تبت تحلیل (تکنیکال+بنیادی+تابلوخوانی)

@g_1471380202

سیگنالی بورس

نوع کانال

سیگنالی بورس

رتبه تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه

عملکرد تریدر

بازدهی
ماهانه

0.0%

بازدهی
سه ماهه

0%

بازدهی
شش ماهه

0.0%

افت سرمایه

0.0%

قدرت تحلیل

0.0%

ریسک

0.0%

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ تبت تحلیل (تکنیکال+بنیادی+تابلوخوانی)

0%
0%
نظر شما چیست؟

عملکرد تریدر

تعداد اعضای کانال تلگرام

2.9K

میانگین بازدید روزانه

0

میانگین تعداد سیگنال روزانه

0

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

سیگنال تریدرها

فیلتر
بزودی
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:2.9K

#ثنوسا

✅ معرفی:

🔸 شرکت نوسازی و ساختمان تهران در مهرماه سال ۱۳۷۵ با سرمایه‌گذاری شرکت ساختمان ایران با هدف #مدیریت،تولید و ارتقا سطح کمی و کیفی پروژه های ساختمانی تاسیس و شروع به فعالیت نمود و در دی ماه سال ۱۳۸۳ با نماد ثنوسا در سازمان بورس و اوراق بهادار درج و شروع به معامله در تالار شیشه‌ای نمود.

🔸 این شرکت در این سالها پروژه های متعددی در اقصی نقاط ایران انجام و در دست انجام دارد که می توان به اندیشه تبریز،یوسف آباد،آسمان ونک ،بم ،پاسارگاد کیش و ظفر اشاره نمود.

✅نقطه قوت شرکت:

دلیل اصلی جذابیت منحصر به فرد این شرکت ساختمانی در مقایسه با سایر شرکت های قابل معامله در صنعت انبوه سازی در بورس تهران، ابرپروژه نوسا کیش با کاربری های متعدد ورزشی،مسکونی،تجاری است که می تواند جزیره کیش را به قطب عظیم گردشگری در #خاورمیانه تبدیل کند.

✅‌ معرفی پروژه نوسا کیش:

🔸 پروژه نوسا کیش در زمینی به وسعت حدودا 46 هکتار طی قرارداد واگذاری طرح های سرمایه گذاری در جزیره کیش در سال 83 منعقد گردید که به دلایل متعددی از جمله کارشکنی های منطقه آزاد تا به امروز اجرا نگردیده است اما با پیگیری های متعدد مدیران منطقه آزاد بخصوص #مدیریت فعلی شرکت در مرداد ماه 99 ،توافق نامه ای بین شرکت نوسا و منطقه آزاد کیش منعقد گردید تا این پروژه با زیربنای مفید 288/000 مترمربع شروع بکار کند که هم اکنون در مراحل پایانی تعیین قدرالسهم طرفین از این توافق نامه می باشد.

🔸 در طرح اولیه شرکت نوسا 5 زمین تمرینی فوتبال جهت استفاده در کمپ تیم های فوتبال در سراسر دنیا تعبیه شده است که چندین شرکت طراح آلمانی و اتریشی به عنوان سازنده در آن مطرح شده اند. همچنین سالن های متعدد ورزشی و بدنسازی نیز در محوطه پروژه با استانداردهای بین‌المللی ساخته خواهد شد. در بخش مسکونی و تجاری نیز چندین هتل بزرگ و مراکز خرید مدرن در نظر گرفته شده است

▫️با برآوردی که تیم تحلیلی کانال تابلو خوانی براساس آخرین گزارشات شرکت نوسا انجام داده است،#ارزش ساخت پروژه که شامل زمین و پروانه های مربوط به ساخت از سمت منطقه آزاد و هزینه های اجرایی پروژه از سمت شرکت نوسا است، حداقل 7000 میلیارد تومن می باشد که با توجه به سهم‌ حدودا 30 درصدی از #ارزش کل پروژه به رقم عجیب 21000 میلیارد تومنی برای این ابر پروژه می رسیم.

❗️" در واقع قیمت هر سهم ثنوسا توانایی رشد تا حوالی 6000 تومن در بلندمدت را داراست که با نگاه به پروژه های دیگری که شرکت هم اکنون در دست اجرا دارد قیمت 890 تومانی سهم جای تعجب بسیاری دارد "

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:2.9K

سلام روز بخیر عزیزان

فشار فروش جزیی دیده میشه ب خاطر اخبار تعطیلی ولیکن #ثنوسا خبر اصلاحی نداره

تصمیم با خودتون

تریل کنید بهتره

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:2.9K

ضمن عرض سلام و روز بخیر خدمت همراهان عزیز

همونطور ک قبلا گفتم #بازار ساز با صف خرید کردن #ثنوسا قصد عبور از مقاومت رو‌داره

این سهم شاخص ساز نیست و متصل ب رانت اصلی #بازار هست

تا اطلاع ثانوی این سهم رفتار #بازارساز رو مخابره میکنه

ب نظر میاد با این عبور پر قدرت از مقاومت و پولبک ب اون مسیر برای رسیدن ب قله مرداد پارسال فراهم هست

هرجا خواستید نوسانگیری کنید تابلوی #ثنوسا ب عنوان ی سرمشق جلوتون باشه صف خرید اینو هر وقت دادن موج سواری حلاله اونجا

موفق و‌پیروز و درسود باشید عزیزان

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:2.9K

سلام و روز همگی بخیر

خوشحالم ک #بازار از صف فروش های قفل ب تابلوهای روان تغییر پوزیشن داده و از همه مهمتر سهم های اصلی کانال و من جمله #ثنوسا

رفتار تابلوی این سهم در شناخت رفتار #بازار ساز ب شما کمک میکنه

ب نظر میاد #بازار ساز برای عبور از ۱۳۵۰ عظم جدی داره

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:2.9K

سلام همراهان محترم

یکی دو روزه ک اخبار همتی محور در #بازار هیجان بسیاری تزریق کرده لازم دونستم نکته ای رو‌ در خصوص #ارزش معاملات در سهام مختلف #بازار خدمتتون عرض کنم ک بهتره این روزا مدنظرتون باشه

تعداد زیادی سهام بزرگ ریزش های ۷۰واندی درصدی تجربه کردن لذا مقایسه حجم #بازار برای شناسایی روند با مرداد جایز نیست ولیکن رسیدن #ارزش معاملات ب ترازهای نزدیک ب ۱۰هزار میلیارد میتونه روند معاملات این #بازار رو از قفل در صف فروش ب حالت روان تغییر بده

همچنان #ثنوسا برای شناسایی رفتار #بازار ساز واچ باشه

این روزها تا تراز ۳۵۰ همراه با حقوقی ها موج سواری کنید.

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:2.9K

همونطور ک میبینید جناب همتی با بازی روی کلمات موج سواری جذابی رو در #بازار ارز ایجاد کرده

یادتون باشه این موج قدرت خیلی بالایی نداره و محکوم ب اصلاح هست بر خلاف باقی دوستان مرز اصلاح رو محدوده ۲۷ هزارتومان و کف برگشتی رو محدوده ۲۳۷۰۰ میبینم

در مورد آبشده هم ب دید میان مدت کف ۴۲۰۰ عدد امنی برای خرید هست

و اما در مورد بورس

تکرار مکررات

موج سواری روی بعضی تک سهم ها با گامهای ن خیلی بلند و البته برگشت قطعی #بازار در تابلوهای #ثنوسا پیگیری کنید کلید رفتار #بازارساز هست این سهم

باقی روزهای باقی مونده از تعطیلاتتون زیبا

انشالله از هفته اینده با انرژی بیشتری همراهتون خواهم بود برای بررسی روند سهام معرفی شده و رفتار #بازارساز

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:2.9K

عصر دهمین روز #قرن جدید براتون زیبا و دل انگیز

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:2.9K

🔹همتی : خیلی ها می گویند نرخ ارز همچنان بالاست من هم با آنها هم عقیده ام اما به تدریج این نرخ تعدیل خواهد شد اگر انتظارات تورمی را کاهش دهیم

پ ن: اون چیزی ک تورم زاست انتظار نیست چاپ پول است جناب بانک مرکزی با افکار بازی نکنید

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:2.9K

کانال تبت تحلیل سال خوبی را برای شما آرزومند است

🌸 سال نو مبارک 🌸

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:2.9K

#خودرو امروز صف میشه نگران نباید تا ۲۹۰مشکلی نداره

سامانه هوشمند سهمتو پیام‌های تمام کانال‌های بورسی تلگرام را جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعی سیگنال‌های خرید و فروش هر کانال شناسایی و بازدهی سبد سهامی معرفی شده توسط هر کانال را محاسبه می‌کند و بر اساس پارامترهایی مثل بازدهی ماهانه سبد پیشنهادی کانال، قدرت تحلیلگر و میزان ریسکی که تحلیلگر برای سیگنال‌های خود ارائه می‌کند، آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. سهم‌های معرفی شده توسط سهمتو معمولا در کوتاه مدت سود مناسبی را به سرمایه‌گذار می‌رساند اما سهمتو هیچگونه مسئولیتی درمورد نماد های معرفی شده ندارد چرا که این سهم‌ها بر اساس اطلاعات برامده از شبکه اجتماعی معرفی می‌شود و سهمتو هیچ داده‌ای به محتوای شبکه اجتماعی اضافه یا کم نمی‌کند. سهمتو بر اساس مشخصات هر نماد از قبیل جذابیت خرید و فروش، ریسک سرمایه گذاری و شاخص ترس و طمع و پارامترهای دیگر مانند: تازگی سیگنال‌ها و اعتبار کانال‌ها که همگی براساس محتوای پیام های منتشر شده در کانال‌های بورسی هستند، بهترین نمادها را در صفحه سیگنال معرفی می‌کند.


نصب سریع اپلیکیشن:

خرید اشتراک
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما


 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟