Bourseon | بورسان

@bourseonshows

سیگنالی بورس

نوع کانال

سیگنالی بورس

رتبه تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه

عملکرد تریدر

بازدهی
ماهانه

0.0%

بازدهی
سه ماهه

0%

بازدهی
شش ماهه

0.0%

افت سرمایه

-10.0%

قدرت تحلیل

0.0%

ریسک

0.0%

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ Bourseon | بورسان

0%
0%
نظر شما چیست؟

عملکرد تریدر

تعداد اعضای کانال تلگرام

19.1K

میانگین بازدید روزانه

28.2K

میانگین تعداد سیگنال روزانه

20

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

سیگنال تریدرها

فیلتر
بزودی
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2559890

صعود سود بین بانکی پس از سه هفته کاهش

🔹پس از افزایش حداقل نرخ توافق بازخرید (ریپو) از ۲۰ به ۲۰.۳ در هفته گذشته، نرخ سود در #بازار بین بانکی هم از ۲۰.۵۹ به ۲۰.۶۴ افزایش پیدا کرد.

🔹نرخ سود بین بانکی (نرخی که بانک‌ها با آن به هم قرض می‌دهند) که پس از یک روند صعودی حدوداً سه‌ماهه به ۲۱.۳۱ در هفته آخر تیر رسیده بود، پس از آن روند کاهشی در پیش گرفت تا در نهایت در هفته منتهی به ۱۹ مرداد به عدد ۲۰.۵۹ رسید.

🔹اما حالا به نظر می‌رسد سیاستگذار پولی قصد داشته دوباره نرخ سود بین بانکی را افزایش دهد، چرا که دست به افزایش حداقل نرخ توافق بازخرید زده است. در نتیجه نرخ سود در #بازار شبانه (بین بانکی) هم پس از سه هفته افت، روند صعودی داشته است. باید دید در هفته‌های آینده آیا سود بین بانکی دوباره از مرز ۲۱ درصد عبور می‌کند یا نه.

@https://sahmeto.com/coins/FEG' target='_blank'>feghtesad

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K

آمریکا چگونه از تورم دورقمی گریخت؟

🔹کرونا و جنگ اوکراین آسیب‌هایی جدی به زنجیره‌های تأمین جهانی زدند و باعث شدند تورم که در چندین دهه در کشورهای توسعه‌یافته به شیوه نسhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بتاً پایداری مهار شده بود، دوباره بروز کند.

🔹یکی از این کشورها آمریکاست که اقدامات بانک مرکزی‌اش -فدرال‌رزرو- برای مقابله با تورم توجهات زیادی را برانگیخت. اقداماتی مانند افزایش نرخ بهره که زمینه‌ساز کاهش تورم سالانه و گریز از رسیدن به تورم دورقمی شد.

🔹یک عامل مهم تورم صفر درصدی ماه اخیر هم کاهش قیمت سوخت بوده است. از این منظر بسیاری روند کاهش تورم آمریکا را امری موقتی می‌دانند که می‌تواند دوباره در صورت افزایش قیمت سوخت معکوس شود. اما باید توجه داشت تورم هسته (Core Inflation) -که تورم انرژی و غذا را شامل https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمی‌شود- نیز روند کاهشی داشته است.

🔹نزول تورم ماهانه آمریکا به صفر، خوشبینی‌هایی در فعالان بازارهای آمریکا ایجاد کرد که فدرال‌رزرو از شدت افزایش نرخ بهره سیاستی خود می‌کاهد. اما بسیاری اقتصاددانان عقیده دارند فدرال‌رزرو باید شدت افزایش نرخ را ادامه دهد تا روند کاهشی تورم حفظ شود. برخی حتی معتقدند اگر سیاستگذار پولی تن به فرود سخت تورم که ناچاراً رکودزاست، ندهد، تورم می‌تواند به شکل مزمنی باقی بماند.

گزارش کامل را در فردای اقتصاد بخوانید

@https://sahmeto.com/coins/FEG' target='_blank'>feghtesad

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2558919

شکست دستور از #بازار؛ #خودرو باز هم می‌ریزد؟

💢در حالیکه #بازار #خودرو به دلیل زمزمه توافق در روند نزولی قرار گرفته سیگنال عرضه #خودرو در بورس کالا همانند شوک دوم از اضافه‌پرش قیمت‌ها حکایت دارد. شوک سوم نیز هفته آینده در راه است.

🔹عرضه #خودرو در بورس کالا در همان اولین روز نشان داد که قیمت‌گذاری دستوری هیچ ثمری جز قیمت‌های نجومی نداشته و روی دیگر قیمت دستوری همان قیمت‌های نجومی بوده است. این در حالی است که قیمت کشف شده در بورس کالا که در ناقص‌ترین شکل ممکن اجرا شد بسیار پایین‌تر از قیمت‌هایی بود که در شرایط مداخله قیمتی دولت کشف شده است.

جزئیات بیشتر را اینجا بخوانید

@https://sahmeto.com/coins/FEG' target='_blank'>feghtesad

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2558918

ابرمزاحمان کسب‌وکار بهار ۱۴۰۱

💢نظرسنجی از ۳هزار فعال اقتصادی نشان می‌دهد که محیط کسب‌وکار در بهار امسال نسhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت به فصل آخر ۱۴۰۰، نامساعدتر شده است.

بر اساس گزارش مرکز آمار و اطلاعات اقتصادی اتاق ایران، نتایج پایش ملی محیط کسب‌وکار ایران در بهار ۱۴۰۱ حاکی از این است که رقم شاخص ملی در این فصل ۶,۰۷ (https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمره بدترین ارزیابی ۱۰ است) محاسبه شده که به‌مراتب از وضعیت این شاخص در ارزیابی فصل قبل از آن (زمستان ۱۴۰۰ با میانگین ۵.۸۳) نامساعدتر است. ارزیابی‌ها نشان می‌دهد که در فصل گذشته بخش خدمات نامساعدترین محیط کسب‌وکار را داشته است. در عین حال، بنگاه‌های اقتصادی نیز با کاهش ظرفیت تولید روبه‌رو بوده‌اند که شاید https://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بتوان بخشی از آن را ناشی از افزایش هزینه‌های تولید به واسطه تورم و مشکلات تامین مواد اولیه دانست.

جزئیات بیشتر را در فردای اقتصاد بخوانید

@https://sahmeto.com/coins/FEG' target='_blank'>feghtesad

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K

سیاستگذاری پسابرجام در سه گام

✍ علی چشمی، عضو هیئت علمی گروه اقتصاد دانشگاه فردوسی مشهد

▪️اکنون که شواهدی از احیای توافق برجام بین ایران و کشورهای ۱+۵ https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمایان شده است، سیاستگذاری اقتصادی معطوف به آینده می‌تواند دورhttps://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمای متفاوتی داشته باشد. در چهار سال گذشته، سیاستگذار اقتصادی مجبور بود اوضاع را به‌نحوی #مدیریت کند که وضع آشفته، بدتر نشود.

▪️افول سرمایه‌گذاری، اشتغال، تولید، درآمد و قدرت خرید مردم، به علاوه بی‌ثباتی‌های شدید قیمتی و مالی و عدم ‌تعادل‌های بودجه‌ای و سرکوب دستمزد و بهره وجود داشت و سیاستگذار سرگرم #مدیریت این اوضاع ناگوار بود.

▪️اما اگر توافق حاصل شود، دستور کار سیاستگذار باید تغییر کند. به نظرم این تغییر باید مhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بتنی بر اهدافی باشد که اوضاع نابسامان اقتصاد ایران را در کوتاه‌مدت یک‌ساله، میان‌مدت سه ساله و بلندمدت #مدیریت کند.

▪️هدف کوتاه‌مدت باید کنترل بی‌ثباتی‌های اقتصادی و مالی باشد. درآمدهای نفتی دولت، به‌عنوان منشأ اصلی بی‌ثباتی در اقتصاد شکننده ایران، پس از توافق می‌تواند افزایش یابد و کسری بودجه دولت را کاهش دهد و رشد حدود ۴۰درصدی نقدینگی پایین بیاید. از طرف دیگر، با وجود تفاوت بیش از ۴۰درصدی تورم ایران با جهان لازم است به پشتوانه درآمدهای ارزی احتمالی، طی امسال نرخ ارز تثبیت شود چون این نرخ تاثیر سریع‌تری بر تورم دارد نسhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت به نقدینگی. در نتیجه، دولت https://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بتواند نرخ تورم را در ماه‌های پایانی سال حداقل به روند بلندمدت چهل سال اخیر برساند. هرچند بعید است نرخ تورم سالانه به ارقام حدود ۷ درصدی در برخی ماه‌های پس از برجام در سال ۱۳۹۶ برسد.

▪️هدف میان‌مدت دولت باید جذب سرمایه‌گذاری خارجی و افزایش سرمایه‌گذاری دولتی و جلوگیری از فرار سرمایه خصوصی داخلی باشد. منظورم از میان‌مدت این نیست که اقدامات مربوط به این کار به سرعت شروع نشود، بلکه منظور این است که نتیجه آن طی حداقل سه سال آینده محقق خواهد شد.

▪️در هرحال، برای بهبود این سه منبع سرمایه لازم است استراتژی توسعه صنعتی کشور در راستای نقش‌آفرینی در زنجیره تولید #ارزش جهانی هر چه سریع‌تر تعیین تکلیف شود وگرنه اقدامات، کور و مبهم خواهد شد.

▪️همچنین، با پیش‌بینی‌پذیر کردن اقتصاد کلان ایران باید به سرمایه‌گذار داخلی و خارجی اطhttps://sahmeto.com/coins/MINA' target='_blank'>مینان داد. بنابراین اقدامات متعددی لازم است انجام شود؛ از جمله چارچوب هدف‌گذاری تورمی دوباره اجرایی شود، روند مقررات‌زدایی و بهبود محیط کسب‌وکار ادامه یابد و رفتار سلیقه‌ای دستگاه‌های اجرایی کشور تحت کنترل درآید.

▪️هدف بلندمدت پس از احیای توافق برجام نیز آن است که اقتصاد رانتی، شکننده، بی‌ثبات، ناکارآمد و نابرابر ایران https://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بتواند تبدیل به اقتصاد مولدی شود که درآمد سرانه، در روند پایدار بلندمدت رشد کند و دوباره از اقتصاد جهانی منفک نشود.

▪️این هدف در صورتی محقق خواهد شد که بوروکراسی دولت کارآمد شود، بنگاه‌های اقتصادی ایرانی در کلاس رقاhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت جهانی فعال شوند، نظام مالی ایران روابط مستحکمی با جهان داشته باشد و احزاب تواhttps://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمند از تسخیر سیاست توسط فرصت‌طلبان مخرب جلوگیری کنند. این اهداف به توازن نیروها در حوزه اقتصاد و سیاست ایران بستگی خواهد داشت.

▪️در هر حال، بازگشت به توافق برجام، یک فرصت مجدد در اختیار سیاستگذار اقتصادی در ایران قرار می‌دهد تا https://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بتواند محیط اقتصاد کلان را به‌منظور رقاhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت فعالان اقتصادی در عرصه جهانی فراهم کند. بهره‌برداری از این فرصت به انسجام تیم اقتصادی دولت و قدرت فعالان اقتصادی خصوصی برای تحمیل خواسته‌های تولیدی خود به سیاستگذار بستگی خواهد داشت.

@https://sahmeto.com/coins/FEG' target='_blank'>feghtesad

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2558825

ریزش دلار به نیمه کانال ۲۹هزار تومان

💢دلار #بازار آزاد امروز با سرعت بالایی با توجه به خبرهای برجامی به کاهش قیمت خود ادامه داد و مرز ۳۰ هزار تومانی را به سمت پایین شکست.

🔸پس از شروع غافلگیرکننده دور جدید مذاکرات هسته‌ای در وین، #بازار ارز با فشار فروش بالایی همراه شد و اسکناس آمریکایی که در بالای کانال ۳۲هزار تومانی در نوسان بود، تا مرز ۳۰هزار تومانی عقب‌نشینی کرد. این مرز که طی چند ماه گذشته مانع از ریزش‌های بیشتری برای دلار شده بود، امروز به دلیل خبرهای مثhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بتی که از طرف‌های مختلف در شب گذشته منتشر شد، به زیر این مقاومت روانی نفوذ کرد و در زمان نگارش این گزارش حوالی ۳۰۵۵۰ تومان معامله می‌شود.

🔸شکست این قیمت و ریزش پرسرعت آن تا میانه کانال ۲۹هزار تومانی می‌تواند خبر از اتفاقات جدی‌تری در حوزه مذاکرات هسته‌ای بدهد.

گزارش کامل را در «فردای اقتصاد» بخوانید

@https://sahmeto.com/coins/FEG' target='_blank'>feghtesad

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2558753

با احیای برجام قیمت سکه چقدر کاهش می‌یابد؟

💢حباب سکه مهر ۹۹ در بحبوحه انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا و سقف‌شکنی قیمت دلار تهران، به سطح بی‌سابقه ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی رسید. این رقم در ۲۶ تیر امسال یعنی چند روز پس از رسیدن دلار به رکورد تاریخی ۳۳ هزار تومان دوباره تکرار شد. از آن زمان تا کنون به واسطه تقویت شانس احیای برجام و افت قیمت دلار داخلی، حباب سکه ۴۰ درصد کاهش یافته است. اما آیا با احیای برجام این حباب به طور کامل تخلیه می‌شود؟ قیمت سکه پس از توافق ایران و آمریکا به چه رقمی خواهد رسید؟

💢پاسخ این سوالات بیشتر از هر چه به کیفیت سیاست‌گذاری پس از احیای برجام بستگی دارد. اما نگاهی به https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمودار زیر نشان می‌دهد، در مقاطی که #بازار ارز و سکه ریزش سنگین را تجربه کرده است (همچون زمستان ۱۴۰۰ که با ازسرگیری مذاکرات وین در دولت رئیسی دلار از ۳۱ تا ۲۵ هزار تومان نزول کرد)، حباب سکه حتی سطوح منفی را تجربه کرده است. یا در سال‌های نخست دولت اول روحانی (۹۲ به بعد) که #بازارها رکودی بودند هم حباب سکه منفی بود.

جزئیات بیشتر را در فردای اقتصاد بخوانید

@https://sahmeto.com/coins/FEG' target='_blank'>feghtesad

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K

#خودروسازی فقط درگیر قیمت‌گذاری دستوری نیست

رئیس سازمان بورس در آئین افتتاح معاملات #خودرو بورس کالا:

🔹 ما با قدرت مسیر شفافیت را ادامه می‌دهیم. قیمت منصفانه باعث توسعه صنایع می‌شود.

🔹 بحث قیمت‌گذاری به خاطر شرایط خاص این صنعت پررنگ بوده است.

🔹 صنعت #خودروسازی فقط درگیر قیمت‌گذاری دستوری نیست؛ ساختار حکمرانی صنعت #خودرو، تامین قطعات و تحریم‌ها از مشکلات دیگر این حوزه است.| سنا

@https://sahmeto.com/coins/FEG' target='_blank'>feghtesad

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2558694

چرا تکنولوژی بلاکچین برای فعالیت‌های کلاهبردارانه مناسب نیست؟

راه https://sahmeto.com/coins/DASH' target='_blank'>دشوار پولشویی با رمزارزها

🔸در حالی که یک قابلیت مهم ارزهای دیجیتالی در مقایسه با سیستم‌های سنتی، شفافیت معاملات است، همچنان مسیرهایی برای دورزدن، ‍پولشویی و هک این عرصه را تهدید می‌کند.

🔸بر اساس گزارش سازمان ملل، تخمین زده می‌شود که سالانه، ۲ تا ۵ درصد کل تولید ناخالص جهانی یعنی پولشویی انجام شود، یعنی چیزی در حدود ۸۰۰ تا ۲ هزار میلیارد دلار. شایان ذکر است بیش از ۹۰ درصد پولشویی‌ها شناسایی https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمی‌شوند.

🔸همزمان یکی از اتهاماتی که به کریپتوکارنسی وارد می‌شود مربوط به استفاده غیرقانونی و پولشویی است. این درحالیست که که آمارهای منتشر شده خلاف این را بیان می‌کند.

🔸تخمین زده می شود که تنها ۱.۱ درصد از کل معاملات ارزهای دیجیتال غیرقانونی است.

برای خواندن گزارش کامل کلیک کنید

@https://sahmeto.com/coins/FEG' target='_blank'>feghtesad

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2558692

صنایع برنده بورس در بزنگاه برجام

در 11 روز معاملاتی گذشته که شاخص کل بورس تهران رشد حدود 2 درصدی را ثhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت کرده است، 35 صنعت با رشد میانگین قیمت سهام زیرمجموعه خود همراه شده‌اند. در این میان ۲۹صنعت عملکرد بهتری را در مقایسه با دماسنج اصلی تالار شیشه‌ای رقم زده‌اند.

👈 متن این گزارش را در فردای اقتصاد بخوانید

@https://sahmeto.com/coins/FEG' target='_blank'>feghtesad

نمایش بیشتر

سامانه هوشمند سهمتو پیام‌های تمام کانال‌های بورسی تلگرام را جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعی سیگنال‌های خرید و فروش هر کانال شناسایی و بازدهی سبد سهامی معرفی شده توسط هر کانال را محاسبه می‌کند و بر اساس پارامترهایی مثل بازدهی ماهانه سبد پیشنهادی کانال، قدرت تحلیلگر و میزان ریسکی که تحلیلگر برای سیگنال‌های خود ارائه می‌کند، آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. سهم‌های معرفی شده توسط سهمتو معمولا در کوتاه مدت سود مناسبی را به سرمایه‌گذار می‌رساند اما سهمتو هیچگونه مسئولیتی درمورد نماد های معرفی شده ندارد چرا که این سهم‌ها بر اساس اطلاعات برامده از شبکه اجتماعی معرفی می‌شود و سهمتو هیچ داده‌ای به محتوای شبکه اجتماعی اضافه یا کم نمی‌کند. سهمتو بر اساس مشخصات هر نماد از قبیل جذابیت خرید و فروش، ریسک سرمایه گذاری و شاخص ترس و طمع و پارامترهای دیگر مانند: تازگی سیگنال‌ها و اعتبار کانال‌ها که همگی براساس محتوای پیام های منتشر شده در کانال‌های بورسی هستند، بهترین نمادها را در صفحه سیگنال معرفی می‌کند.


نصب سریع اپلیکیشن:

خرید اشتراک
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما


 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟