مشخصات تریدر
logo

Bourseon | بورسان

bourseonshows@

رتبه بین تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه
بازدهی تریدر

بازدهی
ماهانه

0.0%

بازدهی
سه ماهه

0%

بازدهی
شش ماهه

0.0%

افت سرمایه

-16.8%

قدرت تحلیل

0.0%

ریسک

0.0%

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

عملکرد تریدر
نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ Bourseon | بورسان

0%
0%
نظر شما چیست؟
تریدر در شبکه اجتماعی

تعداد اعضای کانال تلگرام

19.1K

میانگین بازدید روزانه

27K

میانگین تعداد سیگنال روزانه

20

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

سیگنال تریدرها
فیلتر
بزودی
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2641395

کدام #خودروها در شهریور بیشترین تغییر قیمت را داشتند؟

📍پژو ۲۰۶ تیپ ۲، #خودروی پرطرفدار داخلی، این ماه با افزایش ۹ میلیون تومانی (۳.۱ درصدی) بیشترین افزایش نرخ را تجربه کرد. در سوی مقابل، دنا پلاس #توربو اتوماتیک که در شهریور ۱۶ میلیون تومان ارزان شد، بیشترین افت قیمت را میان #خودروهای داخلی ثhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت کرد.

برای خواندن گزارش ماهانه #بازار #خودرو کلیک کنید

@Feghtesad

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2641237

حباب سکه چند درصد از قیمت سکه را تشکیل می‌دهد؟

همانطور که در https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمودار قابل مشاهده است حباب سکه همچنان در شهریور نزدیک به ۱۳ درصد از قیمت سکه را تشکیل داد. درصد حباب در قطعات کوچک‌تر سکه (نیم سکه، ربع سکه و سکه گرمی) به ترتیب افزایش می‌یابد. به طوری که حتی نزدیک به نیمی از قیمت سکه گرمی بر اساس تعاhttps://sahmeto.com/coins/REEF' target='_blank'>ریف رایج حباب محسوب می‌شود.

@Feghtesad

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2641235

سکه از دلار جاماند

سکه در شهریور با رشد ۵.۷ درصدی قیمت، بازده کمتری را نسhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت به دلار داخلی ثhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت کرد. آخرین نرخ سکه تابستان ۱۴ میلیون و ۳۴۰ هزار تومان بود. بر این اساس، بازده #بازار سکه در نیمه نخست سال هم به ۱۵ درصد رسید.

@Feghtesad

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2641233

رکود سخت #خودرو در ماه صعودی دلار

🔹با وجود رشد ۷.۶ درصدی قیمت ارز در شهریور، #بازار #خودرو به شدت رکودی بود و قیمت‌ها تقریبا بدون تغییر بودند.

🔹در تصویر بالا روند سه شاخص قیمت #خودروی بورسان را در کنار https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمودار نرمال شده یا بی‌مقیاس‌شده نرخ دلار مشاهده می‌کنید که حاکی از عدم نوسان جدی قیمت #خودرو در ماه گذشته است.

برای خواندن مهم‌ترین اتفاقات #بازار #خودرو در شهریور کلیک کنید

@Feghtesad

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2641157

اسکایپ و لینکدین هم فیلتر شدند

🔸موج قطعی و فیلترینگ برنامه‌های ارتباطی و شبکه‌های اجتماعی امروز به پلتفرم‌های اسکایپ و لینکدین رسید.

🔸لینکدین یک سرویس شبکه اجتماعی فعال در حوزه شغلی است و از طریق وب‌ و برنامه تلفن‌های همراه فعالیت می‌کند. این پلتفرم در سال 2005 شروع به فعالیت کرده است و در ایران هم از مقبولیت بالایی میان کسب و کارها، کارفرمایان و کارمندان برخوردار است. شبکه اجتماعی لینکدین در سالهای اخیر به یک پلتفرم اصلی پیدا کردن شغل تبدیل شده بود.

🔸اسکایپ نیز یک پلتفرم محبوب برای جلسات کاری بود که به خصوص بین شرکتها و کسب وکارهای ایرانی به شکل گسترده مورد استفاده قرار می‌گرفت.

🔸در همین حال زومجی گزارش داد بازی موبایلی Clash of Clans نیز از دسترس کاربران ایرانی خارج شده و امکان استفاده از آن با آی پی ایرانی وجود ندارد.

🔸کلش آو کلنز یکی از بازی‌های پرطرفدار بین کاربران موبایل در جهان است که در ایران هم طرفداران بسیاری دارد.

جزییات بیشتر را در فردای اقتصاد بخوانید

@https://sahmeto.com/coins/FEG' target='_blank'>feghtesad

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2641155

دلار ریزش برجامی خود را جبران کرد

شهریور، ماه ناامیدی فعالان #بازار ارز از موفقیت مذاکرات هسته‌ای بود. قیمت دلار با رشد ۷.۶ درصدی به ۳۱۷۳۰ تومان رسید و تمام افتی که در نیمه دوم مردادماه تجربه کرده بود را جبران کرد.

شاخص ارhttps://sahmeto.com/coins/ZEC' target='_blank'>زی کشور از اواسط مرداد با خوشبینی معامله‌گران به احیای زودهنگام برجام از ۳۲ هزار تا ۲۸.۵ هزار تومان کاهش یافته بود، اما از اوایل شهریور پس از ارسال دومین پاسخ ایران به متن پیشنهادی اتحادیه اروپا برای برجام و غیرسازنده خواندن این پاسخ توسط غرب، دلار به #مدار صعودی برگشت. در آستانه نشست فصلی شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی ترس از صدور دومین قطعنامه علیه ایران موجب شد دلار به بالای مرز ۳۱ هزار تومان برگردد.

آمریکا مدعی شده است در حال حاضر مذاکرات در بن بست قرار دارد. سفر علی باقری کنی همراه با رئیس جمهور به نیویورک اندکی امید به پیشرفت گفت‌وگوها ایجاد کرده بود که با ناکامی مواجه شد. تنش‌های داخلی روزهای گذشته نیز در همین حال به بالا ماندن هیجانات #بازار ارز منجر شده است.

@Feghtesad

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2641154

دومین ریزش سنگین بورس ۱۴۰۱

شروع فصل پاییز برای بورس تهران خوش یمن نبود. سهامداران امروز در اولین روز کاری نیمه دوم سال ۱۴۰۱، شرایط بسیار سختی را در #بازار پشت سر گذاشتند. https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نماگرهای اصلی #بازار طی روز جاری با ثhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت یک افت ۲ درصدی، بیشترین کاهش خود را در طول بیش از ۵ ماه گذشته به ثhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت رساند. آخرین بار در بیست و سوم فروردین ماه بود که شاخص کل بورس بیش از این مقدار ریزش را تجربه کرده بود. به ین ترتیب دومین ریزش سنگین دماسنج اصلی تالار شیشه‌ای در سال جاری رقم خورد.

این تمام ماجرا نبود. حقیقی‌ها در دادوستدهای روز جاری خالص فروش ۶۳۸ میلیارد تومانی را رقم زدند که از ۲۰ تیرماه سابقه نداشت. همچنین نسhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت رقم خروج پول به #ارزش معاملات سهام به ۲۴ درصد رسید. تنها یک روز یعنی ۳ مردادماه این نسhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت کمی بالاتر از این مقدار بود.

جزئیات بیشتر را در فردای اقتصاد بخوانید

@Feghtesad

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2641078

واگرایی https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نماگرهای بورسی در ۶ماهه اول ۱۴۰۰

🔹سال به میانه رسید و در حالی که شاخص کل تمام راه رفته را بازگشت و در نهایت افت ۰.۹ درصدی را تجربه کرد، https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نماگر هم‌وزن ۱۳.۶ درصد نسhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت به نقطه آغازین سال، افزایش ارتفاع داد. اما دلیل این اختلاف چه بود؟

🔹نامشخص بودن سرنوشت احیای برجام و تداوم بلاتکلیفی‌های مربوط به آن و همزمان با آن روند به افت قیمت‌ها در #بازارهای جهانی از مهمترین دلایل بود که به رخوت معاملاتی در سهام گروه‌های بزرگ کالامحور بورس تهران منجر شد. جایی که بیش از ۶۰ درصد از #ارزش کل #بازار سهام در اختیار این صنایع بوده که اتفاقا نقش پررنگی در جهت‌دهی به شاخص کل دارند.

🔹در چنین شرایطی سهامداران تصمیم گرفتند تا شانس خود را در سهام و گروه‌هایی بیازمایند که کمترین وابستگی به این دو متغیر یعنی تحولات سیاسی و #بازار کامودیتی‌ها دارند.

ضمن آنکه در چنین مواقعی عموما سرمایه‌گذاران ترجیح می‌دهند در سهامی ورود کنند که به واسطه #ارزش #بازار پایین‌تر از چابکی بیشتری برخوردار بوده و در چنین برهه‌هایی می‌توانند سودهای کوتاه مدتی از آن سهامداران خود کنند.

جزئیات بیشتر را در فردای اقتصاد بخوانید

@https://sahmeto.com/coins/FEG' target='_blank'>feghtesad.

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2640908

بازده ماهانه دلار و سکه مثhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت شد

قیمت دلار و سکه در شهریور با بن‌بست مجدد برجام به ترتیب ۷.۶ و ۵.۷ درصد رشد کرد. بازده نیم سال اول آن‌ها هم به ۲۱ و ۱۵ درصد رسید.

به این ترتیب قیمت‌ها در این دو #بازار پس از دو ماه کاهش، به #مدار صعودی بازگشت.

@Feghtesad

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:19.1K
2640906

چرا پروژهای بلاکچین ایرانی شکست می‌خورند؟

🔸پروژه‌های بلاکچینی زیادی هستند که در چند سال اخیر در ایران آغاز به کار کرده‌اند. اما اغلب آنها یا در میانه کار رها شدند و به سرانجام نرسیدند و یا از ایران خارج شده‌اند.

🔸در این بین تنها صرافی‌های ارز دیجیتال و استخراج کنندگان هستند که توانسته‌اند تا حدی به بقای خود ادامه دهند.

🔸سوال اصلی اینجاست که علی‌رغم هدف ارزشمندی که بسیاری از این پروژه‌ها داشته‌اند و نیاز مهمی که برآورده می‌کرده‌اند چرا نتوانستند به موفقیت دست یابند؟

🔸حامد صالحی محقق بلاکچین در مصاحبه با فردای اقتصاد به این مهم می‌پردازد.

برای خواندن گزارش کامل کلیک کنید

@https://sahmeto.com/coins/FEG' target='_blank'>feghtesad

نمایش بیشتر

سامانه هوشمند سهمتو پیام‌های تمام کانال‌های بورسی تلگرام را جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعی سیگنال‌های خرید و فروش هر کانال شناسایی و بازدهی سبد سهامی معرفی شده توسط هر کانال را محاسبه می‌کند و بر اساس پارامترهایی مثل بازدهی ماهانه سبد پیشنهادی کانال، قدرت تحلیلگر و میزان ریسکی که تحلیلگر برای سیگنال‌های خود ارائه می‌کند، آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. سهم‌های معرفی شده توسط سهمتو معمولا در کوتاه مدت سود مناسبی را به سرمایه‌گذار می‌رساند اما سهمتو هیچگونه مسئولیتی درمورد نماد های معرفی شده ندارد چرا که این سهم‌ها بر اساس اطلاعات برامده از شبکه اجتماعی معرفی می‌شود و سهمتو هیچ داده‌ای به محتوای شبکه اجتماعی اضافه یا کم نمی‌کند. سهمتو بر اساس مشخصات هر نماد از قبیل جذابیت خرید و فروش، ریسک سرمایه گذاری و شاخص ترس و طمع و پارامترهای دیگر مانند: تازگی سیگنال‌ها و اعتبار کانال‌ها که همگی براساس محتوای پیام های منتشر شده در کانال‌های بورسی هستند، بهترین نمادها را در صفحه سیگنال معرفی می‌کند.


نصب سریع اپلیکیشن:

خرید اشتراک
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما


 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟