مشخصات تریدر
logo

نوسان گیری مدرن

modern_navasan@

رتبه بین تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه
بازدهی تریدر

بازدهی
ماهانه

0.0%

بازدهی
سه ماهه

0%

بازدهی
شش ماهه

0.0%

افت سرمایه

-19.5%

قدرت تحلیل

0.0%

ریسک

0.0%

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

عملکرد تریدر
نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ نوسان گیری مدرن

0%
0%
نظر شما چیست؟
تریدر در شبکه اجتماعی

تعداد اعضای کانال تلگرام

130.2K

میانگین بازدید روزانه

46.8K

میانگین تعداد سیگنال روزانه

3

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

سیگنال تریدرها
فیلتر
بزودی
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:130.2K
2640444

طبق داده‌های رسمی وبسایت Starlink، درحال حاضر محدوده ایران به هیچ‌وجه تحت پوشش خدمات این شرکت نیست و هنوز حتی در لیست انتظار برای دریافت خدمات اینترنت استارلینک هم قرار نگرفته است. همچنین طبق اعلام شرکت SpaceX تحت #مدیریت آقای ایلان ماسک، ماهواره های T-Mobile این شرکت در سال 2023 به فضا پرتاب می شوند.

Join:『 @modarget='_blank'>ern_narget='_blank'>avasan 』

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:130.2K

#بازار

در مورد وضعیت پیش روی بازار بورس تهران در هفته آینده باید گفت شرایط بد بود بدتر هم شد و این واقعیتی است! به رغم رسیدن شاخص های اصلی بازار به حمایت‌های موثر و قیمت‌های بسیار پایین و زیر #ارزش ذاتی غالب سهام بازار، به دلیل ایجاد جو ملتهب در سراسر کشور به دنبال حوادث اخیر و با توجه به حساسیت‌های بالای بازار بورس نسبت به این‌گونه مسائل، یک چالش جدی تازه به مشکلات قبلی اضافه شد.

متاسفانه به دلیل عدم توجه به خواسته‌های مردم طی ماه های اخیر ناشی از سوء#مدیریت‌ها، مشکلات جدی برای کشور به وجود آمده و فضای ناامیدی و بسیار ناراحت‌کننده‌ای برای عموم ایجاد شده است. در این شرایط با تکرار اشتباهات گذشته نسبت به محدودسازی اینترنت جهانی اقدام شده و این موضوع سبب بروز مشکلات بسیار زیاد برای بخش عمده ای از مردم عادی که کسب و کارشان مرتبط با این موضوع می باشد شده است.

یکی از مهمترین قشری که همواره از محدودسازی فضای دیجیتال آسیب دیده‌اند همین فعالان بازارهای مالی هستند که متاسفانه به سادگی از ابتدایی‌ترین حقوق شهروندی محروم می شوند و هیچ‌کس هم پاسخگو نیست. در مورد همین بازار سرمایه‌ ما فعالان بازار ماه‌هاست که نسبت به شرایط موجود اعتراض داریم، اما چه کسی پیگیر واقعی مسائل شد؟ آیا به خواسته‌های به حق سهامداران بهایی داده شد؟ آیا شرایط بهتر شد؟ در سایر زمینه ها هم به همین شکل عمل شده و نتیجه وضعیتی است که می بینید.

به نظر می رسد در این شرایط بخشی از فعالان بازار جدا از بحث فروش سهام به هر قیمتی، به طور کلی نقدینگی خود را از کارگزاری‌ها خارج کنند و این دستاورد خارق‌العاده دیگری از مجموعه #مدیریت فعلی بورس خواهد بود. مقصد اندک سرمایه‌های خارج شده از بورس هم مثل روز روشن است که کجاست! در شرایط بی اعتمادی و رکود محض بازار، چشم‌ بستن بر واقعیات توقعی نابه‌جاست و این امکان برای ما وجود ندارد که مطلب خلاف واقع بیان کنیم‌.

به رغم موارد ذکرشده و بسیاری از موارد دیگری که قابل ذکر نیست، با توجه به تجربه سال‌های اخیر امکان ایجاد روندی خلاف تصور فعالان بازار، توسط گردانندگان اصلی بورس هم وجود دارد. در شرایطی که کمتر کسی نسبت به وضعیت فعلی بازار با دید مثبت نگاه می کند اگر به یکباره همه چیز گل و بلبل شد تعجب نکنید، عجایب بورس ایران پایان مشخصی ندارد! قیمت سهام به حدی افت کرده که با بخش بسیار جزیی از منابع و اهرم‌هایی که در اختیار دارند، امکان ایجاد تغییرات فراتر از تصور کاملا دسترس قرار دارد. اما زهی خیال باطل، مشکلات عمیق‌تر از این حرفا است.

به طور کلی با توجه به تعطیلات رسمی یک روز در میان در هفته پیش رو و ایجاد نوعی بی نظمی در روند بازار و با توجه به جمیع شرایط موجود، به نظر می رسد هفته ی سخت و ناامیدکننده دیگری در انتظار سهامداران باشد که آرزومندیم که این‌گونه نباشد! هرچند سهامداران مظلوم به این موضوع عادت کردند و مدت‌هاست که گوش شنوایی برای برطرف کردن مشکلات آن‌ها وجود ندارد‌. تا زمانی که مسئولین امر به جای پاک کردن صورت مسئله، به دنبال راه‌حل واقعی و کاربردی نباشند امیدی به بهبود اوضاع نیست.

Join:『 @modern_navasan 』

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:130.2K
2634249

#سکرد

دستکاری صددرصدی روند این نماد کاملا مشهود است. قیمت سهم‌ از حوالی 1500 به محدوده 750 تومان رسیده که نشان‌دهنده سقوط حدودا 50 درصدی است. همانطور‌ که در روندهای صعودی نمادهایی مثل #فمراد و #حپترو به دلیل ظن دستکاری متوقف می شوند، معاملات امثال این نماد هم باید حتما مورد بررسی قرار بگیرند.

Join:『 @modern_navasan 』

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:130.2K
2633958

#شپنا

دارای حمایت موثر بین قیمت 530 الی 540 تومان که‌انتظار داریم در ادامه واکنش مثبتی به محدوده ذکرشده داشته باشد.

Join:『 @modern_navasan 』

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:130.2K
2633004

#حکشتی

حمایت اولیه حوالی 2100 و دارای مقاومت مهم و موثر حوالی قیمت 2300 تومان است. با توجه به وجود مقاومت ذکرشده فعلا ورود جدید به سهم پرریسک است اما در صورت موفقیت در تثبیت نهایی بر روی سطح 2300، مسیر برای رشد قیمت هموار خواهد شد.

Join:『 @modern_navasan 』

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:130.2K
2633003

🔵🔴 معرفی فرصت‌های جذاب #بازار 🔴🔵

🔴 هر شب در کانال تلگرام انیگما شاهد معرفی برترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری بورس باشید.

🔵 بهترین نماد هر صنعت کدام است؟! به انیگما مراجعه کنید.

@enigma_investing

@enigma_investing

@enigma_investing

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:130.2K
2632845

عرضه اولیه پورشه در تاریخ 29 سپتامبر

هیئت مدیره فولکس واگن تصمیم خود را برای عرضه 25 درصد از سهام ترجیحی Porsche با قیمت اولیه بین 76.50 تا 82.50 یورو در بورس سهام فرانکفورت نهایی کرد. Volkswagen حدود 911 میلیون برگه سهم پورشه را عرضه خواهد کرد که در نتیجه بیش از 9 میلیارد یورو جذب سرمایه برای این شرکت به همراه خواهد داشت. #ارزش 70 تا 75 میلیارد یورویی پورشه در برابر #ارزش 50 میلیارد یورویی BMW و #ارزش 61 میلیارد یورویی Mercedes-Benz آن را به یکی از بزرگترین عرضه اولیه های اروپا تبدیل می‌کند. اگرچه #بازار عرضه اولیه سهام اروپا در سال جاری به دلیل تورم بالا، بحران انرژی و افزایش نرخ بهره دچار رکود شده است اما علاقه زیادی به سهام پورشه وجود دارد و از مدت‌ها قبل میلیاردها دلار از طریق برخی صندوق‌های دولتی قطر، ابوظبی و نروژ تعهد مالی ارائه شده‌ است.

Join:『 @modern_navasan 』

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:130.2K
2632643

طلا در پایین‌ترین سطح از سال 2020

تقویت ایندکس دلار و افزایش بازده اوراق قرضه امریکا، فلزات گرانبها را برای شروع هفته معاملاتی تحت فشار قرار داده و در حالی که سرمایه گذاران در انتظار تصمیم فدرال رزرو هستند، بهای اونس طلا به پایین ترین سطح 2 سال گذشته سقوط کرده است. با تشدید ریسک‌گریزی در بازارهای مالی به دنبال تقویت چشم انداز افزایش نرخ بهره، معامله‌گران و سرمایه‌گذاران ارزهای امن و اوراق بهادار آمریکا را بر فلزات گرانبها ترجیح می‌دهند. بازدهی اوراق 10 ساله خزانه داری ایالات متحده در معاملات اخیر از مرز 3.5 درصد فراتر رفت که در حدود بالاترین سطح در بیش از یک دهه گذشته است. بازده خزانه‌داری دوساله نیز نزدیک به بالاترین سطوح خود از سال 2007 قرار دارد. افزایش بازدهی خزانه‌داری می تواند بر طلا و سایر کالاها تاثیر منفی بگذارد و هزینه نگهداری دارایی های بدون بازده را افزایش دهد. مهمترین رویداد این هفته تصمیم فدرال رزرو امریکا درباره نرخ بهره در روز چهارشنبه است. گلدمن ساکس پیش بینی افزایش 75 واحد پایه و برخی بانک‌ها افزایش 1 درصدی نرخ بهره را محتمل دانسته اند.

Join:『 @modern_navasan 』

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:130.2K
2631959

#شاخص_کل

همانطور که می بینید درست مثل نیمه‌ دوم سال 1400، باز هم یک مسیر نزولی چندین ماهه برای #بازار ترسیم شده با این تفاوت که در این گام نزولی، دست‌اندکاران زحمت‌کش #بازار تا حدی حرفه‌ای‌تر شدند و برخلاف ریزموج‌های تند و تیز سال گذشته، امسال با یک شیب بسیار ملایم در حال هدایت #بازار به سمت سطوح پایین هستند.

Join:『 @modern_navasan 』

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:130.2K
2631274

#شفارس

دارای حمایت خوب و موثر بین محدوده 960 الی 980 تومان و قابل بررسی در این محدوده. حدضرر نگهداری حوالی 900.

Join:『 @modern_navasan 』

نمایش بیشتر

سامانه هوشمند سهمتو پیام‌های تمام کانال‌های بورسی تلگرام را جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعی سیگنال‌های خرید و فروش هر کانال شناسایی و بازدهی سبد سهامی معرفی شده توسط هر کانال را محاسبه می‌کند و بر اساس پارامترهایی مثل بازدهی ماهانه سبد پیشنهادی کانال، قدرت تحلیلگر و میزان ریسکی که تحلیلگر برای سیگنال‌های خود ارائه می‌کند، آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. سهم‌های معرفی شده توسط سهمتو معمولا در کوتاه مدت سود مناسبی را به سرمایه‌گذار می‌رساند اما سهمتو هیچگونه مسئولیتی درمورد نماد های معرفی شده ندارد چرا که این سهم‌ها بر اساس اطلاعات برامده از شبکه اجتماعی معرفی می‌شود و سهمتو هیچ داده‌ای به محتوای شبکه اجتماعی اضافه یا کم نمی‌کند. سهمتو بر اساس مشخصات هر نماد از قبیل جذابیت خرید و فروش، ریسک سرمایه گذاری و شاخص ترس و طمع و پارامترهای دیگر مانند: تازگی سیگنال‌ها و اعتبار کانال‌ها که همگی براساس محتوای پیام های منتشر شده در کانال‌های بورسی هستند، بهترین نمادها را در صفحه سیگنال معرفی می‌کند.


نصب سریع اپلیکیشن:

خرید اشتراک
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما


 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟