📊رسانه بورسی اِماکو-سهم1001

@sahm1001

سیگنالی بورس

نوع کانال

سیگنالی بورس

رتبه تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه

عملکرد تریدر

بازدهی
ماهانه

0.0%

بازدهی
سه ماهه

0%

بازدهی
شش ماهه

0.0%

افت سرمایه

-20.9%

قدرت تحلیل

0.0%

ریسک

0.0%

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ 📊رسانه بورسی اِماکو-سهم1001

0%
0%
نظر شما چیست؟

عملکرد تریدر

تعداد اعضای کانال تلگرام

19.4K

میانگین بازدید روزانه

831

میانگین تعداد سیگنال روزانه

0

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

سیگنال تریدرها

فیلتر
بزودی
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.4K
2537042

به یکتایی قسم یکتا است عباس امیر کشور دلها است عباس

اگر چه زاده ام البنین است و لیکن مادرش زهرا است عباس

@sahm1001

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.4K
2536596

#دلار

#تایم_فریم_هفتگی

۱۵ مرداد

به نظرم یک اصلاح به سمت محدوده‌ی ۲۳-۲۵ هزار تومان را در دلار شاهد خواهیم بود. این موضوع می‌تواند ناشی از تعمیق رکود بازارها، مذاکرات برجام و یا سیاست‌های بانک مرکزی باشد.

توجه داشته باشید این صرفا یک سناریو است و ممکن است به راحتی نقض شود لذا نباید به تنهایی به عنوان مبنایی برای تصمیم گیری مورد استفاده قرار بگیرد.

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.4K
2525563

@sahm1001

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.4K
2503858

از فرط گنه جهان ما شد تاریک

ای کاش خدا برای عرض تبریک

در عید غدیرخم به نور صلوات

عیدی بدهد فرج نماید نزدیک

عید سعید غدیر خم مبارک باد🌺

@sahm1001

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.4K

بورس کی رشد می‌کند؟

✅ شرایط کم رمق #بازار باعث نگرانی سهامداران شده است و برخی معتقدند بورس دیگر درست توان رشد ندارد. ابهامات اقتصادی و سیاسی کشور به هر حال خودش را در #بازار بورس نشان می‌دهد و حساسیت این #بازار نسبت به سایر #بازارها نظیر مسکن و #خودرو که تابلوی معاملاتی مشخصی ندارند بیشتر است. در بورس نوسانات شدیدتر است و افت و خیزها با شدت بیشتری اتفاق می‌افتد. با این حال نباید فقط سناریوهای بدبینانه را در نظر بگیریم. بورس همیشه بین خوش بینی و بدبینی در نوسان است و به هر سمتی که می‌رود اذهان معامله‌گران را هم با ان موج همسو می‌کند.

در ادامه دو دلیل برای ماندن در بورس عنوان خواهم کرد که امیدوارم صرفا کمکی به تصمیم‌گیری بهتر شما بکند:

۱.از منظر بنیادی قیمت‌های فعلی و احتمالا چند هفته‌ی آینده یکی از جذابیت‌های بورس در بسیاری از سهام #بازار است. p.e #بازار در محدوده‌ی قابل قبولی قرار دارد و بعد از برگزاری مجامع هم شرایط بهتری پیدا خواهد کرد.

وضعیت فعلی #بازار ناشی از سردرگمی صنایع بزرگ کشور نظیر پتروشیمی و فلزات و #خودرو و ... در کنار ابهامات سیاسی پیش روی کشور است. در این شرایط عمده تمرکز #بازار بر روند کوتاه مدت و اثرات ناشی از اخبار پیرامونی #بازار است. کشور بعد از یک شوک تورمی سنگین، کم کم آماده‌ی رفتن به رکود می‌شود. رکودی که باعث به خواب رفتن #بازارهایی چون #بازار #خودروهای لوکس و خانه‌های گران قیمت شده است و تقاضای مصرفی را در این دو #بازار روانه‌ی #خودروهای ارزانتر و خانه های با متراژ کوچکتر و محله های ارزانتر کرده است. در ماه‌های آتی رکود معاملاتی در بخش بزرگتری از این دو #بازار مشاهده خواهد شد اما بعید است کاهش قیمتی در کار باشد و رکود معاملاتی تا چند فصل ادامه خواهد داشت تا قدرت خریدها تقویت شود.

در خصوص بورس توجه نمایید که بورس همواره با یک فاز تاخیر به شوک‌های تورمی پاسخ می‌دهد و این الگو همواره در #بازار تکرار شده است. در شرایط فعلی رفته رفته شاهد انباشت تقاضا در #بازار خواهیم بود و بورس به عنوان ارزنده‌ترین #بازار بعد از رکود کامل #بازارهای رقیب دوباره پررونق خواهد شد.

۲. دلیل دوم من شرایط تکنیکالی شاخص هم‌وزن و شاخص کل است که علیرغم همه‌ی ایرادات و کاستی‌های محاسباتی‌اش باید مورد توجه قرار گیرد. بخشی از وضعیت #بازار به علت شاخه‌ی اصلاحی است که #بازار در آن قرار دارد و اگرچه ممکن است نوساناتی را تا چند هفته شاهد باشیم اما بعد از اتمام این شاخه‌ی اصلاحی( قبلا مفصل به آن پرداخته ام-در تصاویر ریپلای شده و اپدیت‌های بعدی آن اشاره شده است) #بازار یک روند صعودی خوب را آغاز خواهد کرد.

به نظر می‌رسد بهتر است کمی از نوسانات #بازار فاصله بگیرید و دست از چک کردن هر روزه‌ی #بازار بردارید.

با ارزوی موفقیت برای شما عزیزان

#محسن_عباسی

@emacoabbasi

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.4K
2488536

قثابت از محدوده‌ی ۲۵۰ تومان تا ۳۰۰ تومان رشد کرد و بعد از شکست تریگر لاین و پول بک به آن اماده‌ی حرکت به سمت گره‌ی ۳۴۰-۳۵۰ تومان است که یکبار آن را پاکسازی کرده است. به نظرم در قدم اول تا محدوده‌ی یاد شده توان رشد دارد.

#محسن_عباسی

@emacoabbasi

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.4K
2485140

سالروز شهادت جانسوز نهال گلشن دین،

نور دیده زهرا، سپهر دانش و بینش،

امام محمد باقر(ع) تسلیت باد

@sahm1001

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.4K
2460411

🏴امام جواد(ع):

بدان که از دید خداوند پنهان نیستی

پس بنگر که چگونه هستی!

@sahm1001

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.4K
2458446

#قثابت

بعد از رویت تارگت ۳۴۰ تومان که پیشنهاد سیو سود خدمت همراهان دادم به نظرم دوباره در منطقه‌ی جذاب خرید قرار گرفته است. با توجه به پاکسازی مقاومت ۳۴۰ تومان به نظرم دوباره به سمت این مقاومت حمله خواهد کرد. در حال حاضر قیمت سهم محدوده‌ی ۲۴۹ تومان است.

اندیکاتور Rsi هم به منطقه‌ی حمایتی رسیده است.

#محسن_عباسی

@emacoabbasi

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.4K

چرا از اقتصاد ایران انتظار معجزه داریم؟

(سلسله مطالب-بخش اول)

✅ جدای از مسائل و مشکلات ایران به دلایل مختلف که در این نوشته نمی‌گنجد به بهانه‌ی انتشار لیست بدهکاران بانکی قصد دارم نگاهی کوتاه به نقش بانک‌ها در به وجود آمدن وضعیت موجود داشته باشم. انتشار مبالغ وام‌های کلان با دوره‌ی تنفس طولانی، نرخ سود پایین و بدون وثیقه باعث تعجب همگان شده ولی چیزی جز این لیست نمی‌توان انتظار داشت.

⬅️ تا سال‌های سال، فروش نفت مانع دیده شدن خونریزی اقتصاد کشور می‌شد و به دلیل تزریق مداوم منابع نفتی به اقتصاد کشور، اثرات هدررفت منابع دیده نمی‌شد.

حالا اما به واسطه‌ی تحریم‌ها وتورم و کمبود منابع و کسری بودجه و...حساسیت‌ها روی بانک‌ها بیشتر شده است. نظام تامین مالی اقتصاد ما بانک محور است و اصولا #بازار سرمایه در مقابل حجم تامین مالی #بازار پول یک طفل نوپا محسوب می‌شود. حجم فساد صورت‌گرفته در سیستم بانکی و #بازار پول ماسابقه‌ی زیادی دارد. تاسیس صندوق‌های قرض‌الحسنه و موسسات مالی و اعتباری در سال‌های گذشته نمونه‌های این اخلال بودند.

چرا اقتصاد ما پیشرقت نمی‌کند؟

جوابش پیچیده نیست. شاهراه اصلی تامین مالی اقتصاد کشور (بانک‌ها) منابع را در اختیار دارند.

حالا این بانک‌ها یا دولتی اند و یا خصوصی!

دولتی‌ها که یا درگیر فساد شدند و وام‌های بی حساب و کتاب دادند و یا وام‌های تکلیفی که بازدهی مشخصی نداشت و نهایتا هم شدند دستیار دولت‌ها برای سر و #سامان دادن به کمبودهای نقدینگی دولت!

بانک‌های تجاری هم وارد بنگاه‌داری و #بازار ملک و مسکن شدند.

یک نگاهی به لیست بدهکاران بانکی داشته باشید. اکثر وام‌ها به شرکت‌های تودلی خود بانک اعطا می‌شود. برخی بانک‌ها هم به صورت ضربدری و دو به دو به شرکت‌های یکدیگر وام می‌دهند!

واقعا بر اساس کدام سیستم جامع و کدام برنامه ریزی باید انتظار معجزه از اقتصادمان داشته باشیم؟

نهادهای ناظر در کشور ما همیشه از وقایع عقب هستند و اصولا به جای برنامه‌ریزی برای رشد و توسعه،اقدامات نظارتی و بگیر و ببند را دنبال می‌کنند.. وزارتخانه‌ها درگیر قوانین و دستورالعمل‌های قدیمی هستند، بانک مرکزی هنوز درگیر مشکلات دولت و بانک‌هاست. صندوق‌های ذخیره و بازنشستگی درگیر ناکارآمدی هستند و تمام این موارد هم درگیر سیاسیونی هستند که همه‌جوره در اقتصاد دخالت می‌کنند.

اقتصادمان پر شده از بانک‌هایی که با یک تفکر عوام‌فریبانه تشکیل شد و در نهایت با ایجاد تورم ضرر بزرگی به تک تک مردم زده شد و بخشی از ثروت مردم را از طریق تورم به یغما برد.

بانک سرمایه که قراربود جامعه‌ی معلمان را ساپورت کند و با این فکر تاسیس شد درگیر فساد گسترده شد و منابعش را به یغما بردند و حالا یک غده‌ی سرطانی شده است.

بانک شهر که متعلق به شهرداری است در حال تبدیل شدن به معظل بعدی است.

بانک آینده هم که باید نامش به "بانک آینده‌ی نامعلوم' تغییر کند سلطان زیان‌سازی و عدم شفافیت است!

بانک های نظامی هم بعد از کلی ضررو زیان در بانک سپه ادغام شدند و تاوان بی کفایتی‌شان را دولت از جیب مردم #پرداخت کرد!

عقب‌تر که برویم می‌بینیم هر کسی با یک ارتباط کوچک سریعا سراغ تاسیس موسسه قرض الحسنه و موسسه مالی و اعتباری و تعاونی اعتبار ... می‌رفت و در نهایت با ندانم کاری و یا ایجاد فساد به کار خود پایان می‌داد. در آن سال‌ها برای عوام فریبی اکثرا از اسم ائمه و معصومین و ... برای موسسه مالی استفاده می‌شد که بعدا این اسامی تغییر کرد.

در این فضای مسموم اقتصادی واقعا چرا باید ما توسعه پیدا کنیم؟

با کدام الگو و دستورالعمل باید پیشرفت می‌کردیم؟

این اتفاقات بخشی از عدم #مدیریت داخلی اقتصاد کشور است و ربطی به تحریم‌ ندارد. اگر تحریم‌ها برداشته می‌شد و منابع دیگر هم می‌آمد به همین شکل توزیع و تخصیص داده می‌شد. اقتصاد ما سوار یک قطار ناکارآمدی است و با سرعت به سمت فروپاشی پیش می‌رود حالا بسته به شرایط تحریم و سیاسی و اقتصادی سرعت این قطار کم و زیاد می‌شود.

پایان بخش اول بانک‌ها

#محسن_عباسی

@emacoabbasi

نمایش بیشتر

سامانه هوشمند سهمتو پیام‌های تمام کانال‌های بورسی تلگرام را جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعی سیگنال‌های خرید و فروش هر کانال شناسایی و بازدهی سبد سهامی معرفی شده توسط هر کانال را محاسبه می‌کند و بر اساس پارامترهایی مثل بازدهی ماهانه سبد پیشنهادی کانال، قدرت تحلیلگر و میزان ریسکی که تحلیلگر برای سیگنال‌های خود ارائه می‌کند، آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. سهم‌های معرفی شده توسط سهمتو معمولا در کوتاه مدت سود مناسبی را به سرمایه‌گذار می‌رساند اما سهمتو هیچگونه مسئولیتی درمورد نماد های معرفی شده ندارد چرا که این سهم‌ها بر اساس اطلاعات برامده از شبکه اجتماعی معرفی می‌شود و سهمتو هیچ داده‌ای به محتوای شبکه اجتماعی اضافه یا کم نمی‌کند. سهمتو بر اساس مشخصات هر نماد از قبیل جذابیت خرید و فروش، ریسک سرمایه گذاری و شاخص ترس و طمع و پارامترهای دیگر مانند: تازگی سیگنال‌ها و اعتبار کانال‌ها که همگی براساس محتوای پیام های منتشر شده در کانال‌های بورسی هستند، بهترین نمادها را در صفحه سیگنال معرفی می‌کند.


نصب سریع اپلیکیشن:

خرید اشتراک
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما


 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟