

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K
2556792

✍️ واقعاً هدف برخی از اصلاح‌طلبان از بگو مگو کردن با اعضای دولت انقلابی و انتصابی سیزدهم و پیاده‌نظام ارزشی و به اصطلاح انقلابی آن‌ها چیست؟! به رخ کشیدن تناقض رفتار و گفتار گذشته‌ی آن‌ها با امروزشان چه دردی را از ما و این مردم تا خرخره گرفتار دوا می‌کند؟! این جماعت اگر ذره‌ای (تاکید می‌کنم) شرف و شخصیت داشتند که اصلاً کار به اینجا نمی‌کشید. با آدم بی‌معرفت و بی‌حیثیت و بی‌شخصیت هم بحث کردن واقعاً چه فایده‌ای دارد؟!

@tafakorjanbi1398

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K

✍️ دوستی در مورد نمودار فوق (👆) نوشته‌اند که «تکنیکال یعنی تکرار گذشته» و بعد اشاره به بی‌اعتقادی #تفکر_جانبی به تحلیل تکنیکال کرده‌اند. راستش ما همچنان بر اعتقاد راسخ خود مبنی بر ناکارآمدی تحلیل تکنیکال در بورس تهران پایدار هستیم و خود دوستان هم حتما در هفته‌های اخیر پی به این ناکارآمدی برده‌اند و دیده‌اند که چگونه نادرستی و عدم تحقق این چارت‌ها، حتی اشک بازیگران و نوسانگیران #بازار را هم درآورده است! از سوی دیگر این نمودار اخیر را هم نمودار تکنیکال نمی‌دانیم. چه، حوزه‌ی دلالت تحلیل تکنیکال پیش‌بینی روندهای کوتاه‌مدت بر اساس داده‌های سهم هست و نه تأثیر تاریخی اخبار بزرگ و فراگیری چون ورود و خروج به توافقی چون #برجام. با این حساب، نمودار فوق واکنش بلندمدت #بازار به مولفه‌های تأثیرگذار اقتصادی و سیاسی را نشان می‌دهد و نه حرف دل نوسانگیران را که با چارت‌های تکنیکال سعی در کنترل روان‌شناختی سهام‌داران خرد را دارند.

@tafakorjanbi1398

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K

✍️ #ارزش معاملات خرد (فقط معاملات خرد سهام و حق‌تقدم‌ها) امروز بورس تهران باز هم نسبت به روز گذشته ۴ درصد افزایش یافت و به حدود ۳۵۰۰ میلیارد تومان رسید و همچنان بالاتر از ۲۴ روز معاملاتی اخیر قرار گرفت. یک خبر رسمی اطمینان‌بخش درباره‌ی توافق احیای #برجام می‌تواند #ارزش معاملات خرد را به بالای ۵ هزار میلیارد تومان و روزهای آغازین سال جاری برساند.

@tafakorjanbi1398

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K

✍️ #ارزش معاملات خرد امروز بورس تهران تا این لحظه، بیشتر از دیروز و بالاتر از میانگین سه‌ماهه‌ی اخیر بوده و #شاخص_قدرت_خرید_حقیقی نیز همچنان مثبت است. واقعاً فروش سهم در این شرایط، ایده‌ی درستی نیست.

@tafakorjanbi1398

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K

✍️ از حملات تند و عصبی نوچه‌های #سعید_جلیلی خائن به #حسین_امیرعبداللهیان و تیم مذاکره‌کننده می‌توان ماجرای ماراتن توافق احیای برجام را تمام‌شده دانست! پیشنهاد می‌کنیم این‌بار واقعاً کمربندهای خود را سفت کنید و دست کسی حالا حالاها روی دگمه‌ی فروش سهم نرود. در مورد خرید سهام هم تصمیم‌گیری با خود دوستان.

@tafakorjanbi1398

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K

✍️ #جوزپ_بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه‌ی اروپا:

♦️پاسخ مکتوب ایران را در مورد متن پیش‌نویس برجام دریافت کردم.

♦️از وزیر خارجه‌ی ایران به خاطر وقت‌شناسی قدردانی می‌نماییم.

♦️خوشبختانه پاسخ ایران را هم بررسی کردیم، ولی نمی‌توانم به جزییات آن اشاره کنم.

♦️آمریکا هم خصوصی نظرش را اعلام کرده است. ما همچنان تلاش خواهیم کرد که نظرات را به هم نزدیک کنیم.

@tafakorjanbi1398

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K
2554987

✍️ آیا تاریخ در بورس تهران تکرار می‌شود؟!

@tafakorjanbi1398

سامانه هوشمند سهمتو پیام‌های تمام کانال‌های بورسی تلگرام را جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعی سیگنال‌های خرید و فروش هر کانال شناسایی و بازدهی سبد سهامی معرفی شده توسط هر کانال را محاسبه می‌کند و بر اساس پارامترهایی مثل بازدهی ماهانه سبد پیشنهادی کانال، قدرت تحلیلگر و میزان ریسکی که تحلیلگر برای سیگنال‌های خود ارائه می‌کند، آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. سهم‌های معرفی شده توسط سهمتو معمولا در کوتاه مدت سود مناسبی را به سرمایه‌گذار می‌رساند اما سهمتو هیچگونه مسئولیتی درمورد نماد های معرفی شده ندارد چرا که این سهم‌ها بر اساس اطلاعات برامده از شبکه اجتماعی معرفی می‌شود و سهمتو هیچ داده‌ای به محتوای شبکه اجتماعی اضافه یا کم نمی‌کند. سهمتو بر اساس مشخصات هر نماد از قبیل جذابیت خرید و فروش، ریسک سرمایه گذاری و شاخص ترس و طمع و پارامترهای دیگر مانند: تازگی سیگنال‌ها و اعتبار کانال‌ها که همگی براساس محتوای پیام های منتشر شده در کانال‌های بورسی هستند، بهترین نمادها را در صفحه سیگنال معرفی می‌کند.


نصب سریع اپلیکیشن:

خرید اشتراک
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما


 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟