تحلیلی سهم کم ریسک&سودمناسب

@iraniansaham

سیگنالی بورس

نوع کانال

سیگنالی بورس

رتبه تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه

عملکرد تریدر

بازدهی
ماهانه

0.0%

بازدهی
سه ماهه

0%

بازدهی
شش ماهه

0.0%

افت سرمایه

-24.4%

قدرت تحلیل

0.0%

ریسک

0.0%

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ تحلیلی سهم کم ریسک&سودمناسب

0%
0%
نظر شما چیست؟

عملکرد تریدر

تعداد اعضای کانال تلگرام

364

میانگین بازدید روزانه

261

میانگین تعداد سیگنال روزانه

1

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

سیگنال تریدرها

فیلتر
بزودی
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:364
2467902

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:364

#ثبهساز تعدیل نشده. تحلیلی دیگر به بیان دیگر همان گونه درتحلیل های قبل اگر مطالعه شود اشاره گام به گام به حرکت سهم کردیم ودرادامه نیز این اتفاق خواهد افتاد.مستحضرید که روند سهم نزولی بود تا بهمن ماه1400.پس ساختار سهم نزولی بوده واین ساختار نزولی یعنی سقفی پایین تر وکفی پایین تروطبق نصایحاساتید وعلمازمانی برگشت سهم به ما سیگنال میده که ضعف درروند ببینیم وکف جدیدی درروند نزولی وسقف جدیدی درروند صعودی اتفاق نیفتد .خط قرمر ترسیمی که شکسته شده شکست ساختاربازهم اتفاق افتاد وروند نزولی ادامه داشت که میگن کار بازیگر برای جمع آوری بوده وکف سهم راشکسته تا بتواند خیلی هارا که حدضررشون زیر این خط بوده وادار به فروش وخرید بیشتر سهم کند.وپس ازاون درمحدوده آبی رنگ که کف جدید نزده وکف دوقلویی شکل گرفته وضعف درروند نزولی دیده شده اولین سیگنال ورود به سهم داد .حالا ماهنوز برای تاییدیه ورود احتیاج به سیگنال بیشتر داریم وسیگنال دوم با تغییر ساختار نزولی به صعودی باشکست محدوده زردرنگ که برابر باشکست آخرین حرکت نزولی صادر شد.پس ما تا اینجا یه شکست ساختار با هدف ایجادنامیدی درسهامدار وجمع آوری سهم داشتیم (استاپ هانت)ودرادامه یه حرکت صعودی وتغییر ساختار داشتیم .این تغییر ساختار بازهم توسط بازیگر وپول های بزرگ انجام شد اما برای انجام این کارردپایی درسهم جاگذاشت که به اون ردپامیگن اردر بلاک واین اردر بلاک مکانی است که به من تحلیلگر اجازه ورود وتاییدیه سوم میده واین اردر بلاک در حرکتی است که با سرعت وباعث تغییر ساختار میشه وهمان طور که میبینید در محدوده خط چین مشخص شده این اتفاق میباشد وتازه من مجاز به ورود با حدضرر کندل زیر خط چین . که ریسک به ریوارد خوبی بهم میده.وحالا همان طور که میبینید سهم دراین جا چندروز حجم مشکوک خورد وحرکتشو آغاز کرد .هدفش کجاست را بعدا بهتون میگم ولی اولیش میتونه ورود به کانال 200تومان باشه. واین فروش حقوقی هم به فال نیک بگیرید تا زمانی که درسهم قدرت خریدار بالاست وخوشحال باشید. پس درست تحلیل میکنیم .درست میخریم وتا رسیدن به هدف منتظر میمونیم.شاد وپیروز باشید .تصویر چارت درپست زیر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:364

#ثبهساز در خرید جدید براساس این تحلیل ما در8درصد سودیم شما چطور؟ دوروزه سهم صف خریده☺️

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:364
2467899

هرچی از این چارت وتحلیل از محدوده دایره ایی به بعد متوجه میشی زیرپست بنویس.

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:364
2467898

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:364

نرخ سود بین بانکی وشاخص کل نرخ بهره متغیری است که به صورت موزون هفتگی در #بازار شبانه کشف می شود. در این #بازار بانک ها می توانند نیاز فوری خود را مرتفع ساخته و با این عمل مانع از رشد اضافه برداشت بانک ها از بانک مرکزی شوند. امارهای بانک مرکزی نشان می دهد نرخ سود معاملات در این #بازار در هفته های اخیر صعودی بوده است.

بانک مرکزی به طور کلی در دو #بازار سعی می کند تا وضعیت نقدینگی بانک ها و نرخ سود را #مدیریت کند.

یکی از این #بازار ها #بازار باز است که در آن معاملات به صورت میان مدت و با خرید و فروش اوراق انجام می شود. آمارها نشاندهنده آن است که در هفته های اخیر نرخ سود #بازار باز صعودی شده و به بالاترین سطح خود در 6 ماه گذشته رسیده است.

بانک مرکزی در #بازار باز اوراق را از بانک ها خریداری کرده و با نرخ سود معلوم و تاریخ سررسید هفت روزه آن را دوباره بسط می دهد. افزایش نرخ سود اتفاقی است که از سوی بانک مرکزی و با صلاحدید این نهاد انجام شده و اکنون در سطح 19.5 درصد قرار دارد.

#بازار دیگری که به صورت هفتگی بانک ها می توانند نیاز مالی خود را از طریق آن مرتفع سازند #بازار بین بانکی بوده که در هفته های اخیر نرخ سود آن روندی صعودی را به ثبت رسانده است. این #بازار تاریخ سررسیدی کوتاه مدت داشته و نرخ سود آن در بازه ای نوسان می کند که بانک مرکزی آن را تعیین میکند.

این بازه از 14 تا 22 درصد است. به این معنا که بسط پول بانک مرکزی در #بازار بین بانکی یا اعتبارات قاعده مند با نرخ سود 22 درصد یعنی در سقف انجام شده و هر بانکی نتوانست از طریق بانکهای دارای مازاد نیاز خود رابر طرف کند به این نهاد مراجعه کند.

در همین رابطه برخی کارشناسان معتقدند در شرایطی که اعتبارات قاعده مند در #بازار بین بانکی در هفته اخیر تنزل قابل توجهی داشته می توان گفت رشد نرخ بهره در ادامه سیاست بانک مرکزی در کنترل تورم در کشور بوده تا با رشد پلکانی این شاخص بتواند از رشد بیشتر تورم جلوگیری کند. واما ارتباط با شاخص کل درتصویر هردو نمودار وجود دارد که همبستگی با یکدیگر دارند ودر یکسال اخیر فاصله زمانی بین آنها افتاده است

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:364
2467896

تصویر قبل رابا این تصویر که تابلو معاملات فرابورس هست ببین. حجم خوردن سهم ان هم 30میلیون وبیشتر درسهم عالی است اما جاش مهمه که اون حجم سیگنال خرید باشه یا فروش. درتصویر کاملا مشخصه .مکان هایی که علامت گذاری شده دراون روز یا روزها، حجم 30وبیشتر خورده که نشون داده دارن از سهم خارج میشوندیا وارد میشوند. اگر بالای نموداربوده یعنی خروج واگر گف نمودار بوده یعنی ورود مثل امروز.مثلا 17تا27اردیبهشت که سقف موج بوده درحال خارج شدن بودند واونایی اونجا خارج شدند حالا بعد از 30درصذ افت قیمت سهم میخوان واردسهم بشوند مثل امروز. خلاصه از حجم خوردن سهم استقبال میکنیم و خوشحال هستیم دیگران هم واردسهم شوند فقط روی صحبتم با فروشنده هاست که مالته دوست داری بفروشی، بفروش فقط جای خوب بفروش.هرچی بالاتر بفروشی سود بیشتری میبری خریدارا هم به امید خداکم کم سرو کلشون پیدا میشه. تصویر راببین اواخر اردیبهشت از17تا27اردیبهشت با بازی دادن سهامدار ازسهم خارج شدن حالا هم برا ورود دوبارشون، احتمال داره بازی بدهند لذا شماهم بازیشون بدهید فروختن شما هم بفروشید. خریدند شما هم بخرید. سهم درمحدوده حمایتی است وحتمابا رعایت حدضرر میتوان سهامداری کرد

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:364

👏👏

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:364

خب اونایی که رفتن خدا پشت وپناهشون

چند تا چارت بالا را نگاه کنید و وضعیتشون رادربازار منفی الان ببینید وموقعی که ما پیشنهاد دادیم درچه وضعی بودن.

ریپلی اصلی بماند برا بعد.

قضاوت با شما😉

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:364
2467893

#خمحرکه والگویQM

سامانه هوشمند سهمتو پیام‌های تمام کانال‌های بورسی تلگرام را جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعی سیگنال‌های خرید و فروش هر کانال شناسایی و بازدهی سبد سهامی معرفی شده توسط هر کانال را محاسبه می‌کند و بر اساس پارامترهایی مثل بازدهی ماهانه سبد پیشنهادی کانال، قدرت تحلیلگر و میزان ریسکی که تحلیلگر برای سیگنال‌های خود ارائه می‌کند، آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. سهم‌های معرفی شده توسط سهمتو معمولا در کوتاه مدت سود مناسبی را به سرمایه‌گذار می‌رساند اما سهمتو هیچگونه مسئولیتی درمورد نماد های معرفی شده ندارد چرا که این سهم‌ها بر اساس اطلاعات برامده از شبکه اجتماعی معرفی می‌شود و سهمتو هیچ داده‌ای به محتوای شبکه اجتماعی اضافه یا کم نمی‌کند. سهمتو بر اساس مشخصات هر نماد از قبیل جذابیت خرید و فروش، ریسک سرمایه گذاری و شاخص ترس و طمع و پارامترهای دیگر مانند: تازگی سیگنال‌ها و اعتبار کانال‌ها که همگی براساس محتوای پیام های منتشر شده در کانال‌های بورسی هستند، بهترین نمادها را در صفحه سیگنال معرفی می‌کند.


نصب سریع اپلیکیشن:

خرید اشتراک
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما


 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟