نمادهای پیشنهادی

@suggestedstock

سیگنالی بورس

نوع کانال

سیگنالی بورس

رتبه تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه

عملکرد تریدر

بازدهی
ماهانه

0.0%

بازدهی
سه ماهه

0%

بازدهی
شش ماهه

0.0%

افت سرمایه

-0.6%

قدرت تحلیل

0.0%

ریسک

0.0%

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ نمادهای پیشنهادی

0%
0%
نظر شما چیست؟

عملکرد تریدر

تعداد اعضای کانال تلگرام

4.9K

میانگین بازدید روزانه

2.8K

میانگین تعداد سیگنال روزانه

6

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

سیگنال تریدرها

فیلتر
بزودی
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:4.9K

▫️گزارش 12 ماهه سه پالایشی منتشر شد #شراز #شتران #شاوان و محدودۀ 6 تا p/e 6.5 برای اونها رعایت شده است.

هرچند #بازار به درستی انتظار سودهای بیشتری داشت ولی به نظر میرسد این بار هم دستهای فرا#بازار به ویژه از طرف شرکت پخش فرآورده های نفتی باعث شد این سودها پایین اعلام شوند.

با این وجود طبق پیش بینی صورت گرفته این سهم ها پایین خاصی نخواهند داشت و در محدودۀ تعادلی قرار دارند. در صورت رشد مجدد قیمت نفت می‌توانند حرکت خود را مجددا شروع کنند.

@suggestedstock

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:4.9K

♨️بازدهی نمادهای پیشنهادی از 24 تا 28 اردیبهشت

( #مدیر #وغدیر #تاصیکو #وبملت #وامیر #وتوصا #فاذر #ونیرو #غشهداب #زنجان ) 3.5% بازدهی

بهترین عملکرد در بین صندوق های سهامی:

اهرم 6.3%

کاردان 6.2%

در همین بازۀ زمانی؛

شاخص کل 1%

گواهی سکه 2%

دلار 0%

بیت کوین 2.5%

بازدهی داشتند.

@suggestedstock

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:4.9K

https://t.me/Private_guidhttps://sahmeto.com/coins/ANC' target='_blank'>ance

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:4.9K

▫️پس از سفر امیر قطر به تهران گفته شد که آقای رئیسی سفری به یکی از کشورهای حاشیه خلیج #فارس خواهد داشت. هرچند در برنامۀ آقای رئیسی سفر داخلی هست اما اکنون صحبت از اولویت سفر به عمان مطرح شده است.

این موضوع می‌تواند در #بازار ارز کمی اصلاح به وجود بیاورد. همچنین برای آخر هفته گزارشات مهمی از سوی شرکت ها پخش خواهد شد. این عوامل و قیمتهای جهانی میتواند سرنوشت هفتۀ آینده را مشخص کنند.

@suggestedstock

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:4.9K

▪️در #بازار سرمایه: امروز شرایط نسبتاً منفی را سپری می‌کنیم. البته فشار فروش خاصی هم در #بازار مشاهده نمی‌شود. بعد از قوّت گرفتن شایعات در مورد گزارشات ضعیف گروه پالایشی و طبیعتا شرایط تکنیکال شاخص که پس از شکست مقاومت 1.580 نیاز به استراحت داشت؛ این شرایط طبیعی است.

هرچند در فصل زمستان کرک اسپرد گپ قابل توجهی با قیمت جهانی نفت داشت و انتظار می‌رفت گزارشات جالب توجهی در گروه پالایشی داشته باشیم اما باز هم دست های فرا #بازار و عوامل سیاسی دست اندرکار شده اند تا واقعیت ها منعکس نشود. با این وجود انتظار پایین خاصی برای این گروه را نداریم.

در #بازار برای امروز برخلاف روند چند روز گذشته انتظار افت #ارزش معاملات را داریم و کمی هم خروج پول مشاهده می‌شود.

@suggestedstock

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:4.9K

▫️حقیقت ماجرا اینجاست که انتظار عبور راحت از محدودۀ مقاومت 115 تا 120 تومانی #وسدید آن هم به این سرعت را نداشتیم. سرعت رشد هم در شرایطی که هنوز خبر بنیادی ویژه ای منتشر نشده کمی عجیب بود.

در این مقطع به ویژه با توجه به حجم بالای معاملات دیروز، انتظار اصلاح زمانی و قیمتی را برای سهم داریم.

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:4.9K

▪️خط زمانی #وامیر

1- در تاریخ 16 فروردین به مشتریان راهنمایی خصوصی پیشنهاد شد. قیمت 28135

2- در تاریخ 19 فروردین برای اولین بار در کانال معرفی شد. قیمت 29525

3- در تاریخ 26 فروردین در لیست نمادهای پیشنهادی قرار گرفت. قیمت 32225

4- در تاریخ 28 فروردین در کانال مورد تأکید قرار گرفت. قیمت 33840

5- در تاریخ 1 اردیبهشت تحلیل عمیقی در رابطه با سهم ارائه شد. در این تحلیل به افزایش سرمایه از محل سود انباشته اشاره شد. قیمت 34395

6- در تاریخ 3 اردیبهشت مطلع شدیم تحلیل ارائه شده توسط #مدیر عامل شرکت مطالعه شده است.

7- در تاریخ 21 اردیبهشت روی احتمال افزایش سرمایه قابل توجه از محل "سود انباشته" تأکید کردیم. قیمت 35265

8- در تاریخ 27 اردیبهشت شرکت شفاف سازی در رابطه با افزایش سرمایه منتشر کرد و اعلام کرد پیرو شایعه منتشر شده در فضای مجازی در حال حاضر برنامه ای برای افزایش سرمایه ندارد!! قیمت 37625

👈همچنان تحولات سهم را زیر نظر داریم. کانال نمادهای پیشنهادی را بالای صفحه پین کنید.

@suggestedstock

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:4.9K

در رابطه با #وامیر قول داده بودیم بیشتر صحبت کنیم. شرکت از سال 97 پیگیر افزایش سرمایه است و پتانسیل خوبی برای افزایش سرمایه از محل سود انباشته داره؛ این حرکت مدیران شرکت رو بیشتر سیاسی کاری میدونیم. طبیعتا مباحث مربوط به افزایش سرمایه بایستی از کانال قانونی هئیت مدیره و مجمع و سازمان پیگیری بشه. در نتیجه از نظر ما لزومی نداشت این اطلاعیه!!

وضعیت معاملاتی سهم هم گویای همه چی هست. دست برتر خریداران به روتین سهم تبدیل شده و کسی فروشنده نیست.

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:4.9K

#وامیر  پیرو شایعه منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر افزایش سرمایه به استحضار می رساند این شرکت در حال حاضر برنامه ای برای افزایش سرمایه در دستور کار خود ندارد

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:4.9K

▫️باید مراقب چه موضوعاتی باشیم؟

اول از همه نرخ ارز مجددا اهمیّت مضاعفی پیدا کرده است. این نرخ پس از رشدی که تا 30800 تومان و نزدیک شدن به سقف سال 1400 در 31170 تومان داشت، در فاز اصلاحی مختصری قرار گرفت و به محدودۀ 30 هزار تومان نزدیک تر شد. هرچند ما انتظار اصلاح قیمتی و زمانی را باهم داشتیم اما تا به این لحظه فقط به اصلاح زمانی تن داده است. حال باید دید چه اخبار جدیدی از مذاکرات یا تصمیمات دولتی و سیاسی مخابره می‌شود تا روند آتی نرخ ارز را پیش بینی کنیم. برای نمونه لحظاتی پیش رئیس بانک مرکزی گفت: "بازپرداخت تسهیلات صندوق توسعه ملی باید ارزی باشد." همین خبر می‌تواند محرک نرخ ارز باشد!

دومین موضوع که در پاییز سال گذشته اهمیّت مضاعفی یافت و انتظار داریم مجدداً به کانون توجه بازگردد نرخ بهرۀ بین بانکی و به طبع آن نرخ بهرۀ بانکی است. دولت با توجه به بهبود فروش نفت در اردیبهشت ماه اوراقی منتشر نکرده است اما از سویی دیگر پس از خروج برخی #سپرده های حقوقی از بانک ها پیرو لغو معافیت مالیاتی؛ شاهدیم بانکها برای کسب بازدهی بیشتر ناچار هستند در #بازار بین بانکی نرخ ها را افزایش دهند. حال باید دید دولت و بانک مرکزی چه تصمیمی می‌گیرند؟! آیا اوراق منتشر میکنند که اثر افزایش حجم نقدینگی دارد یا نرخ سود #سپرده افراد حقیقی را افزایش می‌دهد تا جای خالی #سپرده های حقوقی را برای بانک ها پر کند!؟ احتمال حالت دوم بیشتر است و این موضوع به نفع #بازار سرمایه نیست.

خلاصه اینکه اگر نرخ دلار و نرخ بهره در همین محدوده تثبیت شوند ما نگرانی برای تداوم رشد #بازار نداریم اما اگر اولی کاهش و دومی افزایش یابد آنگاه #بازار سرمایه وارد فاز اصلاحی خواهد شد.

👈با تمام این تفاسیر در میان لیست نمادهای پیشنهادی هستند گزینه هایی که فارغ از وضعیت شاخص کل روند رشدی خود را دنبال خواهند کرد.

@suggestedstock

نمایش بیشتر

سامانه هوشمند سهمتو پیام‌های تمام کانال‌های بورسی تلگرام را جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعی سیگنال‌های خرید و فروش هر کانال شناسایی و بازدهی سبد سهامی معرفی شده توسط هر کانال را محاسبه می‌کند و بر اساس پارامترهایی مثل بازدهی ماهانه سبد پیشنهادی کانال، قدرت تحلیلگر و میزان ریسکی که تحلیلگر برای سیگنال‌های خود ارائه می‌کند، آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. سهم‌های معرفی شده توسط سهمتو معمولا در کوتاه مدت سود مناسبی را به سرمایه‌گذار می‌رساند اما سهمتو هیچگونه مسئولیتی درمورد نماد های معرفی شده ندارد چرا که این سهم‌ها بر اساس اطلاعات برامده از شبکه اجتماعی معرفی می‌شود و سهمتو هیچ داده‌ای به محتوای شبکه اجتماعی اضافه یا کم نمی‌کند. سهمتو بر اساس مشخصات هر نماد از قبیل جذابیت خرید و فروش، ریسک سرمایه گذاری و شاخص ترس و طمع و پارامترهای دیگر مانند: تازگی سیگنال‌ها و اعتبار کانال‌ها که همگی براساس محتوای پیام های منتشر شده در کانال‌های بورسی هستند، بهترین نمادها را در صفحه سیگنال معرفی می‌کند.


نصب سریع اپلیکیشن:

خرید اشتراک
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما


 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟