تحلیل و اخبار ارز دیجیتال | Factcoins

@factcoins

سیگنالی رمز ارز

نوع کانال

سیگنالی رمز ارز

رتبه تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه

عملکرد تریدر

بازدهی
هفتگی

0.0%

بازدهی
ماهانه

0%

بازدهی
سه ماهه

0.0%

افت سرمایه

0.0%

قدرت تحلیل

0.0%

ریسک

0.0%

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ تحلیل و اخبار ارز دیجیتال | Factcoins

0%
0%
نظر شما چیست؟

عملکرد تریدر

تعداد اعضای کانال تلگرام

1.5K

میانگین بازدید روزانه

289

میانگین تعداد سیگنال روزانه

10

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

سیگنال تریدرها

فیلتر
بزودی
2549199

#تحلیل ارز دیجیتال

📌#بازار ارز دیجیتال دچار جهش شد، اما تریدرهای خرد هنوز دچار فومو و هیجان نشده‌اند

🔸طبق شاخص‌های معاملاتی و #بازار مشتقه، سرمایه‌گذاران در قیمت‌های فعلی تمایل کمتری به افزایش موقعیت‌های معاملاتی خود دارند.

🔻 جزئیات بیشتر:

🔗https://factcoins.com/?p=51506

🆔 Telegram

💟 Instagram

نمایش بیشتر

2549198

#مقالات

📌بهترین صرافی برای نوسانگیری ارز دیجیتال کدام است؟

🔸معاملات سوئینگ یا نوسانگیری نوعی استراتژی در بازارهای مالی است که معامله‌گر از نوسان قیمت سود می‌برد. اما می‌دانید بهترین صرافی برای نوسانگیری کدام است؟ یا می‌دانید چه عواملی در تعیین بهترین صرافی برای معاملات سوئینگ دخیل است؟ با فکت کوینز همراه باشید تا به طور جامع و کامل، این مفاهم و سوالات را بررسی کنیم.

🔻 جزئیات بیشتر:

🔗https://factcoins.com/?p=51114

🆔 Telegram

💟 Instagram

نمایش بیشتر

2548801

#اخبار | اخبار BTC' target='_blank'>بیت کوین

📌آسیب پذیری در شبکه لایتنینگ BTC' target='_blank'>بیت کوین که می‌تواند منجر به سرقت 750 واحد BTC شود

🔸محققان دانشگاه ایلینویز آمریکا به تازگی و در مقاله ای به آسیب پذیری جدیدی در شبکه لایتنینگ BTC' target='_blank'>بیت کوین پرداخته‌اند که می‌تواند منجر به حملاتی مانند حمله زامبی و دوبار خرج کردن و همچنین به سرقت رفتن 750 واحد BTC' target='_blank'>بیت کوین این شبکه شود. پیشنهاد این محققان برای رفع مشکل پیکربندی با دقت برج های دیدبانی شبکه و همچنین نظارت ازدحام و پاسخ دهی در صورت ازدحام شبکه لایه 1 BTC' target='_blank'>بیت کوین است. باید گفت که با وجود چنین آسیب پذیری هایی در شبکه، تاکنون هکرها از این موقعیت ها استفاده نکرده و شبکه لایتنینگ در امنیت به سر می‌برد.

🔻 جزئیات بیشتر:

🔗https://factcoins.com/?p=51459

🆔 Telegram

💟 Instagram

نمایش بیشتر

2548497

#ریپورتاژ

📌متافای و کhttps://sahmeto.com/coins/WIN' target='_blank'>وینکس اسمارت چین: برای تجربهٔ تابستانی باورنکردنی، به دومین هَکاتون کhttps://sahmeto.com/coins/WIN' target='_blank'>وینکس اسمارت‌چین بپیوندید

🔸بلاک‌چین عمومی ساختِ صرافی کhttps://sahmeto.com/coins/WIN' target='_blank'>وینکس، تحت‌عنوان «کhttps://sahmeto.com/coins/WIN' target='_blank'>وینکس اسمارت‌چین»، نوعی اکوسیستم مالی غیرمتمرکز با ویژگی‌هایی همچون سازگاری با ماشین مجازی اتریوم، الگوریتم اجماع اثبات سهام، کارآیی بالا، و کارمزد پایین است.

🔻 جزئیات بیشتر:

🔗https://factcoins.com/?p=51438

🆔 Telegram

💟 Instagram

نمایش بیشتر

2548496

#اخبار | اخبار جهان

📌در پی تحریم وزارت خزانه‌داری آمریکا، دائو تورنادو کش غیرفعال شد

🔸دائو تورنادو کش در میان بحث های اعضای جامعه برای مقابله با تحریم های وزارت خزانه داری آمریکا بدون هیچ توضیحی غیرفعال شد. گفتنی است که این اتفاق پس از آن رخ داد که اعضای جامعه رای دادند تا لایه حاکمیتی این میکسر به عنوان امضا کننده به کیف پول چند امضایی خزانه دار تورنادو کش اضافه شود. باید گفت که هنوز مشخص نیست دلیل غیرفعال شدن این دائو چیست اما به نظر می‌رسد اقدامات مقامات و موسسه های خصوصی پس از تحریم های آمریکا در این اتفاق بیی تاثیر نبوده است.

🔻 جزئیات بیشتر:

🔗https://factcoins.com/?p=51444

🆔 Telegram

💟 Instagram

نمایش بیشتر

2547961

#اخبار | اخبار بلاک چین

📌https://sahmeto.com/coins/AXS' target='_blank'>اکسی اینفینیتی سیستم پاداش دهی حالت کلاسیک خود را به طور کامل حذف کرد

🔸تیم توسعه https://sahmeto.com/coins/AXS' target='_blank'>اکسی اینفینیتی اعلام کرده است که سیستم پاداش دهی https://sahmeto.com/coins/SLP' target='_blank'>SLP را در حالت کلاسیک این بازی به ور کامل حذف کرده است تا کاربران را به حالت جدید این بازی یعنی https://sahmeto.com/coins/AXS' target='_blank'>Axie Infinity Origin جذب کند. تیم توسعه این بازی گفته است که هدف از این اقدام متعادل کردن اقتصاد و همچنین کاربردی تر کردن توکن https://sahmeto.com/coins/SLP' target='_blank'>SLP است.

🔻 جزئیات بیشتر:

🔗https://factcoins.com/?p=51433

🆔 Telegram

💟 Instagram

نمایش بیشتر

2547960

#اخبار | اخبار بلاک چین

📌بنیانگذار میکر دائو: احتمالا #ارزش دلاری استیبل کوین دای از بین خواهد‌ رفت

🔸رون کریستنسن، بنیانگذار پلتفرم میکر دائو، سازنده استیبل کوین دای معتقد است که تحریم تورنادو کش توسط وزرات خزانه داری آمریکا می‌تواند باعث از دست رفتن وثیقه و پشتوانه 3.5 میلیارد دلاری USDC این پروتکل شود و فشار سنگینی را روی دای ایجاد کند. با توجه به آن که USDC حدود 32 % از پشتوانه دای را تشکیل می‌دهد وی افزود که میکر دائو باید خود را برای بی ثباتی دای نیز آماده کند.

🔻 جزئیات بیشتر:

🔗https://factcoins.com/?p=51430

🆔 Telegram

💟 Instagram

نمایش بیشتر

2547959

#اخبار | اخبار بلاک چین

📌تیم ETHPoW می‌گوید فورک ETH' target='_blank'>اتریوم با مکانیسم اثبات کار اجتناب ناپذیر است

🔸تیم حامی ETH' target='_blank'>اتریوم اثبات کار (ETHPoW) به تازگی و در بیانیه ای گفته است که فورک شبکه با این مکانیسم اجتناب ناپذیر است. هدف این فورک جدا شدن از شبکه اصلی ETH' target='_blank'>اتریوم است تا پس از به روزرسانی مرج ماینرها https://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بتوانند به فعالیت های خود ادامه دهند. با این حال باید دقت داشت که این فورک باعث به وجود آمدن دو بلاک چین با پروتکل ها و توکن های متفاوت و اختصاصی خود خواهد شد.

🔻 جزئیات بیشتر:

🔗https://factcoins.com/?p=51426

🆔 Telegram

💟 Instagram

نمایش بیشتر

2547570

📌شاخص ترس و طمع بیت کوین

📆 شنبه، 22 مرداد

مهم‌ترین و به‌روزترین اخبار ارزهای‌دیجیتال را در وبسایت، کانال و اینستاگرام #فکت_کوینز دنبال‌کنید👇

🌐 Website

🆔 Telegram

💟 Instagram

نمایش بیشتر

2547569

📊 #نقشه_بازار_ارز_دیجیتال

🟢 #فکت_کوینز، مرجع خبری، آموزشی و تحلیلی ارزهای دیجیتال و بلاکچین 🟢

مهم‌ترین و به‌روزترین اخبار‌ ارزهای‌دیجیتال را در وبسایت، کانال و اینستاگرام #فکت_کوینز دنبال‌کنید👇👇👇

🌐 Website

🆔 Telegram

💟 Instagram

نمایش بیشتر

سامانه هوشمند سهمتو پیام‌های تمام کانال‌های بورسی تلگرام را جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعی سیگنال‌های خرید و فروش هر کانال شناسایی و بازدهی سبد سهامی معرفی شده توسط هر کانال را محاسبه می‌کند و بر اساس پارامترهایی مثل بازدهی ماهانه سبد پیشنهادی کانال، قدرت تحلیلگر و میزان ریسکی که تحلیلگر برای سیگنال‌های خود ارائه می‌کند، آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. سهم‌های معرفی شده توسط سهمتو معمولا در کوتاه مدت سود مناسبی را به سرمایه‌گذار می‌رساند اما سهمتو هیچگونه مسئولیتی درمورد نماد های معرفی شده ندارد چرا که این سهم‌ها بر اساس اطلاعات برامده از شبکه اجتماعی معرفی می‌شود و سهمتو هیچ داده‌ای به محتوای شبکه اجتماعی اضافه یا کم نمی‌کند. سهمتو بر اساس مشخصات هر نماد از قبیل جذابیت خرید و فروش، ریسک سرمایه گذاری و شاخص ترس و طمع و پارامترهای دیگر مانند: تازگی سیگنال‌ها و اعتبار کانال‌ها که همگی براساس محتوای پیام های منتشر شده در کانال‌های بورسی هستند، بهترین نمادها را در صفحه سیگنال معرفی می‌کند.


نصب سریع اپلیکیشن:

خرید اشتراک
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما


 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟