پویش تفکر مستقل

@IndependentThinking

سیگنالی بورس

نوع کانال

سیگنالی بورس

رتبه تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه

عملکرد تریدر

بازدهی
ماهانه

0.0%

بازدهی
سه ماهه

0%

بازدهی
شش ماهه

0.0%

افت سرمایه

-4.9%

قدرت تحلیل

0.0%

ریسک

0.0%

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ پویش تفکر مستقل

0%
0%
نظر شما چیست؟

عملکرد تریدر

تعداد اعضای کانال تلگرام

20.2K

میانگین بازدید روزانه

0

میانگین تعداد سیگنال روزانه

0

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

سیگنال تریدرها

فیلتر
بزودی
آموزش بورس
پویش تفکر مستقل@IndependentThinking
رتبه:
دنبال کننده:20.2K

جدیداً بیشتر عرضه اولیه‌ها رو میدن به صندوقا و یه رانت و سود ویژه براشون درست کردن. روزهای بعد از عرضه اولیه هم مردم میرن تو صف خرید سهم و صندوق براحتی بعد از ۳۰،۴۰ درصد رشد، سهمش رو تو اوج میندازه به ملت. عین پذیره‌نویسی همه مردم حق دارن هرچند کم از عرضه اولیه برخوردار بشن. این صندوق‌ها خیلیاشون اندازه یه سهامدار جز توانایی تحلیل و سرمایه‌گذاری سودساز ندارن، پس چرا یه صندوق سهم من رو بخوره و گردن کلفت تر بشه؟! یه زمانی بود می‌گفتید عرضه‌های اولیه رو خوش قیمت بیاریم که مردم بخرن و تو سودش شریک شن و با بورس هم آشنا شن. حالا چه اتفاق جدیدی افتاده که حق مردم رو بهشون نمیدید. این یه رانت خالص و غلطه که باید هرچه زودتر برچیده شه و عرضه اولیه حق همه مردمه! از دید مردم هم صندوق‌های شما همچین علیه‌سلام نیستن و حق ندارن سهمشون رو بخورن! اگه میخاید ببینید صندوقاتون چند مرده حلاجن، دامنه نوسان سهام عرضه اولیه رو بردارید تا تو یه روز بخرن و ببرنش هرکجا که سهم حقشه و بساط صف بازی برچیده بشه. اکثر این سهام گرون معامله میشه و وقتی گرون باشه و دامنه باز و صندوق بجای صف قطعی فردا احتمال ریزش بده، خیلی از اینا تمایلی به خرید پیدا نمی‌کنن.

این نمادها رو بعنوان نمونه بدون دامنه کنید. از طرفی بیشتر سهم دست سهامدار عمده است و از طرفی مثال خوبی برای نمادهای بدون دامنه می‌شه و بعد از چند سال صدها نماد بدون دامنه داریم که این عالیه. از اونجا که سهم هیچ سابقه معاملاتی نداره، کسی هم نمی‌تونه مدعی زیان از باز بودن دامنه نوسان این عرضه اولیه‌ها بشه. مگه اینکه سهامدار عمده و صندوقا برای جیب مردم از محل دامنه نوسان نقشه کشیده باشن! مجددا تاکید می‌کنم چرخ رو از نو اختراع نکنید و ببینید دنیا چیکار میکنه تو هر زمینه ای. یه مدتی می‌گفتن بریم دامنه ۳۰ تا نماد اصلی و بزرگ #بازار رو برداریم تا بررسی و #تست بشه. بدون دامنه کردن عرضه‌های اولیه در کل عمر معاملاتشون در #بازار ثانویه گزینه بهتریه. عرضه اولیه یک شرکت، فروش سهامش توسط مالکین کنونی به عموم مردمه که اگه سهام عرضه اولیه شده دامنه‌نوسان محدود نداشته باشه، پروسه ارزشگذاری شرکت با دقت، وسواس و نظارت بیشتری انجام میشه و مالکین شرکت به جای تامین مالی احتمالی از هیجان صف خرید بعد از عرضه اولیه، از محل واقعیت‌های شرکت و عملیاتش تامین مالی میکنن. اگه سهام پس از عرضه اولیه بدون دامنه معامله بشه، دیگه نه صندوقا براش سر و دست میشکنن و دنبال انحصار خرید عرضه اولیه هستن، نه سهامدار عمده میتونه سهام شرکتش رو گرون عرضه کنه!

@salarsafaie

نمایش بیشتر

آموزش بورس
پویش تفکر مستقل@IndependentThinking
رتبه:
دنبال کننده:20.2K
2370548

📌وضعیت #بازار در دقایق پایانی

@BourseNews

آموزش بورس
پویش تفکر مستقل@IndependentThinking
رتبه:
دنبال کننده:20.2K
2370547

🔰 #سکرد

📅 تاریخ : 1401/3/4

🌀 نوع حد ضرر سهم: کوتاه مدت

💲 قیمت سهم: 10,530ریال

💲 حد ضرر سهم: 9,049ریال

〽️ اختلاف قیمت: 1,481ریال 🔻16.37%

⚠️قبل از هر تصمیمی در خرید و فروش، در خصوص شکست عمدی یا واقعی حد ضرر، ورود و خروج نقدینگی و شرایط بنیادی سهم تحقیق نمایید.

🆔 @IndependentThinking

نمایش بیشتر

آموزش بورس
پویش تفکر مستقل@IndependentThinking
رتبه:
دنبال کننده:20.2K

👆به روزرسانی #سکرد👇

اینکه #سکرد به قیمت اردیبهشت سال ۹۲ فروخته می شد یک طرف قصه بود. حالا همان #سکرد به قیمت زمستان ۹۹ در حال معامله است. در این نقطه دوستان عزیزی که از پایین خریدن، لطفا" دقت کنند که قیمت فعلی سهم می تواند موجبات اصلاح را فراهم کند. 👇👇

آموزش بورس
پویش تفکر مستقل@IndependentThinking
رتبه:
دنبال کننده:20.2K
2370545

آموزش بورس
پویش تفکر مستقل@IndependentThinking
رتبه:
دنبال کننده:20.2K

همچنان یکی‌ از سوالات ذهن بنده و سایر همکاران این است؛ چرا روی نماد #خودرو مردم را در نزدیک ۲۷۰ تومان در سقف مومنتومی تشویق به خرید می ‌کردند؟

🆔 @IndependentThinking

آموزش بورس
پویش تفکر مستقل@IndependentThinking
رتبه:
دنبال کننده:20.2K
2370541

🔰 #خودرو

📅 تاریخ : 1401/3/3

آموزش بورس
پویش تفکر مستقل@IndependentThinking
رتبه:
دنبال کننده:20.2K

یادی می کنیم از حد ضرر کوتاه مدتی ۱۵۱۴۱۰۱ که قبل از شکست آن در سال ۱۴۰۰، شاهد روزهای مثبت بودیم.

🆔 @IndependentThinking

آموزش بورس
پویش تفکر مستقل@IndependentThinking
رتبه:
دنبال کننده:20.2K
2370539

🔰 شاخص کل

📅 تاریخ : 1400/6/21

🌀 نوع حد ضرر شاخص: کوتاه مدت

💲 مقدار شاخص: 1490108

💲 حد ضرر شاخص: 1514101

〽️ اختلاف مقدار: -23993 🔻-1.58%

🔔 تعداد روز شکست حد ضرر : 1 روز

⛔️ نمودار جریان نقدینگی بررسی شود

⚠️قبل از هر تصمیمی در خرید و فروش، در خصوص شکست عمدی یا واقعی حد ضرر، ورود و خروج نقدینگی و شرایط بنیادی شاخص تحقیق نمایید.

🆔 @IndependentThinking

نمایش بیشتر

آموزش بورس
پویش تفکر مستقل@IndependentThinking
رتبه:
دنبال کننده:20.2K
2370537

سامانه هوشمند سهمتو پیام‌های تمام کانال‌های بورسی تلگرام را جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعی سیگنال‌های خرید و فروش هر کانال شناسایی و بازدهی سبد سهامی معرفی شده توسط هر کانال را محاسبه می‌کند و بر اساس پارامترهایی مثل بازدهی ماهانه سبد پیشنهادی کانال، قدرت تحلیلگر و میزان ریسکی که تحلیلگر برای سیگنال‌های خود ارائه می‌کند، آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. سهم‌های معرفی شده توسط سهمتو معمولا در کوتاه مدت سود مناسبی را به سرمایه‌گذار می‌رساند اما سهمتو هیچگونه مسئولیتی درمورد نماد های معرفی شده ندارد چرا که این سهم‌ها بر اساس اطلاعات برامده از شبکه اجتماعی معرفی می‌شود و سهمتو هیچ داده‌ای به محتوای شبکه اجتماعی اضافه یا کم نمی‌کند. سهمتو بر اساس مشخصات هر نماد از قبیل جذابیت خرید و فروش، ریسک سرمایه گذاری و شاخص ترس و طمع و پارامترهای دیگر مانند: تازگی سیگنال‌ها و اعتبار کانال‌ها که همگی براساس محتوای پیام های منتشر شده در کانال‌های بورسی هستند، بهترین نمادها را در صفحه سیگنال معرفی می‌کند.


نصب سریع اپلیکیشن:

خرید اشتراک
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما


 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟