مشخصات تریدر
logo

تحلیل با سیگنال

Signal_tahlil@

رتبه بین تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه
بازدهی تریدر

بازدهی
ماهانه

0.0%

بازدهی
سه ماهه

0%

بازدهی
شش ماهه

0.0%

افت سرمایه

0.0%

قدرت تحلیل

0.0%

ریسک

0.0%

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

عملکرد تریدر
نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ تحلیل با سیگنال

0%
0%
نظر شما چیست؟
تریدر در شبکه اجتماعی

تعداد اعضای کانال تلگرام

27.4K

میانگین بازدید روزانه

11.3K

میانگین تعداد سیگنال روزانه

5

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

سیگنال تریدرها
فیلتر
بزودی
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:27.4K
2776667

#اسناد_خزانه_اسلامی

🔹در میان اسناد خزانه موجود در #بازار بدهی، بیشترین بازده معادل بانکی را اخزا003 با قیمت پایانی 683,920 ریال و به اندازه تقریبا 24.02 درصد داشته است (این نرخ قابل مقایسه با نرخ سود بانکی است).

🔸اخزا 911 و اخزا 821 با داشتن سررسید نزدیک به یکسال می ‏تواند گزینه مناسبی جهت مقایسه با سود بانکی باشد.

🆔 @Signal_tahlil

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:27.4K
2776666

#اوراق_مرابحه

اطلاعیه مظنه گیری اوراق مرابحه عام دولت برای حراج مورخ 1401/09/15 که مورد پذیرش مرکز #مدیریت بدهی‌ها و دارایی‌های مالی عمومی قرار گرفته است، به شرح ذیل می‌باشد:

سود اراد121: 18درصد با سررسید خرداد 1403

سود اراد120: 18درصد با سررسید تیر 1404

متقاضیان می توانند از کارگزاری‌ها اقدام به خرید نمایند.

🆔 @Signal_tahlil

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:27.4K
2775334

عدم تغییر نرخ بهره بین بانکی

طبق آمار بانک مرکزی، میانگین وزنی نرخ بهره بین بانکی در هفته گذشته تغییری نداشته و همانند دوره قبل در ۲۰.۸۹ درصد ثابت مانده است.

همچنین در ۱۳ هفته متوالی، نرخ حداقل توافق بازخرید (ریپو) در سطح ۲۱ درصد ثابت مانده است.

🆔 @Signal_tahlil

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:27.4K
2775333

#بازارهای_جهانی

کامادیتی‌ها در هفته گذشته عمدتا با رشد قیمت همراه بودند.

اجلاس اوپک+ بصورت مجازی امروز در تهران برگزار و در ادامه روز یکشنبه همان ساعت تکرار می شود.

برخی کشورها گفته اند که کاهش تولید نفت در دستور کار نیست . با این وجود، برخی نیز می گویند که کاهش رشد اقتصادی دنیا و به تبع آن تقاضای نفت، می تواند عامل مذاکره برای کاهش تولید نفت در نشست اوپک+ شود .

بازارها امروز و فردا بسته هستند.

🆔 @Signal_tahlil

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:27.4K

#اخبار_منتخب_روز

شنبه 12 آذر

🔹سیاسی و بین الملل:

نشست دوره‌ای و عادی شورای امنیت در ۲۸ آذر ماه، برای بررسی چهاردهمین گزارش آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل متحد از اجرای قطعنامه ۲۲۳۱ و توافق برجام برگزار خواهد شد. نشست دوره‌ای قبلی ۹ تیرماه امسال برگزار شده بود.

وزیر خارجه کانادا طی بیانیه‌ای اعلام کرد که این کشور، تحریم‌هایی را علیه چند فرد و نهاد ایرانی به بهانه نقض حقوق بشر و سرکوب اعتراضات مسالمت‌آمیز اعمال کرده است. این تحریم‌ها چهار فرد و پنج نهاد ایرانی را هدف قرار داده است.

🔹اقتصاد:

وزیر #تعاون، کار و #رفاه اجتماعی گفت: درصدد هستیم تا چهار ماه آینده بتوانیم ۱۱ تا ۱۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی جذب و به روستاییان و عشایر #پرداخت کنیم.

شرایط مشارکت در «بورس بین‌الملل مناطق آزاد» برای کلیه متقاضیان منتشر شد. سرمایه اولیه این بورس ۳۰ میلیون یورو پیش‌بینی شده؛ منابع / درآمد ارزی با منشأ خارجی باشد و متقاضی تا ۱۹ آذر درخواست خود را ارسال کند.

آمار‌های تازه بانک مرکزی نشان می‌دهد سهم «پول» از نقدینگی در پایان تابستان امسال به حدود ۲۳ درصد رسیده است. این بالاترین رقمی است که طی یک دهه اخیر رقم خورده است.

رئیس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی: یکی از جهت‌گیری‌های راهبردی صندوق نوآوری و شکوفایی حمایت از شرکت‌ها در شرایط خاص است و از این رو مبلغ تسهیلات هر شرکت معادل ۶ برابر مجموع هزینه‌های حقوق و دستمزد شرکت بر اساس لیست بیمه مهر ۱۴۰۱ در نظر گرفته شده است.

🔹بورس:

از ابتدای امسال تاکنون، ۱۰۰ هزار کُد برای مشتریان در بورس کالا صادر شد که ۵۰ هزار کُد برای مشتریان #خودرو بود.

روابط عمومی سازمان بورس: بسته اصلاح احکام بودجه‌ای حمایت از تولید و #بازار سرمایه که از ماه‌ها قبل در جلسات مشترک با کانون‌ها و نمایندگان صنایع، توسط سازمان بورس تهیه و به کمیسیون اقتصادی ارسال شده بود، با حضور رییس سازمان بورس در این کمیسیون بررسی و جمع‌بندی شد.

🔹#خودرو:

مدیرکل جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی بوشهر: مزایده الکترونیکی سراسری سازمان اموال تملیکی برای ۳۵ #خودرو خارجی وارداتی در گمرک بوشهر و گناوه برگزار می‌شود.

وزیر صمت: واردکنندگان #خودرو در حال مذاکره با طرف‌های خارجی هستند. تأخیر موجود به این دلیل است که واردکننده باید به مذاکره بپردازد و قرارداد منعقد کند. در این میان مانعی از سمت ما وجود ندارد.

🆔 @Signal_tahlil

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:27.4K
2773938

#بازار_بدهی

اوراق با بیشترین #بازده_تا_سررسید به تفکیک #زمان_تا_سررسید در 9 آذر 1401:

🔹در این نمودار محور عمودی نشانگر بازدهی اوراق با فرض خرید آن به قیمتی است که در تاریخ 1401/09/09 داشته‌اند.

🔹به عنوان مثال اوراق اخزا905 در اردیبهشت 1402 سررسید می‌شود. (سررسید آن سه ماه تا یکسال است.)

🔹اگر سرمایه‌گذاری علاقه دارد اوراقی را خریداری نماید و تا زمان سررسید آن را نفروشد بهتر است از این نرخ استفاده کند. بازده تا سررسید اخزا905 نزدیک به 31 درصد است. بدین معنی که اگر در روز 1401/09/09 خریداری می‌شد و تا سررسید فروخته نشود، بازدهی سالیانه‌ای به اندازه 31% داشت.

🆔 @Signal_tahlil

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:27.4K
2773937

#بازاربدهی

اوراق با بیشترین #نسبت_نقدشوندگی در 9 آذر 1401:

🔹یکی از معیارهایی که باید در خرید اوراق مدنظر قرار گیرد، قابلیت نقدشوندگی آن است. این مشخصه نشان‌دهنده سادگی خرید و فروش یک اوراق به محض تصمیم سرمایه‌گذار در معامله آن است.

🔹#اراد56 و #اراد50 با داشتن 7.9 و 0.8 درصد نقدشونده‌ترین اوراق موجود در هفته جاری بودند.

🆔 @Signal_tahlil

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:27.4K

#اخبار_منتخب_روز

چهارشنبه 9 آذر

🔹سیاسی و بین الملل:

معاون وزیر خارجه روسیه: وضعیت در خصوص احیای برجام بعد از قطعنامه اخیر برخی کشورها در جلسه شورای حکام آژانس در محکومیت ایران بسیار پیچیده شده است.

وزیر خارجه فرانسه ادعا کرد: تحریم‎های تازه ای علیه ایران در راه هستند و قرار است در نشست آتی وزرای امور خارجه کشورهای عضو اتحادیه اروپا در دوازدهم دسامبر (۲۱ آذر) به تصویب برسند.

کاخ سفید: تشکیل گروه حقیقت‌یاب علیه ایران اقدامى تاریخى و بى‌سابقه بود.

🔹اقتصاد:

رئیس اتحادیه لوازم خانگی: واردات لوازم خانگی در حد صحبت است نه اجرا و تا زمانی که تولید داخل داریم، واردات ممنوع است.

سخنگوی بانک مرکزی از افزایش سقف مجاز صرافی‌ها برای دریافت روزانه ارز مورد نیاز خود از بانک تا ۵۰ درصد خبر داد./ شبکه بانکی در هفت ماه گذشته امسال حدود ۲۲۴۵ هزار میلیارد تومان تسهیلات #پرداخت کرده که از رشد ۴۵ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل برخوردار است.

با ابلاغ بخشنامه از سوی بانک مرکزی، سقف دریافت ارز توسط صرافی‌ها از ۱۰۰ هزار یورو به ۱۵۰ هزار یورو افزایش یافته است.

🔹بورس:

رئیس سازمان بورس: از این به بعد بر اساس قانون احکام دائمی توسعه کشور تخلفات و جرائم افراد و نهادهای مالی تحت نظارت سازمان بورس برای عموم افشا می‌شود‌. / تلاش می‌کنیم بساط بخت آزمایی #خودرو توسط بورس کالا برچیده شود./ دستورالعمل حاکمیت شرکتی اصلاح شده و به زودی ابلاغ می‌شود. در برخی شرکت‌ها دیده شده که حاکمیت شرکتی توسط سهامداران عمده رعایت نمی‌شود، در این دستورالعمل ضمانت اجرایی قید شده است./ درباره فروش سهام عدالت به توافق نرسیدیم.

🔹#خودرو:

تارا اتوماتیک مشکی آبنوس در میان #خودروهای عرضه شده ایران‌#خودرو در بورس‌کالا بود و در نهایت این #خودرو با ۱۵۸ متقاضی ۲۳.۸۷ درصد بالاتر از قیمت پایه و با قیمت ۴۵۵ میلیون و ۳۶۲ هزار تومان معامله شد.

رییس سازمان خصوصی‌سازی گفت: توافق شده #خودروهای پرتیراژ به فهرست عرضه #خودروها به بورس کالا اضافه شود و شاهد حذف قیمت‌گذاری دستوری در محصول های ایران #خودرو و سایپا تا پایان امسال باشیم.

🆔 @Signal_tahlil

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:27.4K
2773935

#سشرق

کانال 30 ساله‌ی سشرق(تحلیل درخواستی)

براساس داده‌های هفتگی نماد شرکت سیمان شرق (سشرق) طی 30 سال اخیر درون یک کانال صعودی (کانال قرمزرنگ) در نوسان بوده ‌است.

همچنین این نماد سیمانی واکنش های دقیق و جالب توجهی به سطوح کانال مشکی رنگ خود داشته است.

برهمین اساس حدود قیمتی 350 تومان حمایت بسیار مهم این نماد به شمار میرود که به نظر مادامی‌که سشرق موفق به حفظ آن گردد در میان مدت امکان صعود قیمت سهم تا اهداف بالاتر از جمله حدود سقف تاریخی (حدود 1200 تومان) وجود دارد. در پایان شایان ذکر است در کوتاه مدت مدت قیمت بین حدود 560 الی 830 تومان در نوسان است که طبیعتاً خروج از این تراکم قیمتی میتواند تعیین کننده ی روند آتی قیمت سهم باشد.

🆔 @Signal_tahlil

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:27.4K
2773934

🔶جهش انتظارات تورمی

🔹طبق گزارش بانک مرکزی، آخرین آمارهای پولی نشان از این دارد که در شهریورماه سال جاری حجم نقدینگی با رشد 3.7 درصدی مواجه بوده.

🔹این عدد، بالاترین رقم در سال جاری محسوب می‌شود. علاوه‌ بر این، اجزاء نقدینگی به نحو متفاوتی تغییر داشته و باعث التهاب #بازار ارز شده است...

📎تحلیل کامل را از اینجا ببینید.

🆔 @Signal_tahlil

نمایش بیشتر

سامانه هوشمند سهمتو پیام‌های تمام کانال‌های بورسی تلگرام را جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعی سیگنال‌های خرید و فروش هر کانال شناسایی و بازدهی سبد سهامی معرفی شده توسط هر کانال را محاسبه می‌کند و بر اساس پارامترهایی مثل بازدهی ماهانه سبد پیشنهادی کانال، قدرت تحلیلگر و میزان ریسکی که تحلیلگر برای سیگنال‌های خود ارائه می‌کند، آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. سهم‌های معرفی شده توسط سهمتو معمولا در کوتاه مدت سود مناسبی را به سرمایه‌گذار می‌رساند اما سهمتو هیچگونه مسئولیتی درمورد نماد های معرفی شده ندارد چرا که این سهم‌ها بر اساس اطلاعات برامده از شبکه اجتماعی معرفی می‌شود و سهمتو هیچ داده‌ای به محتوای شبکه اجتماعی اضافه یا کم نمی‌کند. سهمتو بر اساس مشخصات هر نماد از قبیل جذابیت خرید و فروش، ریسک سرمایه گذاری و شاخص ترس و طمع و پارامترهای دیگر مانند: تازگی سیگنال‌ها و اعتبار کانال‌ها که همگی براساس محتوای پیام های منتشر شده در کانال‌های بورسی هستند، بهترین نمادها را در صفحه سیگنال معرفی می‌کند.


logo-samandehi
خرید اشتراک
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما


 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟