پایگاه قهرمانی بورس

@boursechamp

سیگنالی بورس

نوع کانال

سیگنالی بورس

رتبه تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه

عملکرد تریدر

نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ پایگاه قهرمانی بورس

0%
0%
نظر شما چیست؟

عملکرد تریدر

تعداد اعضای کانال تلگرام

7.4K

میانگین بازدید روزانه

577

میانگین تعداد سیگنال روزانه

1

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

سیگنال تریدرها

فیلتر
بزودی
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K

ترس در #بازار

اصولا نوسانات قیمت شدید در اثر ترس معامله گران در هر مارکتى اتفاق مى افتد.

ترس چندین برابر طمع قدرت دارد و بشدت مسرى و واگیردار است.

کافى است چند نفر کنار هم در یک راستا پوزیشنى را ست کرده باشند و قیمت خلاف جهت آنها حرکت کند.

اولین نفرى که مى ترسد و تصمیم به بستن پوزیشن مى گیرد روى هر قیمتى معامله را مى بندد و حتى پوزیشن عکس مى گیرد.

ترس نفر اول به نفرات بعدى منتقل مى شود و انها نیز شروع به بستن معاملات مى کنند و پوزیشن خلاف جهت مى گیرند .

این عامل تمام حرکات اسپایک #بازار ( نوسانات شدید) را در بر مى گیرد و اینگونه است که در حرکات تند مى گوییم ٥٠ درصد رشد یا کاهش قیمت در ١٠ درصد انتهایى ( از لحاظ زمانى ) اتفاق مى افتد .

هر چقدر بدون احساس تر معامله بکنید ( بر اساس اصول ) و احساسات خود را بهتر بشناسید، امکان آسیب دیدن شدید و رفتار هیجانى سر زدن از شما کمتر مى شود.

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K

♻️قانون اثر منفی ( negativity effect)

🔰ما انسان ها تمایل داریم که به تجربیات منفی ، بیشتر از تجربیات مثبت یا خنثی اهمیت دهیم. به این قانون اثر منفی می گویند.

این به خاطر خاصیت عدم تقارن مغز در نحوه پردازش وقایع مثبت و منفی است.

که نسبت به اتفاقات منفی بیشتر واکنش نشان میدهد تا رویدادهای مثبت

محققان معتقدند دو سوم نورون های مغز ، بیشتر در جستجوی اخبار منفی هستند تا مثبت

اتفاقات و تجربیات منفی نیز با سرعت بیشتری در مغز ثبت می شوند تا اتفاقات مثبت

حتی سوگیری های منفی و ری اکشن ها نسبت به اخبار منفی خیلی بیشتر از اخبار مثبت است.

مقاله‌ای که در سال ۲۰۱۰ توسط دانشگاه کالیفرنیا، برکلی منتشر شد تجربیات منفی بیشتر از تجربیات مثبت رو افراد اثر می گذارد.

این امر در روانشناسی اجتماعی نیز مشهود است، زیرا رای دهندگان در انتخابات بیشتر بر اساس اطلاعات منفی در مورد رقیب نامزد رأی می دهند تا شایستگی های نامزد خودشان

🔰در #بازار سرمایه واکنش ها به اخبار منفی خیلی بیشتر از اخبار مثبت است.

یا تجربیات زیان هایی که در بورس کرده اید تاثیر عمیقتر و بیشتری در شما داشته نسبت به همان میزان سودهایی که کرده اید.

یا مسافرتی می روید و کل روز بهتون خوش می گذره اما یک اتفاق منفی کم اهمیت باعث میشه کل اون حس مثبت از بین بره

و وقتی به اون سفر فکر میکنید اون اتفاق منفی بیشتر تو فکرتون چرخ میزنه تا اون وقایع مثبت

🔰خودآگاهی و خودگویی منفی چالش برانگیز

با بررسی خود در طول روز، می توانید شروع به شناسایی افکاری کنید که در ذهن شما می گذرد - چه مفید و چه غیر مفید.

قبل از تجربه خشم، رنجش یا ناامیدی به چه فکر می کردید؟ شاید این سوگیری منفی در عمل بود؟

و چگونه می توانید آن افکار را با افکار مثبت تر جایگزین کنید؟

🔰ذهن آگاهی: تنفس، مدیتیشن و موارد دیگر

تمرین ذهن آگاهی یکی از راه های خوب برای هماهنگی بیشتر با احساسات خود است

🔰از لحظات مثبت لذت ببرید

دفعه بعد که یک لحظه مثبت را تجربه کردید یا خلق کردید، کمی بیشتر از آنچه که معمولاً از آن لذت می برید صرف کنید.

درگیر احساسات خوب، افکار شاد و احساسات خوشایندی باشید که احساس می کنید و آنچه را که از آن لذت می بردید یادداشت کنید.

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K

چگونه می توانیم متوجه شویم که یک سرمایه گذار احساسی هستیم؟

سرمایه گذاران موفق، اهمیت ثبات احساسی و روانی را در سرمایه گذاری به خوبی متوجه شده اند، به این معنی که آنها تصمیمات سرمایه گذاری شان را براساس اطلاعات مفید و تحلیل شده می گیرند. در سمت دیگر، احساسات و هیجانات عامل اصلی تصمیم گیری در سرمایه گذاران احساسی است.

اگر یکی از ویژگی های زیر در شما وجود دارد، پس شما یک سرمایه گذار یا معامله گر احساسی هستید:

1. وقتی قیمت سهام کمی افت می کند، آنرا به فروش می رسانید: تصمیم برای فروش سهام باید نتیجه ملاحظات دقیق باشد. اگر شما سهم را فقط به خاطر اینکه کمی زیان کرده اید می فروشید، پس شما یک سرمایه گذار احساسی هستید.

2. روی اخبار شدیدا متمرکز شده اید: قبول داریم که بخشی از سرمایه گذاری این است که اخبار #بازار را پیگیری و رصد کنید. اما اگر شما در شرکتی مانند کارگزاری و شرکت های سرمایه گذاری و شرکت های مشابه شاغل نیستید، خواندن مرتب اخبار و اطلاعات سهام مرتبط بصورت ۲۴ ساعته رفتار سالمی نیست و به احتمال قوی شما یک سرمایه گذار احساسی هستید.

3. شما به خاطر سودی که هنوز تحقق نیافته، خوشحال هستید: سود تحقق نیافته همان سودی است که از یک دارایی بدست می آید فقط اگر آنرا در قیمت و زمان مشخص بفروشید. بطور مثال اگر یک سهم با قیمت ۲۰۰ تومان بخرید و رویای رسیدن قیمت به ۳۰۰ تومان را داشته باشید و به این خاطر شادمان شوید و یا اینکه پس از خرید سهام، با شروع رشد قیمت، فورا احساس شیفتگی و خوشحالی «شدید» به شما دست دهد، شما یک سرمایه گذار احساسی هستید.

4. شما به خاطر ضرر و زیانی که هنوز قطعی نشده، اندوهگین می شوید: زیان تحقق نیافته، برعکس سود تحقق یافته است. اگر هر زمان که قیمت سهام از قیمت خریداری شما کمی کاهش یافت و شما احساس ناامیدی و اندوه کردید، شما یک سرمایه گذار احساسی هستید.

5. شما از بررسی قیمت سهام ترس دارید: اگر می دانید که به احتمال قوی قیمت سهم کاهش یافته است ولی از بررسی قیمت سهام ترس دارید چون نمی خواهید با حقیقت مواجه شوید، در این صورت شما یک سرمایه گذار احساسی هستید.

6. با هر خبر بد، ترس وجود شما را می گیرد: راه منطقی برای مواجهه با اخبار بدی که از #بازار و سهم شرکتی که می شنوید این است که اثر این اخبار و اطلاعات را بصورت واقع بینانه بررسی کنید و تصمیم متناسب با آنرا بگیرید. اگر شما با هر خبر بد رسیده از #بازار، هراسان می شوید در این صورت یک سرمایه گذار احساسی هستید.

۷. پشت سرهم قیمت سهام را بررسی می کنید: بورس ذاتا دارای نوسانات بسیار است و هر سهم روزانه نوسانات بسیاری خواهد داشت. اگر مرتبا با کارگزار تماس می گیرید یا در سایت قیمت سهام را بررسی می کنید و یا اگر از هر شخصی که می بینید درباره سهام نظر خواهی می کنید، شما یک سرمایه گذار احساسی هستید.

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K

#بازارهای مالی یک ماشین پشیمانی هستند.

پشیمانی از خرید

پشیمانی از خرید نکردن

پشیمانی از سیو سود

پشیمانی از سیو سود نکردن

و...

اما ارزشش را دارد.

به اندازه کافی در #بازار بمان تا تو را تغییر دهد.

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K

✅نتیجه گیری:

✅گاها خرید و فروش سهام بورس و معامله گری فارغ از زیان های بسیار آن است. مصداق بارز اعتیاد به تریدینگ (خرید و فروش سهام بورس) محسوب می‌شود. این رفتار باعث از دست رفتن سرمایه افراد خواهد شد و چنین وضعیتی بسیار خطرناک است. البته که گاهی ممکن است در معاملات اشتباه به وجود بیاید و ضرری نیز به بار آورد. اما نباید این اشتباهات تکرار شود و ضرر کردن برای ما عادی شود.

برای مقابله با این مشکل معامله گر #بازار بورس باید #مدیریت ریسک را در معاملات خود رعایت کند و همچنین با شناخت ریشه ترس و اشتیاق خود، بتواند از بروز ترس و اشتیاق جلوگیری نماید. علاوه بر این باید مسئولیت پذیر باشد و مسئولیت خرید و فروش سهام را خود به عهده بگیرد.

#اموزشی

#روانشناختی

#روانشناسی

#معامله_گری

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K

#مدیریت ریسک در معاملات #بازار بورس:

✅هنگامی که یک معامله گر #بازار بورس آشنایی مناسبی با انواع ریسک و مدل‌های آن داشته باشد و آن‌ها را مورد استفاده قرار دهد، خود به خود سودهای عجیب و غریب و غیرمنطقی از معاملات و خرید و فروش سهامش حذف خواهد شد. در نتیجه ی این امر شرایط نامناسبی که در قسمت قبلی ذکر شد برایش اتفاق نخواهد افتاد. در واقع لذتی که از سود کسب شده‌ی خود خواهد برد، لذتی منطقی و متعادل است. چرا که سودش نیز منطقی و مناسب بوده است.

این موضوع جلوی ورود هیجان و احساسات شدید، در واقع همان ترس و اشتیاق به معاملات فرد را خواهد گرفت. از طرف دیگر از آنجا که #مدیریت ریسک چارچوب خاصی را از نظر تعداد و حجم معاملات برای ما ایجاد می‌کند. کم کم و در دراز مدت به ما کمک می‌کند که بر هیجان و احساسات خود در خرید و فروش های خود غلبه کرده و کنترل بیشتری روی خود پیدا کنیم تا هیچگاه دچار اعتیاد در معامله گری نشویم.

👇👇👇

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K

چنین رفتاری یک نتیجه‌ی مثبت دیگر نیز به همراه دارد. و آن اینست که وقتی تریدر در خرید و فروش سهام خود، مسئولیت معاملات خود را به طور کامل قبول کند، کم کم به دنبال تقویت خود رفته و چرایی شکست هایش را جستجو می‌کند تا نقاط ضعف خود را برطرف کند.

اینگونه می‌تواند به شکل بهتری ترس و اشتیاق خود را #مدیریت کند. به عبارتی تجارب خود را پذیرفته و به آن‌ها احترام گذاشته و به دنبال استفاده از این تجارب می‌رود. کاری که خیلی از معامله گران #بازار بورس و سهام به آن توجه مناسبی ندارند.

می‌گویند علم، پایه و اساس موفقیت در #بازار و تجربه همچون ستون اصلی آن است. پس این دو در کنار یکدیگر کامل شده و بهترین نتایج را به ارمغان خواهند آورد. در واقع ترس و اشتیاق کنترل نشده و همچنین عدم استفاده و درس گرفتن از تجارب گذشته می‌تواند به نوعی تمام داشته های علمی فرد را در معاملات سهام بورس بی اثر کرده و همچنین باعث تکرار چندین باره‌ی اشتباهات گذشته‌ی فرد شود.

👇👇👇

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K

✅مسئولیت پذیری در خرید و فروش سهام در بورس:

✅هنگامی که تریدر سهام بورس نتایج معامله های خود را قبول کند و با خود عهد کند که چنانچه از در خرید و فروش سهام به سودی رسید و لذتش را برد. یا چنانچه از معامله‌ی بورسی خود زیان دید، مسئولیت این امر تمام و کمال با خود اوست. در نتیجه‌ی رفتار و تصمیم خود به چنین نتایجی رسیده است، کم کم چارچوبی مفید در ذهنش ایجاد خواهد شد.

این چارچوب ذهنی به او کمک خواهد کرد که چنانچه طی معاملاتش به سود رسید، در حدی منطقی و معقول از این موفقیت لذت ببرد. در واقع خود را کنترل کرده و با ترشح بیشتر سروتونین موجب این نشود که آدرنالین نیز ترشح و در کوتاه مدت و به صورت نامحسوس تصمیمات معاملاتی #بازار بورس و سهام را تحت تاثیر هیجان و احساسات قرار دهد.

👇👇👇

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K

✅راه حل مقابله با چنین مشکلی چیست؟

✅می‌توان گفت دو راهکار اساسی برای اصلاح این وضعیت پیش روی ماست. اول مسئولیت‌پذیری و دوم #مدیریت ریسک که در ادامه آن‌ها را بیان خواهیم کرد. با مسئولیت‌پذیری و #مدیریت ریسک می‌توان اعتیاد به معامله گری را در خرید فروش سهام #بازار بورس از بین برد. هر کدام از این راهکارها به نوعی با اعتیاد به چارت مقابله می‌کنند.

👇👇👇

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K

در معاملات #بازارهای مالی و بورس، با هر دفعه کسب سود، این هورمون به میزان خاصی ترشح می‌شود که منجر به همان حس خوشایند ذکر شده برای فرد خواهد شد.

تا جایی که فرد به صورت ناخودآگاه همیشه به دنبال رسیدن به چنین احساسی است. ممکن است به وضعیتی برسد که برخلاف ضررهای زیادی که در #بازار بورس متحمل می‌شود، معاملات خود را برای رسیدن به سود هرچند اندک و به طبع آن احساس رضایت ناشی از کسب این سود اندک ادامه بدهد.

در حالی که همه‌ی ما می‌دانیم چنین وضعیتی صحیح نیست و فرد باید سیستم معاملاتی خود را بررسی کرده و اشکال کار را پیدا کند تا جلوی ضررهای متوالی خود را بگیرد. اما معمولا در این هنگام، چنین افرادی برای توجیه رفتار خود همان جمله‌ی معروف را خواهند گفت که: #بازار بورس و سهام بالا و پایین دارد و ضرر جزئی از معاملات است! قطعا چنین رفتاری که به نتیجه و برآیند معاملات توجهی ندارد و صرفآ به دنبال خرید و فروش و معامله گری فارغ از زیان های بسیار آن است مصداق بارز اعتیاد به تریدینگ (خرید و فروش سهام بورس) محسوب می‌شود.

این رفتار باعث از دست رفتن سرمایه افراد خواهد شد و چنین وضعیتی بسیار خطرناک است. البته که گاهی ممکن است در معاملات اشتباه به وجود بیاید و ضرری نیز به بار آورد، اما نباید این اشتباهات تکرار شود و ضرر کردن برای ما عادی شود.

👇👇👇👇

نمایش بیشتر

تماس با ما021-91035488[email protected]
ثبت نام سریع

بعد از ثبت نام هدیه 7 روز سهمتو فعال می شود.


 • افزونه سهمتو

  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین

  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما

  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما

سامانه هوشمند سهمتو پیام‌های تمام کانال‌های بورسی تلگرام را جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعی سیگنال‌های خرید و فروش هر کانال شناسایی و بازدهی سبد سهامی معرفی شده توسط هر کانال را محاسبه می‌کند و بر اساس پارامترهایی مثل بازدهی ماهانه سبد پیشنهادی کانال، قدرت تحلیلگر و میزان ریسکی که تحلیلگر برای سیگنال‌های خود ارائه می‌کند، آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. سهم‌های معرفی شده توسط سهمتو معمولا در کوتاه مدت سود مناسبی را به سرمایه‌گذار می‌رساند اما سهمتو هیچگونه مسئولیتی درمورد نماد های معرفی شده ندارد چرا که این سهم‌ها بر اساس اطلاعات برامده از شبکه اجتماعی معرفی می‌شود و سهمتو هیچ داده‌ای به محتوای شبکه اجتماعی اضافه یا کم نمی‌کند. سهمتو بر اساس مشخصات هر نماد از قبیل جذابیت خرید و فروش، ریسک سرمایه گذاری و شاخص ترس و طمع و پارامترهای دیگر مانند: تازگی سیگنال‌ها و اعتبار کانال‌ها که همگی براساس محتوای پیام های منتشر شده در کانال‌های بورسی هستند، بهترین نمادها را در صفحه سیگنالمعرفی می‌کند.

نصب سریع اپ ویندوز:
افزونه رایگان سهمتو:دریافت افزونه
 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال

  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید

  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟