مشخصات تریدر
logo

نگیدنگفتیم!؟ | احمدجانجان

NagidNagoftim@

رتبه بین تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه
بازدهی تریدر

بازدهی
ماهانه

0.0%

بازدهی
سه ماهه

0%

بازدهی
شش ماهه

0.0%

افت سرمایه

0.0%

قدرت تحلیل

0.0%

ریسک

0.0%

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

عملکرد تریدر
نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ نگیدنگفتیم!؟ | احمدجانجان

0%
0%
نظر شما چیست؟
تریدر در شبکه اجتماعی

تعداد اعضای کانال تلگرام

17.7K

میانگین بازدید روزانه

11.4K

میانگین تعداد سیگنال روزانه

3

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

سیگنال تریدرها
فیلتر
بزودی
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:17.7K

تا کریسمس شاهد بزرگترین جنگ ارزی-مالی دنیا خواهید بود.

در کنار تخمه حتما یک قلم و کاغذ هم برای یادداشت‌برداری داشته باشید!

فدرال رزرو زود شروع کرد چون مشکل اروپا رو نداشت ولی اهرم انرژی در جنگ روسیه-اوکراین یکی از دلایل اصلی سیاست‌های تاخیری بانک مرکزی اروپاست که دیگه کم‌کم باید شمشیر داموکلس رو دربیارن از غلاف و به جون شیر مرغ تا جون آدمیزاد در بازارها بیفتن و اون طرف ماجرا هم امریکاست که باید این افزایش‌های نرخ بهره اروپا رو، جبران کنه و خلاصه اینکه چه شیر تو شیری بشه #EURUSD و به تبع اون #xauusd و #commodities

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:17.7K

🔴 *خبر | یک منبع آگاه به روند مذاکرات وین: مقرر شده بود مذاکرات رفع تحریم‌ها هفته گذشته به توافق نهایی ختم شود امّا شروع اغتشاشات از روز یکشنبه ۲۷ شهریور، امضاء توافق را در هاله‌ای از ابهام قرار داد./* هدف عدم رفع تحریم و امتیازگیری حداکثری از تهران است.

اینجا قبلا توضیح داده بودم که در سال ۸۷ هم در آستانه توافق، چطوری به یکباره ما رو قال گذاشتن و سولانا جوابمونو نمیداد و بعدشم که غائله ۸۸ شد و...!

حالا سئوال اصلی من چیه؟

اینها چه پلن یا برنامه‌ریزی داشتن که اون رو اجرا نکردن و در قالب اتفاقی که برای این بنده خدا افتاد، ماجرا رو لود و های جک کردن؟

اون پلن اصلی چی بوده؟

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:17.7K

ریزش رو هم که توی لایوها و اینجا در موردش بارها صحبت کرده و هشدار داده بودیم.

حالا نوبت فاز جدیده😊

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:17.7K
2646022

در راستای ذینفع بودن لهستان و امریکا در انفجار خط لوله نورد استریم ۲

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:17.7K

عجب روزی بود دیروز!

اروپا رسما شبیه گاوبازی شده که دو تا گاو(روسیه و امریکا) در دو طرف مرتب بهش حمله میکنن و بهش شاخ میزنن!

امریکا که توی این هیری ویری جنگ اوکراین رسما اروپا(آلمان) رو ترکوند امروز با منفجر کردن خط لوله نورد استریم ۲ که رسما یک معنا برای اروپا داره: باید محتاج خودم باشی تا بهت گاز برسونم!

البته یه عده هم میگن کار روس‌ها بوده ولی منطقی‌تر اینه که لهستان، نروژ و امریکا رو ذینفع بدونیم!

از اونطرف ناتو چه به فضاحت کشیده شده و...

القصه اینکه اخبار این روزها رو مطالعه کنید و به خاطر بسپرید چون یه روزی اگه خدا عمری داد، باید به یاد بیارید و واسه نوه نتیجه‌هاتون تعریف کنید این ملغمه تاریخی رو!!!

انصافا یَک خر تو خر باحالیه که یه جاهاییش بعضی اتفاقات یا اظهارنظرهای سیاسی مفرح ذات است و ممد حیات!😅

📌آخ آخ آخ آخ!

همه اینها به کنار! این جنگ ارزی که بین رزروبنک‌ها راه افتاده و ر به ر نرخ بهره رو افزایش میدن و سقوط و هبوط ارزها رو منتج میشه در این رکود عمیق جهانی رو کجای دلمون بذاریم!؟

امریکا امروز با یک لگد به آلمان، نشون داد توسعه یافتگی ژاپنی هم حد داره و فی‌الواقع بهشون گفت: بخواب بابا!

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:17.7K
2643487

#XAUUSD 1644

اونس طلای جهانی رسید به تارگت

BTC' target='_blank'>#BTCUSD

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:17.7K
2643486

🇨🇳 چین به بانک‌های دولتی دستور خرید سهام را می‌دهد تا از فروش آن جلوگیری کنند.

📌تفاوت ما با اونا😁

اینجا هنوز یه عده به فکر تعمیق #بازار با عرضه اولیه‌ن چون #بازار ثانویه رو مخرب میدونن!

حالا یکی نیست بهشون بگه: اندیشمند! #بازار ثانویه رو خراب کنی، در واقع بستر عرصه اولیه رو خراب کردی چون با تعمیق ریزش و خروج پول، سطح قیمت‌ها به زیان سرمایه‌گذار خواهد بود پس ممکنه در عرضه‌های آتی یه تف خالی هم کف دستتون نندازن...

از ما گفتن بود که گفتیم!

📝احمد جانجان

📆دوشنبه ۱۴۰۱/۰۷/۰۴

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:17.7K
2643485

در گفت‌وگو با کارشناس #بازار سرمایه مطرح شد؛

🔺قیمت‌گذاری دستوری و ارز دو نرخی، عواملی برای فراری شدن سرمایه از بورس

🔹احمد جانجان گفت: اولین گام در راستای بهبود وضعیت #بازار سرمایه، اصلاح سیاست‌های نادرست و غیرکارشناسی شده‌ای مانند قیمت‌گذاری دستوری خواهد بود. ارز دو نرخی هم زمینه‌ساز رانت و فساد است و توجیهی ندارد با الزام صنایع به عرضه ارز با نرخ پایین‌تر، از جذابیت صادرات بکاهیم.

متن کامل خبر را اینجا بخوانید

رسانه رسمی سازمان بورس و اوراق بهادار 👇🏻

@sena_news

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:17.7K
2643484

#DXY 113.757

US INDEX

ایندکس دلار هستن که از محدوده ۱۰۲ دلار بارها هشدار دادم سقف رو میشکنه و توی لایوها گفته بودم که بعید نیست ۱۲۰ رو مجددا ببینه!

این یعنی رکود عمیق جهانی!

اون ایمان بیاورید به آغاز فصل سردی که میگفتم همین بود هااااا...

شرایط رو بخوام دو خطی و ساده توضیح بدم اینجوریه که داریم به شرایط سال ۹۷ در #بازار سهام خودمون نزدیک میشیم، کمربندا رو اگه درست بسته باشید(حتی اگه توی زیان باشید اما توی گروه درستی سرمایه‌گذاری کردید) هم می‌تونید dps خوب بگیرید و هم بازدهی خیلی عالی طوری که سال ۹۹ رو بشوره ببره!

📝احمد جانجان

📆دوشنبه ۱۴۰۱/۰۷/۰۴

Interst rate

#XAUUSD

BTC' target='_blank'>#BTCUSD

#US30 Dow Jhttps://sahmeto.com/coins/ONE' target='_blank'>ones

https://t.me/NagidNagoftim/13103

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:17.7K

حکمرانی تاخیری!

✍مهدی نصیری

دو سال پیش در همین روزها دعوت برنامه زاویه شبکه ۴ سیما را برای شرکت در مناظره ای پیرامون حجاب الزامی با حضور حجت الاسلام سوزنچی در باره حجاب الزامی پذیرفتم و حجاب الزامی را از منظر شرع و قانون و آثار زیانبار اجتماعی آن نقد کردم اما چگونگی آغاز و انجام این مناظره شنیدنی است.

اhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بتداء بگویم که چند ماه پیش از آن، با یک عضو آشنای یکی از نهادهای مسئول در امر مساله حجاب تماس گرفتم و پرسیدم: آیا تاکنون در این باره که می توان از منظر شرع، الزام حجاب را برداشت، در جلسات کارشناسی خود بحث کرده اید؟ پاسخ او منفی بود. به او گفتم من دو سه سالی در این باره مطالعه و تحقیق کرده ام. اگر مایل باشید، آماده ام در یکی از جلساتتان حضور یابم و مساله را به بحث و گفتگو بگذارم. این دوست مسئول استقبال کرد اما پس از چند روز به دلیل مخالفت رییس آن نهاد که نگران درز کردن خبر برگزاری چنین جلسه ای به برخی نهادهای بالادست حساس به مساله حجاب بود، برگزاری جلسه لغو شد!

و اما ماجرای مناظره زنده شبکه ۴: در شهریور ماه ۹۹ دوست عزیزم آقای حبیب رحیم پور ازغدی مجری ـ کارشناس فاضل و مسلط برنامه زاویه تماس گرفت و پیشنهاد مناظره حجاب را داد. به او گفتم من آماده ام و استقبال می کhttps://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نم اما بدانید که در نهادهای بالادستی نسhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت به طرح این موضوع حساس هستند و برایتان مشکل درست خواهد شد اما آقای رحیم پور اطhttps://sahmeto.com/coins/MINA' thttps://sahmeto.com/coins/AR' target='_blank'>arget='_blank'>مینان داشت که با توجه به هماهنگی های صورت گرفته با مدیران سازمان صدا و سیما، اتفاقی رخ نخواهد داد. من مجددا هشدار خودم را تکرار کردم اما در نهایت پذیرفتم.

مناظره با عنوان «حجاب، الزام یا التزام؟» در چهارشنبه ٢٦ شهریور ١٣٩٩ انجام شد و با استقبال کم نظیر بینندگان و رسانه های داخلی و خارجی مواجه شد. همه رسانه ها از این که برای اولین بار در یکی از شبکه های رسانه ملی نسhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت به گشت ارشاد انتقاد و از برداشتن الزام حجاب توسط من که در اردوگاه اصولگرایان بودم، دفاع شده است، اظهار شگفتی کرده بودند و برخی نیز این اقدام را بازی نظام به عنوان یک سوپاپ اطhttps://sahmeto.com/coins/MINA' thttps://sahmeto.com/coins/AR' target='_blank'>arget='_blank'>مینان دانسته بودند. شاید جالhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بتر از همه واکنش نه چندان رضایت آمیز یکی از چهره های مدافع آزادی حجاب در خارج از کشور بود که احساس می کرد برند انحصاری او با این مناظره آسیب دیده و از این پس تلاشهای او جذابیت لازم را نخواهد داشت!

به گفته یکی از دست اندارکاران این مناظره تا ساعتها پس از مناظره تلفن از دست آنان باhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت پاسخ به موافقان و مخالفان به زمین گذاشته نشد. به عبارت دیگر این مناظره به لحاظ کار حرفه ای رسانه ای و جذب مخاطب و ایجاد موج اجتماعی و دامن زدن به گفتگوهای محفلی و رسانه ای پیرو آن کاملا موفق بود.

فردای مناظره تهیه کننده برنامه بدون توقف شبکه ۳ که قبلا برنامه ای چندین قسمتی را در دفاع از حجاب الزامی تولید و پخش کرده بود، به من زنگ زد و درخواست کرد جمعه همان هفته در مناظره ضبطی دیگری با کارشناس برنامه اش شرکت کhttps://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نم و به استدلالهای او در دفاع از حجاب الزامی پاسخ بدهم تا در فرصت مناسب پخش شود. به او گفتم کمی دست نگهدار تا ببینیم بازخوردهای مناظره دیشب چه خواهد شد، اگر همکاران شما در شبکه ٤ توبیخ نشدند، من آماده ام اما او اصرار داشت که من قول بدهم. به او گفتم من کاملا آماده و با انگیزه ام که از حرفم دفاع کhttps://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نم اما پیشنهادم این است که یکی دو روز صبر کنید. در هر صورت قول جمعه را از من گرفت اما حدس من درست از آب در آمد و فردای مناظره، مدیران صدا و سیما و عوامل برنامه زاویه به شدت از سوی نهادهای بالادستی باhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت انجام این مناظره که عبور از خط قرمز نظام بود، توبیخ شدند و آنان که خوشحال از انجام یک برنامه حرفه ای در موضوعی مورد علاقه جامعه بودند از ادامه پرداختن به این موضوع کاملا منع شدند و الhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بته دیگر خبری از تهیه کننده شبکه 3 هم نشد!

خب اکنون دو سال از آن ماجرا می گذرد و حادثه مرگ یا قتل مظلومانه مهسا امیری در جریان بازداشت توسط گشت ارشاد و بروز ناآرامی های گسترده، موضوع حجاب اجباری را بر سر زبانها انداخت تا آنجا که رسانه ملی چاره ای ندیده است تا خط قرمز نظام را نادیده گرفته و هر شب و گاه در دو شبکه به انجام مناظره و گفتگو پیرامون این موضوع بپردازد!

این ماجرا و دهها https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمونه دیگر بیانگر فاصله و شکاف عمیق بین نهادهای بالادستی تعیین کننده خطوط قرمز نظام با واقعیت امور و متن و کف جامعه ایران است و خدا می داند که این فاصله چه خسارتهای عظیمی را تاکنون متوجه کشور، مردم و خود نظام کرده است. اکنون پرسش اینست که هنوز زمان پرکردن این شکاف عظیم و رجوع به افکارعمومی و استفاده از نظرات کارشناسی نخبگان مستقل و دست کشیدن از حکمرانی تاخیری فرا نرسیده است؟!

لینک مناظره حجاب شهریور ۱۳۹۹ در برنامه زاویه شبکه ۴ در آپارات

https://www.aphttps://sahmeto.com/coins/AR' target='_blank'>arat.com/v/D3mUv

@yaser_https://sahmeto.com/coins/AR' target='_blank'>arab57

@nasiri42

نمایش بیشتر

سامانه هوشمند سهمتو پیام‌های تمام کانال‌های بورسی تلگرام را جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعی سیگنال‌های خرید و فروش هر کانال شناسایی و بازدهی سبد سهامی معرفی شده توسط هر کانال را محاسبه می‌کند و بر اساس پارامترهایی مثل بازدهی ماهانه سبد پیشنهادی کانال، قدرت تحلیلگر و میزان ریسکی که تحلیلگر برای سیگنال‌های خود ارائه می‌کند، آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. سهم‌های معرفی شده توسط سهمتو معمولا در کوتاه مدت سود مناسبی را به سرمایه‌گذار می‌رساند اما سهمتو هیچگونه مسئولیتی درمورد نماد های معرفی شده ندارد چرا که این سهم‌ها بر اساس اطلاعات برامده از شبکه اجتماعی معرفی می‌شود و سهمتو هیچ داده‌ای به محتوای شبکه اجتماعی اضافه یا کم نمی‌کند. سهمتو بر اساس مشخصات هر نماد از قبیل جذابیت خرید و فروش، ریسک سرمایه گذاری و شاخص ترس و طمع و پارامترهای دیگر مانند: تازگی سیگنال‌ها و اعتبار کانال‌ها که همگی براساس محتوای پیام های منتشر شده در کانال‌های بورسی هستند، بهترین نمادها را در صفحه سیگنال معرفی می‌کند.


نصب سریع اپلیکیشن:

خرید اشتراک
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما


 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟